Diski Haberleri

Diski haber, Diski son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Diski - 17.06.2021
DİSKİ'den Diyarbakır'da içme suyuna kanalizasyon suyu karıştığı iddialarına ilişkin açıklama Açıklaması
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, kentte içme suyu hattına kanalizasyon karıştığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
Diski - 17.06.2021
21'inci yüzyılın 21'inci yılında plaka kodu 21 olan Diyarbakır'a 552 milyonluk dev yatırım
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü tarafından 2021 yılı yatırım programı tanıtıldı.
Diski - 13.05.2021
3 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ ÇATIŞMAYI GÖRÜNTÜLEYEN GÜVENLİK KAMERASININ HARD DİSKİ SÖKÜLMÜŞ
Müslim SARIYAR/ Maltepe'de 3 kişinin öldüğü, 1 kişinin de yaralandığı silahlı çatışmanın detaylarına DHA ulaştı. Silahlı çatışmanın yaşandığı sokaktaki bir villanın güvenlik kamerasına ait hard diskin, olaydan hemen sonra sökülüp, alındığı ortaya çıktı.
Diski - 06.05.2021
Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, değerlendirme toplantısına katıldı
Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü'nün çalışmalarının ele alındığı değerlendirme toplantısına katıldı.
Diski - 05.05.2021
DİSKİ ekipleri kaçak su kullanımının önüne geçiyor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Çınar ilçesinde, içme suyu ana isale hattından kaçak bir şekilde tarlasını sulayan kişiyi Merkezi Denetleme Kontrol ve Veri Toplama (SCADA) sistemiyle tespit etti.
Diski - 14.04.2021
DİSKİ bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdürlüğü, kent genelinde vatandaşlara daha kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Diski - 13.04.2021
DİSKİ, kayıt dışı kullanımların önüne geçiyor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, merkez ilçelere bağlı kırsal mahallelerde kayıt dışı kullanımların önüne geçmek amacıyla sondaj çıkışlarına ana sayaç takıyor.
Diski - 07.04.2021
Diyarbakır Valisi Karaloğlu, Silvanlıları dinledi
Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, sosyal medya buluşmalarında Silvanlı vatandaşların sorularını yanıtladı, talep ve görüşlerini dinledi.
Diski - 03.04.2021
Diyarbakır DİSKİ arızaları gideriyor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri, kenttin içme suyu temininde sorun yaşanmaması için arızalara zamanında yaptığı müdahalelerle olumsuzlukların önüne geçiyor.
Diski - 01.04.2021
Diyarbakır'da DİSKİ ana kolektör hattında temizlik çalışması başlattı
Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, alt yapı sisteminin aksamaması için ana kolektör hattında temizlik çalışması başlattı.
Diski - 31.03.2021
DİSKİ Genel Müdürlüğünden kayıp, kaçak ve abone çalışmaları
DİSKİ Genel Müdürlüğü, kayıt dışı su kullanımların önüne geçmek amacıyla tüm ilçelerde başlattığı kayıp-kaçak ve abone çalışmalarına Ergani'de devam etti.
Diski - 21.03.2021
Kura ile işe alımın branş ve şartları açıklandı
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde, yerel yönetimlerde ilk defa kura yöntemi ile alınacak personelle ilgili çalışmalar devam ediyor.
Diski - 23.02.2021
DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi Ergani İçme Suyu Arıtma Tesisi'nde incelemede bulundu
DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi, Ergani İçme Suyu Arıtma Tesisi'nde incelemede bulundu, çalışmalarla ilgili teknik personelden bilgi aldı.
Diski - 18.02.2021
Savunma sanayisinde 6 Ar-Ge projesi için imzalar atıldı
CEVHER Projesi kapsamında, mevcut durumda yurt dışından temin edilen havacılık gaz türbin motor malzemelerinin geliştirilmesi ve toz metalürjisi ile türbin diski üretimine yönelik olarak kapsülleme sistemi geliştirilmesi sağlanacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Diski Haberleri | Diski Haber - Haberler - Diski haberleri, son dakika diski haber ve gelişmeleri burada. DİSKİ'den Diyarbakır'da içme suyuna kanalizasyon suyu karıştığı iddialarına ilişkin açıklama Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 11:16:00. #1.14#

title