Haberler

MHP lideri Bahçeli: Mersin'i Cumhurbaşkanımıza hediye edecek misiniz?

Güncelleme:

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yerel seçimler öncesi ilk mitingini Mersin'de yaptı. Mersin'in kamburlarından kurtulacağını söyleyen Bahçeli, "Yalan belediyeciliğinin 63 günlük ömrü kaldı. Yıkım belediyeciliğinin 63 günlük süresi kaldı. Yozlaşmış belediyeciliğin sonu göründü. Aziz Mersinliler, bütün ilçeleriyle, dağda bayırda ovada yaşayan bütün vatandaşlarımızla, Mersin'i Cumhurbaşkanımıza hediye edecek misiniz?" sözleriyle Mersinlilere seslendi.

İlk mitingini Mersin'de yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Yalan belediyeciliğinin 63 günlük ömrü kaldı. Yıkım belediyeciliğinin 63 günlük süresi kaldı. Yozlaşmış belediyeciliğin sonu göründü. Aziz Mersinliler, bütün ilçeleriyle, dağda bayırda ovada yaşayan bütün vatandaşlarımızla, Mersin'i Cumhurbaşkanımıza hediye edecek misiniz?" dedi.

BAHÇELİ MERSİN'DE SAHAYA İNDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, mart ayındaki yerel seçimler öncesi ilk mitingini, "Cumhur bizim Türkiye hepimizin" temasıyla Mersin Millet Bahçesi yanındaki alanda yaptı. Bahçeli konuşmasının başında Mersin'in her şeyden önce tarih, kültür ve ticaret kendi olduğunu vurguladı.

MHP lideri Bahçeli: Mersin'i Cumhurbaşkanımıza hediye edecek misiniz?

"YOLSUZLUK VE HUKUKSUZLUK MERSİN'İN ÖNÜNÜ KAPATMIŞTIR"

Bahçeli şunları söyledi: "Aynı zamanda Mersin kardeşliğin timsalidir. Burada ayrımcılığa yer yoktur, burada aymazlığa geçit yoktur. Mersin'de, Türkiye'mizin her yöresinin kokusu hakimdir. Ne var ki Mersin son 5 yıldır yerinde saymaktadır. Slogan milliyetçiliği, dedikodu belediyeciliği, sosyal medya belediyeciliği, ideolojik ve ilkel belediyecilik anlayışı Mersin'i yorgun düşürmüştür. Kayırmacılık, haksızlık, yolsuzluk ve hukuksuzluk Mersin'in önünü kapatmıştır. Kurulan paravan şirketler kanalıyla belediye imkanlarının nerelere ve kimlere aktarıldığını ve bölücü mihrakların nasıl şımartıldığını biliyoruz.

"CHP'Lİ BÜYÜKŞEHİR UMUTLARI İSRAF ETMİŞTİR"

Mersin'den Anamur'a kadar, belediye eliyle peşkeş çekilen işletme, kafe ve restoranları biliyoruz. CHP'li büyükşehir belediyesi bağlanan umutları israf etmiştir. CHP'li büyükşehir belediyesi ile hayal kırıklığı devasa boyutlara ulaşmıştır. Mersinli kardeşlerimi düşünen, dertlerine derman olan, darda ve zorda kalan insanlarımızı sahiplenen, bu kentin lehine taş üstüne taş koyan belediye yönetiminden ortada ne iz ne de eser vardır. Buna karşılık devletin kaynaklarını dağıtan, ittifak ortaklarına bedel ödeyen, devamlı şaibelerle anılan bir belediye anlayışı karşımızdadır.

MHP lideri Bahçeli: Mersin'i Cumhurbaşkanımıza hediye edecek misiniz?

"5 YILLIK HÜSRAN DÖNEMİNİN TELAFİSİ LAZIM"

Geride kalan 5 yıllık hüsran döneminin telafisi lazımdır. CHP zihniyeti sınıfta kalmış, hepten çuvallamıştır. Bu nedenle yapamayan gitmeli, yapacak olan gelmelidir. Artık beceriksizlere kapıyı göstermeliyiz. Artık akıntının tersine kürek çekenlere 'uğurlar olsun' demeliyiz. Gün doğmuş, vakit gelmiştir. Mersin için ümitler yeşermiş, huzur meşalesi yakılmıştır. Mersin bizim Türkiye hepimizindir."

"DEM'LENMİŞ CHP'YE 'YETER' DİYECEK MİSİNİZ?"

