Gömbe Haberleri

Gömbe haber, Gömbe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gömbe 16.6.2020
Yörükler, yaylalarla buluşmaya başladı
Serin geçen hava nedeniyle Yörükler bu yıl yaylalara gecikmeli çıktı. Akdağ'ın eteklerindeki Kaş'a bağlı Gömbe Yaylası'ndan geçen Yörükler ilk olarak küçük bir ovayı andıran, denizden 2 bin 200 metre yüksekliğindeki Subaşı Yaylası'na çıktı.
Gömbe 12.6.2020
Toroslardan fışkıran sulara ziyaretler başladı
Toroslardan fışkıran sulara ziyaretler başladı ANTALYA'nın Kaş ilçesine bağlı Türkiye'nin en güzel yaylalarından biri olan Gömbe'nin hemen üstündeki Akdağ'ın bağrından iki su fışkırıyor.
Gömbe 11.6.2020
Antalya'da haziranda kar manzaraları
Antalya'da haziranda kar manzaraları   ANTALYA'nın Kaş ilçesi ile Muğla'nın Seydikemer ilçesi arasındaki Batı Torosların en yüksek noktası olan Akdağ'ın zirvesi Uyluk Tepe'de hala kar bulunuyor. Haziran ayında bölgeye gelen vatandaşlar, manzaranın fotoğrafını çekiyor.  Batı Torosların en yüksek noktası olan 3024 metre yüksekliğindeki Akdağ'ın eteklerinde kar manzaraları görsel güzelliğiyle göze çarpıyor. 2700 metre yüksekliğindeki Evyaka Yaylası'nın yolu ise hala karla kaplı. Yaylaya gitmek için gelen araçlar geri dönüyor. Batı Toroslara gezmeye gelenlerin Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı Gömbe Yaylası'ndan çıktıkları yolla, Muğla'nın Seydikemer ilçesinden gezmeye gelenlerin birleştikleri 2600 metre yüksekliğindeki İkiz Göller Yaylası'ndan yukarı doğru, tüm küçük vadiler karla dolu.
Gömbe 18.5.2020
Kayıp PTT çalışanı, taksiciye 'Arkadaşlarım alacak' demiş
Kaş'a bağlı Gömbe Mahallesi'ndeki PTT Şubesi'nde dağıtıcı olarak görev yapan Uğur Tayman, 15 Mayıs Cuma günü Elmalı'da yaşayan ailesine ailesini arayıp, iftara geleceğini söyledikten sonra ortadan kayboldu.
Gömbe 18.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ-11
Kaş'a bağlı Gömbe Mahallesi'ndeki PTT Şubesi'nde dağıtıcı olarak görev yapan Uğur Tayman, 15 Mayıs Cuma günü Elmalı'da yaşayan ailesine ailesini arayıp, iftara geleceğini söyledikten sonra ortadan kayboldu.
Gömbe 30.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-12
KAŞ'TA YAYLALAR KARLA KAPLANDI Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı Gömbe ve Sütleğen yaylalarının bazı bölgelerine yarım metreye yakın kar yağdı.
Şu an buradasınız: Gömbe Haberleri | Gömbe Haber - Haberler - Gömbe haberleri, son dakika gömbe haber ve gelişmeleri burada. Torosların zirvesinden çıkarılan kar serinlik kaynağı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.8.2020 07:09:47. #1.14#
title