ÖZTÜRK YILMAZ HABERLERİ

Öztürk Yılmaz haber, Öztürk Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Öztürk Yılmaz

Öztürk Yılmaz

Doğum Yeri Ardahan / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1970 -

Öztürk Yılmaz Kimdir ?

1970 Ardahan doğumludur. Ardahan Lisesi ve ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. 1996 yılında girdiği Dışişleri Bakanlığında sırasıyla Balkanlar, AGİT, Ortadoğu, Orta Asya ve Kafkasya ( Daire Başkanı) Daireleri ile Başbakanlık Dışişleri Başdanışmanlığında (Daire Başkanı) olarak görevler yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Öztürk Yılmaz 15.5.2020
Avusturya'da iki ay aradan sonra ibadethane ve restoranlar açıldı
AA muhabirine konuşan Viyana Aziziye Camii İmam Hatibi Fatih Öztürk Yılmaz, yaklaşık iki ay sonra yeniden camide cemaatle namaz kılabilmenin sevinci içerisinde olduklarını söyledi.
Öztürk Yılmaz 9.3.2020
Bağımsız Milletvekili Yılmaz: "Türkiye'nin göçmen çöplüğüne dönüştürülmesine karşıyız"
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, göçmenlerin Türkiye'ye geldikleri gibi başka yerlere de gidebileceklerini belirterek, "Türkiye'nin göçmen çöplüğüne dönüştürülmesine karşıyız." dedi.
Öztürk Yılmaz 28.2.2020
Bağımsız Milletvekili Yılmaz: "Türkiye'ye silah sıkanlar, bu milletin cevabıyla da karşılaşacaktır"
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, "Türkiye'ye silah sıkanlar, kurşun atanlar, Türk askerini imha etmeye çalışanlar, belli bir süre sonra bu milletin cevabıyla da karşılaşacaktır.
Öztürk Yılmaz 24.2.2020
Bağımsız Milletvekili Yılmaz: "Rusya ile ittifak parçalandı"
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, Suriye'de Rusya ile yürütülen ittifakın parçalandığını, Soçi ve Astana mutabakatlarının çöpe gittiğini öne sürdü.
Öztürk Yılmaz 5.2.2020
Bağımsız Ardahan Milletvekili Yılmaz: "Türkiye, Suriye'de meşruiyet alanı yaratmalı"
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, Türkiye'nin Suriye'de meşruiyet alanı yaratması gerektiğini söyledi.
Öztürk Yılmaz: Başkan Ümit Kök güven tazelediÖztürk Yılmaz 3.2.2020
Öztürk Yılmaz 3.2.2020
2 Şubat 2020 Haberleri
2 Şubat 2020 Manşet Haberleri.
Öztürk Yılmaz 27.1.2020
Bağımsız Milletvekili Yılmaz'dan Elazığ depremi değerlendirmesi Açıklaması
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, "Afet sonrası kriz yönetimine gelince herkes boy gösteriyor, yardımlar gidiyor, bunlar 3 gün sonra unutuluyor.
Öztürk Yılmaz 20.1.2020
Bağımsız Ardahan Milletvekili Yılmaz, Libya'daki gelişmeleri değerlendirdi Açıklaması
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, Türkiye'nin Libya ile yaptığı anlaşmaların doğru olduğunu belirterek, "Ama bu saatten sonra savaşan taraflara cihatçı transferi konusunda bir işe bulaşırsa bu Türkiye'ye, Suriye'dekinden fazla zarar verecektir.
Öztürk Yılmaz 7.1.2020
Bağımsız Milletvekili Yılmaz ABD-İran ilişkilerini değerlendirdi Açıklaması
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, İran'daki rejimin çökertilmek ve ülkenin kaos ortamına çekilmek istendiğini ifade ederek, "ABD önce Irak'ı, ardından Suriye'yi ve şimdi de İran'ı hizaya getiriyor.
Öztürk Yılmaz 3.1.2020
Bağımsız Ardahan Milletvekili Yılmaz: "Türkiye'nin itidalli davranması önemli"
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, İran Devrim Muhafızları Ordusuna bağlı Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani'nin öldürülmesine ilişkin, "Türkiye'nin bu mücadelede herhangi bir tarafta yer almaması gerekiyor.
Öztürk Yılmaz: Kemer Country'de aileler yarıştıÖztürk Yılmaz 30.12.2019
Öztürk Yılmaz 26.12.2019
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz Açıklaması
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, "Libya ile Deniz Yetki Alanları anlaşmasının imzalanması önemli bir başarıdır.
Öztürk Yılmaz 20.12.2019
Bağımız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz Açıklaması
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, "KKTC'yi Kıbrıs Türk devleti olarak dünyaya tanıtmamız, müzakere masasından kalkmamız ve müzakerelere artık kapıyı kapamamız lazım." dedi.
Öztürk Yılmaz 13.12.2019
Bağımsız Milletvekili Yılmaz'dan ABD Senatosunun "Ermeni kararı"na tepki Açıklaması
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, ABD Senatosunda Ermeni iddialarına ilişkin karar ile Türkiye'ye yönelik yaptırım hazırlığının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump'a darbe olduğunu söyledi.
