AŞKIN TÖREN HABERLERİ

Aşkın Tören haber, Aşkın Tören son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aşkın Tören

Aşkın Tören

Doğum Yeri Ordu / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1974

Aşkın Tören Kimdir ?

1974 doğumlu Ordu Altınordu Çavuşlar Mahallesi'nden tören, orta ve lise eğitimini sırasıyla Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu ve Ordu Lisesi'nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Akman Dili ve Eğitimi üzerine yapmıştır. Bilim Uzmanı unvanına sahiptir. 22. 23. Ve 24.
Biyografinin devamı için tıklayın
Aşkın Tören - 25.11.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
BİR GÜN DEĞİL HER GÜN BAŞIMIZIN TACISINIZAltınordu Belediyesi tarafından "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü" nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenledi. Toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla Altınordu Belediyesi tarafından belediye hizmet binasına ve billboardlara "Kadınlara şiddete son vermek bizim elimizde. Söz verelim birlikte harekete geçelim" yazılı dev pankartlar asıldı ve topluma duyarlılık çağrısı yapıldı. Günün anlam ve önemine istinaden belediyeye gelen misafirlere de Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele tedbirlerinin yer aldığı broşürler ve maske dağıtılarak bilgilendirmeler yapıldı. Aynı yaka kartları ve maskeler belediye personellerine de dağıtılarak önemli bir farkındalık oluşturuldu. Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören'in talimatıyla görevli personel tarafından kadın sığınma evinde kalan 9 kadın ziyaret edilerek çeşitli hediyeler verildi.
Aşkın Tören - 24.11.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
ALTINORDU BELEDİYESİNDEN İSTİKBALİMİZİN MİMARLARINA DAİMA MİNNET VE ŞÜKRANLABAŞKAN TÖREN, "GÜÇLÜ VE BÜYÜK TÜRKİYE YOLUNDA EN BÜYÜK DAYANAĞIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZDİR"Altınordu Belediyesi 24 Kasım Öğretmenler Günü' dolayısıyla bir dizi farkındalık etkinliğine imza attı. Etkinlikler kapsamında öğretmenler ile bir araya gelen Başkan Aşkın Tören, "öğretmenlerimiz istikbalimizin mimarları sevgi ve fedakarlığın timsalidir" dedi.
Aşkın Tören - 21.11.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
ALTINORDU BELEDİYESİ EĞİTİME HER ALANDA DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOREğitime ve eğitim kurumlarına verdiği desteği arttırarak devam ettiren Altınordu Belediyesi Cumhuriyetköyü Mahallesi Ortaokulu bahçesinde beton kaplama çalışması gerçekleştirdi. Belediye, Cumhuriyetköyü Mahallesi'nde bulunan Cumhuriyet Ortaokulu'nun bahçe zemininin bozulmasının ardından harekete geçti. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören'in talimatıyla zeminde beton kaplama çalışması yaptı.
Aşkın Tören - 20.11.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
ANKARA'DA ALTINORDU RÜZGRIAK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Başkent Millet Bahçesi'nde "Tam Bana Göre Festival" sloganıyla gerçekleştirilen 'Yerel Yönetimler Gençlik Festivali' devam ediyor. Ankara Başkent Millet Bahçesinde 16 Kasım'da başlayan ve 21 Kasım tarihine kadar devam edecek olan Yerel Yönetimler Gençlik Festivali, organizasyonu ve coşkusuyla adından söz ettiriyor. Fuara katılan Altınordu Belediyesi de hazırladığı stantlarda faaliyetlerini sergileyip, hizmetlerini anlatırken, bölgenin yöresel lezzetlerini de ziyaretçilere tattırıyor. Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören belediye tarafından üretilen fındıklı kahve ve elma sularını bizzat kendi misafirlerine ikram ediyor.
