Hakan Binbaşgil Haberleri

Hakan Binbaşgil haber, Hakan Binbaşgil son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Binbaşgil - 10.04.2021
Akbank sendikasyonunu yüzde 100'ün üzerinde yeniledi
Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, "Kredimize bankalardan yenileme tutarımızın yaklaşık yüzde 126'sına karşılık gelen 792 milyon dolar tutarında bir talep geldi.
Hakan Binbaşgil - 22.02.2021
Mobilden anında ve ıslak imzasız Akbanklı olma dönemi başlıyor
Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, bankacılık hizmetlerinden faydalanmak isteyenlerin ilgili yasal düzenlemenin hayata geçmesi sonrası Akbank Mobil'i indirerek, şubeye gitmeden diledikleri yerden ve istedikleri zaman, kağıtsız ve imzasız Akbanklı olabileceğini bildirdi.
Hakan Binbaşgil - 11.02.2021
Akbank, salgın sonrasında esnek çalışmayı kalıcı hale getiriyor
Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, salgın sonrasında yepyeni bir çalışma modeline geçtiklerini belirterek, "İşin geleceğine cesur bir adım atıyoruz.
Hakan Binbaşgil - 02.02.2021
Akbank'tan 2020'de 6 milyar 260 milyon lira net kar
Akbank'ın 2020 yılı finansal performansına ilişkin yazılı açıklama yapan Akbank Genel Müdür Hakan Binbaşgil, 2020 yılı boyunca yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) yarattığı belirsizlikler ve salgına dair gelişmelerin ana gündem maddesi olduğunu belirtti.
Hakan Binbaşgil - 29.01.2021
Son dakika haberleri | Akbank, "The Valuable 500"e Türkiye'den katılan ilk banka ve kurum oldu
Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, sürdürülebilirlik alanında dünyaya ve Türkiye'ye fayda sağlayacak her türlü girişimin destekçisi olmaya çalıştıklarını belirtti.
Hakan Binbaşgil - 19.01.2021
Akbank Gençlik Akademisi ilk yılında 15 bin öğrenciye ulaşmayı hedefliyor
Toplantıda konuşan Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Türkiye'de yaklaşık 8 milyon üniversite öğrencisinin bulunduğunu ve bu gençlerin geleceğin şekillenmesinde önemli rol üstleneceklerini belirtti.
Hakan Binbaşgil - 05.01.2021
Akbank'tan daha sürdürülebilir bir gelecek için 2030'a kadar 200 milyar liralık destek
Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, "Bankacılık sektöründe sürdürülebilirlik alanında somut hedef veren öncü bankalar arasındayız. 2030 yılına kadar ülkemize 200 milyar TL sürdürülebilir kredi finansmanı sağlayacağız." ifadelerini kullandı.
Hakan Binbaşgil - 28.12.2020
Akbank Genel Müdürü Binbaşgil ile "Bankacılık Söyleşileri" Açıklaması
Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Türkiye'nin potansiyeline olan inançla yatırımlara devam edeceklerini, aşıya ilişkin olumlu gelişmelerin ve normalleşme adımlarının da etkisiyle 2021'in ekonomi açısından daha olumlu olacağını, şeffaf ve öngörülebilir politikaların kararlılıkla devam...
Hakan Binbaşgil - 22.12.2020
Akbank'a, The Banker'den "Türkiye'nin En İyi Bankası" ödülü
"Teknoloji yatırımlarımızın karşılığını bu dönemde müşteri memnuniyeti olarak geri alıyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Akbank'ın pandemi döneminde dahi önde gelen uluslararası finans kuruluşları tarafından takdir edilerek "Türkiye'nin En İyi Bankası" unvanı ile onurlandırıldığını belirtti.
Hakan Binbaşgil - 17.11.2020
"Dünyayı Kurtaracak Kahramanlar Aranıyor" zirvesi gerçekleştirildi
Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, "Bugün 1000'den fazla Akbanklı arkadaşımız gönüllülük projelerinde yer almaya başladı.
