Chuck Schumer Haberleri

Chuck Schumer haber, Chuck Schumer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Chuck Schumer - Bugün
ABD Senatosu Asya kökenlilere karşı nefret suçlarının önlenmesine yönelik tasarıyı onayladı
Senato Çoğunluk Lideri Demokrat Chuck Schumer ise tasarının geçmesinin ardından yaptığı açıklamada, Asyalı Amerikalıların endişelerini anladıklarını vurgulayarak, "Bu tasarıyı geçirerek, çok net bir mesaj gönderiyoruz: Nefret suçlarını asla hoş görmeyeceğiz.
Chuck Schumer - 11.04.2021
ABD'de 6 Ocak Kongre baskınında Mike Pence'in Pentagon'u arayıp "Burayı temizleyin" dediği ortaya çıktı
Ayrıca o anda binada olan Senato Çoğunluk Lideri Chuck Schumer ve Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, askeri yetkilileri arayarak yardım istedi.
Chuck Schumer - 15.03.2021
New Yorkluların yüzde 50'si, taciz iddialarıyla başı dertte olan Vali Cuomo'nun istifasına karşı
Aynı gün açıklama yapan New York eyaletinin Demokrat Senatörleri Chuck Schumer ve Kirsten Gillibrand da Cuomo'nun New York halkının güvenini kaybettiğini ve istifa etmesi gerektiğini savunmuştu.
Chuck Schumer - 15.03.2021
ABD Başkanı Biden, New York Valisi Cuomo'ya yönelik taciz iddialarına ilişkin sessizliğini bozdu Açıklaması
New York eyaletinin Demokrat Senatörleri Chuck Schumer ve Kirsten Gillibrand, Cuomo'nun New York halkının güvenini kaybettiğini ve istifa etmesi gerektiğini savunuyor.
Chuck Schumer - 10.03.2021
ABD Senatosu Biden'ın Adalet Bakanı adayı Garland'ı onayladı
Senatodaki Demokratların lideri Chuck Schumer, oylamadan sonra yaptığı açıklamada, Garland'ın her iki parti tarafından güvenilen dürüst, bağımsız ve saygı duyulan biri olduğunu belirterek "Trump yönetimindeki Adalet Bakanı'nın aksine görevinin hukukun üstünlüğünü korumak olduğunu biliyor.
Chuck Schumer - 02.03.2021
ABD Senatosu, Biden'ın 1,9 trilyon dolarlık ekonomik destek paketini bu hafta görüşecek
Demokratların Senato Çoğunluk Lideri Chuck Schumer, Senato Genel Kurulunda yaptığı açıklamada, söz konusu paketi bu hafta ele alacaklarını bildirdi.
Chuck Schumer - 24.02.2021
BIST100 yüzde 0.75 düşüşle başladı, dolar 7.14 lirada
TSKB'nin günlük bülteninde, küresel piyasalarda risk iştahındaki kırılganlığın sürdüğüne işaret edilerek, şöyle denildi: "Açıklanan az sayıda makroekonomik veri beklentilerin üzerinde gelirken, ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell'ın destekleyici duruşun uzun süre korunacağı mesajını yinelemesine rağmen riskli varlıklarda karışık bir tablo ortaya çıktı.  "Powell ABD'de enflasyon ve tam istihdam açısından hedeflerin uzağında olunduğunu ve mali ve parasal desteklere olan ihtiyacın sürdüğünü yinelerken, kayda değer ilerlemenin zaman alabileceği beklentisini dile getirdi.  "Ayrıca son dönemdeki enflasyona yönelik kaygılara katılmadığını belirtirken, tahvil faizlerindeki yükselişi ekonomik görünüme ilişkin güvenin bir yansıması olarak değerlendirdiğini vurguladı.  "Öte yandan, ülkedeki mali destek paketi konusunda belirsizlik sürerken, ABD Senatosu Demokrat Partili Çoğunluk Lideri Chuck Schumer sürecin Mart ortasında tamamlanacağını ve Başkan Biden'ın onayına sunulacağını söyledi.
Chuck Schumer - 12.02.2021
BIST100 yüzde 0.20 düşüşle başladı, dolar 7.03 lirada
TSKB'nin günlük bülteninde, "Küresel piyasalarda risk iştahında sakin seyir sürüyor" denildi ve şu değerlendirme yapıldı: "Az sayıdaki makroekonomik veri akışı beklentilerin altında kalırken, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Kış 2021 ara dönem raporunu yayınladı. ABD'deki mali destek paketinde herhangi bir ilerleme olmazken, piyasalarda iyimser beklentiler sürüyor.  "ABD Temsilciler Meclisi Sözcüsü Nancy Pelosi paketin ay sonuna kadar çıkacağını söylerken, Senato çoğunluk lideri Chuck Schumer paketin içine asgari ücret ile ilgili düzenlemeyi dahil etmek için yoğun çalışıldığını söyledi.
