Abdullah Çatlı Haberleri

Abdullah Çatlı haber, Abdullah Çatlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Çatlı - 26.12.2020
Tarihte bugün ne oldu? 26 Aralık tarihinde ne oldu, kim doğdu, kim öldü, hangi önemli olaylar oldu? İşte, 26 Aralık'ta yaşananlar!
1996 - TBMM, Susurluk Komisyonu'na bilgi veren Millî İstihbarat Teşkilatı (Millî İstihbarat Teşkilatı) Kontr-terör Daire Başkanı Mehmet Eymür, Millî İstihbarat Teşkilatı'nın Abdullah Çatlı'yı 1980 sonrası yurtdışı operasyonlarda kullandığını açıkladı.
Abdullah Çatlı - 01.11.2020
Haftanın tarihine bakış
1996- Susurluk'taki trafik kazasında eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Hüseyin Kocadağ ile üç kişi öldü, DYP Şanlıurfa Milletvekili Sedat Edip Bucak yaralandı. Ölenlerden birinin "Mehmet Özbay" sahte kimlikli Abdullah Çatlı olduğu saptandı.
Abdullah Çatlı - 03.11.2019
Abdullah Çatlı mezarı başında anıldı
BALIKESİR'in Susurluk ilçesinde 3 Kasım 1996 tarihinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Abdullah Çatlı, ölümünün 23'üncü yıl dönümünde Nevşehir'deki mezarı başında anıldı.
Abdullah Çatlı - 27.10.2019
Haftanın tarihine bakış
1996- Susurluk'taki trafik kazasında eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Hüseyin Kocadağ ile üç kişi öldü, DYP Şanlıurfa Milletvekili Sedat Edip Bucak yaralandı. Ölenlerden birinin "Mehmet Özbay" sahte kimlikli Abdullah Çatlı olduğu saptandı.
Abdullah Çatlı - 19.07.2019
Akseki SYDV Müdürü, zimmetten tutuklandı
AKSEKİ Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Abdullah Çatlı, vakfa ait yaklaşık 1 milyon TL'yi zimmetine geçirdiği iddiasıyla tutuklandı.
Abdullah Çatlı - 23.05.2019
Astsubay Çatlı'nın Dosyası Diyarbakır'a Gönderildi
Susurluk kazasında ölen Abdullah Çatlı'nın yeğeni olan Alp Eren Çatlı hakkında, 15 yıla kadar hapis cezası talebiyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca iddianame hazırlandı.
Abdullah Çatlı - 21.10.2018
Gökçen Çatlı: Kimlerin, Hangi Örgütün Parmağı Varsa Ortaya Çıkacak
BALIKESİR'in Susurluk ilçesinde, 3 Kasım 1996 tarihinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Abdullah Çatlı'nın kızı, yazar Gökçen Çatlı, '2'nci Kayseri Kitap Fuarı'nda 'Babam Çatlı' kitabını okurlar için imzaladı.
Abdullah Çatlı - 21.10.2018
Dha Yurt Bülteni-13
-Genel görüntüler Haber-Kamera: Engin ÖZMEN/EDİRNE,- =============================================== 3)GÖKÇEN ÇATLI: KİMLERİN, HANGİ ÖRGÜTÜN PARMAĞI VARSA ORTAYA ÇIKACAK   BALIKESİR'in Susurluk ilçesinde, 3 Kasım 1996 tarihinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Abdullah Çatlı'nın kızı, yazar Gökçen Çatlı, '2'nci Kayseri Kitap Fuarı'nda 'Babam Çatlı' kitabını okurlar için imzaladı.
Abdullah Çatlı - 15.08.2018
Türkiyenin En Gizemli 10 İnsanı
Türkiyenin En Gizemli 10 insanı. Derin devlet ve mafya ilişkileriyle Abdullah Çatlı ve PKK kabusu Yeşil. Alaattin Çakıcı da var.
Abdullah Çatlı - 04.08.2018
Genç Gönüllüler, Tarihi Antik Yolda Çalışıyorlar
Dünyanın değişik ülkelerinden gelerek Antalya'nın Akseki ilçesinde gönüllü çalışma kampında buluşan gençler, ilçedeki Tarihi Kervan Göç Yolu'nda gönüllü olarak görev yapıyor.
Abdullah Çatlı - 21.07.2018
Turist Doğayla Baş Başa Kalmak İstiyor"
AYŞE YILDIZ / ABDULLAH ÇATLI - İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Ekoturizm Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Alparslan, Antalya'nın deniz, kum ve güneş turizminde ulaşacağı son noktaya geldiğini belirterek "Ekoturizm dünyanın yükselen trendi.
Abdullah Çatlı - 18.03.2018
Babasının "Et Kütüğü" Çalışması Meslek Sahibi Yaptı
Antalya'nın Akseki ilçesinde yaşayan 31 yaşındaki Murat Durak, restoran işleten ve "et kütüğü" olsun diye doğradığı ağaç parçalarından sehpa yapan babasından esinlenerek kütüklerden dekoratif sehpa, oturak, masa gibi ev eşyaları üretiyor.
Abdullah Çatlı - 06.03.2018
Akseki'nin Son Semercisi Mesleğinin Yaşamasını İstiyor
Aksekili Mehmet Altuner, 16 yaşında başladığı ve 57 yıldır el emeği göz nuruyla sürdürdüğü semercilik mesleğinin yaşamasını istiyor.
Abdullah Çatlı - 27.02.2018
Soyadını Mesleğinden Alan Usta, Çırak Bulamamaktan Yakınıyor
Antalya'nın Akseki ilçesinde yaşayan 83 yaşındaki Halil Küçükçancı 71 yıldır, daha çok koyunlara takılan ve esnafın uyarı amacıyla dükkan kapısına astığı minik çanları üreterek geçimini sağlıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdullah Çatlı Haberleri | Abdullah Çatlı Kimdir - Haberler - Abdullah Çatlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Çatlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Tarihte bugün ne oldu? 1 Haziran tarihinde ne oldu, kim doğdu, kim öldü, hangi öneml
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 14:30:43. #1.15#

title