ŞEREF MALKOÇ HABERLERİ

Şeref Malkoç haber, Şeref Malkoç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şeref Malkoç

Şeref Malkoç

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1960 - ...

Şeref Malkoç Kimdir ?

Şeref Malkoç (d. 1960, Arsin, Trabzon), Türk siyasetçi. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Köy Hizmetleri 11.
Biyografinin devamı için tıklayın
Şeref Malkoç - 09.04.2021
Kamu Başdenetçisi Malkoç: "Kararlarımıza uyma oranı çok kısa zamanda Avrupa'daki orana yaklaştı"
Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Kamu Denetçiliği Kurumunun (KDK) kararlarına uyma oranının çok kısa zamanda Avrupa'daki Ombudsmanlık kurumlarının kararlarına uyma oranına yaklaştığını bildirdi.
Şeref Malkoç - 07.04.2021
Şentop, Azerbaycan Ombudsmanı Aliyeva ve Kamu Başdenetçisi Malkoç'u kabul etti
ANKARA (İHA) – TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan Ombudsmanı Sabina Aliyeva ve Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç'u kabul etti.
Şeref Malkoç - 07.04.2021
Son dakika: GÜNDEM / 7 Nisan 2021
(Ankara/12.00/14.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kuzey Makedonya Adalet Bakanı Bojan Marichijk, Nijerya Federal Cumhuriyeti Büyükelçisi Hidayet Bayraktar ile Azerbaycan İnsan Hakları Komiseri (Ombudsman) Sabina Aliyeva ve Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç'u kabul edecek.
Şeref Malkoç - 06.04.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 7 Nisan 2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kuzey Makedonya Adalet Bakanı Bojan Marichijk, Nijerya Federal Cumhuriyeti Büyükelçisi Hidayet Bayraktar ile Azerbaycan İnsan Hakları Komiseri (Ombudsman) Sabina Aliyeva ve Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç'u kabul edecek.
Şeref Malkoç - 06.04.2021
Bazı emekli amirallerin açıklamasına tepki
Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, bazı emekli amirallerin imzasıyla yayımlanan açıklamaya ilişkin, "Böyle bir bildirinin şeklini, muhtevasını, yayımlanma biçimini yadırgadığımızı söylüyoruz.
Şeref Malkoç - 02.04.2021
Kamu Denetçiliği Kurumu ile Türkiye Satranç Federasyonu arasında iş birliği protokolü imzalandı
Kamu Denetçiliği Kurumu Konferans Salonu'nda düzenlenen imza törenine KDK Başkanı Şeref Malkoç ile Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay katıldı.
Şeref Malkoç - 01.04.2021
Son dakika haber: Satranç Federasyonu ile Kamu Denetçiliği Kurumu 23 Nisan'a özel turnuva düzenleyecek
Kamu Denetçiliği Kurumunda gerçekleştirilecek imza törenine, Kamu Başdenetçi Şeref Malkoç, TSF Başkanı Gülkız Tulay ve kurum yetkilileri katılacak.
Şeref Malkoç - 09.03.2021
Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç Cansuyu Derneğini ziyaret etti
Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Cansuyu Derneği Genel Başkanı Mustafa Köylü'ye nezaket ziyaretinde bulundu.
Şeref Malkoç - 01.03.2021
Merhum başbakanlardan Necmettin Erbakan "İz Bırakanlar" programı ile anıldı
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Yavuz Ünal'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen programa bağlanan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Prof.
Şeref Malkoç - 24.02.2021
Son dakika haberi... GÜNDEM / 24 Şubat 2021
ÖZEL HABER 1- MİLLET İRADESİNE DARBE: 28 ŞUBAT - Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, postmodern darbeye giden süreci anlattı: "Hak ve hürriyetler kısıtlandı, bu toplumun manevi değerleri olan kurumlar kapatıldığı gibi üzerlerine adeta beton döküldü" "28 Şubat bir yönüyle Refah kesiminin üzerine giderken diğer taraftan da Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da insanların bir kısmının kendi aralarında anadili konuşmalarına mani oluyordu, suç sayıyordu" "Erbakan Hoca, 'Bakın göreceksiniz, bu kapatma kararı (Refah Partisi'nin kapatılması), bizim düşüncemizde olan bu siyasi partinin tek başına iktidarını temin edecektir.