Alandaki kalabalığa "DEM'lenmiş CHP'ye 'yeter' diyecek misiniz? Önümüzdeki 5 yıllık sürece 'Serdar' seçecek misiniz" diye soran Bahçeli, 'Evet' yanıtını alınca şöyle devam etti: "İnanıyorum ki Mersin kamburlarından kurtulacak. Liman ve lojistik kenti olan Mersin, ayak bağlarını söküp atacak. Yalan belediyeciliğinin 63 günlük ömrü kaldı. Yıkım belediyeciliğinin 63 günlük süresi kaldı. Yozlaşmış belediyeciliğin sonu göründü. Bu şehirde yaşayan hiçbir vatandaşımız ilgisiz ve kimsesiz bırakılmayacak.

MHP lideri Bahçeli: Mersin'i Cumhurbaşkanımıza hediye edecek misiniz?

"HERKESİN ELİNDEN TUTACAĞIZ"

Herkesin elinden tutacağız. Önümüzdeki 5 yıl için sizlerden olur ve onay istiyoruz. Herkes tersine giderken, biz Mersin'i daha da büyütmek, daha da geliştirmek arzusundayız. Bu nedenle Cumhur İttifakı'nın birbirinden değerli belediye başkan adayları ile Mersin'in hizmetine talibiz. Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Serdar Soydan'dır. Anamur Hidayet Kılınç, Bozyazı Mustafa Çetinkaya, Çamlıyayla Ali Rıza Genç, Erdemli Mustafa Kara, Gülnar Fatih Öngel, Mut Volkan Şeker, Silifke Sadık Altınok, Tarsus Mahmut Tat, Toroslar Ali Öz'dür. AK Parti'yi temsilen Akdeniz, Aydıncık, Mezitli ve Yenişehir başkan adaylarımız da kısa sürede açıklanacaktır. Bütün belediye başkan adaylarımız sizlere emanettir."

"MERSİN'İ CUMHURBAŞKANIMIZA HEDİYE EDECEK MİSİNİZ?"

Bahçeli konuşmasının sonunda da seçmenden Mersin'i Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "hediye" etmelerini istedi. MHP lideri, "Son söz olarak söylüyorum: Aziz Mersinliler, bütün ilçeleriyle, dağda bayırda ovada yaşayan bütün vatandaşlarımızla, Mersin'i Cumhurbaşkanımıza hediye edecek misiniz?" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye Mersin Politika Haberler

Bakmadan Geçme

500

Yorumlar (31)

Demir:

Bu ölmedi mi?

165
131
yanıtYanıtla
Hasan Yandik:

Mehmet kardeş bu adam ne dediyse oldu,biz değil değişen değişti ve şuan memlekete problemler var ama eskiden de zaten piyonlar yüzünden iyiydi bırakın memleket nefes alsın işi olmayan dolar almayı bıraksın, gün birlik zamanı siz bunları düşünürken devleti yönetenler bu durumdan neden mutlu olsun

yanıt1
yanıt0
yusuf erdin:

yüreğine sağlık çok oy verdim utanıyorum ama çoluk çocuk kıymeti bilmiyen den her kötülük bekle

yanıt78
yanıt19
Hasan Yandik:

Demir ve Yusuf dimdik ayakta siz merak etmeye devam edin,saçma sapan video yok öyle yok böyle yalan haberlere kananlar çevresindeki yalan haberlerede kanarlar ve evlilik nasip işidir benim çevremde çok evlenmeyen insan var,evlenipte yürütemeyen de var,devlet aklı normal akla benzemez dikkat edin, başına gelmeyen de bilmez

yanıt6
yanıt33
Hasan Yandik:

Şunu da bilin Devlet Bahçeli değişmedi her zaman devletin birliğini dirliğini düşündü ve uyardı da zamanında, şunu anlayın bu muhalefet olduğu sürece bunlar başa gelemezler doğru olsunlar o zmn zaten verir millet oyunu

yanıt11
yanıt56
Mehmet Vatandaş:

Hasan kardeş değişmedi diyorsun da o zaman 5 altı yıl önce şimdi oy istediği kişi için neler dediğini bir hatırla

yanıt28
yanıt2
pakize Can:

Koskoca Mhp nin düştüğü hallere bak hele bu adam Mhp yi bitirmek için seçilmiş resmen Rahmetli Türkeş olsa bunu kapının önünden geçirmezdi

169
34
yanıtYanıtla
sade vatandaş:

birden aklıma geldi arabanın yedek lastiğinin havasına uzun zamandır bakmadım havası kaçmışmı gidip bir bakayım

134
33
yanıtYanıtla
Vatansever:

Her arabanın bir yedek lastiği olur.ama 6 yedek lastik olmaz demi;)

yanıt33
yanıt39
sivri:

inşallah en kısa zamanda helvanı yeriz yedek lastik

131
31
yanıtYanıtla
Tüm 31 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title