Whatsapp Haberleri

Whatsapp haber, Whatsapp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Whatsapp 5.6.2020
Fransız polislerin ırkçı mesajlaşmalarda bulundukları iddia edildi
Fransız Mediapart internet sitesi ve ARTE Radyosu'nun özel haberinde, aralık ayında 11 polisin WhatsApp üzerinden kendi aralarında ırkçı ve ayrımcılık içeren mesajlar ve konuşmalar paylaştığı ortaya çıktı.
Whatsapp 4.6.2020
SPK'dan sosyal medyada 'piyasa dolandırıcılığı' açıklaması
SERMAYE Piyasası Kurulu (SPK), Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecraları ile WhatsApp, Telegram gibi iletişim sistemlerinde oluşturulan üyelik bazlı gruplar üzerinden, yatırım danışmanlığı ve benzeri sermaye piyasası faaliyeti izni olmayan kişi veya kişilerce, yatırımcıların...
Whatsapp 4.6.2020
SPK'dan sosyal medya dolandırıcılarının tuzağına düşmeyin uyarısı
SPK'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Kurulumuzca yapılan gözetim ve denetim faaliyetleri neticesinde, Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecraları ile Whatsapp, Telegram v.
Whatsapp 4.6.2020
SPK'dan sosyal medyada 'piyasa dolandırıcılığı' açıklaması
SERMAYE Piyasası Kurulu (SPK), Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecraları ile WhatsApp, Telegram gibi iletişim sistemlerinde oluşturulan üyelik bazlı gruplar üzerinden, yatırım danışmanlığı ve benzeri sermaye piyasası faaliyeti izni olmayan kişi veya kişilerce, yatırımcıların...
Whatsapp 4.6.2020
SPK'dan yatırımcılara uyarı Açıklaması
SPK'dan yapılan açıklamada, kurulun gözetim ve denetim faaliyetleri neticesinde Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecraları ile Whatsapp, Telegram gibi iletişim sistemlerinde oluşturulan üyelik bazlı gruplar üzerinden, kurulca yetkilendirilmiş yatırım danışmanlığı ve benzeri sermaye piyasası faaliyeti izni olmayan kişi veya kişilerce, yatırımcıların yönlendirilerek mağdur edilmeye yönelik eylemlerin sürdüğü belirtildi.
Whatsapp 4.6.2020
SPK: Sosyal medyada piyasa dolandırıcılarına dikkat
SPK'dan yapılan açıklamada, "Kurulumuzca yapılan gözetim ve denetim faaliyetleri neticesinde, Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecraları ile Whatsapp, Telegram v.
Whatsapp 4.6.2020
Red'in yeni tarifelerinin tanıtım yüzleri belli oldu
Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, Vodafone Red'in sınırları ortadan kaldıran yeni tarifelerinin tanıtımı için bir araya gelen Şebnem Bozoklu ve Meriç Aral, Instagram hesaplarından #SınırYok Challenge hashtag'i ile birbirlerine meydan okuyarak Red müşterilerine sınırsız sunulan WhatsApp, Facebook, Instagram ve YouTube gibi popüler uygulamalara dikkati çekecek.
Whatsapp 3.6.2020
FETÖ'nün sosyal medya hesaplarının yöneticisi hakkındaki detaylar iddianamede
İddianamede ifadelerine yer verilen Hüseyin Yılmaz, şu bilgileri paylaştı: "Örgüt 2014 yılından sonra sadece mahrem hizmetlilerin bildigˆi hesaplar ac¸ma talimatı verdi, bunun ic¸in danıs¸manlık biriminden takip bas¸ladı. Her ile hedefler verildi. Sorumluları tek tek bo¨lgeleri gezdiler. Amac¸ sosyal medyada algıyı yo¨netmekti. Bu anlamda herkese partili, solcu, sagˆcı, dindar hesap ac¸ma talimatı verildi ve her ay bunun degˆerlendirmesi yapıldı. Sagˆcı hesap ac¸ılmasının sebebi milliyetc¸i kesimi, solcu hesap ac¸ılmasının amacı solcu olan kesimi, dindar hesap ac¸ılmasının amacı dini kesimi sayfa etrafında toparlayarak onların go¨ru¨s¸leri dogˆrultusunda algı yaratıp Tu¨rkiye Cumhuriyeti devleti ve hu¨ku¨metine kars¸ı antipati olus¸turarak oy kaybı sagˆlamak ve sec¸ilmis¸ hu¨ku¨meti yıpratmaktır." "@ankarakus¸u" isimli hesabın sahibi ile o¨nce Twitter, sonrasında da WhatsApp u¨zerinden iletis¸im kurduğuna dikkati çeken sanık, şöyle devam etti: "Bu hesapla go¨ru¨s¸tu¨gˆu¨mu¨zu¨ benim gibi sayfayı yo¨neten adminler ve Zafer kod adlı Abdullah P.
Whatsapp 2.6.2020
, Red müşterilerinin sınırlarını kaldırdı
Buna göre, Vodafone Red'in 4 farklı tarifeden oluşan yeni portföyünde WhatsApp, Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Spotify ve Facebook Messenger uygulamaları sınırsız olarak ve hiçbir ek işlem yapmadan kullanılabilecek.
