Haberler

Hakan Fidan'ın Abdullah Çatlı olduğu yönündeki şehir efsanesini bitirecek detay

Güncelleme:

Bir şehir efsanesine göre; Yeni Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'ın aslında Abdullah Çatlı olduğu uzun zamandır dilden dile dolaşıyor. Peki bunun gerçeklik payı var mı? 1996 yılında Susurluk'ta meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Çatlı'nın kızı Gökçen Çatlı ile Hakan Fidan'ın doğum tarihlerini karşılaştırdık, ortaya çıkan sonuç bu iddiaların tamamını çürütecek cinsten...

Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kabinesini açıkladı. Kabine'de en çok dikkat çeken isimler arasında eski MİT Müsteşarı olan Hakan Fidan yer aldı. Hakan Fidan'ın Dış İşleri Bakanı olmasıyla birlikte uzun süredir şehir efsanesi olarak dilden dile dolaşan bir iddia da yeniden gündem oldu.

BENZER YÜZ HATLARI İDDİALARI GÜÇLENDİRDİ

Bahsi geçen iddiaya göre; 1996 yılında Susurluk'ta meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Abdullah Çatlı'nın ameliyatla yüzünü değiştirdiği ve hayatına Hakan Fidan olarak devam ediyor. İkilinin benzer yüz hatlarına sahip olması bu iddiaları güçlendirirken Abdullah Çatlı'nın kızının doğum tarihi ile ilgili detay söylentileri çürütmeye yetti.

Hakan Fidan'ın Abdullah Çatlı olduğu yönündeki şehir efsanesi bitirecek detay

7 YAŞINDA ÇOCUK SAHİBİ OLMASI GEREKİYOR

Öyle ki Abdullah Çatlı'nın kızı Gökçen Çatlı 22 Mayıs 1975 yılında dünyaya geldi. Hakan Fidan ise 1968 yılında doğdu ve şimdi 55 yaşında... Çatlı'nın Hakan Fidan olabilmesi için 7 yaşında evlenip çocuk sahibi olması gerekiyor. Bu da biyolojik olarak mümkün olmadığı için "Hakan Fidan aslında Abdullah Çatlı" iddiaları boşa düşmüş oldu.

Hakan Fidan'ın Abdullah Çatlı olduğu yönündeki şehir efsanesi bitirecek detayTakvimler 3 Kasım 1996'yı gösteriyor... Akşamüstü saatleri, konum Balıkesir, Susurluk... Tarihe adını yazdıran Susurluk Kazası ve Abdullah Çatlı'nın ölümü...

Hakan Fidan'ın Abdullah Çatlı olduğu yönündeki şehir efsanesi bitirecek detayHepimizin ekrana kilitlenip "Derin devlette neler oluyor?" diyerek izlediğimiz Kurtlar Vadisi'nde de Polat Alemdar'ın Abdullah Çatlı'yı feyz aldığı söylenip duruyordu.

Hakan Fidan'ın Abdullah Çatlı olduğu yönündeki şehir efsanesini bitirecek detayHatta dizide İskender Büyük, yüz değiştirme operasyonu geçiren Polat Alemdar için "Bu çocuğun her şeyi değişmiş bir bakışları değişmemiş" ifadelerini kullanmıştı.

Olgun Kızıltepe
Haberler.com - Politika

Abdullah Çatlı Hakan Fidan Susurluk Gökçen Politika Güncel Haberler

Hamburger ve kahve zincirlerinde İsrail protestosu! Müşteriler kaçacak yer aradı

Hamburger ve kahve zincirlerinde İsrail protestosu! Müşteriler kaçacak yer aradı

4 kişinin öldüğü damat katliamının görüntüleri ortaya çıktı: Hakim yapma

4 kişinin öldüğü damat katliamının görüntüleri ortaya çıktı: Hakim yapma

İsrail ordusu gece yarısı komşu ülkeyi fosfor bombasıyla vurdu

İsrail ordusu gece yarısı komşu ülkeyi fosfor bombasıyla vurdu

Küçücük çocuğu zorla dudaklarından öptürdü, savunmasıyla pes dedirtti: Ailesi yanımızdaydı

Küçücük çocuğu zorla dudaklarından öptürdü, savunmasıyla pes dedirtti: Ailesi yanımızdaydı

500

Yorumlar (34)

Hovan Coharyan:

Abdullah Çatlı yaşıyor. Bu ülke sahipsiz değil, hükümetler gelip geçse de Yüce Türk Devletine sahip çıkan ihtiyarlar ve aslanlar var. Abdullah Çatlı, Hakan Fidan ve isimsiz nice kahramanlar var. Erdoğan'ı bu noktaya getiren ve ona destek olan da Yüce Türk Devletidir

152
81
yanıtYanıtla
kagan soylu:

Tabikide çürütecek yok birde ben Çatlı mıyım diyecek....Olsa ne olur olmasa ne olur gönüllerde Çatlı olarak yerini aldı bile... Bir ölür bin diriliriz....vatan hainlerine karşı Hergün birinizi bir gün hepinizi diyebilen herkes bizim.için bir Çatlı dır....

151
28
yanıtYanıtla
bahri bora:

Herşeyi yapan, yüz estetiği olan ve gençleşen doğum tarihini mi atlayacaktı

117
10
yanıtYanıtla
veli günes:

Yüzünü degistiren dogum tarihini degistiremezmi sanki.ajda pekkana bak 70 inde kadin hakan fidandan genc duruyor.

108
7
yanıtYanıtla
Osman Kara:

değişsin yada değişmesin ben yaptıkları hizmete bakarım gerisine de karışmam karıştırmam

92
15
yanıtYanıtla
Can Yıldız:

Yüzünü değiştirebilen devlet yaşını mı değiştiremeyecek.. :)

99
4
yanıtYanıtla
Hayri :

Ne buyuk saçmalık çatlı buyuk bir dehamıydı alıp mit başkanı yapıcan ulkuculerin böyle şehir hikayeleri bardır yok asalayı bitirmiş yok gizli devlet görevlerinde bulunmuş kendilerine gizemli hava vermeye bayılırlar fazla polat alemdar izlemişler

41
61
yanıtYanıtla
oğuz şengül:

bilemiyorum aşırı benziyor iyi bakın alnı hatta alnındaki çukur kaşları dudakları gözü çene yapısı saç yapısı herşeyi bire bir benziyor pek çok açıdan değiştirmemişler gibi :)

62
16
yanıtYanıtla
Hsn:

Evet yüz değiştirmek çok kolay ama kimlik değiştirmek mümkün değil gerçekten çok iyi çürütmüşsünüz bu tezi!!!

73
3
yanıtYanıtla
Carsambali:

Abdullah Catli yasiyor..Bize oldugune dair bir tane belge gosterin.Ama sahte olmayacak.Neden kazadan sonra kimse olusunu gormedi.Hadi acalim mezarini,bakalim icinde kim var..

55
16
yanıtYanıtla
Tüm 34 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title