Hakan Binbaşgil - 10.11.2020
Akbank'tan gençlerde gönüllülük konusunda farkındalık yaratacak zirve
Akbank'tan yapılan açıklamaya göre, zirvenin açılışını Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil ve İlker Ayrık yapacak.
Hakan Binbaşgil - 27.10.2020
Akbank'tan 3. çeyrekte 4, 4 milyar lira konsolide net kar
Akbank'tan yapılan açıklamada Banka'nın yılın ilk dokuz ayındaki finansal sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerine yer verilen Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, küresel düzeyde yaşanan pandemi nedeniyle olağanüstü bir dönemden geçildiğini ve ekonomiyle ilgili alınan birçok tedbirin ardından, son zamanlardaki normalleşme adımlarının gelecek dönemde hızlı bir toparlanma ve büyüme süreci olduğuna işaret ettiğini dile getirdi.
Hakan Binbaşgil - 22.09.2020
Son Dakika: Akbank, yatırımcı ilişkilerinde Türkiye'nin en iyisi seçildi
Genel Müdür Hakan Binbaşgil "En İyi CEO", Finansal Yönetim Genel Müdür Yardımcısı Türker Tunalı "En İyi CFO", Akbank Yatırımcı İlişkileri Bölümü "En İyi Yatırımcı İlişkileri Programı", Yatırımcı İlişkileri Bölüm Başkanı Ebru Güvenir ise "En İyi Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi" kategorisinde ilk sıraya yerleşti.
Hakan Binbaşgil - 10.09.2020
Akbank'a "Gelişmekte Olan Piyasaların En İyi Bankası" unvanı
Akbank, dünyanın en saygın finans yayın gruplarından Euromoney'nin "Awards for Excellence 2020-Mükemmellik Ödülleri 2020" kapsamında, küresel bankacılık çevrelerinde büyük önem verilen "Best Bank in the Emerging Markets-Gelişmekte Olan Piyasaların En İyi Bankası" unvanını aldı. Akbank'tan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Euromoney tarafından 14.
Hakan Binbaşgil - 06.08.2020
Pandemi sürecinde ilk Yeşil Bono ihracı Akbank'tan
Akbank'tan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, işlemin pandemi sürecinin başlamasından sonra Türk bankacılık sektörünün ilk Yeşil Bono (Green Bond) ihracı olduğunu belirtti.
Hakan Binbaşgil - 28.07.2020
Akbank'tan 2 milyar 885 milyon TL net kar
Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, bankanın yılın ilk yarısında 2 milyar 885 milyon TL konsolide net kar elde ettiğini bildirdi.
Hakan Binbaşgil - 23.07.2020
Akbank 14. kez Türkiye'nin en iyi bankası seçildi
Akbank'tan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Türk bankacılık sektörünün yurt dışında güçlü ve sağlam algısının yatırımcılar ve finans çevreleri tarafından her zaman değer bulduğunu ve bu sebeple de desteklendiklerini belirterek, "Ödülleri sadece bankamız adına değil sektörümüz adına da alıyoruz.
Hakan Binbaşgil - 02.07.2020
Akbank, ihracatçıları yenilenen "İhracatçının Gücü Paketi" ile destekliyor
Akbank, "İhracatçının Gücü Paketini" yeni ürün ve hizmetlerle zenginleştirerek müşterilerinin kullanımına sundu. Akbank açıklamasına göre, banka, "dış ticaret deyince ilk akla gelen banka olma" hedefiyle 2019 yılında ihracatçılara sunduğu İhracatçının Gücü Paketini, gelen yoğun ilgi ve talep üzerine, dijital ve yeni ürünlerle zenginleştirdi. Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil ve Akbank Ticari Bankacılık'tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tugal'ın katılımıyla 2 Temmuz'da gerçekleştirilen Akbank İhracatçı Buluşmaları online seminer (webinar) etkinliğinde destek paketinin yenilikleri anlatıldı.
