Valorant'ın bir sonraki ajanı hakkında lokumlu ve Türk kahveli fotoğraf paylaşıldı! İşte Türk ajanın yetenekleri ve hakkında tüm bildiklerimiz - Haberler
Haberi Paylaş

Valorant'ın bir sonraki ajanı hakkında lokumlu ve Türk kahveli fotoğraf paylaşıldı! İşte Türk ajanın yetenekleri ve hakkında tüm bildiklerimiz

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Valorant'ın bir sonraki ajanı hakkında lokumlu ve Türk kahveli fotoğraf paylaşıldı! İşte Türk ajanın yetenekleri ve hakkında tüm bildiklerimiz

Riot Games'in dünyaca ünlü popüler oyunu Valorant'a geçtiğimiz aylarda yeni bir ajan geleceği duyuruldu. Hali hazırda 18 adet ajan bulunan Valorant'a gelecek yeni ajanın Türk olacağı konusunda söylentiler yayılmıştı. Riot Games'in dün yayınladığı blog yazısında paylaşılan Türk kahvesi fotoğrafı ile olaylar biraz daha ciddiye bindi. Valorant'a gelecek Türk ajanın (Bounty Hunter) yetenekleri neler?

Riot Games'in oynaması ücretsiz olarak yayınladığı taktiksel nişancı oyunu dünya çapında büyük bir gişeye sahip oldu. Lansmanından bu yana oyuncular tarafından sevilerek oynanan Valorant'a gelecek yeni ajanın Türk olacağı biliniyor.

Riot Games'in dün yayınladığı "Ajanların Durumu – Mart 2022" blog yazısında Valorant'a gelecek sıradaki ajan hakkında bahsetti. Bir ajanın geliştirilmesi yaklaşık olarak 12-15 ay sürüyor ve bu süreçte birçok detaya bakılıyor.

"Sıradaki ajan, avlamak üzere düşmanların peşine düşme heyecanını daha yoğun bir şekilde hissetmenizi sağlayacak. Tabii ajan için belirlediğimiz bir tema da var fakat çok fazla ayrıntı paylaşmaktan çekindiğim için şimdilik oraya girmiyorum."

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Güncelleme 30.03.2022: Geçtiğimiz saatlerde Valorant'a eklenecek yeni Türk ajanının yetenekleri sızdırıldı. Valorant'a eklenecek yeni Türk ajanını bir kadın olacak. Türk kahveli ve lokumlu paylaşılan görselde bulunan nazar boncuklu yüzük, karakterimizin parmağında takılı görülüyor.

Valorant Türk ajanının (BountyHunter) yetenekleri sızdırıldı. İşte ajanın ultimate dahil tüm yetenekleri:

> Sinsi (C)

~ Düşmanları ve/veya izleri arayan düz bir çizgide seyahat edecek bir yaratığı dışarı göndermek için donatın, ateş edin. Ateşi basılı tutun ve yaratığı baktığınız yöne yönlendirmek için fareyi hareket ettirin. Yaratık bir iz veya düşman bulduğunda onlara doğru hareket edecektir. Düşmana ulaştığında, 5 saniyelik bir pişme süresi ve ardından en yakın düşmanı 3 saniyeliğine yakın görüş mesafesine girer. Şimdiye kadar sadece bir yaratık bir patikaya tutunabilir. 300 kredi ücretindedir ve iki defa kullanılmaktadır.

> Zaptet (Q)

~ Bir küre donatın. Küre atmak için ateş edin. Küre, yere düşene kadar maksimum 1,5 saniye havada hareket edecektir. Yere çarptığında yerine yapışacak ve 5 saniye pişecektir. 5 saniye sonra bölge 7 metreye kadar genişler ve yakalanan tüm düşmanları merkezine bağlar. Bağlı düşmanlar 75 çürüme hasarı alır, sağır olur ve bölgeden 5 saniye boyunca normal yollarla kaçamazlar. Daha erken düşmek için uçuşta yeniden etkinleştirilebilir. 200 kredi ücretindedir.

> Dadanma (E)

~ Bir küre donatın. Küre atmak için ateş edin. Küre, yere düşene kadar havada maksimum 1,5 saniye havada seyahat edecek. Yere çarptığında tekrar yükselir ve yok edilebilecek bir göze dönüşür. Göz rakipleri görürse, onları ortaya çıkarır ve 12 saniye süren bir iz zayıflatması uygular. Küreyi daha erken düşürmek için uçuşta yeniden etkinleştirilebilir. Pasif yetenektir kredi gerektirmez.

