ELİF KÖSE HABERLERİ

Elif Köse haber, Elif Köse son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Elif Köse

Doğum Tarihi ... - ...

Elif Köse Kimdir ?

Elif Köse, CHP Safranbolu İlçe Başkanlığı yaptı. Mimardır. Elif Köse, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP'nin Karabük'e bağlı Safranbolu Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Elif Köse - Bugün
Tarihi Kentler Birliği'nden Safranbolu Belediyesi'ne ödül
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Tarihi Çarşı bölgesindeki restorasyon ve canlandırma çalışmaları dolayısıyla alınan en iyi uygulama ödülünün Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'ye takdim edildiği belirtildi.
Elif Köse - 24.9.2020
Son dakika haber... 21. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Yarışmasında finalistler belirlendi
Festival Komitesi Başkanı olan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, yarın çelenk sunumu ile başlayacak festivalde, en iyi restore edilen eve plaket çakacaklarını, çeşitli sergilerin açılacağını, film gösterimlerinin olacağını ve meşalenin yakılacağını söyledi.
Elif Köse - 23.9.2020
Karabük'teki tarihi "katır yolu" ziyaretçilerini geçmişte yolculuğa çıkarıyor
Ertuğrul, geçen günlerde AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Yükseköğretim Üniversite ve Turizmi Geliştirme Derneği (KARÜNDER) Başkanı Erkan Börekçi ile bir araya gelerek katır yolunu tekrar ele aldıklarını belirterek, "Neler yapılabilir, katır yolu tekrar gündeme nasıl gelir, bölge turizmine nasıl katkıda bulunulabilir? Bunlar üzerinde çalıştık.
Elif Köse - 21.9.2020
Safranbolu'da Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliği
Mesaiye yürüyerek giden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, gazetecilere yaptığı açıklamada, Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında bugün belediye çalışanları başta olmak üzere bazı vatandaşların işe yürüyerek ya da bisikletleriyle geldiğini söyledi.
Elif Köse - 20.9.2020
Safranbolu'da Avrupa Hareketlilik Haftası kortejle kutlandı
Bisiklet ve elektrikli motosikletlilerin katılımıyla Arslanlar'dan başlayan kortej, Çarşı bölgesinde son buldu. Kortejde, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse de elektrikli motosikletle yer aldı.
Elif Köse - 19.9.2020
Karabük'ten kısa kısa
Törene, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Belediye Başkanı Elif Köse, 125 Jandarma Eğitim Alay Komutanı Hasan Başkök, kurum amirleri, parti temsilcileri, şehit aileleri ve gaziler ile vatandaşlar katıldı.
Elif Köse - 15.9.2020
Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali yarışmalarına 97 ülkeden başvuru
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 21. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali kapsamındaki fotoğraf ve belgesel film yarışmalarına 97 ülkeden toplamda 2 bin 563 eserle başvurulduğunu bildirdi.
Elif Köse - 15.9.2020
KARÇEV encümen toplantısı
Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleşen toplantıya, Vali Fuat Gürel'in yanı sıra Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, belediye encümen üyeleri ile Birlik Müdürü Ahmet Işık katıldı.
Elif Köse - 11.9.2020
Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali'ne doğru
"Birçok sanatçının desteklenmesi için de önemlidir" Festival Komitesi Başkanlığını da yürüten Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Festival, yalnızca şehrimizin tanıtımı için değil, özel bir şehrin kendini ifade biçimi olup birçok sanatçının desteklenmesi için de önemlidir.
Elif Köse - 11.9.2020
Safranbolu'dan kısa kısa
Safranbolu'da Halk Günü Toplantıları Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, her hafta düzenlediği Halk Günü Toplantılarına devam ediyor.
Elif Köse - 9.9.2020
"21. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali" için geri sayım başladı
Festival Komitesi Başkanlığını da yürüten Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, gazetecilere yaptığı açıklamada, kültürel mirasın gelecek nesillere estetik kaygı ve bilimsel bakış açısıyla aktarılmasını arzu ettiklerini ifade etti.
Elif Köse - 8.9.2020
Son dakika haber... Altın Safran Fotoğraf Yarışması'na bin 110 başvuru yapıldı
Festival Komitesi Başkanlığını da yürüten Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, AA muhabirine yaptığı açıklamada, belgesel konusunda ilçenin ve festivalin bir marka olduğunu söyledi.
Elif Köse - 8.9.2020
Safranbolu'nun refüjlerini menekşeler süsleyecek
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, yaptığı açıklamada, kent peyzajında yerli üretim bitkilerin kullanılması kararı ile büyük oranda tasarruf sağlayacaklarını söyledi.