Aşkın Tören - 20.11.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
ALTINORDU BELEDİYESİNİN EĞİTİME VE ÖĞRENCİYE DESTEĞİ DEVAM EDİYOROKULLAR ARA TATİL SONRASINA HAZIRLANIYOR Altınordu Belediyesi okulların ara tatile girmesiyle birlikte ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında öğrencilerin ve öğretmenlerin sağlığını korumak amacıyla yeniden dezenfeksiyon çalışması başlattı. Pandeminin ilk gününden bugüne öncü çalışmalara imza atan, salgınla mücadele kapsamında ilçede hummalı bir çalışma yürüten Altınordu Belediyesi şehirde bulunan tüm okulları dezenfekte ediyor. Ekipler tarafından gerçekleştirilen çalışmalarla derslikler başta olmak üzere tüm ortak kullanım alanları kapsamlı bir şekilde dezenfekte edilerek öğretmen ve öğrenciler için hijyenik bir ortam hazırlanıyor. Ekipler ayrıca okul bahçelerinde de kapsamlı bir hijyen çalışması yürütüyor. "Çocuklarımızın Sağlığı Her Şeyden Önemli" Pandemi sürecinin başından bu yana dezenfeksiyon çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Aşkın Tören, "Geleceğimiz olan çocuklarımızın hijyenik ve güvenli ortamlarda öğrenimlerinin sürdürebilmeleri için ilçe genelindeki okullarımızda dezenfeksiyon çalışmalarına hız verdik.
Aşkın Tören - 20.11.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
ALTINORDU BELEDİYESİ KIŞ MEVSİMİNDE DE GÜVENLİ VE KESİNTİSİZ BİR ULAŞIM İÇİN 7/24 SAHADAAltınordu Belediyesi, kış ayları öncesi ilçede ulaşımın güvenli konforlu ve kesintisiz bir şekilde devamını sağlamak amacıyla gece gündüz demeden yoğun mesai harcıyor. Kent merkezinde devam eden asfalt seferberliği ile birçok mahalleyi sokak sokak cadde cadde konforlu ulaşıma kavuşturan Altınordu Belediyesi, kırsal mahallelerde ulaşım ağını güçlendiren standardı yükselten ve güvenli ulaşım imkanı sunan 50 kilometre beton yol seferberliğini de ara vermeden sürdürüyor. Belediye ekiplerinin eş zamanlı olarak sürdürdüğü hummalı çalışmaların üçüncü ayağında ise yine kırsal mahallelerde yoğun bir yol bakım ve reglaj çalışması devam ediyor. Vatandaşların kış aylarında herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına çalışmalarına kesintisiz devam eden Altınordu Belediyesi, yeni yol programlarının yanı sıra mevcut yolların bakımı onarımı ömrünü tamamlamış yolların yeniden yapımı kırsal mahallelerde özellikle mevcut bağlantı yollarında yenileme, dere geçişlerine boru atma çalışmaları gerçekleştirirken, ihtiyaç önceliğine göre deforme olmuş sokaklarda kilitli parke taşı, diğer ulaşım ağında ise beton yol ve sıcak asfalt serimi yapıyor. Altınordu Belediyesinin altyapı ve yolda hayata geçirdiği kalıcı çözümler sayesinde yol bakım onarım ihtiyacının azaldığı kırsal mahallerde ise malzemeli bakım ve reglaj çalışmaları kesintisiz sürüyor. Öte yandan Altınordu Belediyesinin bu çalışmaların yanı sıra yol standartlarını artırma güvenli yol bağlamında beton yol programı da eşzamanlı olarak devam ediyor. Arpaköy Aydınlık Bayadı Bayramlı Boztepe Karaağaç Karacaömer Şahincili Şenocak Karşıyaka Cumhuriyet Akçatepe, Alınca, Bucak mahalleleri başta olmak üzere kent merkezi ve kırsalda planlı bir şekilde asfalt, beton yol ve yol bakım onarım ve reglaj çalışmaları devam ediyor. Çalışmaları bizzat yerinde takip eden Belediye Başkanı Aşkın Tören Altınordu'nun daha güzel yollara kavuşması için yol yenileme çalışmalarının ihtiyaç duyulan tüm mahallelerde devam edeceğini dile getirdi.
