Aleyna Çakır Haberleri

Aleyna Çakır haber, Aleyna Çakır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aleyna Çakır - 15.10.2021
Ümitcan Uygun'un "konut dokunulmazlığını ihlal" ve "tehdit" suçlarından yargılanmasına devam edildi
Kamuoyunda "Aleyna Çakır" olarak bilinen Sema Esen'e yönelik "konut dokunulmazlığını ihlal" ve "tehdit" ile suçlanan Ümitcan Uygun ve Enes Ö'nün yargılanmasına devam edildi.
Aleyna Çakır - 07.08.2021
Ölümü şüpheli bulunan Esra Hankulu'nun tırnaklarında Ümitcan Uygun'un DNA'sı bulundu
Kamuoyunda "Aleyna Çakır" olarak bilinen Sema Esen'in ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun, 3 Ağustos 2021'de şüpheli şekilde hayatını kaybeden Esra Hankulu'nun ölümüne ilişkin soruşturmada gözaltına alınmış ve "kasten öldürmek" suçundan tutuklanmıştı.
Aleyna Çakır - 06.08.2021
Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüne ilişkin aralarında Ümitcan Uygun'un da olduğu 3 kişi yeniden adliyede
Ümitcan Uygun'un kamuoyunda Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in ölümüne ilişkin soruşturma kapsamında da ifadesi alınmıştı.
Aleyna Çakır - 06.08.2021
Son dakika! Ümitcan Uygun, Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüne ilişkin soruşturmada ifade verdi
Kamuoyunda Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in ölümüyle ilgili de hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun, Hankulu ile yaklaşık bir yıl önce sosyal medya üzerinden tanıştıklarını, cezaevindeyken mektuplaştıklarını söyledi.
Aleyna Çakır - 06.08.2021
Şüpheli şekilde hayatını kaybeden Esra Hankulu'nun ön otopsi raporu tamamlandı
Aleyna Çakır'ı ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun ile aynı evde kaldığı iddia edildikten sonra ölü olarak bulunan Esra Hankulu'nun ön otopsi raporu tamamlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aleyna Çakır Haberleri | Aleyna Çakır Kimdir - Haberler - Aleyna Çakır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aleyna Çakır kimdir, hayatı ve biyografisi. Ümitcan Uygun'un konut dokunulmazlığını ihlal ve tehdit suçlarından yargılanmasına devam
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 02:43:36. #1.16#

title