Chrome Haberleri

Chrome haber, Chrome son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Chrome - 28.02.2021
Word Belgesi, Tek Bir Tık ile PowerPoint Sunumuna Dönüşecek!
Dönüştürme şu anda yalnızca İngilizce olarak mevcuttur ve Internet Explorer veya Apple'ın Safari tarayıcısında çalışmaz. Muhtemelen bu, Firefox, Chrome ve Microsoft'un Chromium tabanlı Edge tarayıcısında çalıştığı anlamına gelir.
Chrome - 27.02.2021
Varsayılan Web Tarayıcınızı Nasıl Değiştirirsiniz?
Windows PC'nizin Firefox'ta bağlantıları açmasını, Mac'inizin Chrome'u yüklemesini veya iPhone'unuzun Edge'i tercih etmesini mi istiyorsunuz? Bir PC, Mac, iPhone, iPad ve Android cihazda varsayılan web tarayıcısını nasıl değiştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.
Chrome - 07.02.2021
Microsoft, Eski Edge Tarayıcısını Windows'tan kaldıracak!
Microsoft kullanıcılarına en ideal tarayıcıyı sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Microsoft, Windows 10 bilgisayarlardaki eski Edge sürümlerini kaldıracağını ve Chromiun tabanlı yeni Edge tarayıcısını güncelleyeceği bildirildi. Şirket bunu yapmak zorunda, çünkü birçok kullanıcı Microsoft altyapısını kullansa da tarayıcı olarak Google Chrome kullanmaktadır.
Chrome - 06.02.2021
Google, Gizliliği Korumak Adına Yeni Bir Adım Atabilir
Google Gizliliği Korumak İçin Chrome Tarayıcı Çerezlerini Kaldırabilir Google, 2020'de Chrome'daki üçüncü taraf çerezlerini iki yıl içinde aşamalı olarak kaldırmayı planladığını söyledi.
Chrome - 27.01.2021
Google, Kuzey Kore'nin desteklediğinden şüphelenilen bilgisayar korsanlarının siber güvenlik araştırmacılarından bilgi çaldığını iddia etti
Adam Weidemann, raporda bazı güvenlik araştırmacılarının bilgisayarlarının, korsanların kurduğu bir bloga yönlenmeleri için "yemlenerek" tıkladıkları Twitter bağlantısından sonra ele geçirildiğini, bu ziyaretler sırasında kurbanların sistemlerinin güncel Windows 10 ve Chrome tarayıcı sürümlerini çalıştırdığını yazdı.
Chrome - 10.12.2020
"Alışverişlerde internet korsanlarına karşı tedbirli olunması" uyarısı
"Her internet sitesinde ayrı bir parola kullanmak önemli" Doç. Dr. Bilgin Metin, güncel bir internet tarayıcısı kullanması uyarısında bulunurken, "Karayip Korsanları gibi sinema filmlerinden de gördüğümüz gibi tarihteki korsan gemileri daima modern, çok hızlı gemiler olmuşlardır. Bu şekilde ani baskınlar yapıp gerektiğinde ülkelerin donanmalarına ait koruyucu gemilerden kaçabilmişlerdir. Bu sebeple değerli yük taşıyacak gemilerin de o zamanının en modern teknolojisini kullanmasına özen gösterilmiştir. Günümüzdeki Chrome veya Firefox gibi internet tarayıcısı programların en son versiyonunu kullandığınızdan emin olun.
Chrome - 15.04.2020
Düzce Üniversitesi video konferans ve birlikte çalışma sistemi geliştirdi
Sistemde kullanıcıya özel oluşturulmuş odalar yer alıyor ve kullanıcılar yeni oda oluşturabiliyor. Oda içine girildikten sonra; kamera, sunum, doküman ve üzerinde birlikte çalışılabilecek tahta diğer katılımcılarla paylaşılabiliyor. Katılımcılara anket uygulanabiliyor. Sohbet kısmı kullanılarak genel veya özel mesaj yazılabiliyor. Video paylaşılabiliyor. Sistem, yapılan görüşmeleri otomatik olarak kaydedebiliyor ve kayıttan izlemeyi aktif edebiliyor. Yapılan tüm görüşmeler, paylaşılan ekran görüntüleri ve dosyalar Düzce Üniversitesi sistem odasında yer alan sunucularda saklanıyor ve herhangi bir dış ortama gönderilmiyor. Sistem, Chrome, Firefox, Opera gibi web gözatıcıları üzerinde çalıştığı için kullanıcı bilgisayarlarından veya mobil cihazlarından dışarıya veri de çıkmıyor.
Chrome - 17.03.2020
Evden çalışırken siber güvenliğe dikkat
ORTAK BİLGİSAYARDAN OFİS KAYNAKLARINA BAĞLANMAYIN Ofis kaynaklarına ortak bilgisayar üzerinden bağlanılmamalı ve bağlanıldığında da SSL VPN kullanılmalıdır. İşveren SSL VPN erişimini desteklemiyorsa Google Chrome Remote Desktop bağlantısını da kullanabilir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Chrome Haberleri | Chrome Haber - Haberler - Chrome haberleri, son dakika chrome haber ve gelişmeleri burada. iOS 14 gizli özellikleri: Şimdiye kadar bulduğumuz 13 gizli iPhone numarası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 10:23:33. #1.16#
title