METİN FEYZİOĞLU HABERLERİ

Metin Feyzioğlu haber, Metin Feyzioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Feyzioğlu

Metin Feyzioğlu

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 7.7.1969 - ...

Metin Feyzioğlu Kimdir ?

Metin Feyzioğlu, Turhan Feyzioğlu ve Leyla (Cıngıllıoğlu) Feyzioğlu'nun kızı Saide (Feyzioğlu) Buçukoğlu (1950-1969) ile Mehmet Buçukoğlu (1945) çiftinin çocuğu olarak İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Kızıltoprak semtinde 7 Temmuz 1969 tarihinde doğdu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Metin Feyzioğlu - 11.05.2021
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan Filistin'e yönelik saldırıları nedeniyle İsrail'e uluslararası yaptırım çağrısı Açıklaması
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarının insanlığa karşı suç olduğunu belirterek, artık İsrail'e, uluslararası hukuk çerçevesinde yaptırım uygulanması gerektiğini bildirdi.
Metin Feyzioğlu - 24.04.2021
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan ABD Başkanı Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepki Açıklaması
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine ilişkin, "Soykırım iftirasının yegane sebebi, Türkiye'yi politik olarak yıpratmak, Ermenistan'ın toprak ve tazminat iddialarına zemin hazırlamaktır.
Metin Feyzioğlu - 12.04.2021
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'dan Kıbrıs'ta iki devletli çözüm vurgusu Açıklaması
"Sağduyulu herkes oynanan oyunu görmeli" TBB Başkanı Metin Feyzioğlu da konuşmasında, Doğu Akdeniz ve Kıbrıs'ın daha da önem kazandığını belirterek, şunları kaydetti: "Emperyal güçler ve onların işbirlikçileri Kıbrıs Türküne 'Siz Türk değilsiniz, Kıbrıslısınız' derken, Güney Kıbrıs halkını Helen olarak görüp, destekliyor.
Metin Feyzioğlu - 05.04.2021
Feyzioğlu: Bildirinin tepki çekmesinin nedeni, yaşadığımız acı tecrübeler
TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, 104 emekli amiral tarafından yayımlanan bildirinin tepki çekmesinin nedeninin demokrasi tarihinde yaşanan acı tecrübeler olduğunu, meselenin kolaylıkla sonuçlandırılmasının Türkiye'nin yararına olacağını belirtti.
Metin Feyzioğlu - 01.04.2021
Emre Sarıgedik'ten 'seçime giremez' iddialarına yanıt
İZVAK'ta ilk defa iki listeli gidilecek tarihi seçim öncesinde mevcut yönetim tarafından bugün yapılan basın toplantısında flaş bir iddia ortaya atıldı. İZVAK Genel Sekreteri Av. Erdem Meço, Dinamik Grup Başkan Adayı Emre Sarıgedik'in başkan adayı olarak seçime giremeyeceği söyledi. Meço'nun bu iddiasına yanıt veren Sarıgedik, "Sayın Meço'nun bir internet haber sitesinde İZVAK tüzüğünün 18'inci maddesine ilişkin ifadelerini hayretle okuduk. Bir hukukçunun, yazılı bir metni, hele de bir tüzüğü sözlü ifadeyle cümle arasında değiştirerek ifade etmesi ne kadar doğrudur? İZVAK tüzüğünün ilgili kısmındaki bölümde bulunan virgül, açıklamada 've' bağlacına dönüştürülerek yok edilmiştir. Bu yaklaşım hukuk nezdinde yanlıştır. Vakıf tüzüğü bizde de mevcuttur ve arzu edene bunu göndermekte beis görmeyiz. Bununla birlikte seçime bir hafta kala böyle bir açıklama gelmesi üzerine cevap hakkımızı kullanmakta fayda var. Öncelikle bizler ekibimizden toplam 11 isim olarak 2020 yılında vakfa aday olmak istediğimizde, 4 ay bekletildik. Dilekçemiz kabul edilmedi. Noterden göndermek istediğimizi belirttiğimizdeyse bunun ayıp kabul edileceği belirtildi. Dolayısıyla üyeliklerimiz yapılmadığı için konuyu aylar önce Türkiye Barolar Birliği Başkanı Sayın Metin Feyzioğlu'na aktardım.
Metin Feyzioğlu - 17.03.2021
Son dakika haberi... Gebze'de öldürülen avukat Ersin Arslan son yolculuğuna uğurlandı
Cenaze namazına Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun yanı sıra Arslan'ın babası Bahri Aslan, yakınları ve avukatlar katıldı.
