SERVET YARDIMCI HABERLERİ

Servet Yardımcı Haberleri

Servet Yardımcı haber, Servet Yardımcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Servet Yardımcı - 25.11.2020
Azerbaycan Futbol Federasyonu Genel Sekreteri, TFF Başkanı Nihat Özdemir'i ziyaret etti
TFF'den yapılan açıklamada, TFF'nin Riva'daki idari merkezinde gerçekleşen ziyarete TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekilleri Mehmet Baykan ve Ali Düşmez, Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan ile Genel Sekreter Kadir Kardaş'ın da katıldığı belirtildi.
Servet Yardımcı - 18.11.2020
Bakan Kasapoğlu ve TFF Başkanı Özdemir, Budapeşte'de ziyaretlerde bulundu
TFF'den yapılan açıklamaya göre, Kasapoğlu ve Özdemir'e ziyaretlerinde TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, başkan vekili Mehmet Baykan, yönetim kurulu üyesi İsmail Erdem, genel sekreter Kadir Kardaş, TFF Dış İlişkiler Kurulu Başkanı Ali Güven, Bakan Kasapoğlu'nun eşi Betül Kasapoğlu, Türkiye'nin Budapeşte Büyükelçisi Ahmet Akif Oktay, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, beIN Media Group CEO'su Yousef Al-Obaidly ve Galatasaray Kulübünün eski başkanlarından Adnan Polat eşlik etti.
Servet Yardımcı - 12.11.2020
Son dakika haber! TBESF Başkanı Uztürk, TFF Başkanı Nihat Özdemir'i ziyaret etti
TFF'nin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Riva'daki ziyarete TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, başkan vekilleri Mehmet Baykan, Yılmaz Büyükaydın, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Çağlar, Akın Kalkavan, Selim Soydan, Nuri Akın, TFF Engelli Federasyonlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem, genel sekreter Kadir Kardaş, Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy ve Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Münir Gökmen de katıldı.
Servet Yardımcı - 28.10.2020
TFF Başkanı Nihat Özdemir, Şenol Güneş'le bir araya geldi
TFF'nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Başkanımız Nihat Özdemir ve 1. Başkan Vekilimiz Servet Yardımcı, teknik direktörümüz Şenol Güneş ve teknik heyetimizi ziyaret ederek görüşmede bulundu.
Servet Yardımcı - 26.10.2020
TFF ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği, değerlendirme toplantısı yaptı
TFF'den yapılan açıklamaya göre, Riva'da TFF Başkanı Nihat Özdemir'in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya TFF başkan vekilleri Servet Yardımcı, Yılmaz Büyükaydın ve Ali Düşmez, genel sekreter Kadir Kardaş, 2.
Servet Yardımcı - 3.10.2020
Ahmet Ağaoğlu'ndan TFF ve kurullarına sert eleştiriler
Ağaoğlu'ndan Fırat Aydınus eleştirisi Geçen sezon yaşanan bir hakem hatası üzerine Nihat Özdemir'le yaptığı görüşmeyi aktaran Ağaoğlu, şunları kaydetti: "Geçen seneki Göztepe maçının hakemi, dünkü maçın da hakemi Fırat Aydınus'tu. VAR hakemi de Koray Gençler'di. O maçta uğramış olduğumuz haksızlıklar vardı. Ben bunu çok açık dile getirdiğim zaman, Nihat Özdemir bana 'Konuyu araştırdım, Fırat'ın burada herhangi bir suçu yok. Hata Koray Gençerler'de ve kendisine gerekli cezayı verdik. Başkanım merak etme.' dedi. Aradan 2 saat geçtikten sonra haftanın hakemleri açıklandığında Koray Gençerler'in Sivasspor'un maçına VAR hakemi olarak atandığını gördük. Kendisine de 'İki saatlik bir ceza, baya uzun bir cezaymış başkanım.' dedim. Daha sonra yine Fırat Aydınus'un yönettiği Başakşehir maçı vardı. Pandemi öncesi son maç. O maçta Nwakaeme'ye yapılan müdahaleyi, uzaydan dahi görülen penaltıyı Fırat Aydınus'un pas geçmesi, görememesi, her ne hikmetse VAR'ın da hiçbir şekilde müdahalede bulunamaması söz konusuydu. Verilmeyen penaltı ve kaybolan 2 puan. Geçen sene oynanan bir Fenerbahçe-Çaykur Rizespor maçı vardı. Bu maçla alakalı olarak iki pozisyonu Servet Yardımcı, Jaap Uilenberg'e göndermişti.
Servet Yardımcı - 18.9.2020
70. FIFA Kongresi video konferans yöntemiyle yapıldı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, video konferans yöntemiyle gerçekleşen kongrede TFF'yi birinci başkan vekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı ile genel sekreter Kadir Kardaş temsil etti.
