ENGİN ÖZKOÇ HABERLERİ

Engin Özkoç haber, Engin Özkoç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Engin Özkoç

Engin Özkoç

Doğum Yeri Sakarya / Türkiye
Doğum Tarihi 5.2.1962 - ...

Engin Özkoç Kimdir ?

Engin Özkoç, 5 Şubat 1962'de Sakarya’nın Kayalar Memduhiye Köyü’nde doğdu. İlkokulu Memduhiye Köyü'nde, ortaokul ve liseyi merkez ilçe Adapazarı’nda okudu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. Siyasete CHP Gençlik Kolları’nda başlayan Engin Özkoç, Sakarya’da Belediye Başkan Yardımcılığı ve 4 dönem Belediye Meclis üyeliği yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Engin Özkoç - 23.10.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Kovid-19 salgını nedeniyle dün İstanbul'da gerçekleştirilen toplantıya ilişkin, "Vali ve Emniyet Müdürü var ama İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı yok. Sayın Bakan, sonradan, 'Ben ona uğrayacağım' diye açıklamaya yapıyor.
Engin Özkoç - 22.10.2020
CHP, bütçe görüşmeleri için canlı yayın istedi
CHP Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç imzasıyla TBMM Başkanlığı'na gönderilen yazıda, 2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi ve 2019 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi ile Sayıştay raporlarının Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülmeye başlanacağı hatırlatılarak, bu görüşmelerinin izlenebilmesinin büyük önem taşıdığı ifade edildi.
Engin Özkoç - 21.10.2020
TBMM Genel Kurulu
"Gün, umutsuzluk günüdür" CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, eskiden Gazeteciler Günü'nün bir anlamı olduğunu, insanların daha güzel işler yapabilmek için umut beslediğini anlatarak, "Türkiye böyle bir umudu artık yitirmiştir.
Engin Özkoç - 21.10.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç'tan 2021 yılı bütçesi eleştirisi
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, 2021 yılı bütçesinin, "yalan bütçe" olduğunu iddia etti.
Engin Özkoç - 20.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, KKTC Cumhurbaşkanlığı seçiminin, KKTC'ye ve Türkiye'ye hayırlı olmasını diledi.
Engin Özkoç - 1.10.2020
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Meclis Başkanı'nın da gündeminde idam var. Onlar, saraya bakıyorlar, millete bakmıyorlar.
Engin Özkoç - 30.9.2020
CHP'den Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi İbrahim'e ziyaret
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Azerbaycan'ın haklı davasının tüm dünyada duyurulması ve destek bulması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini bildirdi.
Engin Özkoç - 30.9.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırılarına ilişkin, "CHP olarak kalbimiz, dualarımız ve desteğimiz Azeri kardeşlerimizle beraberdir.
Engin Özkoç - 24.9.2020
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Merkez Bankasının politika faizini 200 baz puan yükseltmesine ilişkin, "Üretim olursa, ülke doğru yönetilirse her şey düzeliyor ama sen Türkiye'yi saman ithalatına muhtaç ettiysen o zaman Türkiye düzelmiyor.
Engin Özkoç - 11.9.2020
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un açıklamalarına ilişkin, "Macron, haddini bilmelidir.
Engin Özkoç - 11.9.2020
CHP'li Özkoç: Macron haddini bilmeli
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Türkiye'ye yönelik sözlerine ilişkin, "Hiçbir ülkenin devlet başkanı Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanlığı makamı için yakışıksız bir üslupla asla konuşamaz.
Engin Özkoç - 10.9.2020
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, MİT mensuplarının ifşa edilmesi davasındaki karara ilişkin, "Bu gazeteci arkadaşlarımız, toplum vicdanında masumlar.
Engin Özkoç - 20.8.2020
Son dakika... CHP, 3 bakana kıraathaneciler için mektup gönderdi
Gelen son dakika haberine göre CHP Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Engin Özkoç ve Özgür Özel, Kovid 19 önlemleri kapsamında kısıtlama getirilen kıraathanelerle ilgili esnafa acil destek sağlanması için Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile Sağlık...
Engin Özkoç - 29.7.2020
CHP'li Özkoç: "Sosyal medyaya ilişkin kanun için Anayasa Mahkemesine başvuracağız"
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, TBMM Genel Kurulu'nda bu sabah kabul edilen sosyal medyaya ilişkin düzenlemeler içeren kanunun iptal edilmesi için Anayasa Mahkemesine başvuruda bulunacaklarını açıkladı.
Engin Özkoç - 28.7.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, görüşmeler öncesinde teklifin Anayasa ve Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'ne aykırı olduğunu öne sürerek, teklifin Adalet Komisyonuna iadesini istedi.
Engin Özkoç - 28.7.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Mersin'deki kazada şehit olan askerlere Allah'tan rahmet, yaralılara şifa diledi.
Engin Özkoç - 17.7.2020
CHP'den emekli bayram ikramiyelerinin 1500 liraya çıkarılması için kanun teklifi
CHP grup başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç'un imzasını taşıyan 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin gerekçesinde, emeklilere 2018 yılında ödenmeye başlanan bayram ikramiyesinin satın alma gücü değerinin düştüğü, hızla yükselen fiyatlar karşısında etkinliğini yitirdiği savunuldu.
Engin Özkoç - 14.7.2020
CHP Grup Başkanvekilleri'nden, 15 Temmuz törenlerine katılamama kararı
