ELİF KÖSE HABERLERİ

Elif Köse haber, Elif Köse son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Elif Köse

Doğum Tarihi ... - ...

Elif Köse Kimdir ?

Elif Köse, CHP Safranbolu İlçe Başkanlığı yaptı. Mimardır. Elif Köse, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP'nin Karabük'e bağlı Safranbolu Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Elif Köse - Dün
Vali Gürel'e Turizm Haftası ziyaretleri sürüyor
Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin ve turizm sektör temsilcilerinden oluşan heyet, Vali Gürel'i ziyaret etti.
Elif Köse - 14.04.2021
Şampiyon öğrencilerden Safranbolu Belediye Başkanı Köse'ye ziyaret
Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası finalinde dereceye giren Safranbolulu öğrenciler, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'yi ziyaret etti.
Elif Köse - 09.04.2021
CHP'li milletvekilleri Safranbolu'yu ziyaret etti
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'yi makamında ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel ve bazı milletvekilleri ile CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Doğuşcan Aydın Aygün, belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Elif Köse - 06.04.2021
KARÇEV seçimli olağan meclis toplantısı yapıldı
Seçim sonucunda Birlik Başkan Vekilliğine 1. Vekil Başkan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 2. Vekil Başkan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse seçildi.
Elif Köse - 06.04.2021
Safranbolu'dan kısa kısa
Aralarında dünya ve Türk edebiyatı klasiklerinin de bulunduğu kitapların gönderildiğini belirten Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, belediyeler arası kitap dayanışmasının önemine vurgu yaptı.
Elif Köse - 06.04.2021
Anadolu Ajansı 101 yaşında
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Anadolu Ajansının (AA) 101. kuruluş yıl dönümünü kutladı.
Elif Köse - 04.04.2021
Safranbolu'da sokak hayvanlarına mama desteği
Belediye Başkanı Elif Köse, her hafta sonu olduğu gibi bu hafta da sahipsiz sokak hayvanlarını beslediklerini belirterek, kendilerine mama desteği veren tüm hayvanseverlere teşekkür etti.
Elif Köse - 29.03.2021
Son Dakika | CHP Elazığ Milletvekili Erol, Karabük'te ziyaretlerde bulundu
Erol, daha sonra Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'yi de ziyaret etti.
Elif Köse - 26.03.2021
Safranbolu'da parklara meyve ağaçları dikiliyor
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve Belediye Başkan Yardımcısı Metin Yıldırım'ın da katılımıyla, Barış Mahallesi Sakızağacı ve Ahmet Çakır parkına bodur meyve ağacı fidanı dikildi.
Elif Köse - 25.03.2021
Safranbolu'da halk günü toplantıları başladı
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, halk günü toplantılarına başladı.
Elif Köse - 24.03.2021
Safranbolu'da 7 yeni halk otobüsü sefere başladı
Belediye Başkanı Elif Köse, gazetecilere yaptığı açıklamada, 60 kişi kapasiteli otobüslerin sefere başladığını bildirdi.
Elif Köse - 23.03.2021
"22. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali" 16-18 Eylül'de düzenlenecek
Festival Komitesi Başkanlığını üstlenen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve komite üyelerinin katılımıyla Leyla Dizdar Kültür Merkezi'nde yapılan toplantıda, festivalin tarihi ve yan teması belirlendi.
Elif Köse - 17.03.2021
Son dakika haber! 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yılı
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106.
Elif Köse - 14.03.2021
Safranbolu Belediyesi sağlık çalışanlarına Atatürk tablosu hediye etti
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Safranbolu Devlet Hastanesi Başhekimi Rıza Erkan Andaç'ı ziyaret etti.
Elif Köse - 12.03.2021
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu da İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Elif Köse - 08.03.2021
Safranbolu Belediyesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, ilçedeki bir restoranda düzenlenen etkinlik kapsamında belediyede çalışan kadın personelle bir araya geldi.
Elif Köse - 08.03.2021
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin istiklal ve istikbali için bir an olsun düşünmeden ve geriye bakmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin anneleri ve eşleri başta olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü içtenlikle kutlar, sevgi, saygı ve selamlarımı sunarım." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Elif Köse - 02.03.2021
Son Dakika | Karabük'ten kısa kısa
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve beraberindeki heyet, planlama alanında yaya ağırlıklı bir ulaşım şemasının kurgulanması, geleneksel sokak dokusu ile mevcut tescilli ve nitelikli geleneksel yapıların korunması amacı ile Tarihi Çarşı bölgesinde ve proje alanı olan Cinci Han arkasında incelemelerde bulunuldu.