Aşkın Tören - 20.11.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
GENÇ DOSTU BELEDİYE ALTINORDU GENÇLİK FESTİVALİNDEALTINORDU BELEDİYESİ'NİN GENÇLİK STANDINA BÜYÜK İLGİ Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımları ile Ankara Başkent Millet Bahçesi'nde düzenlenen Gençlik Festivali'ne Altınordu Belediyesi damga vurdu. 16-21 Kasım tarihlerinde gençlere yönelik "Tam Bana Göre Festival" adıyla gerçekleşen etkinliğe Türkiye'nin her bölgesinden 40 merkez belediye ve 105 ilçe belediyesi katılırken Altınordu Belediyesi'nin de festival coşkusuna katkıda bulunan standı, gençlerin ilgi odağı oldu. Festivalde yerini alan Altınordu Belediyesi'nin gençlere yönelik yaptığı faaliyetlerinin sergilendiği ve hizmetlerinin anlatıldığı standa, katılımcılar yoğun ilgi gösterdi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açılışı gerçekleşen gençlik festivaline katılan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, 'Geleceğimizin Türkiye'sini inşa edecek olan gençlerimizin daha huzurlu yarınlara ulaşmaları için var gücümüzle çalışıyoruz.
Aşkın Tören - 20.11.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
CAN DOSTLARIMIZ ALTINORDU BELEDİYESİ İLE GÜVENDEAltınordu Belediyesi düzenli olarak sürdürdüğü sokak hayvanları için besleme çalışmalarına devam ediyor. Kentteki sokak hayvanlarına yönelik sağlık taraması, aşılama, kayıt altına alma ve besleme çalışmaları ile belediye, sokak hayvanlarına sahip çıkıyor. Doğadaki tüm canlılara karşı sorumluluk bilinciyle hareket eden Altınordu Belediyesi ekipleri, soğuk hava şartları nedeniyle açlık tehlikesiyle karşı karşıya kalan sokak hayvanları ve kuşların beslenmesi için ilçede belirli bölgelere yem ve mama bıraktı. Tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyan hayvanlar da veteriner hekim kontrolü altında tedavi edildi. Belediye, daha önce sokak hayvanları için yaptığı, şehrin farklı noktalarında bulunan kulübelere sokak hayvanları için düzenli olarak yem ve su bırakıyor. Sokak ve yaban hayvanlarının aç kalmamaları için düzenli olarak besleme çalışması yaptıklarını belirten Başkan Aşkın Tören; "Merhamet kalpteki en değerli hazinedir.
Aşkın Tören - 20.11.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
ALTINORDU BELEDİYESİ "TEMİZ ŞEHİR ALTINORDU" İÇİN 7/24 KESİNTİSİZ ÇALIŞIYORAltınordu Belediyesi'nin "Temiz Şehir Altınordu" mottosu ile daha temiz ve düzenli bir kent için sürdürdüğü çalışmalar aralıksız devam ediyor. Rutin temizlik hizmetinin yanında ilçe genelinde her gün 3 mahalle, 15 kişilik ekip ve iş makineleri marifetiyle baştan aşağıya temizleniyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yapılan planlı çalışmalar kapsamında; yabani otları biçiyor, sokakları, kaldırımları süpürüyor, yolları yıkıyor ve boş arsaları temizleyerek görüntü kirliliğinden uzaklaştırıyor. Yapılan çalışmalardan memnuniyet duyduklarını belirten ilçe sakinleri ise Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören ve ekibine teşekkür ederek; "Sokaklarımız pırıl pırıl, yeşil alanlarımız tertemiz.
Aşkın Tören - 09.11.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
BUCAK MAHALLESİ'NİN 15 SOKAĞINDA DAHA ASFALT MESAİSİ TAMAMLANDIAltınordu Belediyesi, Başkan Aşkın Tören öncülüğünde kesintisiz bir mesai ile sürdürdüğü altyapı ve yol çalışmaları ile yılların akut sorunlarına neşter vurmaya devam ediyor.
Aşkın Tören - 01.11.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
YOLLAR BİR BİR YAPILIYOR ASIRLIK ÖZLEMLER SONA ERİYORYOLLAR BİR BİR YAPILIYOR ASIRLIK ÖZLEMLER SONA ERİYOROsmaniye'de yüzler gülüyor; vatandaş mutlu. Alt yapı ve yol çalışmalarıyla adeta şehrin kaderini değiştiren Altınordu Belediyesi en ücra noktalara kadar hizmet götürmeye devam ediyor. Belediyenin 72 mahallede devam eden 50 kilometre beton yol seferberliği kapsamında Osmaniye Mahallesi de beton yol konforuna kavuştu. Beton yol çalışmalarıyla kırsal mahallelerde ulaşımda konforu sağlayan Altınordu Belediyesi, Osmaniye mahallesi, OlukbaşıSırt, Yayla ve İncedere mevkiini de konforlu beton yolla buluşturdu. MAHALLE MUHTARINDAN TEŞEKKÜR"Halkımız Tarihinde Göremeyeceği Bir Hizmeti Alıyor"Osmaniye Mahallesi Muhtarı Emin Çınar yapılan hizmetlerden dolayı Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören'e teşekkür etti.