Metin Feyzioğlu - 17.03.2021
TBB Başkanı Feyzioğlu, haciz işlemlerinde güvenliğin sağlanması için yasal düzenleme yapılması talebinde bulundu Açıklaması
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, haciz uygulaması sırasında kolluk tarafından haciz mahallinde güvenliğin sağlanması için yasal düzenleme yapılması talebinde bulundu.
Metin Feyzioğlu - 16.03.2021
OSTİM Teknik Üniversitesince Recai Kutan ve Nevzat Kor'a fahri doktora unvanı verildi
Üniversitenin konferans salonundaki "Recai Kutan ve Nevzat Kor'a Fahri Doktora Beratı Tevcih Edilmesi Töreni"ne, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, bazı eski bakanlar, bazı belediye başkanları, OSTİM Vakfı Yönetim Kurulu ve OSTİM Teknik Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Orhan Aydın ile üyeler, Rektör Prof.
Metin Feyzioğlu - 16.03.2021
TBB Başkanı Feyzioğlu, Gebze'de avukatı öldüren saldırganın en ağır cezayı almasının takipçisi olacağını bildirdi
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, haciz işlemi için gittiği evde öldürülen avukata saldıran kişinin hukuk çerçevesinde en ağır cezayı almasının takipçisi olacağını belirtti.
Metin Feyzioğlu - 14.03.2021
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan "genel kurul" açıklaması Açıklaması
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) koşulları kapsamında baroların genel kurullarında seçilecek delegelerle birlik genel kurulunu yapmaya hazır olduklarını bildirdi.
Metin Feyzioğlu - 12.03.2021
TBB ve Ostim Teknik Üniversitesi arasında "Eğitim ve İş Birliği Protokolü" imzalandı
TBB'den yapılan açıklamaya göre, protokol, TBB Başkanı Metin Feyzioğlu ile Üniversite Rektörü Prof.
Metin Feyzioğlu - 02.03.2021
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan, İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıkladı: (4)
Notlar Programa, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, yüksek yargı organlarının başkanları, Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, yargı mensupları, azınlık cemaatlerinin temsilcileri, bazı ülkelerin büyükelçileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve milletvekilleri katıldı.
Metin Feyzioğlu - 16.02.2021
Son dakika... Feyzioğlu, YÖK'ün hukuk fakültelerine girişte başarı kriterini yükseltme kararını desteklediklerini açıkladı
Son dakika haberler: Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, YÖK Genel Kurulunun hukuk fakültelerine yerleştirmede 125 bin olan başarı sırası şartını 100 bin olarak güncelleyen kararını desteklediklerini bildirdi.
Metin Feyzioğlu - 15.02.2021
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan Gara'da 13 Türk vatandaşını şehit eden terör örgütü PKK'ya tepki Açıklaması
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, PKK'nın eli kanlı, alçak bir terör örgütü olduğunu vurgulayarak, "PKK zehrinin en etkili panzehiri bu örgütün ne olduğunu hep birlikte yüzüne vurmamızdır.
Metin Feyzioğlu - 07.02.2021
TBB Başkanı Feyzioğlu, İran Barolar Birliği Başkanı Koosha ile görüştü
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, İran Barolar Birliği Başkanı Jafar Koosha ile görüştü.
Metin Feyzioğlu - 19.01.2021
TBB Başkanı Feyzioğlu, gayrimenkul alım-satımlarının avukat eşliğinde yapılmasını önerdi
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, gayrimenkul alım ve satımlarının avukat eşliğinde yapılmasının, alıcı ve satıcıları hukuken korumaya alacağını belirtti.
Metin Feyzioğlu - 19.01.2021
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Akça'ya ziyaret
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Akça'yı ziyaret etti.
Metin Feyzioğlu - 18.01.2021
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan Yargıtay'ın yeni başkanvekilleri Yeşil ve Albayrak'a tebrik