Hakan Binbaşgil - 01.07.2020
Akbank ilk eurobond tahvil ihracını gerçekleştirdi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, pandemi sürecinde gerçekleştirdikleri ilk eurobond tahvil ihracına gelen yüksek talebin Akbank'ın uluslararası borçlanma işlemlerindeki uzmanlığının, başarılı borçlanma stratejilerinin ve yatırımcılarla olan güçlü networklerinin bir yansıması olduğunu vurguladı.
Hakan Binbaşgil - 06.06.2020
Küresel finansın yeni normali online panellerde tartışıldı
Gazeteci Ege Cansen'in moderatörlüğünü yaptığı panelde, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Visa Güneydoğu Avrupa Bölge Genel Müdürü Berna Ülman ve FinTech Istanbul kurucularından, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.
Hakan Binbaşgil - 04.06.2020
Boyner Grup Yönetim Kurulu Başkanı Boyner: "Pandemi, e-ticaret hedeflerimizi 2 sene öne aldı"
"Türk bankaları çok iyi sınav verdi" Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, pandeminin ardından çevik ve hızlı karar alabilen şirketlerin öne çıkacağını ifade ederek, "Müşteri deneyimini hiçbir şekilde aksatmayan, dijital yetkinlikleri olan şirketler önde olacak.
Hakan Binbaşgil - 25.05.2020
Koç Fintech Forum'da küresel finansın yeni normali tartışılacak
Gazeteci/iktisatçı Ege Cansen'in moderatörlüğünü yapacağı panelde, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Visa Güneydoğu Avrupa Bölge Genel Müdürü Berna Ülman ve FinTech Istanbul kurucularından Prof.
Hakan Binbaşgil - 28.04.2020
Akbank'tan ilk çeyrekte 1 milyar 303 milyon lira net kar
Öte yandan Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, ilk çeyrek sonuçlarına ilişkin bir yazılı açıklama yaptı.
Hakan Binbaşgil - 02.04.2020
Akbank'tan Türk ekonomisine 560 milyon dolarlık kaynak
Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, tüm dünyada likiditeye erişimin zorlaştığı bu dönemde 560 milyon dolarlık sendikasyon kredisiyle Türkiye'ye döviz likiditesi kazandırdıklarını belirterek, şunları kaydetti: "Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Kovid-19) salgını, finansal piyasalarla birlikte reel ekonomilere ve günlük yaşama da olumsuz yansıyor.
Hakan Binbaşgil - 19.02.2020
"2020 Akbank Buluşmaları" Eskişehir'de başladı
Bankadan yapılan açıklamaya göre, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil liderliğinde, Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, Akbank Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tugal ve Akbank Başekonomisti Dr.
Hakan Binbaşgil - 19.02.2020
Akbank Genel Müdürü Binbaşgil'den Eskişehir OSB'ye ziyaret
Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli'yi ziyaret ettiBinbaşgil, ziyarette yaptığı konuşmada, sanayi ve üretimin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, sanayicinin üretim yapabilmesi için Akbank olarak...
Hakan Binbaşgil - 31.01.2020
Akbank, 2019'da 5 milyar 352 milyon TL konsolide net kar elde etti
Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, "Bankamız geçen yıl 1 milyar 574 milyon TL vergi karşılığı ayırarak 5 milyar 352 milyon TL konsolide net kar elde etti.
Hakan Binbaşgil - 13.01.2020
İhracatçılar Akbank'ı "Türkiye'nin En İyi Dış Ticaret Bankası" seçti
Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Türkiye ekonomisinin istikrarlı büyümesinde kritik önemi bulunan döviz girişlerinin ana kaynağı olan ihracatı desteklemeyi öncelikli görevleri arasında benimsediklerini kaydetti.
