ALİ YÜKSEL HABERLERİ

Ali Yüksel haber, Ali Yüksel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Yüksel

Ali Yüksel

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Ali Yüksel Kimdir ?

Ali Yüksel, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde Saadet Partisi Samsun Terme Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ali Yüksel - 1.8.2020
Siyasi partiler video konferans aracılığıyla bayramlaştı
Vatan Partisi adına Genel Başkan Yardımcısı Nusret Senem, Kadın Kolları Genel Yönetim Kurulu Üyesi Şule Uncu ve Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Güven, Anavatan Partisi adına genel başkan yardımcıları Semih Narlı ve Cemil Akbulut ile Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Durum ve Yeniden Refah Partisi adına genel başkan yardımcıları Doğan Bekin, Ali Yüksel ile Abdülkadir Yılmaz, Deva Partisi adına genel başkan yardımcıları Sanem Oktar, İdris Şahin, Ali Rıza Babaoğlan ve Gelecek Partisi adına Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Politika İzleme Kurulu Başkanı Seren Yıldız Öztürk, PYK üyesi Burçak Başbuğ Erkan'dan oluşan heyetlerle bayramlaşıldı.
Ali Yüksel - 1.8.2020
Son dakika haber | Siyasi partiler videokonferans aracılığıyla bayramlaştı
Görüşmelerde, Yeniden Refah Partisi adına Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin, Yurt dışı Vatandaşlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Yüksel ve MKYK Üyesi Abdülkadir Yılmaz hazır bulundu.
Ali Yüksel - 1.8.2020
Siyasi partiler videokonferans aracılığıyla bayramlaştı
Diğer partilerle bayramlaşma İYİ Parti heyeti, DSP genel başkan yardımcıları Hasan Erçelebi ve Onur İste ile Parti Meclisi Üyesi Tuğce Tekce, ANAVATAN Partisi genel başkan yardımcıları Semih Narlı, Cemil Akbulut ile Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Han Durum, Yeniden Refah Partisi genel başkan yardımcıları Doğan Bekin ve Ali Yüksel ile BBP Genel Başkan Yardımcısı Ünsal Karabulut ve Genel Sekreter Üzeyir Tunç, Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Muhammet Kelleci, GİK Üyesi Kiper Ulusoy ile Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nusret Senem, Ankara Kadın Kolları Başkanı Şube Uncu'dan oluşan heyetle de bayramlaştı.
Ali Yüksel - 1.8.2020
Son dakika haberleri... Siyasi partiler videokonferans aracılığıyla bayramlaştı
Demokratik Sol Parti adına genel başkan yardımcıları Onur İste ve Hasan Erçelebi ile Parti Meclis Üyesi Tuğçe Tekçe, Demokrat Parti adına genel başkan yardımcıları Muhammet Kelleci ile Nuran Talu ve Genel İdare Kurulu Üyesi Kiper Ulusoy, Vatan Partisi adına Genel Başkan Yardımcısı Nusret Senem, Kadın Kolları Genel Yönetim Kurulu Üyesi Şule Uncu ve Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Güven, Anavatan Partisi adına genel başkan yardımcıları Semih Narlı ve Cemil Akbulut ile Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Durum ve Yeniden Refah Partisi adına genel başkan yardımcıları Doğan Bekin, Ali Yüksel ile Abdülkadir Yılmaz'dan oluşan heyetlerle ile bayramlaşma görüşmesi gerçekleştirildi.
Ali Yüksel - 30.6.2020
ODTÜ'lü İrem Kütük'ün ölümüne ilişkin davada karar açıklandı
Savunmanın ardından Ankara 29. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Ali Yüksel, Kepenek'e, "taksirle ölüme sebep olma" suçundan 4 yıl hapis cezası verildiğini bildirdi.
Ali Yüksel - 18.2.2020
ODTÜ'lü İrem Kütük'ün ölümüyle ilgili bilirkişi raporu alınacak
Hakim Ali Yüksel, dosyanın iş güvenliği uzmanı, trafik bilirkişisi ve makine mühendisinden oluşan heyete gönderilerek, sanığın kusur durumunun ve başka birinin kusurlu olup olmadığının araştırılmasına ilişkin rapor alınmasına karar vererek, duruşmayı erteledi.
