Haberler

Simurg Sarsılmaz kimdir, kaç yaşında? Muhtar adayı Simurg Sarsılmaz nereli?

Güncelleme:

Diyarbakır Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahalle muhtarlığına aday olan ve sonrasında aldığı tehdit nedeniyle çekilen Simurg Sarsılmaz kimdir ve kaç yaşında olduğu gündeme geliyor. Peki, Simurg Sarsılmaz kimdir, kaç yaşında? Muhtar adayı Simurg Sarsılmaz nereli?

Simurg Sarsılmaz kimdir, kaç yaşında? Muhtar adayı Simurg Sarsılmaz nereli? sorularına yanıt aranıyor. Model Simurg Sarsılmaz, 31 Mart yerel seçimleri öncesi Diyarbakır Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahalle muhtarlığına aday olduğunu açıklamış ancak kısa bir süre sonra tehdit edildiğini söyleyerek adaylıktan çekilmişti. Simurg Sarsılmaz kimdir? Detaylar haberimizdedir…

SİMURG SARSILMAZ KİMDİR?

Diyarbakır Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahalle muhtarlığına aday olan ve sonrasında aldığı tehdit nedeniyle çekilen Simurg Sarsılmaz sarı saçları, abartılı makyajı ve verdiği pozlarla sık sık adından söz ettiriyor. Simurg Sarsılmaz, 17 yaşındaki bir tarlada çektirdiği doğal pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. Fotoğrafta Sarsılmaz'ın yıllar içinde birçok işlem yaptırdığı dikkatlerden kaçmadı.

İşte Simurg Sarsılmaz'ın eski hali:

Simurg Sarsılmaz kimdir kaç yaşında? Muhtar adayı Simurg Sarsılmaz nereli?

Simurg Sarsılmaz kimdir kaç yaşında? Muhtar adayı Simurg Sarsılmaz nereli?

Simurg Sarsılmaz kimdir kaç yaşında? Muhtar adayı Simurg Sarsılmaz nereli?

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Diyarbakır Gündem Yaşam Politika Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title