Hakan Binbaşgil - 30.12.2019
Akbank Genel Müdürü Binbaşgil: "2020 ekonomimiz ve sektörümüz açısından olumlu bir yıl olacak"
Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, 2020'nin ekonomi ve sektör açısından olumlu bir yıl olacağını belirterek, "Bankalarımızın ekonomimizin gelişimine katkıda bulunacak iştahı ve sermaye yeterlilik oranı var." dedi.
Hakan Binbaşgil - 06.12.2019
Yapay zeka ve bulut yolculuğunda yeni bir dönem başlıyor
IBM'in birçok ülkede düzenlediği Think etkinliklerinin Türkiye ayağı "Think Summit Istanbul", 4 Aralık Çarşamba günü IBM Türkiye'nin ev sahipliğinde ve 2 binden fazla kişinin katılımıyla Zorlu PSM'de gerçekleşti. Akbank Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Binbaşgil, Arizona Üniversitesi Astronomi ve Astrofizik Profesörü Feryal Özel, IBM Veri ve Yapay Zeka Globa Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Alyse Daghelian, IBM iX Global Lideri Matt Candy'nin yer aldığı etkinliğe, farklı sektör temsilcileri ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı.
Hakan Binbaşgil - 25.10.2019
Akbank'tan 4 milyar 28 milyon TL net kar
Akbank Genel Müdür Hakan Binbaşgil, Akbank'ın yılın 9 aylık döneminde 4 milyar 28 milyon TL konsolide net kar elde ettiğini bildirdi.
Hakan Binbaşgil - 09.10.2019
Bankacılık sektörü 2020'den umutlu
Bankacılık ve finans dünyasının önde gelen isimleri sektörün bugününü ve geleceğini 'CEO Club Bankacılar Zirvesi'nde değerlendirdi. Gelecek yıl için bankacılıkta olumlu bir hava eseceğini ifade eden sektör temsilcileri iştahın güçlü olduğu konusunda ortak paydada buluştu.    Bankacılık ve finans dünyasının önde gelen isimleri 'CEO Club Bankacılar Zirvesi'nde bir araya geldi. Zirvede bankacılık sektörünün bugününü ve geleceği masaya yatırıldı.    Wyndham Grand Levent'te Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Business ana sponsorluğunda gerçekleştirilen zirvede açılış konuşmalarını Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin yaptı. Sunumların hemen ardından düzenlenen ve moderatörlüğünü Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür'ün üstlendiği 'Bankacılık Ajandası 2020' konulu panele, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, Odeabank Genel Müdürü Mert Öncü, Citibank Türkiye Genel Müdürü Serra Akçaoğlu ve TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici katıldı.
Hakan Binbaşgil - 08.10.2019
Akbank'ın sendikasyon kredisine 1 milyar doları aşkın talep
Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Genel Müdür Hakan Binbaşgil ise Akbank'ın başarıyla tamamladığı sendikasyon işlemiyle ilgili olarak şunları kaydetti: "Geçtiğimiz Eylül 2018'deki sendikasyon kredimize kıyasla, ödediğimiz faizi ABD doları kısmında 50 bps, avro kısmında 55 bps azalttık.
Hakan Binbaşgil - 01.10.2019
Akbank/binbaşgil: geleceğin bankacılığını müşterilerimize bugünden sunuyoruz
Yeni Nesil Akbank programı kapsamında yenilenen mobil bankacılık uygulamasının tanıtım toplantısında konuşan Akbank CEO'su Hakan Binbaşgil, "Teknoloji ve insan kaynağımıza önemli yatırımlar yapıyor, geleceğin bankacılığını müşterilerimize bugünden sunuyoruz" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hakan Binbaşgil Haberleri | Hakan Binbaşgil Kimdir - Haberler - Hakan Binbaşgil haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Binbaşgil kimdir, hayatı ve biyografisi. Akbank sendikasyonunu yüzde 100'ün üzerinde yeniledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.4.2021 07:11:49. #1.16#

title