Aşkın Tören - 31.10.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
ALTINORDU'DA CUMHURİYET COŞKUSU DOYASIYA YAŞANDIMilyonların gönlünü kazanmış Anadolu rock müziğin efsane isimlerinden Haluk Levent, Altınordu'da muhteşem bir Cumhuriyet konserine imza attı. Altınordu Belediyesi'nin "Cumhuriyet Şöleni" etkinlikleri kapsamında 19 Eylül Stadyumu'nda düzenlediği Haluk Levent konserine on binlerce Ordu'lu akın etti. Koronavirüs önlemleri kapsamında düzenlenen konsere girişler HES Kodu kontrolü ile yapıldı. Haluk Levent ile hayranlarını bir araya getiren unutulmaz gecenin mimarı Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, konsere gelen misafirlere "Yeşille mavinin, yağmurla güneşin bütünleştiği; dört mevsimin adeta şiirleştiği Altınordu'dan, Ordu'dan herkese merhaba" sözleriyle seslendi.
Aşkın Tören - 30.10.2021
98. Yıl Cumhuriyet Yürüyüşü Yapıldı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında "98. Yıl Cumhuriyet Yürüyüşü" gerçekleştirildi. Ordu Valiliği tarafından düzenlenen yürüyüş, Akyazı Mahallesi'ndeki sahil bandından başladı. Katılımcıların ellerinde Türk bayrağı ve meşale taşıdığı yürüyüş, sahil güzergahı takip edilerek İlkadım Anıtı'nda sona erdi. "98. Yıl Cumhuriyet Yürüyüşü" etkinliğinin sonunda ışık gösterisi yapıldı. Gökyüzüne dilek feneri bırakılarak görsel şölen oluşturuldu. "98. Yıl Cumhuriyet Yürüyüşü" etkinliğinin sonunda bir konuşma yapan Vali Tuncay Sonel, "Bugün, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıldönümünü Ordu'muzda da büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Cumhuriyet yürüyüşüne katılan değerli çalışma arkadaşlarımıza, gençlerimize ve Ordu Ailemize çok teşekkür ediyorum. Ayaklarınıza sağlık. Yürüyüş organizasyonunda emeği geçen herkesi de kutluyorum. Cumhuriyetimizin 98. yıldönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Mustafa kemal Atatürk'ü, bu topraklara canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi sizlerin huzurunda bir kez daha şükranla, minnetle, rahmetle anıyoruz. Cumhuriyet bayramımız kutlu, gönüllerimiz mutlu olsun. " dedi. Düzenlenen etkinliğe, Vali Tuncay Sonel, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Celal Tezcan, Baro Başkanı Av. Sibel Torun, Vali Yardımcıları Bayram Gale, Gökhan İkitemur, İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Numan Öksüz, Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Çevre ve Şehircilik Müdürü Hüseyin Öztürk, İl Tarım ve Orman Müdürü Kemal Yılmaz, SGK İl Müdürü Mehmet Yaşar Günay, DSİ 75.
Aşkın Tören - 29.10.2021
Cumhuriyetin 98. Yıldönümünde İbrahim Sadri'den Şiir Şöleni
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 98. yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında, Vali Tuncay Sonel'in daveti üzerine ilimize gelen ünlü sunucu, televizyoncu, şair ve tiyatrocu İbrahim Sadri tarafından "Şiir Dinletisi" programı gerçekleştirildi. Ordu Kültür Sanat Merkezi(OKSM)'nde gerçekleştirilen etkinliğe, Vali Tuncay Sonel ve eşi Handan Sonel, ODÜ Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, 1. İdare Mahkemesi Başkanı Beytullah Selman, İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Numan Öksüz, Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, şehit aileleri ve gaziler katıldı.