Şeref Malkoç - 11.02.2021
Kamu Başdenetçisi Malkoç, kuruma yapılan başvurularda sorun çözme yeteneklerinin arttığını bildirdi
Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, "Kuruma 2020'de yapılan başvurularda kabul edilebilirlik oranı geçen yıllara göre çok arttı ve 79,74 oldu.
Şeref Malkoç - 05.01.2021
TBMM Başkanı Şentop'un kabulleri
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ve beraberindeki kamu denetçileri heyeti ile Uyuşmazlık Mahkemesi Başkanı Burhan Üstün'ü ayrı ayrı kabul etti.
Şeref Malkoç - 01.12.2020
TBMM Genel Kurulu
Öte yandan yeniden Kamu Başdenetçisi seçilen Şeref Malkoç, Genel Kurul'da yemin ederek görevine başladı.
Şeref Malkoç - 01.12.2020
Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç yemin etti
Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç yemin etti.
Şeref Malkoç - 29.11.2020
"TBMM'de bu hafta" başlıklı haberimizin 11. paragrafında yer alan "16 lira 66 kuruş" ibaresi "16 kuruş" olarak düzeltilmiştir.
Kamu Başdenetçiliğine yeniden seçilen Şeref Malkoç, 1 Aralık Salı günü saat 15.
Şeref Malkoç - 13.11.2020
Son dakika haberi... TBMM kararları Resmi Gazete'de
Kararda, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın 74'üncü, 6328 sayılı Kamu Denetçiliği Kurumu Kanunu'nun 11'inci maddesi gereğince, Dilekçe ve İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyelerinden oluşan Karma Komisyonca gösterilen üç aday içerisinden, Genel Kurulun 11 Kasım tarihli 15'inci Birleşiminde yapılan seçim sonucunda Şeref Malkoç'un Kamu Başdenetçiliğine seçildiği belirtildi.
Şeref Malkoç - 11.11.2020
Kamu Baş Denetçisi yeniden Şeref Malkoç seçildi
Kamu Baş Denetçisi yeniden Şeref Malkoç seçildi.
Şeref Malkoç - 11.11.2020
TBMM Genel Kurulunda, Kamu Başdenetçiliğine yeniden Şeref Malkoç seçildi
TBMM Genel Kurulunda Kamu Başdenetçiliğine yeniden Şeref Malkoç seçildi.
Şeref Malkoç - 11.11.2020
Şeref Malkoç yeniden Başdenetçi seçildi
TBMM Genel Kurulu'nda Kamu Başdenetçiliği seçimi yapıldı.
Şeref Malkoç - 07.11.2020
Ombudsman Malkoç'dan Fransa, Almanya ve AB ombudsmanlarına İslam düşmanlığına karşı mücadele çağrısı
Kamu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, Fransa Ombudsmanı Claire Hédonn, Almanya Federal Parlamento Dilekçe Komisyonu Başkanı Marian Wendt ve Avrupa Ombudsmanı Emily O'Reilly'ye mektup yazarak İslam düşmanlığına karşı mücadeleye davet etti.
Şeref Malkoç - 06.11.2020
Malkoç'tan, AB ombudsmanlarına, "İslam düşmanlığına karşı mücadele" çağrısı
Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Fransa Ombudsmanı Claire Hédonn, Almanya Federal Parlamento Dilekçe Komisyonu Başkanı Marian Wendt ve Avrupa Ombudsmanı Emily O'Reilly'e mektup yazarak İslam düşmanlığına karşı mücadeleye davet etti.
Şeref Malkoç - 06.11.2020
Rektör Tabakoğlu Kamu Başdenetçisi Malkoç'u ziyaret etti
Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve TÜ Genel Sekreter Yardımcısı Burak İşçimen, Kamu Denetçiliği Kurumu Başdenetçisi Şeref Malkoç'u ziyaret etti.
Şeref Malkoç - 03.11.2020
Kamu Başdenetçisi adayları belirlendi
TBMM Dilekçe ile İnsan Haklarını İnceleme Karma Komisyonu, Kamu Başdenetçisi adayı olarak Şeref Malkoç, Murat Dede ve Orhan Göçer'i belirledi.
Şeref Malkoç - 28.10.2020
2021 yılı bütçesi
Kamu Denetçiliği Kurumu Şeref Malkoç da, başvuru sayısının 2020 Ekim ayında 90 bin civarında olduğunu söyleyerek, verilen tavsiye kararı sayısında da artış olduğunu ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şeref Malkoç Haberleri | Şeref Malkoç Kimdir - Haberler - Şeref Malkoç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şeref Malkoç kimdir, hayatı ve biyografisi. GAZİANTEP - Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün annesi Saliha Gül son yolculuğuna uğurlandı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 07:01:55. #1.16#

title