Haberler

Boyama Kampanyası Start Aldı

Güncelleme:

Dış Cephe Boyama Kampanyasının startı verildi.

ÇAKIR: BÜTÜN CADDE VE SOKAKLARI PIRIL PIRIL YAPACAĞIZ

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, "Malatya, Belediye tarafından sürdürülen çalışmalar sayesinde Malatya'mız her geçen gün daha modern, Avrupai bir görünüme bürünüyor."

Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis, "Polisan olarak kampanya kapsamında binalarını boyatmak isteyen vatandaşlara, geçen yılkı liste fiyatımız üzerinden % 50 indirim ve 8 taksit imkanı sunuyoruz."

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, "Bütün Malatyalı hemşerilerimizin bu kampanyaya destek vermelerini bekliyorum.Bir şehri temizlemekle, temizlik mümkün değil. Önemli olan o şehrin kirletilmemesidir. Çevrenin kirletilmemesi adına hemşehrilerimizin daha duyarlı olmasına bekliyorum."

Malatya Belediyesi"Daha Temiz Bir Malatya Projesi" kapsamında Polisan işbirliğiyle düzenlenen 'Dış Cephe Boyama Kampanyası'nın startı, Melekbaba Mahallesi Şehit Yüzbaşı Hakkı Akyüz İlköğretim Okulu'nda verildi.

11 Mayıs Cuma günü Melekbaba Mahallesi Şehit Yüzbaşı Hakkı Akyüz İlköğretim Okulu'nda düzenlenen boyama kampanyası açılış programına Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ın yanısıra Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, Belediye Başkan Yardımcıları, bazı daire müdürleri, muhtarlar, öğretmen ve öğrenciler ile Melekbaba Mahallesi sakinleri katıldı.

Okul Müdürü Dönmez: Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a teşekkür ediyorum…

Boyama Kampanyası nedeniyle düzenlenen programda konuşan Şehit Yüzbaşı Hakkı Akyüz İlköğretim Okulu Müdürü Sezai Dönmez, Malatya Belediyesi ve Polisan İşbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında ilk fırçanın kendi okullarına vurulmasından dolayı Başta Belediye Başkanı Ahmet Çakır olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Bulut: Binaların boyanmasıyla Malatya çok daha güzel bir görünüme kavuşacak…

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, Malatya Belediyesi tarafından Daha Temiz Bir Malatya Projesi ile kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere bütün binaların boyanmasıyla birlikte Malatya'nın çok daha güzel bir görünüme kavuşacağını söyledi.

Bulut, "Malatya, Belediye tarafından sürdürülen çalışmalar sayesinde her geçen gün daha modern, Avrupai bir görünüme bürünüyor. Bu okulumuzun da gerçekten boyanmaya ihtiyacı vardı. Belediyemiz bizden önce davranarak bunu gerçekleştirdi. Daha önceden de Belediyemiz tarafından bu okulumuza satranç sahası yapılmış idi.

Belediyemizin bu ve diğer çalışmaları inşallah artarak, başarıyla devam edecektir. Bu nedenle başta Belediye Başkanı Ahmet Çakır olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.

Bitlis : Kampanyanın düzenlenmesini sağlayan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum…

Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis ise yaptığı konuşmada, soyadı her ne kadar Bitlis ise de doğma büyüme Malatyalı olduklarını belirterek, "Polisan olarak ülke genelinde değişik illerde bu tür kampanyalara katıldık. Ama Malatya'yı bu kampanya dışında bırakmamız mümkün değildi. Bu nedenle Malatya Belediyesi tarafından başlatılan projeye katıldık" dedi.

Bitlis, boyamanın sadece binayı güzelleştirmek için yapılmadığını aynı zamanda binaların boya ile korunduğunu belirterek, "Polisan olarak kampanya kapsamında binalarını boyatmak isteyen vatandaşlara, geçen yılkı liste fiyatımız üzerinden % 50 indirim ve 8 taksit imkanı sunuyoruz.

Bu kampanyanın düzenlenmesini sağlayan Belediye Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.

Çakır: Cepheleriyle, görüntüleriyle tertemiz sokaklar oluşacak…

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya Belediyesi olarak son yıllarda alt yapı yatırımları başta olmak üzere fiziki ve sosyal amaçlı birçok proje gerçekleştirdiklerini belirterek, "pırıl pırıl binalar, temiz sokaklar, temiz caddeler, tertemiz bir mahalle, tertemiz çevre ve tertemiz bir Malatya, ancak vatandaşlarımızın destekleriyle olacaktır. Güzel bir kampanya başlatıyoruz. Binalarını boyamak isteyenlerin hem belediye hem de Polisan'ın desteğiyle iskelelerini karşılıyoruz. En zor iş, cephe boyamalarında biliyorsunuz iskele kurma işi, iskele temin etme işi. Biz belediye olarak bunu üstlendik.

Sağolsunlar, görüşmelerimiz neticesinde en büyük indirimi Polisan yaptı. Bundan dolayı ben Necmettin Beye ayrıca teşekkür ediyorum. Bunda, Malatyalı olmasının da mutlaka etkisi var. Malatya'ya hiç olmazsa bizim de katkımız olsun dedi. Büyük bir indirim sağladılar. Bu da Malatyalılar için, hemşehrilerimiz için büyük bir avantaj oldu. Bizler de buna iskele desteği vererek, Malatya'mızın bütün caddelerini, sokaklarını pırıl pırıl yapacağız. Cepheleriyle, görüntüleriyle tertemiz sokaklar oluşacak" dedi.

Çakır: Önemli olan şehrin kirletilmemesi…

Malatya'nın her geçen daha temiz bir şehir olduğunu belirten Başkan Çakır, "Daha temiz bir çevrede yaşıyoruz. Cadde düzenlemeleri, kavşak düzenlemeleri, yol düzenlemeleri; ağaçlandırma, çimlendirme çalışmaları; yeşil alanların oluşturulması, parkların yapımı ama en önemlisi tabi ki bunların kirletilmemesidir. Bir şehri temizlemekle, temizlik mümkün değil. Önemli olan o şehrin kirletilmemesidir. Bu yapılan çalışmaların hepsi de mutlaka çevrenin kirletilmemesi adına hemşehrilerimizin daha duyarlı olmasına vesile oluyor. Bu kampanyamızı; bütün mahallelerimizi, bütün cadde ve sokaklarımızı kapsayacak şekilde genişleteceğiz. Bugün örnek olarak Melekbaba Mahallemizde başladık.

Melekbaba ve Taştepe caddelerimizde çalışmalarımız şu an devam ediyor. İnşallah kısa süre içerisinde Taştepe Caddemizdeki binaların boyanmasını örnek olarak yapacağız. Bugün burada da ilk fırçayı okulumuza vuracağız. Ben Malatya'nın, bütün Malatyalı hemşerilerimizin bu projeye destek vermelerini bekliyorum" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Okul duvarı Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis tarafından sembolik olarak boyandı.

PROTOKOL İMZALANDI

Malatya Belediyesi tarafından "Daha Temiz Bir Malatya Projesi" kapsamında düzenlenen 'Dış Cephe Boyama Kampanyası' na destek veren Polisan Firması ile Malatya Belediyesi arasında protokol imzalandı.

Protokol, Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis tarafından imzalandı.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Malatya Belediyesi Ahmet Çakır Polisan Bitlis Güncel Haberler

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

title