Chuck Schumer - 09.02.2021
Trump'ın avukatları, azil yargılamasını "politik tiyatro" olarak nitelendirdi
Bir hafta içinde tamamlanabilir Öte yandan Senato Çoğunluk Lideri Demokrat Chuck Schumer ile Senato Azınlık Lideri Cumhuriyetçi Mitch McConnell, azil yargılama usulleri konusunda anlaştıklarını duyurdu.
Chuck Schumer - 08.02.2021
Gözler ABD'de: Trump'ın Senato'daki yargılama süreci yarın başlıyor
AZİL YARGILAMA TAKVİMİ Biri polis toplam 5 kişinin hayatını kaybettiği Kongre baskını konusunda Trump'ın "isyana teşvik" ile suçlandığı azil maddesi, 14 Ocak'ta Temsilciler Meclisinde kabul edilmişti. ABD Senatosu Çoğunluk Lideri Demokrat Chuck Schumer, Trump'ın Senatodaki yargı sürecinin 8 Şubat haftasında başlayacağını duyurmuştu.
Chuck Schumer - 04.02.2021
Trump, Senatodaki azil yargılamasında ifade vermeyecek
ABD Senatosu Çoğunluk Lideri Demokrat Chuck Schumer, Trump'ın Senatodaki yargı sürecinin 8 Şubat haftasında başlayacağını duyurmuştu.
Chuck Schumer - 02.02.2021
Trump, kendisine karşı hazırlanan iddianamede "Kongre baskınının doğrudan sorumlusu olmakla" suçlandı
ABD Senatosu Çoğunluk Lideri Demokrat Chuck Schumer, Trump'ın Senatodaki yargı sürecinin 8 Şubat haftasında başlayacağını duyurmuştu.
Chuck Schumer - 29.01.2021
New York borsası yükselişle kapandı
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ve salgınla mücadeleye yönelik destek paketine ilişkin gelişmeler de piyasaların odağındaki yerini korudu. ABD Senatosu Çoğunluk Lideri Demokrat Chuck Schumer, ekonomik destek paketinin geçirilmesine yönelik gelecek hafta çalışmalara başlayacaklarını bildirdi.
Chuck Schumer - 26.01.2021
ABD'de görevi sona eren Trump'ın yargılanmasının anayasal olup olmadığı tartışılıyor
ABD Senatosu Çoğunluk Lideri Demokrat Chuck Schumer, önceki gün yaptığı açıklamada, Trump'ın Senatodaki yargı sürecinin 8 Şubat haftasında başlayacağını duyurmuştu.
Chuck Schumer - 26.01.2021
Son dakika haberleri: New York borsası yükselişle açıldı
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadeleye yönelik yeni ekonomik destek paketi beklentileri de piyasaların odağındaki yerini korudu. ABD Senatosu Çoğunluk Lideri Demokrat Chuck Schumer, yeni bir ekonomik destek paketinin marttan önce çıkmasının mümkün olmadığını söylemesi piyasalardaki risk iştahını törpüledi.
Chuck Schumer - 26.01.2021
Biden, Senatonun Trump'ı azil yargılamasında suçlu bulacağına inanmadığını söyledi
ABD Senatosu Çoğunluk Lideri Demokrat Chuck Schumer, önceki gün yaptığı açıklamada, Trump'ın Senatodaki yargı sürecinin 8 Şubat haftasında başlayacağını duyurmuştu.
Chuck Schumer - 23.01.2021
YENİDEN: Trump'ın azil davası 8 Şubat haftasına ertelendi
Senato Çoğunluk Lideri Chuck Schumer, dün akşam Cumhuriyetçilerle anlaşmaya vardıktan sonra Trump'a hukuk ekibini örgütleme ve savunma hazırlama şansı vermek için azil davasının 8 Şubat haftasına ertelendiğini duyurdu.
Chuck Schumer - 23.01.2021
Trump'ın Senatodaki azil yargılaması 8 Şubat haftasında başlayacak
ABD Senatosu Çoğunluk Lideri Demokrat Chuck Schumer, önceki Başkan Donald Trump'ın, Kongre baskını nedeniyle Senatodaki azil yargılamasının 8 Şubat haftasında başlayacağını açıkladı.
Chuck Schumer - 22.01.2021
Senato Azınlık Lideri Cumhuriyetçi McConnell'dan "Trump'ın azil yargılaması şubata ertelensin" teklifi
McConnell'ın teklifini alan Senato Çoğunluk Lideri Chuck Schumer'in sözcüsü ise "Senato lideri McConnell'ın mektubunu aldık; mektubu değerlendirip kendisiyle görüşeceğiz.
Chuck Schumer - 21.01.2021
ABD'de Demokratlar Senatoda çoğunluğu ele geçirdi
Bu sonuçla Demokratların Senatodaki lideri Chuck Schumer de "Senato Çoğunluk Lideri" sıfatını kazandı.
