ENGİN ÖZKOÇ HABERLERİ

Engin Özkoç haber, Engin Özkoç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Engin Özkoç

Engin Özkoç

Doğum Yeri Sakarya / Türkiye
Doğum Tarihi 5.2.1962

Engin Özkoç Kimdir ?

Engin Özkoç, 5 Şubat 1962'de Sakarya’nın Kayalar Memduhiye Köyü’nde doğdu. İlkokulu Memduhiye Köyü'nde, ortaokul ve liseyi merkez ilçe Adapazarı’nda okudu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. Siyasete CHP Gençlik Kolları’nda başlayan Engin Özkoç, Sakarya’da Belediye Başkan Yardımcılığı ve 4 dönem Belediye Meclis üyeliği yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Engin Özkoç - 15.09.2021
Yenişehir Belediyesi erkek öğrenci yurdunu hizmete açtı
Yurdun açılışı dolayısıyla yapılan törene Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit'in yanı sıra CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan,CHP Mersin Milletvekilleri Alpay Antmen ve Cengiz Gökçel, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP Kadın Kooperatiflerden Sorumlu Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, CHP Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu,il ve ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları, oda ve sendika başkanları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Engin Özkoç - 13.09.2021
AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu: (4)
"O gece Türkiye'nin laik, demokratik, sosyal bir hukuk devleti olma prensibi de korunmuştur" Eski AK Parti Milletvekili Resul Tosun'un laikle ilgili ifadeleri ve CHP'li Engin Özkoç'un değerlendirmelerinin hatırlatılması üzerine Çelik, şunları söyledi: "Sayın Resul Tosun'un ifadelerine de Sayın Engin Özkoç'un ifadelerine de katılmıyoruz.
Engin Özkoç - 13.09.2021
AK Parti'li Çelik: Laiklik prensibinin Anayasada korunması gerektiğini düşünüyoruz
'LAİKLİĞİN ANAYASA'DA KORUNMASINI İSTİYORUZ' AK Parti eski milletvekili Resul Tosun'un, "İstismarı önlemek için tüm çağdaş ülkelerde olduğu gibi Laiklik ilkesi ya Anayasa'dan çıkarılmalıdır ya da istismarı önleyecek netlikte tarif etmeliyiz" sözleri ile CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un ise Anayasa'da Laikliğin istismara yol açacak bir durumu olmadığını ifade ettiğinin anımsatılması üzerine AK Parti Sözcüsü Çelik, "Sayın Resul Tosun'un ifadelerine de Sayın Engin Özkoç'un ifadelerine katılmıyoruz.
Engin Özkoç - 01.09.2021
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, ikinci çeyrekte elde edilen yüzde 21,7'lik büyüme oranına ilişkin, "Dünyada hiçbir devlet bunun dörtte ikisi, üçü kadar büyüyemiyor, sen nasıl böyle bir şey söyleyebiliyorsun?" dedi.
Engin Özkoç - 18.08.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Özkoç'a tepki Akbaşoğlu, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un, "Başka bir egemen gücün müdahalesine gerek kalmadan Türkiye'de sistem değişmeli" şeklinde ifadelerinin bulunduğunu belirterek, buna tepki gösterdi.
Engin Özkoç - 12.08.2021
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, kamu işçilerinin ücretlerine yapılan zamma ilişkin, "Bu yoksulluğa, açlığa mahkum ettiğin işçi, emekli, esnafı, bu Türkiye Cumhuriyeti'nin insanlarını yönetmeyi derhal bırak, derhal seçime git." dedi.
Engin Özkoç - 11.08.2021
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, göreve geldikleri ilk 100 günde ne yapacaklarını bildiklerini belirterek, "Şu anda ne yapacağını bilmeyen, ekonomiyi ve Türkiye'yi iyi yönetemeyen bir iktidarla karşı karşıyayız. İhtiyacımız olan milletin iradesi, sandıklar.
Engin Özkoç - 02.08.2021
GÜNDEM / 2 Ağustos 2021
(Antalya/10.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP Marmaris İlçe Başkanlığında basın toplantısı düzenleyecek.
Engin Özkoç - 01.08.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 2 Ağustos 2021
(Antalya/10.00) 3- CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP Marmaris İlçe Başkanlığında basın toplantısı düzenleyecek.