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç, TBMM'de düzenlenecek '15 Temmuz Anma Töreni'ne' katılmayacaklarını açıkladı.
Engin Özkoç - 14.7.2020
CHP TBMM Grubu, Meclis'teki 15 Temmuz Anma Töreni'ne katılmayacak
CHP grup başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç, 15 Temmuz Anma Töreni ile ilgili yazılı açıklama yaptı.
Engin Özkoç - 11.7.2020
Son dakika haberleri | TBMM Genel Kurulu
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Bir komisyon kuralım, bunu denetleyelim.
Engin Özkoç - 11.7.2020
CHP'li Özkoç: "Barolara ilişkin kanunu Anayasa Mahkemesine götüreceğiz"
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, barolara ilişkin kanunun iptali için Anayasa Mahkemesine başvuracaklarını bildirdi.
Engin Özkoç - 11.7.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, tarihe insanlığın utancı olarak kaydolan bu acı olayda 8 binden fazla Bosnalı Müslümanın hunharca katledildiğini söyledi.
Engin Özkoç - 10.7.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Sakarya'daki havai fişek fabrikasına ait mühimmatın damperli kamyonla taşındığını belirterek, "Boşaltma işlemleri esnasında motor açık, damper kaldırılıyor.
Engin Özkoç - 10.7.2020
MHP Genel Sekreteri Büyükataman'dan CHP'li Özkoç'un sözlerine tepki Açıklaması
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve partisine yönelik sözlerini eleştirerek, "Milliyetçi Hareket'in eylemlerinde ve söylemlerinde bir çelişki bulunmadığı gibi bir çelişki olduğunu iddia...
Engin Özkoç - 9.7.2020
TBMM Genel Kurulu
"Meclisimizin hassasiyetini göstereceğiz" CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Sakarya'da bugün, uzman ekiplerin çalışmalarını sürdürdükleri sırada patlama olduğunu kaydederek, mühimmatların taş ocaklarında imha edilmesinin hedeflendiğini anlattı.
Engin Özkoç - 9.7.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Sakarya'daki havai fişek fabrikasında yaşanan patlamanın ardından, bölgedeki patlayıcı maddenin bir kamu kuruluşuna ait kamyonla taşınıp imha edilmeye çalışıldığını ifade ederek, "Maalesef bugün bu kamyonlardan biri Taşkısığı'ndaki imha bölgesine girdikten...
Engin Özkoç - 8.7.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç: "TBMM'ye avukatlar ve baro başkanları geliyorlar, hiç olmazsa kendi...
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne avukatlar ve baro başkanları geliyorlar, hiç olmazsa kendi meselelerine sahip çıkıyorlar" dedi.
Engin Özkoç - 8.7.2020
TBMM Genel Kurulu'nda, 'Baro düzenlemesi' görüşmeleri
'BARO BAŞKANLARINI KAPI ÖNÜNDE SEFİLCE BEKLETTİNİZ' CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ise baro başkanlarının Meclis kapısında beklediğini belirterek, teklifin görüşmeleri sürerken baro başkanlarının Meclis'e alınmamasını eleştirdi.
Engin Özkoç - 7.7.2020
TBMM Genel Kurulu
"Bu teklif, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne ihanet" CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, 15 Temmuz şehit yakınları ve gaziler için toplanan paranın, verdikleri soru önergesine aldıkları cevapla azaldığını öğrendiklerini anlatarak "Pandemi döneminde bu parayı vermeyen iktidarı şiddetle kınıyoruz.
Engin Özkoç - 5.7.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
"Hukukun ve adaletin olmazsa olmaz koşulu bölünmemektedir" CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, 80 baronun düzenlemeye karşı olduğuna dair açıklamanın bulunduğunu söyledi.
Engin Özkoç - 5.7.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, ülkenin barışına, demokrasisine, özgürlüğüne yakışır yasaların TBMM'den çıkarılmasını istediklerini belirtti.
Engin Özkoç - 5.7.2020
CHP milletvekilleri AK Parti milletvekillerine cübbe ve dikiş seti verdi
TBMM Adalet Komisyonu'nda Avukatlık Kanunu Değişiklik Teklifi görüşmeleri devam ediyor. CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç komisyonda konuşmasını tamamladıktan sonra CHP milletvekilleri AK Parti milletvekillerine avukat cübbesi ve dikiş seti verdi.
Engin Özkoç - 5.7.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Sakarya'daki havai fişek fabrikasında yaşanan patlamayla ilgili, "Bir daha bu olayların tekrarlanmaması için tedbirlerin, uygulamaların sıkı bir şekilde denetlenmesi için elimizden geleni AK Parti Grubu olarak yapacağız." dedi.
Engin Özkoç - 4.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
PATLAMADA HAYATINI KAYBEDEN SEBAHATTİN TEPEÇINAR VE HAVVA ÇELİK SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDI 4 kişinin öldüğü havai fişek fabrikasındaki patlamada kayıplar aranıyor (9) SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDILAR Hendek'te havai fişek fabrikasındaki patlamada hayatlarını kaybeden Sebahattin Tepeçınar ve Havva Çelik, Akyazı ilçesi Gazi Süleyman Paşa Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuklarına uğurlandı. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş tarafından kıldırılan cenaze namazına Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Kenan Sofuoğlu, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Engin Özkoç Haberleri | Engin Özkoç Kimdir - Haberler - Engin Özkoç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Engin Özkoç kimdir, hayatı ve biyografisi. Son Dakika | CHP Grup Başkanvekili Özkoç, Berberoğlu'na ilişkin yerel mahkeme kararını değ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 05:20:42. #1.15#
title