Rize Merkez Haberleri

Rize Merkez haber, Rize Merkez son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rize Merkez 6.6.2020
Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri ile Taşlıdere Vadisi Islahı 5. Kısım Hizmete Alma Töreni...
Rize Valisi Kemal Çeber, Taşlıdere Vadisi Islahı 5. Kısmın hizmete alınmasıyla Güneysu merkez ve 8 köy olmak üzere toplam 9 meskun mahal ve bin dekar çay arazisini taşkından korumuş olacaklarını bildirdi.
Rize Merkez 6.6.2020
Yusufeli Barajı 3 milyonuncu beton döküm töreni
Pakdemirli, törende yaptığı konuşmada, Yusufeli Barajı'nda 3 milyonuncu beton dökümü ile Bayburt Demirözü Sulaması, Rize Merkez ve Güneysu ilçeleri ile Taşlıdere Vadisi Islahı 5.
Rize Merkez 6.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize, Bayburt ve Artvin'deki törenlere video konferansla katıldı: (2)
Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde video konferans yöntemiyle Yusufeli Barajı 3 Milyonuncu Beton Dökümü, Bayburt Demirözü Sulaması, Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri ve Taşlıdere Vadisi Islahı 5.
Rize Merkez 6.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize, Bayburt ve Artvin'deki törenlere video konferansla katıldı: (1)
Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, video konferans yöntemiyle Yusufeli Barajı 3 Milyonuncu Beton Dökümü, Bayburt Demirözü Sulaması, Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri ve Taşlıdere Vadisi Islahı 5.
Rize Merkez 6.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Artvin, Rize ve Bayburt'ta video konferans sistemi ile açılışlar yaptı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yusufeli Barajı 3 Milyonuncu Beton Dökümü, Bayburt Demirözü Sulaması, Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri ve Taşlıdere Vadisi Islahı 5.
Rize Merkez 6.6.2020
GÜNDEM / 6 Haziran 2020
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden, Yusufeli Barajı 3 Milyonuncu Beton Dökümü, Bayburt Demirözü Sulaması, Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri ile Taşlıdere Vadisi Islahı 5. Kısım Hizmete Alma Töreni'ne canlı bağlantıyla katılacak.
Rize Merkez 6.6.2020
GÜNDEM ÖZETİNE
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Yusufeli Barajı 3 Milyonuncu Beton Dökümü, Bayburt Demirözü Sulaması, Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri ile Taşlıdere Vadisi Islahı 5. Kısım Hizmete Alma Töreni'ne canlı bağlantıyla katılacak.
Rize Merkez 5.6.2020
Son dakika haberleri | GÜNDEM ÖZETİ / 6 Haziran 2020
Son dakika güncel haberi: 6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri Taşlıdere Vadisi Islahı 5. kısmın hizmete alınması törenine katılacak.
Rize Merkez 5.6.2020
Yusufeli Barajı'nda beton gövdenin yüzde 75'i tamamlanıyor
Taşlıdere Vadisi Islahı 5. Kısım projesi açılıyor Pakdemirli, Rize'nin taşkınlar açısından riskli bir il olduğunu ve bu nedenle "Rize Merkez ve Güneysu ilçeleri Taşlıdere Vadisi Islahı 5.
Rize Merkez 5.6.2020
Yusufeli Barajı'nda 3 milyonuncu metreküp beton, yarın dökülecek
'9 MESKUL MAHAL VE 1000 DEKAR TARIM ALANI TAŞKINDAN KORUNACAK' Bakan Pakdemirli, ayrıca, Rize'nin taşkınlar açısından riskli bir il olduğunu ve bu nedenle 'Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri Taşlıdere Vadisi Islahı 5'inci Kısım' projesini 123 milyon lira yatırım bedeliyle tamamladıklarını ve onun da açılışını yapacaklarını söyledi.
Rize Merkez 5.6.2020
Türkiye'nin vizyon projelerinde dev adım
9 meskul mahal ve 1000 dekar tarım alanı taşkından korunacak Pakdemirli, ayrıca, Rize'nin taşkınlar açısından riskli bir il olduğunu ve bu nedenle "Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri Taşlıdere Vadisi Islahı 5.
Rize Merkez 5.6.2020
Türkiye'nin vizyon projelerinde dev adım
9 MESKUL MAHAL VE 1000 DEKAR TARIM ALANI TAŞKINDAN KORUNACAK Pakdemirli, ayrıca, Rize'nin taşkınlar açısından riskli bir il olduğunu ve bu nedenle "Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri Taşlıdere Vadisi Islahı 5.
Rize Merkez 5.5.2020
Gönüllü kadınlar günde 30 bin maske üretiyor
RİZE'nin Güneysu ilçesinde gönüllü kadınlar, günde 30 bin maske üretiyor. Üretilen maskeler il genelinde dağıtılıyor.  Güneysu Halk Eğitim Merkezinde maske üretimi için çalışma başaltıldı. Kurulan tezgahlarda gönüllü görev alan kadınlar işe koyuldu. Top halinde gelen kumaşlar önce makinede kıvrılarak kesimi yapılıyor, ardından dikilerek ütüleniyor. Günde 30 bin dolayında maske üretiliyor. Paketlenen maskeler, kolilerle Valiliğe gönderilerek dağıtımı yapılıyor.  Güneysu Kaymakamı Arif Oltulu, Cumhurbaşkanlığı tarafından başlatılan ücretsiz maske dağıtımı projesi kapsamında Rize Valiliğinin desteğiyle maske üretim makinesi satın aldıklarını belirterek, "Hem Güneysu ilçesi, hem de Rize merkez ve diğer ilçeler için günde 30 bin maske üretimi yapılmaktadır.
Rize Merkez 13.4.2020
Rize'deki Korona virüs karantina tedbirleri
Rize Valisi Kemal Çeber başkanlığında toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, 28 Mart tarihinden itibaren Rize Merkez'e bağlı Kendirli Beldesi, Beştepe köyü ve Yeni Selmiye köyleri ile Derepazarı İlçesi'ne bağlı Maltepe ve Esentepe köylerinde karantina uygulaması başlatmıştı.
Rize Merkez 27.3.2020
Rize'de toplu taşımaya kısıtlama, caddelere ve sokaklara park yasağı getirildi
Rize'nin Kendirli Beldesi ve 4 köyde karantina uygulamasının başlamasının ardından Rize merkez Atatürk Caddesi ve Cumhuriyet Caddesinde park yasağı getirilirken, ilçe ve köylerden yolcu taşıyan toplu taşıma araçlarına ise kısıtlama getirileceği öğrenildi.
Şu an buradasınız: Rize Merkez Haberleri | Rize Merkez Haber - Haberler - Rize Merkez haberleri, son dakika rize merkez haber ve gelişmeleri burada. Rize'de son bir haftada koronavirüs vaka sayısı yükselişe geçti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 05:53:19. #1.14#
title