Aşkın Tören - 29.10.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
ALTINORDU CUMHURİYET BAYRAMI'NI DOLU DOLU YAŞAYACAKALTINORDU CUMHURİYET BAYRAMI'NI DOLU DOLU YAŞAYACAKBaşkan Tören'den Cumhuriyet Konserine DavetAltınordu Cumhuriyet'in 98'inci yılını birbirinden renkli etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. Altınordu Belediyesi'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırladığı programlarda resmi törenlerin yanı sıra konser, bisikletli fener alayı gibi bir dizi etkinlik düzenlenecek. Bayram coşkusunun tüm ilçeye yansıması amacıyla Altınordu Belediyesi tarafından organize edilen kutlama programı 29 Ekim günü saat 14'de Atlı Spor Kulübü Atlı Geçiş Töreni ile başlayacak, ardından saat. 18. 30' da bisikletli fener alayı ve bayrak taşıma yürüyüşüyle devam edecek. Cumhuriyet Şöleni etkinlikleri kapsamında 30 Ekim günü 19. 30'da ise sevilen sanatçı iyilik hareketi kurucusu Haluk Levent konser verecek. Sevilen şarkılarını geceye özel olarak seslendirecek ünlü sanatçı Haluk Levent ile birlikte Altınordulu'lar Cumhuriyet Bayramı coşkusunu doyasıya yaşayacak. Pandemi Tedbirlerinin En Üst Seviyede Tutulacağı Konsere Girişler HES Koduyla Yapılacak. Konser öncesi Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören de vatandaşlara aşı uyarısında bulundu.
Aşkın Tören - 28.10.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
BAŞKAN TÖREN'DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJIBAŞKAN TÖREN'DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJIAltınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, "Kahraman ecdadımızın Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde başlattığı ve büyük fedakarlıklarla elde ettiği destansı zafer neticesinde...
Aşkın Tören - 25.10.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
Başkan Tören; "Modern ve Estetik Çalışmalarımızla Altınordu'nun Çehresini Değiştiriyoruz"Altınordu Belediyesi'nin üst yapı çalışmaları ile mahallelerin çehresi değişiyor, adeta yepyeni bir kimliğe kavuşuyor. Göreve geldiği günden bugüne 'insana hizmet ve hürmet eden belediyecilik' anlayışı ile modern yaşanabilir bir şehri, şehrin ortak aklıyla kent estetiği ve kimliği ile buluşturarak marka şehir haline getirmek için gece gündüz hizmet eden Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, şehrin alt yapıda yıllardır biriken sorunlarına neşter vurmaya devam ediyor, üst yapıyı da göz kamaştıran bir güzelliğe kavuşturuyor.
Aşkın Tören - 23.10.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
ALTINORDU BELEDİYESİNİN ALTYAPI YATIRIMLARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYORAltınordu Belediyesinin altyapı yatırımları hız kesmeden devam ediyor. Başkan Aşkın Tören'in göreve geldiği günden itibaren altyapıda seferberlik başlatan Altınordu Belediyesi, kentin dört bir yanındaki fiziki ömrünü tamamlamış altyapıyı yenileme ve altyapısı hiç bulunmayan bölgeleri sağlıklı altyapıya kavuşturma çalışmalarını sürdürüyor.
Aşkın Tören - 23.10.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDESevgi? iyilikti, dostluktu, emekti, zor günde el vermekti. Tıpkı pandemi döneminde yaşanan kısıtlamalarda esnafın üreticinin öğrencinin sporcunun sanatçının yani ihtiyacı olanın imdadına yetişip destek olmak gibi. Kaderimi kaderine bağladığım şehir diyerek kalbiyle mesai harcayan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören de büyük Altınordu sevgisini Ülke genelinde örnek proje ve çalışmalarla gösteriyor.
Aşkın Tören - 22.10.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
ALTINORDU BELEDİYESİNDEN ALTINORDU'LULARA AŞURE İKRAMIBaşkan Aşkın Tören'in öncülüğünde sosyal ve kültürel belediyecilik alanındaki uygulamaları ile toplumu ortak değerler etrafında bir araya getiren Altınordu Belediyesi 'Aşure Günü'nde kentin üç ayrı noktasında Altınordu'lulara aşure...
