Kazlıçeşme Haberleri

Kazlıçeşme haber, Kazlıçeşme son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kazlıçeşme - 21.9.2020
Yenikapı'da elektrik kabloları yandı, Marmaray'da seferler bir süre durdu
MARMARAY SEFERLERİ DURDURULDU Kazlıçeşme - Yenikapı arasındaki yüksek gerilim hatlarındaki kablolarda meydana gelen yanma sonucunda Marmaray seferleri çift yönlü olarak durduruldu.
Kazlıçeşme - 21.9.2020
Marmaray seferleri elektrik arızası yüzünden yapılamıyor
Marmaray hattını besleyen Kazlıçeşme-Yenikapı arasındaki yüksek gerilim hattındaki kabloların yanması nedeniyle seferler geçici olarak durduruldu.
Kazlıçeşme - 12.9.2020
SERVİSÇİLERDEN İBB BİNASI ÖNÜNDE EYLEM
SERVİSÇİLERDEN İBB BİNASI ÖNÜNDE EYLEM İstanbul Servisçiler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun sözleri üzerine belediyenin Kartal'da bulunan ek hizmet binası önünde basın açıklama yaptı. "25 MAYISTAN SONRA SEKTÖRE GİREN HERKES, KORSANDIR, RANTÇIDIR" İstanbul Servisçiler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Uğur Karakoç, yaptığı açıklamada, 'İstanbul servisçi esnafı olarak Sayın Ekrem İmamoğlu'nun bugünkü açıklamalarından dolayı yaşadığımız şaşkınlıktan ve kızgınlıktan ötürü buradayız. Kendisine buradan haber kanallarından bir haber yollamak istiyoruz. Siz, "Ben kimsenin hakkını yemem ama hakkımı da yedirmem" diyorsanız İstanbul servisçi esnafı da bugün burada hakkını yedirmeyecek, hakkını aramaya geldi. İstanbul servisçi esnafının birçok sorunu varken İstanbul halkının birçok trafik sorunu varken tekrar gündeme 10 bin plaka sokması kimsenin aklına yatmadı. Sayın Büyükşehir belediye başkanımızın yanlış bilgilendirildiğini düşünüyoruz. Çünkü daha önceki UKOME kararında 16'ya 11 oyla 25 Mayıs'tan sonra sektöre girenlere plaka satılması konusunda ret oyu kullanıldı. Bugün burada olmamızın asıl amacı 25 Mayıs'tan sonra sektöre giren herkes, korsandır, rantçıdır" dedi. Konuşmasına devam eden Karakoç 'Sayın Ekrem İmamoğlu'nun bugünkü yaptığı açıklamalar bizi derinden üzmüştür. Bugün bir kez daha kendisine verilen bilgilerin yanlış olduğunu, İstanbul servisçi esnafının asıl sıkıntılarının dosya halinde Büyükşehir Belediyesi yöneticilerine 6 ay önce verdik. Sayın Ekrem İmamoğlu'ndan daire başkanlığının, daire müdürlerinin, genel sekreterlerinin ve esnaf temsilcisi olarak 1 kişinin bulunduğu bilgi anlamında bir toplantı istiyoruz. Çünkü kendi verdiği bir sözdü. Bizim kurumumuza geldi ve benim asıl amacım sizlersiniz, bu sektörü bilen sizlersiniz dedi. Bugün Kartal ek hizmet binasında derdimizi anlatacak bir tane adam yok. 60 bin esnafa bir kişi nasıl baksın. Bir kez daha Sayın Ekrem İmamoğlu'na seslenmek istiyorum. İstanbul servisçi esnafını yalnız bırakmayın. Daha önceki Saraçhane, Kazlıçeşme, Maltepe mitingini bu esnafa yaptırmayın ki bu esnaf ta arkanızda dursun, ekmeğine emeğine sahip çıksın" şeklinde konuştu.
Kazlıçeşme - 24.7.2020
YENİKAPI'DA AYASOFYA YOĞUNLUĞU
İBB, Ayasofya Camii'nde kılınacak ilk cuma namazı için aldığı tedbirler kapsamında Kazlıçeşme, Yenikapı ve Sultanahmet güzergahında 25 otobüs ile ücretsiz ring seferleri düzenliyor.
Kazlıçeşme - 23.7.2020
Ayasofya'daki ilk cuma namazı için önlemler alındı
İBB, Ayasofya Camii'nde kılınacak ilk Cuma Namazı öncesinde bir dizi tedbir aldı. İETT, Kazlıçeşme-Yenikapı-Sultanahmet güzergahında 25 otobüs ile ücretsiz ring sefer yapacak.