Elif Köse - 7.9.2020
Son dakika haber... İtfaiye ekiplerinden esnafa yangın söndürme eğitimi
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, yaptığı açıklamada, esnafa yangın dolaplarının kullanımı ile yangına ilk müdahalenin nasıl yapılacağı yönünde eğitim verildiğini söyledi.
Elif Köse - 6.9.2020
Safranbolu'da hafta sonu yoğunluğu
"Normalleşme süreciyle ziyaretçi sayısında artış yaşanıyor" Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, AA muhabirine, ilçenin yılın her mevsimi yerli ve yabancı misafirlerin uğrak noktası olduğunu söyledi.
Elif Köse - 2.9.2020
Son dakika haber... Altın Safran Belgesel Film Yarışması'na 1453 başvuru
Festival Komitesi Başkanlığını da yürüten Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, AA muhabirine yaptığı açıklamada, belgesel film konusunda Altın Safran Belgesel Film Festivali'nin bir marka olduğunu, dünyanın her köşesinde adından söz ettirdiğini söyledi.
Elif Köse - 2.9.2020
Safranbolu Belediye Başkanı Köse'den askerlere destek
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, askerlik görevini yerine getireceklere "Vatan sana, sevdiklerin bize emanet" sloganı ile destek veriyor.
Elif Köse - 2.9.2020
Safranbolu Belediyesinden halk otobüsü alımı
Belediye Başkanı Elif Köse, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 4 milyon liraya mal olan otobüslerin halka hizmet vereceğini söyledi.
Elif Köse - 2.9.2020
Kız kardeşler, bileklik satarak sokak hayvanlarına yiyecek alıyor
Ellerinde kalan bir miktar parayı da sokak hayvanlarına mama alınması için Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'ye teslim eden kardeşler, çevrelerinden takdir topluyor.
Elif Köse - 1.9.2020
Karabük'ten kısa kısa
Safranbolu Belediye Başkanı Köse'ye ziyaret Sokak hayvanlarına mama alabilmek için destek isteyen Zeynep ve Ravzanur Kaya kardeşler, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'ye ziyarette bulundu.
Elif Köse - 28.8.2020
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
Vali Gürel, mesajında, şunları kaydetti: "Şanlı tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisi olan bu büyük zafer, aziz milletimizin vatan ve bayrak sevgisi ile değerleri uğruna verdiği onurlu mücadelenin tüm dünyaya en yüksek sada ile haykırışı, bağımsızlık ve hürriyetinden asla taviz vermeyeceğinin manifestosu olmuştur. Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere şanlı tarihimiz boyunca milletimizin istiklal ve istikbal mücadelesinin tüm kahramanlarını, canları pahasına bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve ebediyete irtihal etmiş gazilerimizi rahmet, saygı ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize ve şehitlerimizin aziz emanetlerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi Karabük Temsilcisi Serap Karaoğlu da 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Elif Köse - 25.8.2020
Karabük'ten kısa kısa
BESYO'ya bu yıl alınacak 80 öğrenci için Türkiye'nin dört bir yanından 32'si milli aday, 9'u engelli aday olmak üzere toplam 850 aday öğrenci başvurdu. Gökşen Yücel Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen ve beş gün sürecek olan sınavın ilk gününde aday öğrenciler parkurda kıyasıya mücadele etti. Başarılı olan 80 öğrenci Hasan Doğan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'na girmeye hak kazanacak. Bu yıl (Kovid-19) nedeniyle önlemlerin en üst düzeyde tutulduğu parkura randevulu sistemle öğrenci alımı gerçekleştiriliyor. Adaylara ilk olarak sınav öncesinde ateş ölçümü yapılıyor ve sırası gelen aday öğrenci, el ve ayak dezenfektanı uygulandıktan sonra parkura alınıyor. Sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde hazırlanan parkurda başta toplar olmak üzere kullanılan malzemeler ve sabit olan istasyonlar, adayların kullanımının ardından diğer adayın kullanımı öncesinde dezenfekte ediliyor. Sınavda görevli personel ve adayların maske ve dezenfektan ile korunmaları sağlanıyor. Safranbolu Belediyesi halkın kışlık hazırlıklarına destek oluyor Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, yerli üretimi kurdukları sera, salça makinesi ve tohum konusunda desteklediklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Elif Köse Haberleri | Elif Köse Kimdir - Haberler - Elif Köse haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Elif Köse kimdir, hayatı ve biyografisi. Safranbolu Belediyesi 'En İyi Uygulama' ödülüne layık görüldü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 18:20:37. #1.15#
title