Engin Özkoç - 30.07.2021
29 Temmuz 2021 Haberleri
29 Temmuz 2021 Manşet Haberleri.
Engin Özkoç - 18.07.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz'dan "seçim" açıklaması Açıklaması
Yavuz, yaptığı yazılı açıklamada, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un, seçimlere yönelik açıklamalarını değerlendirdi.
Engin Özkoç - 12.07.2021
CHP'den, kamudaki geçici işçilere çalıştırılmadıkları dönemde işsizlik ödeneği verilmesi için kanun teklifi
CHP grup başkanvekilleri Engin Altay, Engin Özkoç, Özgür Özel ile CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'nın imzasını taşıyan İşsizlik Sigortası Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Teklifi ile kamu kurumlarındaki geçici işçilerin, her yıl çalıştırılmadıkları dönemde işsizlik ödeneğinden yararlandırılarak korunmaları amaçlanıyor.
Engin Özkoç - 05.07.2021
GÜNDEM / 5 Temmuz 2021
(Malatya/11.30/14.00/15.20) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3- CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç parti genel merkezinin bahçesinde basın toplantısı düzenleyecek.
Engin Özkoç - 04.07.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 5 Temmuz 2021
(Malatya/11.30/14.00/15.20) 3- CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç parti genel merkezinin bahçesinde basın toplantısı düzenleyecek.
Engin Özkoç - 01.07.2021
CHP'li 37 milletvekili Sakarya'da basın açıklaması yaptı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, "Emekten yana, halktan yana mücadelemize devam edeceğiz.
Engin Özkoç - 30.06.2021
CHP Grup Başkanvekili Özkoç gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sakarya'yı ve Tank Palet Fabrikası'nı ziyaret edeceğine ilişkin açıklamasıyla ilgili, "Biz de 40'a yakın milletvekiliyle Sakarya'ya geleceğiz.
Engin Özkoç - 30.06.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Varlık Barışı uygulamasının 6 ay daha uzatılmasını eleştirerek Türkiye'nin kara para cennetine dönüşen bir ülke haline geldiğini iddia etti.
Engin Özkoç - 29.06.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, bugün TBMM Genel Kurulu'nda Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi Hakkında Kanun Teklifi'nin görüşüleceğini belirterek, "Aynı Tank Palet Fabrikası gibi çok önemli kuruluşlarımızdan bir tanesi.
Engin Özkoç - 16.06.2021
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Türkiye'nin bütün meselelerinde "ama dış mihraklar" dendiğini iddia ederek, böyle cevap verilmeye kalkıldığında milletvekilinin de "Senin bunda hiç mi günahın yoktu?" diye sorabileceğini söyledi.
Engin Özkoç - 16.06.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya "on bin dolar alan siyasetçiyle" ilgili gönderdiği yazının üzerinden 20 gün geçtiğini belirterek, "Ancak hala tık yok" dedi.
Engin Özkoç - 16.06.2021
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun "NATO Zirvesi'nin kazananı Türkiye'dir" sözlerine karşılık, "Onların beklentisi, Biden'ın sözlerine içeride ve dışarıda tam tevekkül eden bir Cumhurbaşkanı.
Engin Özkoç - 20.05.2021
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, yerinden söz alarak, hiç kimsenin Türkiye'nin lehine bir projeye karşı olmadığını ancak bir ağacın 20-50-100 yılda yetiştiğini ifade etti.
Engin Özkoç - 20.05.2021
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Türkiye Cumhuriyeti 100 yıllık demokrasi geleneğini tekrar hayata geçirerek Türkiye'nin yeniden saygınlığı için, Türk insanının yoksulluktan, uyuşturucu, fuhuş sarmalından çıkarak alnının teriyle emeğinin karşılığını alabilmesi için, gençlerimizin geleceği...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Engin Özkoç Haberleri | Engin Özkoç Kimdir - Haberler - Engin Özkoç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Engin Özkoç kimdir, hayatı ve biyografisi. Yenişehir Belediyesi, erkek öğrenci yurdunu hizmete açtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 14:59:32. #1.13#

title