Malatya Belediyesi Haberleri

Malatya Belediyesi haber, Malatya Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Malatya Belediyesi - 15.06.2021
Vali Gürel'den, Karabük Demir Kartal Gsk Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımına Moral Ziyareti
Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol 2. ligten 1. lige terfi müsabakaları Karabük Demir Kartal GSK Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Hakkari, Muş, Van, Diyarbakır, Osmaniye, Hatay Büyük Şehir Belediye, Malatya Belediyesi, İzmir Karşıyaka ve Gümüşhacıköy takımlarının katılımıyla 7-11 ve 13-16 Temmuz tarihleri arasında 1.
Malatya Belediyesi - 15.11.2020
10. Malatya Uluslararası Film Festivali iptal edildi
Malatya Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, festivalin aziz milletin ve Malatya'nın manevi değerlerini esas alan hususiyetlerin beyaz perdeye yansımasını sağlamak, kentin ulusal ve uluslararası alanda tanıtımına katkı sunmak amacıyla 2010'da Malatya Valiliği, Malatya Belediyesi ve ilgili tüm kurum ve kuruluşların destekleriyle başlatıldığı hatırlatıldı.
Malatya Belediyesi - 16.04.2020
Turgut Özal ve Hamit Fendoğlu'nun ölüm yıl dönümü
Turgut Özal ve Hamit Fendoğlu'nun Türkiye siyaseti için önemli insanlar olduğunu aktaran Gürkan, şunları kaydetti: "Merhum Özal, Türkiye'ye değer katan hizmet ve icraatlarının yanı sıra karanlık ve buhranlı yılların ardından ülkemizde demokrasinin tekrar canlanması noktasında büyük katkı sağlamış ve aziz milletimizin gönlünde müstesna bir yere sahip olmuştur. Hamit Fendoğlu, Türk siyasetine mertliği ile damga vurmuştur. Halkımızın kalbinde müstesna bir yer edinen Malatya eski milletvekili ve Malatya Belediyesi eski Başkanı Hamit Fendoğlu'nu ve olayda hayatını kaybeden yakınlarını rahmetle anıyor, haince yapılan saldırıyı bir kez daha lanetliyoruz.
Malatya Belediyesi - 16.04.2020
Turgut Özal ile Hamit Fendoğlu'nun ölüm yıl dönümü
Türk demokrasi tarihinin en karanlık günlerinden biri olan 17 Nisan 1978 tarihinde gelini ve iki torunu ile faili meçhul bir suikastle şehit edilen Malatya Belediyesi eski başkanlarından Hamit Fendoğlu, anti demokratik zihniyetin baskıları karşısında gösterdiği cesaret ve kararlılıkla daima minnetle anılacaktır.
Malatya Belediyesi - 16.08.2019
"66. Darende Geleneksel Zengibar Karakucak Güreş ve Kültür Festivali" başladı
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen festivalin önemine işaret eden Özkan, şunları kaydetti: "Bizden önce gelen nesil kendi şartlarında buraya kadar getirmiş, bizde görevde olduğumuz müddetçe en güzel şekilde devam ettirmeye gayret göstereceğiz. Festivaller, tanıtım için senede bir defa da olsa bir araya gelip buluşmak için önemli bir etkinliktir. Hemşehrimiz ünlü sünnetçi merhum Kemal Özkan ağabeyimize Allah rahmet eylesin. Dünyaca meşhurdu ama yöresine dönüp bakmamazlık etmedi. Darende'ye gelerek, her yıl çocuklarımızı sünnet etti. Bundan sonra da inşallah çocuklarıyla bu etkinliği devam ettireceğiz. Ben miniklerin kıyafetini karşılayan hayırsever iş adamımız Cemal Turgut Bey'e de çok teşekkür ediyorum." Malatya Belediyesi Mehter Takımı ve Yeşilyurt Belediyesi Halk Oyunları ekibinin gösterisiyle devam eden etkinlikte, 52 çocuk sünnet edildi.
Malatya Belediyesi - 04.03.2018
Konyalı Berberden Obüs Mermili Saç Modeli
KONYALI berber Ali Yıldız, Malatya'da düzenlenen 'Şehit Aileleri ve Mehmetçik Vakfı'na Destek' programında, yapay saçtan yaptığı 'obüs mermisi' modelini mankenin saçına uyguladı. Konya'da çalışan 8 berber, 1 Mart günü, Malatya Belediyesi'nce düzenlenen 'Şehit Aileleri ve Mehmetçik Vakfı'na Destek' programına katıldı.
Malatya Belediyesi - 04.03.2018
Dha Yurt Bülteni-4
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------- Havalimanı dış plan görüntü Turistlerden görüntü RÖP: Yeliz Gül Ege Müze dış plan görüntü Müze içi eserlerden görüntü Haber: Mehmet ÇINAR-Kamera: Mehmet KILIÇASLAN/ANTALYA, ============================================ Konyalı berberden obüs mermili saç modeli KONYALI berber Ali Yıldız, Malatya'da düzenlenen 'Şehit Aileleri ve Mehmetçik Vakfı'na Destek' programında, yapay saçtan yaptığı 'obüs mermisi' modelini mankenin saçına uyguladı.  Konya'da çalışan 8 berber, 1 Mart günü, Malatya Belediyesi'nce düzenlenen 'Şehit Aileleri ve Mehmetçik Vakfı'na Destek' programına katıldı.
Malatya Belediyesi - 04.03.2018
Konyalı Berberden Obüs Mermili Saç Modeli
KONYALI berber Ali Yıldız, Malatya'da düzenlenen 'Şehit Aileleri ve Mehmetçik Vakfı'na Destek' programında, yapay saçtan yaptığı 'obüs mermisi' modelini mankenin saçına uyguladı.  Konya'da çalışan 8 berber, 1 Mart günü, Malatya Belediyesi'nce düzenlenen 'Şehit Aileleri ve Mehmetçik Vakfı'na Destek' programına katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Malatya Belediyesi Haberleri | Malatya Belediyesi Haber - Haberler - Malatya Belediyesi haberleri, son dakika malatya belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Vali Gürel'den, Karabük Demir Kartal Gsk Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımına Moral Ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 23:51:28. #1.16#

title