NEDİM KAPLAN HABERLERİ

Nedim Kaplan haber, Nedim Kaplan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nedim Kaplan

Nedim Kaplan

Doğum Tarihi 0.0.0 - 0.0.0

Nedim Kaplan Kimdir ?

1969 Aydın doğumludur. İlk/Orta ve Lise öğrenimimi Koçarlı'da tamamladıktan sonra Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesinden 1992 yılında mezun olmuştur, 2004 yılı Mayıs ayı itibari ile AYDIN ili Koça rlı-Bağa rası Ovası Sulama Birliği Başkanlığı görevine seçilmiştir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nedim Kaplan 28.7.2020
Koçarlı Belediye Başkanı Kaplan, gazetecilerle buluştu
Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla gazetecilerle bir araya geldi.
Nedim Kaplan: Başkan Kaplan'dan Pazar ziyaretiNedim Kaplan 27.7.2020
Nedim Kaplan: Koçarlı'da bamya isyanıNedim Kaplan 18.7.2020
Nedim Kaplan 18.7.2020
Bamya üreticileri düşük fiyat nedeniyle eylem yaptı
Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan ise TARİŞ ve bamya alıcıları ile görüşeceğini belirtti.
Nedim Kaplan 10.6.2020
ADÜ Ziraat Fakültesinden 1 yılda 3 milyon lira gelir
Aldemir, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan'la üniversite bünyesinde üretilen buğdayın hasat çalışmalarına katıldı.
Nedim Kaplan: Gençler istedi Kaplan yaptıNedim Kaplan 20.5.2020
Nedim Kaplan 20.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ-16
İncirliova'nın kırsal Acarlar Mahallesi'nde yaşayan ve İzmir, Aydın, Manisa ve Denizli gibi illerde kurulan semt pazarlarında sebze satarak geçimlerini sağlayan 5 pazarcıya, çeşitli tarihlerde gribal enfeksiyon nedeniyle gittikleri hastanede, yapılan ölçümde vücut ısılarının yüksek çıkması üzerine yapılan testlerin pozitif çıkması üzerine koronavirüs teşhisi konuldu. Son dört gün içinde koronavirüs teşhisi konulan pazarcıların, temas ettiği belirlenen yakınlarının ve komşularının yaşadığı Acarlar Mahallesi'ndeki 22 ev, Aydın İl Sağlık Müdürlüğü tarafından karantinaya alındı. Haberin duyulmasının ardından sosyal medya 'mahallenin tamamı' karantinaya alındığı şeklinde asılsız iddialar kısa sürede yayıldı. Bunun üzerine Söke ve Kuşadası belediyeleri, ilçelerindeki semt pazarlarına dışarıdan gelen pazarcı esnaflarının geçici süre alınmamasına ikinci bir emre kadar karar verdi. İki ilçenin aldığı bu karar üzerine pazarcıların satmak üzere aldıkları ürünler ellerinde kaldı. Olayın duyulmasının ardından İncirliova Belediye Başkanı İYİ Partili Aytekin Kaya, Koçarlı Belediye Başkanı AK Partili Nedim Kaplan, İncirliova Ziraat Odası Başkanı Ali Kaykı ve AK Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ve CHP İlçe Başkanı Hasbi Akman mahalledeki pazarcı esnaflarıyla bir araya geldi.
123
Şu an buradasınız: Nedim Kaplan Haberleri | Nedim Kaplan Kimdir - Haberler - Nedim Kaplan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nedim Kaplan kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Kaplan; Sağlık için hepimiz sahadayız.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.8.2020 21:50:04. #1.14#
title