OKAN GAYTANCIOĞLU HABERLERİ

OKAN GAYTANCIOĞLU HABERLERİ

Okan Gaytancıoğlu haber, Okan Gaytancıoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Okan Gaytancıoğlu

Okan Gaytancıoğlu

Doğum Yeri Edirne / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1967 - ...

Okan Gaytancıoğlu Kimdir ?

Okan Gaytancıoğlu (d. 1 Ocak 1967, Havsa), Türk siyasetçi ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tarım Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı. Oka Gaytancıoğlu 1 Ocak 1967 tarihinde İsmet Bey ve Sevim Hanım'ın çocuğu olarak Edirne'nin Havsa ilçesinde doğdu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Okan Gaytancıoğlu - 28.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na doğru
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Okan Gaytancıoğlu - 27.10.2020
Gıda, tarım ve orman alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Gelin çiftçinin borcunu silin" CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, iktidarın mutsuz bir çiftçi kitlesi yarattığını iddia ederek, çiftçinin artık üretim yapmak istemediğini savundu.
Okan Gaytancıoğlu - 22.10.2020
KOBİ'lerle ilgili rapor hazırlanacak
Gündoğdu, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ve CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu'yla Edirne İl Başkanlığında basın toplantısı gerçekleştirdi.
Okan Gaytancıoğlu - 17.10.2020
AK Parti Keşan İlçe Başkanlığına Gürcan Kılınç yeniden seçildi
Kongreye, AK Parti Edirne Koordinatörü ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve partililer katıldı.
Okan Gaytancıoğlu - 9.9.2020
Milletvekili Aksal: "Ülkemiz, un, irmik, bulgur gibi ürünlerin ihracatında dünyada birincisi"
Aksal, yaptığı yazılı açıklamada, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu'nun "iktidarın üretim yerine ithalatı benimsediği" iddiası üzerine değerlendirmede bulundu.
Okan Gaytancıoğlu - 2.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Edirne İl Genel Meclisi'nin eylül ayı toplantılarının ikinci oturumu gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş başkanlığında düzenlenen oturumda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Oturuma konuk olarak katılan CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, ülke ve kent gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.
Okan Gaytancıoğlu - 28.8.2020
"Doğayı Birlikte Korumak" projesi
Etkinliğe, katılan CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, meclis üyeleri ve proje üyeleri katıldı.
Okan Gaytancıoğlu - 18.8.2020
Edirne'den kısa kısa
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Edirne'de devam eden altyapı çalışmalarını inceledi.
Okan Gaytancıoğlu - 14.8.2020
Edirne'den kısa kısa
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Okan Gaytancıoğlu - 7.8.2020
Edirne'den kısa kısa
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan'ı ziyaret etti.
Okan Gaytancıoğlu - 5.8.2020
Edirne'den kısa kısa
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, ayçiçeği taban fiyatının en az 3 bin 500 lira olması gerektiğini belirtti.
Okan Gaytancıoğlu - 29.7.2020
Kurban Bayramı'na doğru
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Okan Gaytancıoğlu - 16.7.2020
Son dakika haber... CHP'li vekillerden doğal afetlerden etkilenen çiftçilere destek çağrısı
Sarıbal, partisinin Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu ve Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel ile Mecliste basın toplantısı düzenledi.
Okan Gaytancıoğlu - 9.7.2020
CHP'li Sarıbal'dan orman yangınlarına ilişkin değerlendirme Açıklaması
Sarıbal, partisinin Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu'yla Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'de yeşil alanların ve ormanların her geçen gün azaldığını savundu.
Okan Gaytancıoğlu - 29.5.2020
Edirne'den kısa kısa
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, tarihi çarşı esnaflarının dükkan kiralarında indirim talebinde bulunduklarını bildirdi.
Okan Gaytancıoğlu - 22.5.2020
Ramazan Bayramı'na doğru
Bayramların çok özel bir yere sahip olduğunu ifade eden Tabakoğlu, mesajında şunları kaydetti: "Bayramlar toplumsal dayanışmanın, yardımlaşmanın, hoşgörü ve kardeşlik duygularının en derin şekilde teessüs ettiği günlerdir. Mukaddes değerlerimizin yeşerdiği bu müstesna günlerin, tüm güzellikleriyle birlikte idrak edilmesi ve aynı maneviyatla gelecek nesillere aktarılması, en büyük temennimizdir. Bu yıl, her yıl olduğu gibi doya doya bayramlaşamayacak, büyüklerimizin ellerinden öpemeyecek olsak da çok yakındaki sağlıklı günlerin umuduyla tüm Trakya Üniversitesi ailesinin, öğrencilerimizin, değerli ailelerinin, milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyor, sağlıklı ve mutlu bir bayram diliyorum." CHP Edirne Milletvekili Gaytancıoğlu'nun mesajı Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Okan Gaytancıoğlu - 19.5.2020
Edirne'den kısa kısa
