DEMİRHAN ELÇİN HABERLERİ

DEMİRHAN ELÇİN HABERLERİ

Demirhan Elçin haber, Demirhan Elçin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Demirhan Elçin

Demirhan Elçin

Doğum Yeri Artvin / Türkiye
Doğum Tarihi 30.6.1960 - ...

Demirhan Elçin Kimdir ?

Demirhan Elçin, 30 Haziran 1960 tarihinde Artvin ilinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Artvin şehrinde tamamladı. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Demirhan Elçin, 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde CHP'nin Artvin Belediye Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Demirhan Elçin - 10.11.2020
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Artvin Artvin'de valilik önünde düzenlenen tören, Artvin Valisi Yılmaz Doruk ile Belediye Başkanı Demirhan Elçin'in Atatürk Anıtı'na çelenk sunmasıyla başladı.
Demirhan Elçin - 9.11.2020
Son dakika haberleri: Artvin İl Hıfzıssıhha Kurulu toplandı
Toplantıya, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Kılınç, İl Sağlık Müdürü Gürol Köroğlu ile kurul üyeleri katıldı.
Demirhan Elçin - 7.11.2020
Arhavi'de Nero Hayvan Bakımevi hizmete açıldı
Açılışa, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek ve İstanbul'da öldürülen "Nero" isimli köpeğin sahipleri Deniz ve Can Özula ile hayvan severler katıldı.
Demirhan Elçin - 28.10.2020
Doğu Karadeniz'de turizm 12 aya yayılacak
Rize Valisi Kemal Çeber'in dönem başkanlığını yaptığı DOKA Yönetim Kurulu Toplantısına, Ordu Valisi Tuncay Sonel, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Giresun Valisi Enver Ünlü, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Artvin İl Genel Meclisi Başkanı Furkan Çakmak, Gümüşhane İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, Rize İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ile DOKA Genel Sekreteri Onur Adıyaman katıldı.
Demirhan Elçin - 2.10.2020
Artvin'den Azerbaycan'a destek
CHP Artvin İl Başkanlığınca Halitpaşa Meydanı'nda organize edilen etkinliğe, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Demirhan Elçin - 23.9.2020
Eski İYİ Parti Artvin İl Başkanı Necat Kaşıkçı'nın cenazesi toprağa verildi
Cenaze törenine, Kaşıkçı'nın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Vali Yılmaz Doruk, Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Kılınç, İYİ Parti İl Başkanı Kemalettin Akgök, MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, CHP İl Başkanı Ahmet Biber ve vatandaşlar katıldı.
Demirhan Elçin - 19.9.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Vali Yılmaz Doruk, daha sonra polis evindeki programda, gazilerle bir araya geldi. Vali Doruk, bir süre sohbet ettiği gazilerin sorun ve taleplerini dinledi. Törene Vali Doruk, İl Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Yaşar Aydın, Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Şükrü Anbarpınar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Kılınç, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Naim Günal ve gaziler katıldı.
Demirhan Elçin - 11.9.2020
Artvin'de Kovid-19 tedbirleri görüşüldü
Toplantıya, Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen ve ilgili kurum amirleri de katıldı.
Demirhan Elçin - 30.8.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü
Artvin Artvin'de valilik önünde gerçekleştirilen tören, Vali Yılmaz Doruk, Belediye Başkanı Demirhan Elçin ve Garnizon Komutanı Piyade Albay Şükrü Şenduran'ın Atatürk anıtına çelenk sunumuyla başladı.
Demirhan Elçin - 29.8.2020
Artvin Valisi Doruk'tan şehitlik ziyareti
Şehitlik ziyaretinde Vali Doruk'a, Garnizon Komutanı Piyade Albay Şükrü Şenduran, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Kılınç ve İl Müftüsü Hasan Güneş eşlik etti.
Demirhan Elçin - 30.7.2020
Artvin'de Kurban Bayramı arifesinde şehitlik ziyaret edildi
Garnizon Komutanlığı Şehitliğine ziyarete, şehit aileleri ve gazilerin yanı sıra Vali Yılmaz Doruk, Garnizon Komutan Vekili Piyade Yarbay Yaşar Aydın, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutan Vekili Seydi Boz katıldı.
Demirhan Elçin - 29.7.2020
Kurban Bayramı Öncesi Mezarlıklar Temizlendi
Mezarlıkların temizliği kapsamında yabani otlar, kurumuş dallar, haşereye karşı ilaçlama yapılırken genel çevre temizliği ile yol ve kaldırımların düzenleme çalışmaları da tamamlandı. Belediye Başkanı Demirhan Elçin, yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı'nda vatandaşların mezarlıkları rahat şekilde ziyaret edebilmesi için gerekli tüm çalışmaları eksiksiz yapmaya çalıştıklarını kaydetti.
Demirhan Elçin - 23.7.2020
Borçka Belediye Başkanı Orhan'ın acı günü