Servet Yardımcı - 11.9.2020
Çaykur Rizespor-Fenerbahçe maçından notlar
Karşılaşmayı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, TFF 2. Başkanı Servet Yardımcı ve A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş de izledi.
Servet Yardımcı - 6.9.2020
Sırbistan-Türkiye maçından notlar
Maç öncesinde Türkiye'nin Belgrad Büyükelçiliğinde gerçekleşen ziyarete, TFF 1. Başkan Vekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem ve Genel Sekreter Kadir Kardaş da katıldı.
Servet Yardımcı - 27.8.2020
Bakan Kasapoğlu, TFF ve bazı kulüp yöneticileriyle bir araya geldi
Bakan Kasapoğlu'nun paylaşımındaki fotoğrafta görüşmede, TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekili Erhan Kamışlı, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri Hamit Altıntop ile Alkın Kalkavan, Kulüpler Birliği Vakfı ve Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, Kulüpler Birliği Başkan Yardımcısı ve Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ ile Kasımpaşa Kulübü yöneticisi Fatih Saraç'ın yer aldığı görüldü.
Servet Yardımcı - 27.8.2020
Ümit Milli Futbol Takımı, Andorra maçı hazırlıklarına devam ediyor
Millilerin antrenmanını TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili, İcra Kurulu Üyesi, FIFA, UEFA İlişkileri ve Dış İlişkiler Sorumlusu Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekilleri Erhan Kamışlı ile Yılmaz Büyükaydın, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ve TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ziyaret etti.
Servet Yardımcı - 27.8.2020
TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de gruplar belirlendi
TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen kura çekimine, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, genel sekreter yardımcısı Özcan Şepik, profesyonel kurul genel direktörü Tuncay Yanık ve maç planlama müdürü Besim Yalçın ile 2.
Servet Yardımcı - 27.8.2020
2. Lig ve 3. Lig'de gruplar belli oldu
Türkiye Futbol Federasyonu Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Profesyonel Kurul Genel Direktörü Tuncay Yanık ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın tarafından gerçekleştirilen kura çekimine 2.
Servet Yardımcı - 23.7.2020
TFF ile yayıncı kuruluş Digiturk yetkilileri toplantı yaptı
TFF'den yapılan açıklamada, Riva'daki toplantıda TFF'yi Başkan Nihat Özdemir, 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekili Erhan Kamışlı, Genel Sekreter Kadir Kardaş, Digiturk'ü beIN Media Group Üst Yöneticisi Yousef Al-Obaidly, Digiturk Spor İçeriklerinden Sorumlu Grup Başkanı Saad Saleh Al-Hudaifi ve diğer yetkililerin temsil ettiği belirtildi.
Servet Yardımcı - 23.7.2020
TFF ile Digitürk masaya oturdu
Riva'daki toplantıda TFF'yi Başkan Nihat Özdemir, 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekili Erhan Kamışlı, Genel Sekreter Kadir Kardaş, Digiturk'ü beIN MEDIA GROUP CEO'su Yousef Al-Obaidly, Digiturk Spor İçeriklerinden Sorumlu Grup Başkanı Saad Saleh Al-Hudaifi ve diğer yetkililer temsil etmiştir.
Servet Yardımcı - 20.7.2020
Şampiyon Hatayspor, kupasını aldı
Seyircisiz gerçekleşen programa, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ile 1'inci Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, Genel Sekreter Kadir Kardaş, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Çağlar, Hamit Altıntop ile Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş, Hatayspor Başkanı Aydın Toksöz de katıldı.
Servet Yardımcı - 7.7.2020
TFF ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği, liglerin tescil formatını görüştü
Federasyondan yapılan açıklamaya göre, Riva'daki toplantıya TFF adına başkan Nihat Özdemir, birinci başkan vekili Servet Yardımcı, başkan vekilleri Mehmet Baykan, Yılmaz Büyükaydın, Ali Düşmez, yönetim ve icra kurulu üyesi Hamit Altıntop, genel sekreter Kadir Kardaş katıldı.
Servet Yardımcı - 7.7.2020
TFF ile 2'nci ve 3'üncü Lig Kulüpler Birliği değerlendirme toplantısı yaptı
TFF'den yapılan açıklamaya göre; Riva'daki toplantıya TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekilleri Mehmet Baykan, Yılmaz Büyükaydın, Ali Düşmez, Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Genel Sekreter Kadir Kardaş ile 2.
Servet Yardımcı - 1.7.2020
Bilecik ASKF Başkanı Tosun: "TFF 2, 3 ve Bölgesel Amatör Lig'lerde kalan maçlar oynanmayacak"
Bilecik Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nusret Tosun, TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekili Mehmet Baykan, TFF İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, 2.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Servet Yardımcı Haberleri | Servet Yardımcı Kimdir - Haberler - Servet Yardımcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Servet Yardımcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Azerbaycan Futbol Federasyonu Genel Sekreteri, TFF Başkanı Nihat Özdemir'i ziyaret
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 22:55:29. #1.14#
title