MHP'nin Milletvekili Aday Listesi Açıklandı (3)

MHP'nin Milletvekili Aday Listesi Açıklandı (3)

MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı.

MHP'nin Milletvekili Aday Listesi Açıklandı (3)

MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı.

Buna göre, YSK'ya sunulacak listede illere göre şu isimler bulunacak:  

Kars

1- Erkan Koçali

2- Tuncay Aydın

3- Murat Sağlam

Kastamonu

1- Emin Çınar

2- Cihan Çetin

3- Sevda Saydam İrgin

Kayseri

1- Yusuf Halaçoğlu    

2- Ali Kilci

3- Süleyman Korkmaz    

4-  Kamil Karamete    

5-  Mehmet Özmen    

6-  Mehmet Göçmen

7-  Ercan Avcı    

8-  Salih Güdelek

9-  Ezgi Tipi

Kırklareli

1- Selçuk Yılmaz

2- Hüsnü Cumalı

3- Oktay Kahve

Kırşehir

1- Cemil Yıldırım Türk

2- Eftal Avşar

Kocaeli

1- Saffet Sancaklı

2- Lütfü Türkkan     

3- Ahmet Yeşil

4- Arif Gülen

5- Serdar Kaman  

6- Musa Coşkun

7-  Dijle Akın     

8- Osman Beniz     

9- Kürşat Sönmez

10- Derya Çavdar   

11- İsmail Okumuş

Konya

1- Mustafa Kalaycı

2- Mustafa Sait Gönen    

3- Hüseyin Oprukçu

4- Sevil Sargın    

5- Bulduk Özdemir

6- Faruk Sonkaya

7- Halil Ayhan     

8- Pınar Günseven Gülsoy     

9- Osman Nuri Atçeken

10- Temmuz Şemin     

11 - Şükrü Portakal     

12 - Ahmet Yücel     

13 - Altan Altıok     

14 - Abdullah Yıldırım

Kütahya

1- Alim Işık    

2- Agah Lütfü Bilen  

3- Osman Ertürk

4-  Buket Güngör

Malatya

1- Fikret Şinasi Kazancıoğlu

2- Hakan Yılmaz 

3- Güzin Koçak

4- Hakan Kalkan

5- Serdar Yıldız

6- Mehmet Ali Özpolat

Manisa

1- Erkan Akçay

2- Osman Oktay

3- Mehmet Memiş

4- Engin Kabadağ

5- İhsan Temel

6- Cemal Murat Erim

7- Mustafa Uncu

8- Seval Başkesen

9- Erkan Öztürk

Kahramanmaraş

1- Fahrettin Oğuz Tor

2- Sefer Aycan

3- Zekeriya Öztürk

4- Şule Arıkan

5- Mustafa Bastırmacı

6- Neslihan Koca Nergiz

7- Mustafa Bölükbaşı

8- Ayşe Aras

Mardin

1- Behlül Murat Maral

2- Fehmi Yılmaz

3- Muhammed Yüzer

4- Cengiz Çetinöz

5- Faysal Bedir

6- Mehmet Salih Karaaslan

Muğla

1- Mehmet Erdoğan

2- Asım Başaran

3- Hacı Çelik

4- Nuri Öztürk

5- Nazmi Eyibilir

6- Uğur Salih Eroğlu

Muş

1- Tarkan Dede

2- Adnan Subaşı

3- Önder Özdemir

Nevşehir

1- Mehmet Varol

2- Sait Yüksel

3- Hüseyin Ödemiş

Niğde

1- Vedat Bayram

2- Ahmet Özbek

3- Gökhan Budak

Ordu

1- Onur Şahin

2- Ahmet Fidan

3- Taner Arslan

4- Davut Şahin

5- Ömer Baş

Rize

1- Osman Cem Kazmaz

2- Güldane Pınar

3- Süheyla Selimoğlu

Sakarya

