Savaşçı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Savaşçı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizinin birçok sahnesinin dağlık alanda çekilmesi ve izlenme oranının yüksek olması, "Savaşçı dizisi nerede çekiliyor?" sorusunu akıllara getiriyor. Diziyle ilgili merak edilen sorular yanıtlandı.

01.01.2018 17:19 | Son Güncelleme: 01.01.2018 21:15
Büyük izlenme oranına sahip olan Savaşçı dizisi, Türk askerlerinin teröristlere karşı mücadele hikayelerini konu alıyor. Dizi içerisinde askerlerin yaşadığı zorlu koşullar, yaşamlarındaki olumsuz ve ani değişimler, meydana gelen bu değişimlerin kendi psikolojileri üzerindeki etkileri ve tüm zorluklara rağmen her bir askerin vatanı için cesurca mücadele etmesi anlatılıyor. Dizinin birçok sahnesinin dağlık alanda çekilmesi ve izlenme oranının yüksek olması "Savaşçı dizisi nerede çekiliyor? Dizinin kadrosunda kimler yer alıyor?" gibi soruları da beraberinde getiriyor. haberler.com/haber/2018/01/01/savasci-dizisi-nerede-cekiliyor-10409162_8734_m.jpg" style="" width="640"/>SAVAŞÇI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR? Televizyon ekranlarında yer alan Savaşçı dizisi, Özel Kuvvetler Komutanlığında bordo bereliler olarak bilinen timin içerisindeki askerlerin hikayelerini konu alıyor. Bordo bereli timi olan Kılıç isimli tim, Şırnak'ta görev yapan bir grup askerden oluşuyor. Zorlu koşulların yanında teröristlere karşı gösterilen mücadeleyi ve bu mücadelenin hangi bedellerle yapıldığı anlatılıyor. Kılıç timinin başında Yüzbaşı Kağan Bozok ve Üsteğmen Serdar Türkmen bulunuyor. Yüzbaşı ve üsteğmenin kontrolündeki bordo bereliler cesurca mücadele ederek vatanlarını koruyor. haberler.com/haber/2018/01/01/savasci-dizisi-nerede-cekiliyor-10409162_3602_m.jpg" style="" width="640"/>SAVAŞÇI DİZİSİNİN KADROSUNDA KİMLER VAR? Dizinin ana karakteri olan ve korkusuzluğuyla dikkatleri üzerine çeken Yüzbaşı Kağan Bozok rolünü Berk Oktay üstleniyor. Eşi teröristler tarafından öldürülen Albay Halil İbrahim Kopuz rolünde ise Murat Serezli yer alıyor. Daha öncesinde Dağ 2 filminde de yer alan Murat Serezli, Savaşçı dizisinde cesur bir komutanı canlandırıyor. Geçmişinde yaşadığı travmalar nedeniyle sorunları olan Üsteğmen Serdar Türkmen rolünü ise Fırat Albayram üstleniyor. Yüzbaşı Kağan Bozok'tan sonra yetkili olan Fırat Albayram dizi içerisindeki önemli karakterlerden biri olarak ekranlarda yer alıyor. Dizideki diğer karakterleri ise Bayram Burç Kümbetlioğlu, Alican Albayrak, Bahadır Vatanoğlu, Nazan Diper, Zeynep Elçin, Yeliz Akkaya, Ali Tarık Fındık gibi isimler canlandırıyor. haberler.com/haber/2018/01/01/savasci-dizisi-nerede-cekiliyor-10409162_7096_m.jpg" style="" width="640"/>SAVAŞÇI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? Dizi, dizinin konusunu en iyi şekilde işlemek için Doğu Anadolu Bölgesi'nde çekilmek istenmiş. Ancak bölgenin olumsuz hava şartlarından dolayı dizi farklı şehirlerde çekiliyor. Dizinin birçok sahnesinin dağlık alanda çekilmesi gerektiği için geniş dağlık alanlara ihtiyaç duyuluyor. Geniş alan konusunda beklentiyi karşılayan Konya ise diziye ev sahipliği yapıyor. Dağ sahneleri için Konya dışında Ankara'da da set kurularak çekimlerin bir kısmı da Ankara'da gerçekleştiriliyor. Dağ sahneleri dışında kalan diğer sahneler için de Eskişehir'de çekim yapılıyor. Eskişehir ve Konya arasında yapılan çekimler için iki şehre de büyük set platoları kurularak çekim sağlanıyor.


Savaşçı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Haber Yorumları (11)
MMMMMMMMM: Sizin gibi korkak erkeklere gerçeği anlatmaya çalışıyorlar biraz erkek olaydınız destek olurdunuz köstek değil????????
JJJJJJJJJJJJJJ: BU TÜRKİYE SAÇMA SAPAN İŞLERDEN BİRİİİİİİİNİ KONUŞUYORRRRBAŞLARIM BU TÜR SAÇMA DİZİLERE
AAAAAAAAAAAA: ÇAKALLAR BU DİZİ ÇOCUKLAR İÇİN ÇİZGİ FİLM OLA BİLİRRR ÇOK GÜLÜYORUM BU FİLİMEEEEEE
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title