Saygı duruşunda bulunulması başlayan törende konuşan CHP Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Korcan Tuna, 19 Mayıs'ı coşkuyla kutladıklarını belirtti. 19 Mayıs 1919'da Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkarak bağımsızlık meşalesini yaktığını vurgulayan Tuna, şunları kaydetti: "Atatürk'ün Türk gençliğine armağan ettiği Gençlik ve Spor Bayramı, bir milletin bağımsızlık ve özgürlük aşkının en somut örneğidir. 101'inci yılını kutladığımız bu coşku bu yıl koronavirüs tedbirleri kapsamında meydanlarda yaşanamasa da bu pandemi süreci, içimizdeki heyecan ve gurura engel değildir. Cumhuriyet'in, Mustafa Kemal'in ve bağımsızlığın yılmaz bekçileri olan biz CHP'li gençler Atatürk ilke ve devrimlerinin aydınlattığı yolda yürüme kararlılığında bireyler olarak 19 Mayıs'ı coşkuyla kutluyor, Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnetle anıyoruz." Anıta çiçek bırakılmasıyla sona eren törene, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Edirne Belediye Başkanı ve partililer katıldı.
Okan Gaytancıoğlu - 16.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Okan Gaytancıoğlu - 21.4.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na doğru
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Okan Gaytancıoğlu - 15.4.2020
Edirne'den kısa kısa
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, yerel basına destek verilmesi gerektiğini savundu.
Okan Gaytancıoğlu - 2.4.2020
CHP Edirne Milletvekili Gaytancıoğlu: "Tarımda yaşlı insanlarımız ekmezse üretemeyiz"
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma sınırlandırılması getirilen yaşlıların, tarımda çalışamaması durumunda, üretimde sıkıntıların yaşanabileceğini bildirdi.
Okan Gaytancıoğlu - 18.3.2020
Milletvekili Gaytancıoğlu'ndan ekonomik destek çağrısı
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, koronavirüs tedbirleri kapsamında esnaf ve çiftçilere ekonomik destek verilmesi gerektiğini bildirdi.
Okan Gaytancıoğlu - 12.3.2020
CHP'li Gaytancıoğlu: "Açıklamaların aksine hayvan ithalatı devam ediyor"
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, "hayvan ithalatı yapılmayacak" açıklamalarının aksine ithalatın devam ettiğini öne sürdü.
Okan Gaytancıoğlu - 5.3.2020
Edirne Valiliğinden CHP'li Gaytancıoğlu'nun sığınmacılara yönelik açıklamasına yanıt Açıklaması
Edirne Valiliği, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu'nun sınırı geçen sığınmacılarla ilgili beyanatına ilişkin yapılan açıklamada, "Bu son dönemde sınırların açılmasından sonra sadece 800 sığınmacının sınırı geçtiğine ilişkin beyanatınız, sorumluluk duygusuyla bağdaşmayan, Yunan...
Okan Gaytancıoğlu - 4.3.2020
Çorlu'daki tren kazasında hayatını kaybedenlerin yakınları TBMM'de
CHP Tekirdağ Milletvekilleri Yüceer ve İlhami Özcan Aygun, İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Muğla Milletvekili Süleyman Girgin'in de bulunduğu bazı milletvekilleri, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesindeki tren kazasında hayatını kaybedenlerin aileleri ve yakınlarıyla birlikte basın toplantısı düzenledi.
Okan Gaytancıoğlu - 26.2.2020
CHP'li Gaytancıoğlu'ndan tropik meyve üretim alanlarının genişletilmesi önerisi
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Türkiye'nin küresel ısınma nedeniyle tropik meyve üretimine uygun koşulları yakaladığını belirterek, orman vasfını kaybetmiş arazilerin bu türde üretim için kullanılmasını istedi.
Okan Gaytancıoğlu - 12.2.2020
CHP'li Yalım'dan şeker fabrikalarındaki çalışanlara kadro talebi
Yalım, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu ve Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan ile Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, şeker fabrikalarının özelleştirme kapsamına alınmasına karşı çıkmak için CHP'li çok sayıda milletvekili arkadaşıyla yurt genelinde çalışma yaptıklarını söyledi.
Okan Gaytancıoğlu - 6.2.2020
Edirne Valisi Ekrem Canalp'ten ziyaretler
Endüstriyel Yatırımlar ÇED Dairesi Başkanı Kenan Ocak'ın başkanlığındaki toplantıya Edirne milletvekilleri Fatma Aksal, Okan Gaytancıoğlu, Orhan Çakırlar, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Okan Gaytancıoğlu - 14.1.2020
CHP Milletvekiline şantaj davası başladı
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu'na şantaj yaptıkları iddiasıyla üzerine haklarında dava açılan Özlem Feraye Önder ve eşi Ömer Önder'in davası 13 Nisan 2020 tarihine ertelendi.
Okan Gaytancıoğlu - 14.1.2020
Edirne'den kısa kısa
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, dar gelirli vatandaşların geçinmekte zorlandığını öne sürdü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Okan Gaytancıoğlu Haberleri | Okan Gaytancıoğlu Kimdir - Haberler - Okan Gaytancıoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Okan Gaytancıoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na doğru.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 08:43:52. #1.15#
title