1- Zihni  Açba

2- Ali Rıza Acartürk

3- İsmail Kamil Doğancı

4- Ahmet Pehlivan

5- Melikşah Budak

6- Metin Güneş

7- Türker Ergül

Samsun

1- Erhan Usta

2- Hüseyin Edis

3- Yücel Şahin    

4- İbrahim Yılmaz

5- Ayhan Cengiz

6- Suat Ortahisar

7- Dilek Kiraz Deniz

8- Yakup Akın

9- Mine Kaya

Siirt

1- Abdullah Bayram

2- Erhan Özgen

3- Hakan Yakışan 

Sinop

1- Adem Çilek 

2- Leyla Bilgili

Sivas

1- Celal Dağgez

2- Oğuz Özdemir

3- Ahmet Üstündağ

4- Uğur  Kurugöllü

5- Ozan Ercan

Tekirdağ

1- Bülent Belen

2- Hakan Özgül

3- Muhammer Varol    

4- İsmet Fıçıcı

5- Ergün Vardar   

6- Tunus Tuğu

Tokat

1- Abdurrahman Başkan

2- Murat Polat

3- Mustafa Afşin Ünverdi

4- Ayhan Özçelik    

5- Ömer Semih Saraçoğlu

Trabzon

1- Koray Aydın

2- Yavuz Aydın

3- Hüseyin Örs

4- Hasan Suiçmez

5- İlyas Eroğlu

6- Gülen Demir

Tunceli

1- Hıdır Budak

2- Emre Denizbilgini

Şanlıurfa

1- İbrahim Özyavuz

2- Mahmut İren

3- Mehmet Emin Dindaroğlu

4- Muhammet Emin Mısır    

5- İbrahim Mel

6- Yalçın Yalçınkaya

7- Meryem Bağmancı

8- Fadıl Çoban

9- Can Halil Çizmecioğlu         

10- Mehmet Can Yılmaz 

11- Güngör Ödemiş Çarkıcı    

12- Aydın Akalın

Uşak

1- Durmuş Yılmaz

2- Gökhan Özoğul

3- Oğuz Çakmak

Van

1 - Gültekin Çavuşoğlu

2 - Yavuz Selim Camuşcu 

3 - Hurşit Canlı    

4 - Leyla Göçgen      

5 - Narin Arıöz    

6 - Şuayip Ata

7 - Gültekin Gül    

8 - Tevfik Saçmacı 

Yozgat  

1 - Sadir Durmaz

2 - Mehmet Ali Çakır

3 - Yunus Yılmaz    

4 - Orhan Yüksel

Zonguldak

1-  Zeki Çakan

2 - Yavuz Erkmen

3 - Ahmet Emre Bayramoğlu 

4 - İlyas Altun

5 - Burhan Temel Çınar

Aksaray

1- Turan Yaldır

2 - Nilgün Tosun

3 - Ayşe Deniz Ay

Bayburt

1- Karabey Kadri Karaoğlu

2- Hidayet Yılmaztürk

Karaman

1- Ali Gürel 

2- Mehmet Ural

Kırıkkale

1- Seyit Ahmet Göçer

2- Tacettin Silsüpür

3- Abdullah Peköz

Batman

1- Cemil Güzel

2- İrfan Gündüz

3- Turan Aytek Önalp

4- Ömer Kervan

Şırnak

1 - Hakim Zeyrek

2- Yasin Benek

3- Şahin Sazak     

4- Bülent Bora Baltacı

Bartın

1- Aynur Yıldırım

2- Tuncay Maden 

Ardahan

1- Osman Nuri Yıldız

2- Gökhan Ağdemir

Iğdır

1- Yakup Kumtepe

2- Muharrem Çeçen

Yalova

1- Hatice Beştaş

2- Ali Oğuz Berberoğlu

Karabük

1- Adem Kar

2- Osman Aydın

Kilis

1- Mustafa Yün

2- Mehmet Özaytürk

Osmaniye

1- Devlet Bahçeli

2- Ruhi Ersoy

3- Adnan Sarıdoğan

4- Ahmet Canlı

Düzce

1- Osman Çakmak

2- Bahri Temeltaş

3- Celal Kasapoğlu 

(Bitti)