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Yargıtay Birinci Başkanvekilleri Ceza Genel Kurulu Başkanı Eyüp Yeşil ile Hukuk Genel Kurulu Başkanı Adem Albayrak'ı kutladı.
Metin Feyzioğlu - 07.01.2021
Hukukçu memurlar avukatlık stajı düzenlemelerinin hızlanmasını bekliyor
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Türkiye Barolor Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, AK Parti Grup Başkanvekili Avukat Cahit Özkan ile İstanbul 2 Nolu Baro Başkan Adayı Cavit Tatlı'nın yeni düzenlemeyle ilgili bilgilendirildiğine ve memurların staj sorununun çözüleceğine ilişkin fikir birliğinin oluştuğunu aktaran Çınar, şunları kaydetti: "Memurların staj sorununun çözümü noktasında yetkililer yeşil ışık yakmış oldu.
Metin Feyzioğlu - 24.12.2020
Feyzioğlu'ndan "avukatlara bazı şüpheli işlemleri bildirme yükümlülüğü getirilmesine ilişkin düzenleme" ile ilgili açıklama Açıklaması
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, TBMM Adalet Komisyonunda kabul edilen Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine İlişkin Kanun Teklifi ile Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkında Kanun'da serbest avukatlar hakkında yapılan düzenlemenin...
Metin Feyzioğlu - 21.12.2020
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan İstanbul Barosu'nun kapatılan tesisleri için çarpıcı öneri... "Satalım, avukatlar için plaza alalım"
TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, İstanbul Barosu Başkanlığı'na, ruhsatsız alkollü içki ve müzik yayını yapıldığı için faaliyetleri durdurulan sosyal tesisi satıp, genç avukatların ücretsiz ofis olarak kullanacağı bir bina satın alınmasını önerdi.
Metin Feyzioğlu - 08.12.2020
Avukatların 28 maddelik yeni reform önerileri, Adalet Bakanı Gül'e iletildi
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, yargıda bekledikleri reformları, sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili çalışmayı Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'e iletti.
Metin Feyzioğlu - 24.11.2020
Türkiye Barolar Birliği, İzmir'deki 586 avukata 2 milyon 930 bin lira ödeme yaptı
Birlikten yapılan yazılı açıklamada, İzmir depreminin ardından Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun kentte incelemelerde bulunduğu, avukatların ihtiyaçlarına yönelik bilgiler aldığı hatırlatıldı.
Metin Feyzioğlu - 12.11.2020
Yargıtay Başkanı Akarca ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Şahin'den TBB Başkanı Feyzioğlu'na ziyaret
Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin, Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu'nu ziyaret etti.
Metin Feyzioğlu - 03.11.2020
Depremde hayatını kaybeden 8 yaşındaki İpek Şirin son yolculuğuna uğurlandı
İpek Şirin'in babası avukat Salim Şirin ve aile yakınlarının, taziyeleri kabul ettiği cenaze törenine, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile vatandaşlar katıldı.
Metin Feyzioğlu - 03.11.2020
Depremden etkilenen avukatlar için kriz merkezi kurulacak
Türkiye Barolar Birliği Başkanı (TBB) Metin Feyzioğlu, depremden etkilenen avukatların durumuna ilişkin görüşmelerde bulunmak üzere İzmir'e gitti.
Metin Feyzioğlu - 25.09.2020
Türkiye Barolar Birliği İstanbul'da ikinci baro kurulması için yetki verdi
Yetki belgesinin, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu tarafından kendilerine verildiğini kaydeden Avukat Tatlı, en kısa sürede kuruluş genel kurulunun gerçekleştirileceğini, böylece yeni baronun kuruluşunun tamamlanacağını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Metin Feyzioğlu Haberleri | Metin Feyzioğlu Kimdir - Haberler - Metin Feyzioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Feyzioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan Filistin'e yönelik saldırıları nedeniyle İsrail'e ulusl
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.5.2021 03:05:05. #1.16#

title