Aşkın Tören - 19.10.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
BAŞKAN TÖREN "MUHTARLARIMIZ BAŞIMIZIN TACIDIR"ALTINORDU'DA 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ ÇEŞİTLİ PROGRAMLARLA KUTLANDI19 Ekim Muhtarlar Günü Altınordu Kaymakamlığı ve Altınordu Belediyesi himayesinde gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerle kutlandı. Programda muhtarlara hitap eden Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, "Güvendiğimiz, kader birliği yaptığımız, iyi günde kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta inandığımız en önemli makam, muhtarlık makamıdır.
Aşkın Tören - 16.10.2021
Altınordu'da 'bisikletli temizlik timi' görev başında
"Şehrimizde bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak istiyoruz" Bugüne kadar çevre dostu birçok yenilikçi uygulamaya imza attıklarını kaydeden Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, bisikletli temizlik timi uygulaması ile yine Ordu'da bir ilki daha gerçekleştirdiklerini belirtti.
Aşkın Tören - 16.10.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
BAŞKAN TÖREN'DEN MEVLİD KANDİLİ MESAJIAltınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Mevlid Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Aşkın Tören - 13.10.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
HEM ÇOCUKLAR HEM DE AİLELER İÇİN ALTERNATİF YENİ BİR CAZİBE ALANI OLACAKHEM ÇOCUKLAR HEM DE AİLELER İÇİN ALTERNATİF YENİ BİR CAZİBE ALANI OLACAKALTINORDU BELEDİYESİ TRAFİK EĞİTİM PARKI DA HİZMETE HAZIRÇOCUKLARIMIZ VE AİLELERİMİZ BU PARKI ÇOK SEVECEKLERAltınordu Belediyesinin ilimize ve tüm bölgeye hizmet verecek Trafik Eğitim Parkı şehrin ve bölgenin ihtiyaçları gözetilerek çocukların ve gençlerin hem öğrenecekleri hem de eğlenebilecekleri ziyaret edenlerin ise hizmet alabilecekleri kültürel ve sportif etkinliklerde de bulunabilecekleri çok fonksiyonel hale getirildi. Altınordu Belediyesinin çocuklarda, öğrencilerde trafik kültürü ve bilinci oluşturmak ve aynı zamanda aileleri ile birlikte hoşça vakit geçirebilecekleri alternatif bir alan ortaya çıkarmak amacıyla Durugöl Mahallesinde yapımı tamamlanan Trafik Eğitim Parkı kısa süre sonra hizmete sunulacak. ÇOCUKLAR TRAFİĞİN TÜM ETAPLARINI UYGULAMALI EĞİTİMLE ÖĞRENECEKLERMülkiyeti Altınordu Belediyesine ait 5. 152 m2'lik alan üzerinde oluşturulan Trafik Eğitim Parkında okul öncesi çocuklar ile ilk ve ortaöğretim öğrencileri derslerde öğrendikleri teorik trafik bilgilerini uygulama fırsatı bulabilecekler. Trafik Eğitim Parkında, okul dışında her an karşı karşıya kalınan trafik ortamını yaşatacak, uygulamalı trafik eğitimlerinin alınabileceği yaya geçidi, temsili demiryolu geçidi, döner kavşak, tırmanma şeridi, tünel, trafik sinyalizasyon sistemi, uyarı ışıkları, 276 adet minimalize edilmiş trafik işareti levhaları ve trafik eğitim sistemleri yer alıyor. Temsili Hastane, Polis noktası ve Yakıt istasyonunun da yer aldığı parkta Şarjlı araç trafik eğitim alanı da bulunuyor. ÇOCUKLAR HEM ÖĞRENECEK HEM EĞLENECEK HEM DE AİLELERİ İLE BİRLİKTE HOŞÇA VAKİT GEÇİRECEKLERProjeye çocukların gelişimine katkı sağlayacak oyun alanlarının yanında sportif ve kültürel etkinlik sahaları da ekleyen Altınordu Belediyesi, Trafik Eğitim Parkını çocuklar ve aileler için bir cazibe merkezine dönüştürdü. Trafik