Çomaklı Haberleri

Çomaklı haber, Çomaklı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çomaklı - 14.04.2021
Korkuteli ilçesinde dört mahalleye yeni içme suyu hatları yapıldı
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT) vatandaşların sağlıklı ve kesintisiz içme suyuna ulaşması için Kargın, Çomaklı, Yelten ve Yazır mahallelerinde çalışma gerçekleştiriyor.
Çomaklı - 09.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Feridun Fazıl Özsoy ve Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Çomaklı - 08.01.2021
Bilecik Şeyh Edebali, Atatürk ve Erzurum Teknik Üniversiteleri iş birliği protokolü imzaladı
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesinden yapılan açıklamaya göre, üniversitelerin karşılıklı kurumsal yarar adına araştırma ve eğitim konularındaki anlayışlarını, ilgileri çerçevesinde öğretim elemanları ve öğrencilerini teşvik etmek amacı taşıyan protokoller, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir ile Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı ve Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.
Çomaklı - 04.01.2021
Atatürk Üniversitesi akademisyenleri 5 yeni böcek türü keşfetti
Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Yeni Nesil Üniversite Tasarım ve Dönüşüm Projesi kapsamında kurulan ve bugüne kadar birçok önemli çalışmayı hayata geçiren Biyoçeşitlilik Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin, dünya literatürüne kazandırdığı 5 yeni böcek türü vesilesiyle alanında öncü merkezlerden biri haline geldiğini belirtti.
Çomaklı - 24.12.2020
Atatürk Üniversitesi Rektörü Çomaklı AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Çomaklı - 19.12.2020
Erzurum'da Kadı Beyzavi'ye ait tefsir nüshası tespit edildi
Açıklamada, görüşlerine yer verilen Rektör Ömer Çomaklı, kütüphanede birçok tarihi eserin yer aldığını ifade ederek, "Böylesine kıymetli eserleri gün yüzüne çıkarmak gayretindeyiz.
Çomaklı - 09.12.2020
Son dakika haber | Atatürk Üniversitesi yerli Kovid-19 aşısında hayvan deneylerine başlayacak
Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı da ülkede ilk Kovid-19 vakasının görüldüğü günlerde Atatürk Üniversitesinde koordinatörlük oluşturularak aşı üretilmesi için gerekli araştırmaların başlatıldığını hatırlattı.
Çomaklı - 02.12.2020
Rektör Çomaklı'dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı
Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Çomaklı - 25.11.2020
Rektör Çomaklı'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı
Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Çomaklı - 23.11.2020
Konya Büyükşehir 700 bin metrekare araziyi üretime ve ekonomiye kazandırıyor
Konya Büyükşehir Belediyesi, Çomaklı Mahallesinde mülkiyeti kendisine ait 700 bin metrekare araziyi üretime ve ekonomiye kazandırıyor.
Çomaklı - 11.11.2020
Milli Mücadele'nin kahramanı "Kara Fatma" konferanslarla anlatılacak
Açıklamada, Kara Fatma'nın kahramanlığına işaret edilerek, şunlar kaydedildi: "Vatan müdafaasını canını dişine takıp Sivas'ta Mustafa Kemal Atatürk'ü yakalayarak orduda görev almak istediğini söyledi. Mustafa Kemal tarafından bu gözü kara Dadaş kızına 'Kara Fatma' adı verilince yurdumuzun pek çok yöresinde Milli Mücadele'de kahramanlık gösteren tüm kadınlara aynı isim verilmiş ve kahraman kadınlar, Kara Fatma olarak anılmıştır. Gazi Mustafa Kemal'in emriyle orduya katılan, ünü sınırları aşan Kara Fatma, Sakarya ve Başkumandanlık muharebelerine de katıldı. Hemşehrimiz, İmtiyaz, Liyakat ile Kırmızı Şeritli İstiklal Madalyası sahibidir." Açıklamada görüşlerine yer verilen dernek başkanı ve araştırmacı-yazar Zekiye Çomaklı ise hemşehrileri için geçen sene Kara Fatma Konferansı düzenlediklerini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çomaklı Haberleri | Çomaklı Haber - Haberler - Çomaklı haberleri, son dakika çomaklı haber ve gelişmeleri burada. Vali Yazıcı: İhtiyaç sahipleri noktasında hassasiyet gösterelim.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 06:14:59. #1.16#

title