Kazlıçeşme - 17.7.2020
İSKİ 2019 faaliyet raporu onaylandı
-İSTANBUL SUYU İÇİLEBİLİR- İstanbul'un içme suyu kalitesi ve atık suların arıtılması ile ilgili bilgi veren Mermutlu, şu bilgileri verdi: "İstanbul'da şehir şebeke suyu dünyada kabul görmüş tüm parametrelerde sağlıklıdır ve içilebilir kalitededir. Su kalitesi; Uluslararası Akredite Laboratuvarımızda günlük ortalama 75 numune, 163 farklı parametrede incelenerek takip edilmektedir. İstanbul'da kullanılan tüm sular, atıksu toplama ağı ile toplanmakta ve 88 farklı atıksu arıtma tesisinde arıtılarak çevreye zararsız hale getirildikten sonra alıcı ortama deşarj edilmektedir. 2019 yılında arıtılan toplam atıksu miktarı da 1 milyar 381 milyon 290 bin metreküptür." -50 FARKLI TARİHİ ÇEŞMESİNİN SUYU YENİDEN AKTI- İSKİ Genel Müdürü Mermutlu'nun konuşmasından diğer satır başları şöyle: "Son 1 yılda; Aralarında 3. Ahmet Çeşmesi ve Kazlıçeşme gibi simge eserlerin de olduğu İstanbul'un 50 farklı tarihi çeşmesinin suyunun yeniden akmasını sağladık.
Kazlıçeşme - 10.7.2020
İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU: TÜRKİYE DÜNYADA EN ÇOK ULUSLARARASI YARDIM YAPAN ÜLKEDİR
Törende konuşma yapan Soylu, "Türkiye bugün gayrisafi milli hasılasına oranla dünyada en çok uluslararası yardım yapan ülkedir. Sadece 2019 yılında AFAD eliyle 10 ülkeye, toplam 86 milyon dolarlık insani yardımda bulunduk" dedi.  İçişleri Bakanlığı'nın önderliğinde, Deniz Feneri Derneği tarafından gerçekleştirilecek "1000 Şehidimiz Adına 100 Su Kuyusu" Proje Tanıtım ve İmza Töreni bugün, Kazlıçeşme'deki Deniz Feneri Derneği Genel Merkezi'nde yapıldı.
Kazlıçeşme - 20.6.2020
Zeytinburnu'nda eşini silahla yaralayan şüpheli adliyeye sevk edildi
Kazlıçeşme Mahallesi Abay Caddesi'nde, 4 Haziran'da, kendisinden boşanmak isteyen eşi Nurtaç C'yi (49) silahla yaralayan Ragıp C'nin (46) emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Kazlıçeşme - 19.6.2020
Son Dakika | Zeytinburnu'nda eşini silahla yaralayan şüpheli yakalandı
Alınan bilgiye göre 4 Mayıs'ta, Kazlıçeşme Mahallesi Abay Caddesi'nde oturan Nurtaç C.
Kazlıçeşme - 9.5.2020
İLK YURT İÇİ YÜK TRENİ MARMARAY'DAN GEÇTİ
Gaziantep'ten Çorlu'ya plastik ham madde taşıyan yük treni, Bakan Karaismailoğlu'nun katılımıyla Marmaray'dan geçişini tamamladı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Marmaray'dan geçiş yapacak olan ilk yurt içi yük trenini Söğütlüçeşme istasyonunda karşıladı. Bakan Karaismailoğlu saat 22.36'da perona gelen trenin makinist bölümüne binerek Kazlıçeşme istasyonuna gitti.
Kazlıçeşme - 30.4.2020
Polis, Zeytinburnu'nda vatandaşlara maske hediye etti
15 Temmuz Meydanı, 58. Bulvar ve Kazlıçeşme sahilde yapılan denetimler sırasında, maskesi bulunmayan 5 bin 500 vatandaşa maske hediye edildi.
Kazlıçeşme - 24.4.2020
İtfaiyeciler ilk sahuru görev başında yaptı
Kazlıçeşme Mahallesi'nde bulunan Zeytinburnu İtfaiye İstasyonu çalışanları, sahur için mutfağa girip hazırlıklara başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kazlıçeşme Haberleri | Kazlıçeşme Haber - Haberler - Kazlıçeşme haberleri, son dakika kazlıçeşme haber ve gelişmeleri burada. Yabancı misyon temsilcileri sıfır emisyon için scooter kullandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 22:43:16. #1.15#
title