Ali Yüksel - 17.12.2019
Yeniden Refah Partisinde Başkanlık Divanı belirlendi
Başkanlık Divanına getirilen isimler ve görevleri şöyle: "Siyasi İşler Başkanı Av. Bayram Sakartepe, Teşkilat Başkanı Bahattin Sungur, Genel Sekreter Suat Pamukçu, Eğitim Başkanı Cengiz Zor, Tanıtma Başkanı Zafer Emanetoğlu, Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Av. Mehmet Ener, STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Cemil Çolak, Ekonomik İşler Başkanı Dr. Fatih Öztek, Sosyal İşler Başkanı Dr. Şeref Menteşe, Dış İlişkiler Başkanı Doğan Bekin, Ar-Ge Başkanı Prof. Dr. Doğan Aydal, Mahalli İdareler Başkanı Erkan İlyas Helvacı, Genel Muhasip ve Mali İşler Başkanı Mahmud Altunsoy, Yurtdışı Vatandaşlar Başkanı Ali Yüksel.
Ali Yüksel - 3.12.2019
ODTÜ'lü İrem Kütük'ün ölümüyle ilgili dava
Hakim Ali Yüksel'in dosyaya giren evrakı okumasının ardından tanık olarak dinlenen Hasan Samar, üniversitenin metal atölyesinde teknisyen olarak görev yaptığını söyledi.
Ali Yüksel - 29.11.2019
Jandarmanın İstanbul'daki darbe faaliyetlerine ilişkin davada karar
Heyet, yine sanıklardan Bayram Ali Yüksel, Berkan Sarıtürk, Levent Akbayır, Veysel Solmaz, Mustafa Cino ve Murat Üçgün hakkında "darbeye teşebbüs", Cüneyt Kırıcı, Halil Demirel ve Necip Kenan Dinçarslan hakkında da "darbeye teşebbüs" ve "FETÖ üyeliği" suçlarından beraat hükmü kurdu.
Ali Yüksel - 19.11.2019
Burnunda 6 yıl dişiyle yaşamış
Denizli'de, burnundan sağlıklı nefes alamadığı için doktora başvuran üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Utku İyigün'ün çekilen tomografisinde, burnunun içinde yabancı cisim tespit edildi. Yapılan ameliyatla çıkarılan yabancı cismin, diş olduğu belirlendi. İyigün'ün 6 yıl önce bisiklet binerken geçirdiği trafik kazasında kırılan dişinin, burun boşluğuna kaçtığı ve 6 yıldır bu şekilde yaşadığı ortaya çıktı.  Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü 1'inci Sınıf öğrencisi Utku İyigün, geçen salı günü burnundan sağlıklı nefes alamadığı için Denizli Özel Sağlık Hastanesi'ne başvurdu. İyigün, hastanede görevli Kulak, Burun ve Boğaz Uzmanı Operatör Doktor Ali Yüksel tarafından muayene edildi.
Ali Yüksel - 19.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 3
Görüntü Dökümü ------------- -Kuş yuvası yapımından görüntü -Öğrencilerin çalışması -Yuvaların boyanması -Öğrencilerin yuvayı boyaması -RÖP: Okul Müdürü Mustan Güngör -Ağaca asılan kuş yuvalarından görüntü HABER- KAMERA: Ali ÇEVİKBAŞ/ISPARTA, -  ================= Burnunda 6 yıl dişiyle yaşamış Denizli'de, burnundan sağlıklı nefes alamadığı için doktora başvuran üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Utku İyigün'ün çekilen tomografisinde, burnunun içinde yabancı cisim tespit edildi. Yapılan ameliyatla çıkarılan yabancı cismin, diş olduğu belirlendi. İyigün'ün 6 yıl önce bisiklet binerken geçirdiği trafik kazasında kırılan dişinin, burun boşluğuna kaçtığı ve 6 yıldır bu şekilde yaşadığı ortaya çıktı.  Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü 1'inci Sınıf öğrencisi Utku İyigün, geçen salı günü burnundan sağlıklı nefes alamadığı için Denizli Özel Sağlık Hastanesi'ne başvurdu. İyigün, hastanede görevli Kulak, Burun ve Boğaz Uzmanı Operatör Doktor Ali Yüksel tarafından muayene edildi.
Ali Yüksel - 18.11.2019
Tunuslu turist, kaza sonrası yakınlarını görüntülü aradı
Kaza, Kocaeli'nin Derince ilçesi TEM otoyolu Yenikent Mahallesi mevkiinde meydana geldi. Ankara yönünde ilerleyen Tunuslu turistleri taşıyan Ali Yüksel idaresindeki 34 BP 6152 plakalı tur midibüsü arızalanarak emniyet şeridinde durdu.