Chuck Schumer - 20.01.2021
Joe Biden, yemin töreni öncesi geleneği bozmayarak kiliseye gitti
Biden'a başkan yardımcılığına seçilen Kamala Harris ve eşi Douglas Emhoff, Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, Senato'daki Cumhuriyetçilerin Lideri Mitch McConnell ve Demokratların Lideri Chuck Schumer da eşlik etti.
Chuck Schumer - 13.01.2021
ABD'de Senato, Trump'ın azil davası için 19 Ocak'tan önce toplanmayacak
Senato Çoğunluk Lideri Cumhuriyetçi Mitch McConnell, Senato Azınlık Lideri Demokrat Chuck Schumer ile yaptığı telefon görüşmesinde, Senatonun planlandığı gibi 19 Ocak'ta yeniden toplanacağını ve bu tarihi erkene çekmeyeceklerini belirtti.
Chuck Schumer - 13.01.2021
Trump bitiş çizgisine sendeleyerek ilerliyor
Türk gözlemciler ayrıca Senato Çoğunluk lideri rolünü üstlenecek olan ve Türkiye'de "Fethullah Gülen sempatizanı" olarak bilinen Demokrat New York Senatörü Chuck Schumer'a odaklanacaktır.
Chuck Schumer - 12.01.2021
ABD Başkanı Donald Trump: "Ben şiddet istemiyorum"
Başkan Trump, Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi ve Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer'in, kendisini azletmeye yönelik çabalarını "korkunç" olarak nitelendirdi.
Chuck Schumer - 08.01.2021
ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Pelosi ile Genelkurmay Başkanı Milley, Trump'a yönelik önlemleri görüştü
Pelosi, mektubunda, Senatodaki Demokrat lider Chuck Schumer ve kendisinin Başkan Yardımcısı Mike Pence'i aradığını, ondan Trump'ı görevden alması için kabinede gerekli zemini oluşturmasını istediklerini aktardı.
Chuck Schumer - 08.01.2021
BIST100 yüzde 0.59 artışla başladı, dolar 7.32 lirada
ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi ve Senato'nun Demokrat Partili lideri Chuck Schumer, Başkan Yardımcısı Mike Pence'i ve kabineyi, "ayaklanmayı kışkırttığı" gerekçesiyle Trump'ı görevden almak için ABD Anayasası'nı kullanmaya çağırdı.
Chuck Schumer - 07.01.2021
ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Pelosi'den "Trump acilen görevden alınsın" çağrısı
Senato Azınlık Lideri Demokrat Chuck Schumer'in çağrısını anımsatan Pelosi, "Ben de Schumer'in çağrısına katılıyorum ve Başkan Yardımcısı Pence'i 25.
Chuck Schumer - 07.01.2021
Senato Demokrat Lideri Schumer'den Trump'ın azledilmesi çağrısı
Senato Demokrat Lideri Chuck Schumer, dün Kongre Binası'nda çıkan olaylar sonrası ABD Başkanı Donald Trump'ın azledilmesi çağrısında bulunarak, "Bu başkan bir gün daha görevde kalmamalı" dedi.
Chuck Schumer - 07.01.2021
ABD Senatosundaki Demokratların Lideri Schumer'den "Trump'ın görevden alınması" çağrısı
ABD Senatosu Azınlık Lideri Demokrat Chuck Schumer, dünkü Kongre baskınının ardından ABD Başkanı Donald Trump'ın görevden alınması için çağrıda bulundu.
Chuck Schumer - 07.01.2021
ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Senato oturumunda Kongrenin basılmasını kınadı
Açılışta söz alan Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer ise olanlardan Başkan Donald Trump'ı sorumlu tutarak, "Bugün yaşananlar ülkemizin tarihinde silinmesi kolay olmayan bir leke bıraktı.
Chuck Schumer - 07.01.2021
ABD Savunma Bakan Vekili Miller, Washington Ulusal Muhafızlarının tamamının aktif hale getirildiğini bildirdi
Miller, yaptığı açıklamada, ABD Genelkurmay Başkanı Mark Milley ile birlikte, ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, Senato Çoğunluk Lideri Mitch McConnell, Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer ve Maryland Temsilcisi Steny Hoyer ile görüştüklerini kaydetti.
Chuck Schumer - 29.12.2020
ABD'de Kovid-19 nakit desteğini 2 bin dolara çıkaran tasarı Senatoya takıldı
Demokratlar'ın Azınlık Lideri Chuck Schumer ve Vermont Senatörü Bernie Sanders'ın gündeme taşıdığı tasarının oylanmasını, Cumhuriyetçi lider McConnell bloke etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Chuck Schumer Haberleri | Chuck Schumer Kimdir - Haberler - Chuck Schumer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Chuck Schumer kimdir, hayatı ve biyografisi. ABD Senatosu Asya kökenlilere karşı nefret suçlarının önlenmesine yönelik tasarıyı ona
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 23:45:58. #1.14#

title