Elif Köse - 24.02.2021
Safranbolu Belediyesinde toplu sözleşme imza töreni
İmza törenine, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Belediye-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Hüseyin Doğan, başkan yardımcısı Tarık Özyer ve yönetim kurulu üyesi Burhan Esirgen katıldı.
Elif Köse - 19.02.2021
Safranbolu'da "Karabük'ün Kanında Hayat Var" kan bağışı kampanyası düzenlendi
Misak-i Milli Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen kan bağışı kampanyasına, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu 125. Jandarma Eğitim Alayı Komutanı Hasan Başkök, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Cumhuriyet Savcısı Sefa Alkış, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Yeşilyurt, İlçe Jandarma Komutanı Emrah Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri ile vatandaşlar katıldı.
Elif Köse - 16.02.2021
Safranbolu'da karla mücadele
Belediye Başkanı Elif Köse, "Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için kar yağışının ardından tüm ekiplerimiz sahaya iniyor ve ulaşımdaki aksaklıkları gideriyor.
Elif Köse - 12.02.2021
Son dakika haber! Safranbolu'da şehitler için Kur'an-ı Kerim tilaveti ve simit ikramı
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, belediye olarak şehitleri hiçbir zaman unutmayacaklarını ifade ederek, "Bugün edilen dualar ve ikramlarla şehitlerimizi yıl dönümlerinde yad ettik.
Elif Köse - 10.02.2021
Karabük'ten kısa kısa
Başkan Köse tarihi çarşı esnafıyla bir araya geldi Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, ilçenin Tarihi Çarşı bölgesinde ticaret yapan esnafla bir araya geldi.
Elif Köse - 05.02.2021
Safranbolu Belediyesinde toplu iş sözleşmesi imzalandı
Yılda 2 kez verilen ikramiyelerin, yevmiye sayısının artırıldığı ve sorumluluk zammı başlığında çalışanların emeğine göre düzenleme yapıldığı ifade edilen açıklamada, "Ayrıca sözleşme taslağında bulunmayan yılbaşı ikramiyesi de Belediye Başkanı Elif Köse'nin mesai arkadaşlarına jesti oldu.
Elif Köse - 03.02.2021
Karabük'ten kısa kısa
Belediye Başkanı Elif Köse, yakın zamanda ilçede bulunan perşembe pazarının yanında olan eski nikah memurluğu binasında baharevinin hizmet vermeye başlayacağını kaydetti.
Elif Köse - 01.02.2021
Usta yönetmen Suha Arın vefatının 17. yılında anıldı
"Kendisini unutmamız mümkün değil" Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, yayımladığı mesajında, bu yıl Kovid-19 nedeniyle tören düzenlenemediğini belirterek, ilçenin ünlü yönetmene çok şey borçlu olduğunu, asla unutmayacaklarını kaydetti.
Elif Köse - 28.01.2021
Safranbolu Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri faaliyet alanlarını artırdı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, üretim alanlarını artırmaya ve tarımsal faaliyetlere öncülük etmeye devam ettiklerini aktararak, "Belediyenin birçok biriminde yapılabilecek işleri kendi iş gücümüzle yapmaya çalışıyoruz.
Elif Köse - 27.01.2021
Safranbolu'da sokak hayvanları için veterinerlik, barınma, bakım ve besleme hizmetleri
Açıklamada görüşlerine yer verilen Belediye Başkanı Elif Köse, "Şehir hayatını paylaşmak zorunda olduğumuz can dostlarımızın yaşam haklarını korumak bizim insancıl görevimiz.
Elif Köse - 26.01.2021
Karabük'ten kısa kısa
Açıklamada görüşlerine yer verilen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, şunları kaydetti: "Sanatsal ve kültürel faaliyetler konusunda hem öğrenci potansiyeli olarak hem de halkımızın yapılacak etkinliklere katılımları konusunda böylesi büyük bir merkeze sahip olmamız yeni projelerimiz için bize ilham veriyor.
Elif Köse - 25.01.2021
Karabük'ten kısa kısa
Başkan Köse sanayi esnafı ile dua etti Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, haftanın ilk iş gününe sanayi esnafıyla dua ederek başladı.
Elif Köse - 21.01.2021
Karabük Valiliğinden kısa kısa
Valilik toplantı salonunda gerçekleşen KARÇEV encümen toplantısına, Vali Gürel'in yanı sıra Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez ile Birlik Müdürü Ahmet Işık katıldı.
Elif Köse - 20.01.2021
Karabük'ten kısa kısa
Su kaynaklı hastalıkları önleyebilmek için düzenli olarak klor ölçüm ve su kalite kontrol test analizleri yapıldığını kaydeden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, kentte yaşayanların sağlıklı su içmelerini sağladıklarını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Elif Köse Haberleri | Elif Köse Kimdir - Haberler - Elif Köse haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Elif Köse kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Gürel'e Turizm Haftası ziyaretleri sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 17:50:07. #1.14#

title