Cenaze törenine Bekiroğlu'nun ailesi ve yakınlarının yanı sıra Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, Borçka Kaymakamı Hasan Hüsnü Türker, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Demirhan Elçin - 21.7.2020
Başkan Elçin Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde incelemede bulundu
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, belediyenin Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezinde incelemede bulundu.
Demirhan Elçin - 16.7.2020
Gürcistan'ın Trabzon Başkonsolosu Japaridze'den Başkan Elçin'e ziyaret
Gürcistan'ın Trabzon Başkonsolosu Gela Japaridze, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin'i ziyaret etti.
Demirhan Elçin - 15.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Vali Yılmaz Doruk, Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Garnizon Komutanı Piyade Albay Şükrü Şenduran, bazı kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit mezarlarına karanfil bıraktı.
Demirhan Elçin - 23.6.2020
Artvin Belediyesi kiracılarından kira almayacak
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedbirleri kapsamında pandemi sürecinde faaliyetlerini durduran kiracılarından kira alınmayacağını bildirdi.
Demirhan Elçin - 3.6.2020
Artvin Belediye Başkanı Elçin'den esnafa normalleşme uyarısı
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, 1 Haziran itibarıyla normalleşme sürecinin başlamasıyla kent merkezindeki işletmeleri ziyaret etti.
Demirhan Elçin - 28.5.2020
Artvin'de temizlik çalışmaları devam ediyor
Belediye Başkanı Demirhan Elçin, yaptığı açıklamada, havaların ısınmasıyla birlikte yaza hazırlık çalışmalarını başlattıklarını belirtti.
Demirhan Elçin - 23.5.2020
Artvin'de sivrisinekle mücadele çalışmaları
Belediye Başkanı Demirhan Elçin, yaptığı yazılı açıklamada, yaz ayı öncesinde haşere ve sivrisineklerin larva döneminde ilaçlama programına başladıklarını belirtti.
Demirhan Elçin - 23.5.2020
Artvin Belediye Başkanı Elçin, Ramazan Bayramı'nı kutladı
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Demirhan Elçin - 21.5.2020
Artvin'de İl Pandemi Kurulu ve İl Hıfzıssıhha Kurulu toplandı
Ayrıca 23-26 Mayıs'ta sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle il genelinde alınacak tüm tedbirler görüşüldü. Toplantıya, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile mahalle muhtarları katıldı.
Demirhan Elçin - 20.5.2020
Artvin'de buğday tarımı yerel tohumla canlanacak
-Coğrafi işaret başvurusu yapıldı Döl buğdayının Artvin'e ait çok eski bir buğday türü olduğunu belgeler ile ispatladıklarını kaydeden Akyüz, "Para niyetine köyün imamlarına, öğretmenlerine, çobanlarına verildiğine dair belgelerimiz var. Bunu Artvin'e bir değer olarak kazandırmak istiyoruz. Bunun içinde coğrafi işarete başvurduk Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin bütün çalışmaları üstlendi yardımcı oluyor bize.
Demirhan Elçin - 14.5.2020
Artvin Belediye Başkanı Elçin maske ve dezenfektan dağıttı
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, il merkezindeki berber, kuaför ve güzellik merkezlerine maske ve dezenfektan dağıttı.
Demirhan Elçin - 7.5.2020
Artvin Belediye Başkanı Elçin'den "Rehavete kapılmayın" çağrısı
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tehdidinin ortadan kalkmadığını belirterek, vatandaşlara rehavete kapılmamaları uyarısında bulundu.
Demirhan Elçin - 28.4.2020
Artvin'de üreticiye 30 bin yerli fide
Yeni tip koronavirüs (Kovid- 19) tedbirleri kapsamında yoğunluk oluşmaması için belirli aralıklarla farklı noktalarda yapılacak fide dağıtımının ilk gününde 4 bin 120 domates ve biber fidesi üreticiye ücretsiz dağıtıldı. Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, çiftçiyi üretime teşvik edip ve ithal genleriyle oynanmış tohumdan kurtararak yerli tohum kültürünün korunması için yerli tohumlardan ürettikleri fideleri üreticiye ücretsiz dağıttıklarını söyledi.
Demirhan Elçin - 18.3.2020
Artvin'de toplu taşıma araçları dezenfekte edildi
Artvin Belediyesi koronavirüse (Kovid-19) karşı önlem amacıyla dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Şehir İçi Dolmuşçular Kooperatif Başkanı Remzi Yıldız ile şehir içi ulaşımda kullanılan toplu taşıma araçlarının dezenfekte çalışmalarını yerinde inceledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Demirhan Elçin Haberleri | Demirhan Elçin Kimdir - Haberler - Demirhan Elçin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Demirhan Elçin kimdir, hayatı ve biyografisi. Karadenizli belediye başkanlarından Deveci ve Kılıçdaroğlu'na destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 03:37:31. #1.15#
title