Eğitim Parkında mevcut olan çocuk oyun alanlarına eklenen Labirent oyun alanı, Satranç oyun alanı çocukların öğrenirken eğlenmelerini de sağlayacak. Yine parkta bulunan Sinema, Sinema Kafe, Menekşe Kafe Restoran hem çocuklara hem de ziyaretçilere hizmet verecek. Bisiklet yolları ve yeşil alanlarının yanında içerisinde bulunan yapılarla her türlü ihtiyacın düşünüldüğü Trafik Eğitim Parkı trafik konusunda farkındalık oluştururken şehrin alternatif bir dinlence ve nefes alma mekanı da olacak. BAŞKAN TÖREN "PARKIMIZDA EĞİTSEL KÜLTÜREL VE SPORTİF AKTİVİTELERİ BİR ARADA SUNACAĞIZ"Her şey çocuklarımız ve Altınordu'muz için" diyen Başkan Tören, "çocuklarımızın hem eğlenmesi hem de trafik konusunda eğitilmesi amacıyla oluşturduğumuz parkımızda aynı zamanda anne ve babalar ile ailece hoşça vakit geçirecekleri bir alan ve ortam hazırladık. Trafik güvenliği için çocuklarımızın doğru alışkanlıklarla donanmış bilinçli sürücüler ve yayalar olarak yetişmesinde, Çocuk Trafik Eğitim Parkımızın çok etkili olacağına inanıyoruz" şeklinde konuştu. Trafik Eğitim Parkı'nı kısa süre içerisinde hizmete sunacaklarını aktaran Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, "Yapımını tamamlamış olduğumuz Trafik Eğitim Parkı'mızı, çok fonksiyonel hale getirdik.
Aşkın Tören - 09.10.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
ORDU'NUN ÇÖPLÜĞÜNDEN ARTIK LAVANTA KOKULARI YÜKSELİYORŞEHRİMİZ YEPYENİ BİR ALTERNATİF CAZİBE VE ÇEKİM MERKEZİ DAHA KAZANIYORBAŞKAN TÖREN "EKOLOJİ İLE EKONOMİYİ BİRLEŞTİRDİK"Durugöl Mahallesinde kıyı kenar çizgisine sıfır konumda olan ve uzun süre Ordu'nun vahşi çöp depolama alanı olarak kullanılan 17 dönümlük araziden artık lavanta kokuları yükseliyor. Karadeniz'in kıyısında mor çiçeklerle bezeli gün batımının sıcak renklerine kavuşan Altınordu'nun lavanta tarlasında ilk hasat yapıldı. Gelecek kuşaklara yaşanabilir bir doğa, yaşanabilir bir şehir bırakmak amacıyla birçok çevre dostu uygulamayı hayata geçiren Altınordu Belediyesi, Durugöl Mahallesi'nde yer alan 17 dönümlük arazi üzerinde bulunan eski vahşi çöp depolama alanını lavanta tarlasına dönüştürerek hem doğaya hem de ekonomiye kazandırdı. ALTINORDU'NUN LAVANTA TARLASINDA İLK HASAT GERÇEKLEŞTİRİLDİBaşkan Aşkın Tören'in talimatları doğrultusunda Altınordu Belediyesi tarımsal Hizmetler Müdürlüğünce gerçekleştirilen çalışma ile Nisan ayında Başkan Aşkın Tören'in de katıldığı etkinlikle toprakla buluşturulan 15 bin lavantanın ilk hasadı gerçekleştirildi.
Aşkın Tören - 03.10.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
ALTINORDU BELEDİYESİ 4 BİN MİNİK YÜREKTE SEVİNÇ OLDUALTINORDU BELEDİYESİ İLE BU ŞEHİRDE HAYAT VARAltınordu Belediyesi, bu sene ilk defa okulla tanışan 4000 ilköğretim 1. Sınıf öğrencisinin heyecanını sevince ve coşkuya çevirdi. Başkan Aşkın Tören'in eğitim öğretimin ilk günü bizzat başlattığı ilkokul birinci sınıflara eğitim ve kırtasiye seti ile hijyen paketi hediyesi dağıtımı kamu özel ayrımı olmaksızın ilçede bulunan tüm okullarda tamamlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aşkın Tören Haberleri | Aşkın Tören Kimdir - Haberler - Aşkın Tören haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aşkın Tören kimdir, hayatı ve biyografisi. #EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 13:47:27. #1.16#

title