Haberler

Anadolu Kadın Hareketi Derneği Başkanı Yeniden Refah Partisi Milletvekili Ali Yüksel'in üç eşine tepki gösterdi

Güncelleme:

Anadolu Kadın Hareketi Derneği Başkanı Birsen Temir Saraç, üç eşi olduğu ortaya çıkan Yeniden Refah Partisi Konya Milletvekili Ali Yüksel'e tepki gösterdi. Temir Saraç, 'Bunu kabul etmiyoruz. Eğer alıştırmaya çalışıyorsanız, bilmelisiniz ki asla alışmayacağız. Siz ve sizin gibi zihniyete karşı mücadelemizi sonsuza kadar sürdüreceğiz' dedi.

Anadolu Kadın Hareketi Derneği Başkanı Birsen Temir Saraç, üç eşi olduğu ortaya çıkan Yeniden Refah Partisi Konya Milletvekili Ali Yüksel'e tepki gösterdi. Temir Saraç, "Bunu kabul etmiyoruz. Eğer alıştırmaya çalışıyorsanız, bilmelisiniz ki asla alışmayacağız. Siz ve sizin gibi zihniyete karşı mücadelemizi sonsuza kadar sürdüreceğiz" dedi.

Anadolu Kadın Hareketi Derneği Başkanı Birsen Temir Saraç, Yeniden Refah Partisi Konya Milletvekili Ali Yüksel'in üç eşinin olduğunun ortaya çıkmasının ardından açıklama yaptı. Saraç, şunları söyledi:

"Bu Türk Medeni Kanunu'na karşı işlenen bir suçtur. Bu tür davranışları kendine hak gören kişi ahlaksızdır. Biz bunu kabul etmiyoruz. Eğer alıştırmaya çalışıyorsanız, bilmelisiniz ki asla alışmayacağız. Türk Medeni Kanunu, yüzlerce yılın ve binlerce yılın kazanımlarının üzerine oturtuldu. Mustafa Kemal Atatürk'ün bize verdiği haklardan geri adım atmamızı hiç kimse beklemesin. Bu tür alıştırma çalışmalarını da reddediyoruz. Siz ve sizinki gibi zihniyetlere karşı mücadelemizi sonsuza kadar sürdüreceğiz."

Kaynak: ANKA / Politika

Milletvekili Birsen Temir Ali Yüksel Ali Yüksel Konya Politika Haberler

Rusya'nın Dağıstan bölgesindeki 'Korku Evi'nde çıkan yangında, sandalyeye bağlı oldukları için kaçamayan iki genç kadın yanarak can verdi

Rusya'nın Dağıstan bölgesindeki "Korku Evi"nde çıkan yangında, sandalyeye bağlı oldukları için kaçamayan iki genç kadın yanarak can verdi

TFF'nin yeni yönetiminde deprem! Bayram Saral seçimden 5 gün sonra görevinden istifa etti

TFF'nin yeni yönetiminde deprem! Bayram Saral seçimden 5 gün sonra görevinden istifa etti

Merkez Bankası faizi yüzde 50'de sabit tuttu

Merkez Bankası faizi yüzde 50'de sabit tuttu

Bakmadan Geçme

Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Ceyhan, Kozan, İmamoğlu 23-24 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Ereğli, Meram, Akşehir 23-24 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Mustafakemalpaşa, Osmangazi, Nilüfer 23-24 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! 2024 KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS B Grubu Genel Kültür ve Yetenek sınavı sonuçları hangi tarihte belli olacak? ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Korkuteli, Gazipaşa, Finike 23-24 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! Hortum nedir, nasıl oluşur? Karada ve denizde hortum oluşur mu? Kadir Ezildi neden hastanede? Kadir Ezildi'nin sağlık durumu nasıl? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Polatlı, Bala, Etimesgut 23-24 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! 24 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, KARİYER, SAĞLIK burç yorumları! 24 Temmuz burç yorumları nedir? Zehra Güneş Paris Olimpiyatları'nda oynayacak mı? Zehra Güneş takımda mı? CANLI maç izle! (LUGANO-FENERBAHÇE) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 23 Temmuz günün maçları nereden izlenir? Dünyanın en güçlü pasaportları hangisi? Türk pasaportu kaçıncı sırada 2024? Gazeteciler ve Basın Bayramı ne zaman? Gazeteciler ve Basın Bayramı neden kutlanır? Youssef En-Nesyri ne zaman İstanbul'a gelecek? Fenerbahçe Youssef En-Nesyri'yle anlaştı mı? Voleybol maçları ne zaman? Filenin Sultanları Paris Olimpiyat maçları hangi gün oynanacak?
Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title