Buckingham Sarayı Haberleri

Buckingham Sarayı haber, Buckingham Sarayı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Buckingham Sarayı - 10.01.2021
Son dakika haber | Bodrum'da yaşayan İngiliz'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan hayranlığı
İngiliz Kraliyet Ailesi'ne ait Buckingham Sarayı'nın süvari birliğinden emekli olan ve 20 yıldır Bodrum'da yaşayan İngiliz Peter Down (72), AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen ile Yaka Mahallesi'ndeki tarihi caminin restorasyon çalışmasını izledi.
Buckingham Sarayı - 09.01.2021
Son dakika haberleri: İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth Kovid-19 aşısı oldu
Buckingham Sarayı'ndan yapılan açıklamada, "Kraliçe ve Edinburgh Dükü, bugün Kovid-19 aşısı oldu.
Buckingham Sarayı - 30.03.2020
Kraliçe'nin yardımcısına koronavirüs teşhisi kondu
Kraliçe'nin resmi ikametgahı Buckingham Sarayı sözcüsü ise The Sun gazetesine Kraliçe'nin sağlığının iyi olduğunu ve uygun tüm tavsiyeleri izlediklerini aktardı.
Buckingham Sarayı - 27.03.2020
Buckingham Sarayı'nda koronavirüs dalgası yayılıyor
İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını açıklamasının ardından İngiliz medyasında gözler Kraliçe Elizabeth'e çevrildi.
Buckingham Sarayı - 25.03.2020
Prens Charles'ın doktorundan 'koronavirüs' açıklaması
BUCKINGHAM SARAYI: KRALİÇENİN SAĞLIĞI YERİNDE Buckingham Sarayı sözcülüğünden yapılan açıklamada, "Majesteleri Kraliçe sağlıklıdır.
Buckingham Sarayı - 23.03.2020
Londra hayalet şehre döndü
Avrupa'da en çok turistin ziyaret ettiği şehirler sıralamasında ilk 3'te olan Londra'nın turistik bölgeleri alınan önlemler sebebiyle sessizliğe büründü. İngiltere'nin simgesi olan London Eye ve Kraliçe II. Elizabeth'in yaşadığı Buckingham Sarayı her gün binlerce kişinin ziyaretiyle dolup taşarken bugünlerde kimsenin olmaması dikkat çekti.
Buckingham Sarayı - 22.03.2020
Kraliçe Elizabeth'e yönelik 'koronavirüs' endişeleri arttı
Buckingham Sarayı'nda çalışan bir görevlinin koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıkmasının ardından, Kraliçe Elizabeth'e yönelik koronavirüs endişeleri arttı.
Buckingham Sarayı - 20.03.2020
Kraliyet ailesinde koronavirüs korkusu yaşatan görüntü
Fransa'nın Akdeniz kıyılarında yer alan küçük ülke Monaco Prensliği sözcüsü, dün basına yaptığı açıklamada Prens 2. Albert'in koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı belirtildi. Prens 2. Albert koronavirüse yakalanan ilk devlet başkanı oldu.  Prenses Grace Kelly Hastanesi'nde gözetim altında tutulan Prens 2. Albert'in çalışmaya devam edeceği ve endişe edilecek bir durum olmadığı ifade edildi. Prens 2. Albert'in 10 Mart'ta WaterAid yardım kuruluşunun Londra'da düzenlediği yardım etkinliğinde İngiltere Veliaht Prensi Charles ile bir araya geldi ve el sıkıştı. Bu durum, İngiliz basınında endişe yarattı. İngiltere Buckingham Sarayı'ndan Prens Charles'ın durumuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.
Buckingham Sarayı - 19.03.2020
İngiltere Başbakanlık Sözcüsü: "Londra'nın tecrit edilme olasılığı sıfır"
Bu arada 93 yaşındaki Kraliçe 2. Elizabeth, Londra'yı terk ederek 35 kilometre uzaklıkta İngiliz Kraliyet ailesinin daimi konutlarından biri olan Windsor Kalesi'ne gitti. Kraliçe Londra'daki Buckingham Sarayı'ndan ayrılırken yanında köpeklerinin de bulunduğu görüldü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Buckingham Sarayı Haberleri | Buckingham Sarayı Haber - Haberler - Buckingham Sarayı haberleri, son dakika buckingham sarayı haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber | Bodrum'da yaşayan İngiliz'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan hayranlığı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.1.2021 10:29:28. #1.14#
title