Ali Yüksel - 1.11.2019
Sandıklı'da trafik kazası: 4 yaralı
Edinilen bilgilere göre kaza, Sandıklı-Hocalar yolu Uşak Caddesi kavşağında meydana geldi. Sandıklı istikametinden Hocalar ilçesi doğru seyir halinde bulunan İbrahim Yüksel yönetimindeki 32 YP 824 plakalı aracın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 32 AJ 685 plakalı araca çarptı. Kazada İbrahim Yücel, Abdi Yüksel, Ali Yüksel ve Nail Çevık yaralandı.
Ali Yüksel - 15.10.2019
Terör saldırısında yaralanan doktor hastalarını merak ediyor
Terör örgütü YPG/PKK'nın Suriye'de işgali altındaki bölgeden, Mardin'in Nusaybin ilçesinde sivillere yönelik gerçekleştirdiği havanlı saldırıda yaralanan doktor Ali Yüksel (35), tedavi gördüğü hastane yatağında telefonla ulaştığı hastalarının sağlık durumu hakkında bilgi alıyor.
Ali Yüksel - 6.10.2019
Yeniden Refah Partisi Erzincan 1. Olağan Kongresi
Kongreye, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Yüksel, Genel Başkan Başdanışmanı Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, İl Başkanı Nuri Duraklı, Ankara, Sivas, Gümüşhane, Erzurum, Trabzon, Rize ve Çorum il başkanları ile partililer katıldı.
Ali Yüksel - 6.10.2019
Yeniden Refah Partisi Erzurum 1. Olağan Kongresi
"CHP'li Küçükçekmece Belediyesi 19 Eylül'de yayınladığı belgede, personele 'sakal bırakamazsınız' demeye kalkıyor. Neymiş, 657 sayılı kanunun kılık kıyafet hükümleri varmış ve personel sakal bırakamazmış." diyen Erbakan, sözlerine şöyle sürdürdü: "İstanbul Büyükşehir Belediyesi de yayınladığı talimat yazısında aynı kanunun kılık kıyafet hükümlerine uymayan hakkında disiplin soruşturması açılacağını ifade ediyor. Bu bildiğimiz CHP, 50-60 senedir ne yaptıysa bugün gelip genetik özelliğinin gereğini yine yerine getiriyor. Bu olaylar karşısında dindar kesimin elindeki medya organları, internet haber siteleri en sert bir şekilde tepki gösteriyor. Yerden göğe kadar haklılar. Bu yasakçı uygulamalara, milletin inancıyla kavga eden zihniyete, 28 Şubat dönemini andıran bu uygulamalara elbette ki en sert tepkinin verilmesi lazım." Kongreye, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Yüksel, Genel Başkan Başdanışmanı Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Necdet Aydın, Ağrı, Artvin, Bingöl, Gümüşhane, Kars, Muş, Trabzon, Rize ve Çorum il başkanları ile partililer katıldı.
Ali Yüksel - 21.9.2019
Motor tutkunları gazilerle Başkent'i turladı
"Gazilerin güzel bir gün geçirmesine katkı sağlamak istiyoruz" Ankara Harley Owners Group (H.O.G) Chapter Başkanı Ali Yüksel, gazilerin yanında olmak, toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla "Gaziler Sürüşü"nü düzenlediklerini söyledi.
Ali Yüksel - 7.7.2019
Motosiklet tutkunları "uyuşturucuyla mücadele" için toplandı
Etkinlikte verilen mini konserin ardından gazetecilere konuşan HOG Motor Grubu Başkanı Ali Yüksel, narkotik ekiplerinin yaptığı çalışmalara destek vermek için toplandıklarını söyledi.
Ali Yüksel - 23.6.2019
Bursaspor'un yeni başkanı Mesut Mestan oldu
TFF Delege Kurulu (Yedek): Ali Yüksel Deliçay, İlhan Biçer, Fehim Ferik, Ersoy Saitoğlu.
Ali Yüksel - 27.5.2019
"Bunların sadakati Türkiye'ye değil FETÖ'yedir"
"Ayrışma değil, beraberliğin mutluluğunu yaşamalıyız" Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Yüksel, ise "Hangi dinden, siyasi görüşten olursak olalım hepimiz insanız, Allah'ın en güzel surette yarattığı insanız.
Ali Yüksel - 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Yüksel Haberleri | Ali Yüksel Kimdir - Haberler - Ali Yüksel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Yüksel kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber... Taraftarlardan, Spor Şube Müdürüne ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 16:40:54. #1.15#
title