Öztürk Yılmaz 4.12.2019
Bağımsız Ardahan Milletvekili Yılmaz: "(NATO) Bizim terörist olarak gördüklerimizi müttefik kabul...
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, NATO üyesi ülkelerin PYD/YPG'ye karşı tavrını eleştirerek, "Bizim terörist olarak gördüklerimizi müttefik olarak kabul ediyorlar.
Öztürk Yılmaz 27.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, 2019 yılında 178,7 milyar liralık vergiden vazgeçileceğinin tahmin edildiğini belirterek, "Bu tutar, 125 milyar liralık bütçe açığının çok çok üzerindedir.
Öztürk Yılmaz 22.11.2019
Bağımsız milletvekili Öztürk Yılmaz: "Hükümetle muhalefet birlikte iş tutuyor"
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, "Hükümetle muhalefet birlikte iş tutuyorlar.
Öztürk Yılmaz 18.10.2019
"ABD kim ki Kürtlere sahip çıksın"
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, "ABD, Kürt meselesini kendi beslediği taşeron şirketlerle kaşıyıp Türkiye'ye karşı bir silah olarak kullanmaya devam edecektir.
Öztürk Yılmaz 7.10.2019
Fırat'ın doğusuna harekat hazırlığı
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, ABD'nin, Fırat'ın doğusuna yönelik olası askeri harekatı desteklemeyeceği yönündeki açıklamasına ilişkin, "Umarız ABD, terör örgütünü destekleyecek davranışlarda bulunmaz." dedi.
Öztürk Yılmaz 6.10.2019
Erdoğan demirören golf turnuvası sona erdi
  Ladies Cat B Winner Güneş Öztürk Yılmaz Ödülünü Revna Demirören'in elinden aldı.
Öztürk Yılmaz 22.9.2019
Ardahan Bağımsız Milletvekili Yılmaz'dan yeni parti hazırlığı
Ardahan Bağımsız Milletvekili Öztürk Yılmaz, bir parti kurma çalışması içerisinde olduklarını belirterek, "Hedefimiz sadece klasik bir siyasi parti kurmak değildir.
Öztürk Yılmaz 15.9.2019
Pegasus Golf Challenge Turnuvası sona erdi
Bu yıl 11. kez gerçekleştirilen Pegasus Golf Challenge Turnuvası, sona erdi.
Öztürk Yılmaz 15.9.2019
Pegasus golf challenge turnuvası 11'inci kez yapıldı
  Pegasus Golf Challenge 2019 Kazananları   Erkekler A Kategorisi   Birinci: Hasan Akçakayalıoğlu   İkinci: Nasut Akosman   Üçüncü: Cengiz Şahin     Erkekler B Kategorisi   Birincisi: Philip Frederick de Waal   İkincisi: Kıvanç Oktay   Üçüncüsü: Şinasi Numan     Erkekler C Kategorisi   Birinci: Oğuz Şenol Yüce   İkinci: Zeynel Ergen   Üçüncü: Selçuk Erkalır     Kadınlar A Kategorisi   Birinci: Hee Ja Jeong   İkinci: Serra Tokar   Üçüncü: Filiz Ahıshalı     Kadınlar B Kategorisi   Birinci: Jeong Su Kim   İkinci: Güneş Öztürk Yılmaz   Üçüncü: Ayşen Erdoğan     Nearest to Pin   Men's – Cengiz Şahin   Ladies – Ayşıl And     Longest Drive   Men's – Eren Sarıateş   Ladies – Zeynep Çelikoğlu     Gross   Men's – Hasan Akçakayalıoğlu   Ladies – Hyun Young Shim     Teşvik Ödülü   Güneş Öztürk Yılmaz     11.
Öztürk Yılmaz 7.8.2019
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz Açıklaması
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, Kaz Dağları'ndaki altın arama faaliyetlerine ilişkin "100 kilogramlık altının 2 kilogramı Türkiye'ye kalıyor.
Öztürk Yılmaz 2.8.2019
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz Açıklaması
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, "4 yıldır güvenli bölge fikrini konuşuyorsunuz, bir arpa boyu yol alamadınız." dedi.
Öztürk Yılmaz 31.7.2019
"Belediyeler Bakanlığı kurulsun" önerisi
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, eş, dost, akraba ve yandaşların belediyelere yerleştirildiğini, belediyelerin kaynaklarının sömürüldüğünü iddia ederek, Belediyeler Bakanlığının kurulması gerektiğini belirtti.
Öztürk Yılmaz 26.7.2019
Ardahan Bağımsız Milletvekili Öztürk Yılmaz Açıklaması
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, "S-400'ün aktif kullanımının Nisan ayına denk gelmesi halinde ABD yönetiminin kongrede sözde Ermeni soykırımını kabul edebileceğini düşünüyorum.
Öztürk Yılmaz 24.7.2019
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz Açıklaması
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, "ABD S-400'le ilgili ilave yaptırım kararı alırsa Türkiye'yi iyice kaybeder." dedi.
Şu an buradasınız: Öztürk Yılmaz Haberleri | Öztürk Yılmaz Kimdir - Haberler - Öztürk Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Öztürk Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Avusturya'da iki ay aradan sonra ibadethane ve restoranlar açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 11:33:25. #1.14#
title