> Gece Düşmesi (X)

~ Karakterin ultimate yeteneği ise karanlık bir sis dalgası gönderir. Sis bir düşmanla temas ederse, takip edilir, sağır olur ve 12 saniye boyunca çürüme hasarı alır. Ultinin dolması için 7 bar gerekmektedir.

Valorant'ın bir sonraki ajanı hakkında lokumlu ve Türk kahveli fotoğraf paylaşıldı! İşte Türk ajan hakkında tüm bildiklerimiz

Valorant'ın paylaştığı görsele ilk baktığımızda karşımıza Türk kahvesi çıkıyor. Ardından arka planlara doğru kaydığımızda bir laptop ve laptopta Sova'ya ait bilgiler yer alıyor. Hemen onun arkasında ise mantar panoya asılmış bir diğer ajan Cypher'ı görüyoruz. Tabii görsel bununla bitmiyor. Türk kahvesi olur da lokum olmaz mı diyerekten Türk kahvesinin hemen sağında üç adet lokum gözüküyor. Zaten fotoğrafı kaydetmek istediğiniz zaman da hali hazırda Lokum.jpg olarak kaydediyor. Biraz daha küçük detaylara ineceğimiz zaman Türk kahvesinin sol altında nazar boncuklu bir yüzük görünüyor.

Valorant'a gelecek yeni ajanın Türk olacağı konusunda bu fotoğraf ile daha emin olmuş olduk. Karakter yapımcısı John Goscickis, paylaştığı yazıda son olarak ise "Herkesin bir korkusu var" sözlerine değinerek duyurusunu tamamladı.

Valorant'ın bir sonraki ajanı hakkında lokumlu ve Türk kahveli fotoğraf paylaşıldı!

Ayrıca Valorant'a gelecek olan yeni ajanın önceki bilgilerine dayanarak poligona gelen güncellemelerde yeni Valorant ajanının bir "şantajcı" olduğu biliniyor. Poligonda bulunan bir haritada tüm okların Türkiye'yi gösterdiği bir tahta bulunurken Sova, Breach, Kay/o, Chamber, Neon ve Cypher'ın içinde bulunduğu bir ekip, şantajcıyı bulmak için işe koyuluyor.

Valorant'ın bir sonraki ajanı hakkında lokumlu ve Türk kahveli fotoğraf paylaşıldı!

Bunun yanı sıra poligonda Brimstone'un karargahında bulunan bir diğer ipucunda ise masaüstünde duran bilgisayara tıklandığı zaman Cypher'dan bir mesaj geldiğini görüyoruz. Mesajda ise şu sözlere yer veriliyor:

"Sevgili şantajcımızdan gelen şifreli mesajlarla bir şeyler atılım yaptım. Kesin çıkış noktası hala bilinmiyor. Ama Türkiye'de bir yerden geldi. Bundan eminim. Şimdi sorumu cevaplamalısınız: bu kişiyi bulduğumuz zaman ne yapacaksınız? Vicdanınız idam için fazla zahmetli. Ama ne alternatifler var bilmiyorum"

Valorant'ın bir sonraki ajanı hakkında lokumlu ve Türk kahveli fotoğraf paylaşıldı!

Cypher bu mesaja yer verirken aynı odada bir ses kaydı da bulunuyor. Kayıt edilen sesli mesajda, "Komutanım şu şantajcıyı ele geçirmek için oluşturulacak ekip için tavsiyemi istemiştin. Benim dışımda Cyhper'da kesinlikle gitmeli. Bütün bir şehri gözetleme işini başka kimse yapamaz. Chamber uygun bir noktadan ateş desteği sağlar. Breach'in de tahliye konusunda bir geçmişi var. Bunu kullanmamak olmaz. Neon'da sahada hızlı hareket ediyor, bir de Killjoy'dan biraz uzaklaşsa iyi olur. İkisinin o laboratuvarda çürüdüğü yeter. Kay/o'da akbabanın pilotluğunu yapacak. Yerde beş kişi, havada bir. Bu iyi bir düzen. Bu tehdidi adalete teslim edeceğiz Brimstone, sana söz veriyorum" sözlerine yer veriliyor.

Valorant'ın bir sonraki ajanı hakkında lokumlu ve Türk kahveli fotoğraf paylaşıldı!

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Riot Games, Valorant, Gamegar,, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title