Whatsapp 29.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ-20
Kent merkezi Kemer Mahallesinde ikamet eden Zafer ve Ayşe Özden çifti Haktan ve Melek isimli çocuklarını Tokat Belediyesi binası yanında bulunan belediye parkına getirdi. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, parkta bulunan çocukları aileleri ile birlikte makamında ağırlayarak ikramda bulundu. Ziyaretten sonra çocukları ile eve giden Zafer ve Ayşe Özden çifti çocukları Haktan ve Melek'in yaşlı gözlerle oyuncak isteğinde bulunduğu videoyu çekerek Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'na gönderdi. Çocukların isteklerini değerlendiren Başkan Eroğlu, Kemer Mahallesi'nde ikamet eden Özden ailesini ziyaret ederek, Melek ve Haktan kardeşlere uzaktan kumandalı araba ve bebek hediye etti. Mesai sonrasında whatsapp üzerinden kendisine gelen videoyu izlediğini belirten Eroğlu, hem duygulandığını, hem de çocukların kendisini kalben yakın hissetmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.
Whatsapp 28.5.2020
Bakan Selçuk: 'ALO 183 WhatsApp ihbar hattı' vatandaşlarımızın hizmetinde
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bakanlık bünyesinde hizmet sunan 'ALO 183 Sosyal Destek Hattı'nın artık WhatsApp uygulaması üzerinden de vatandaşlara hizmet sunacağını duyurdu.
Whatsapp 28.5.2020
Bakan Selçuk: "Whatsapp ihbar hattımız vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu"
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Alo 183 Sosyal Destek Hattı'nın artık Whatsapp uygulaması üzerinden de hizmet sunacağını açıkladı.
Whatsapp 28.5.2020
ALO 183 Sosyal Destek Hattı artık WhatsApp'tan da hizmet verecek
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ALO 183 Sosyal Destek Hattı'nın, artık internet tabanlı mesajlaşma uygulaması WhatsApp üzerinden de hizmet vereceğini bildirdi.
Whatsapp 28.5.2020
Cami coşkusunu evlere taşıyan imam mahallelinin takdirini topluyor
Cemaatin manevi boşluğa düşmemesi adına bazı çalışmalar planladığını anlatan İğdeci, şunları kaydetti: "Bunu nasıl doldururum, diye düşündüm. Söylediğim ilahilerle, okuduğumuz Kuran-ı Kerim ile onların cami özlemini dindirmeye çalıştım. Ramazan ayında ve sonrasında camiden uygulamamız devam edecek. İnsanların mutlu olduğunu ve sevdiğini görmek azmimi artırıyor. Sahabe hayatından menkıbeleri kısa kısa canlandırdım. Ailemle çektiğim bu videoları, sosyal medyadan paylaştım. Sokağa çıkma kısıtlaması getirilen gençlerimize de WhatsApp üzerinden vaaz ve nasihatları yaptık.
Whatsapp 26.5.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
'WHATSAPP GRUBUNDAN YAZIYORDUK, HEMEN GELİYORDU' Hamburg'dan Muş'a 4 saatlik bir uçuşla geldiklerini anlatan Harun Çubuk, KYK öğrenci yurdunda çok iyi bir 14 gün karantina süresi geçirdiklerini, hem yurt yönetiminin hem de Kızılay ve AFAD ekiplerinin kendileriyle sürekli ilgilendiğini anlattı.
Whatsapp: OSKİ bayramda durmadıWhatsapp 26.5.2020
Whatsapp 26.5.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM -TEKRAR
'EDİRNE'DE TEK BİR SOKAK HAYVANI AÇ BIRAKILMADI' Edirne genelinde günde yaklaşık 2 bin 500 hayvanın beslendiğini söyleyen Islattı, "Benim gezdiğim bölgelerde ben sadece yaklaşık 300 hayvanı besliyorum. Edirne geneli ve ilçeleri dahil edersek tüm arkadaşlarımız 2000- 2500 hayvan besliyor. Zaten bir WhatsApp grubumuz var 'Edirne Acil Besleme' diye.
Whatsapp 26.5.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
'EDİRNE'DE TEK BİR SOKAK HAYVANI AÇ BIRAKILMADI' Edirne genelinde günde yaklaşık 2 bin 500 hayvanın beslendiğini söyleyen Islattı, "Benim gezdiğim bölgelerde ben sadece yaklaşık 300 hayvanı besliyorum. Edirne geneli ve ilçeleri dahil edersek tüm arkadaşlarımız 2000- 2500 hayvan besliyor. Zaten bir WhatsApp grubumuz var 'Edirne Acil Besleme' diye.
Whatsapp 25.5.2020
Bakan Pakdemirli: Tedbirler sayesinde gıda arz güvenliğimizde sıkıntı yaşamadık
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre; Bakan Pakdemirli, bakanlığın merkez, bağlı ve ilgili kuruluşları ile taşra teşkilatı çalışanlarının bayramını video konferans aracılığıyla kutladı. Bakan Pakdemirli, koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl Ramazan Bayramı'nı araya mesafeler koyarak kutlamak zorunda kaldıklarını söyledi. Salgın nedeniyle gıda güvenliğinde bir aksama olmaması için çok yoğun bir ramazan ayı geçirdiklerini belirten Pakdemirli, bu dönemde üreticilerin elinin bereketli topraklardan ayırmadan üretimde kalmaları ve vatandaşların gıdaya erişimde sıkıntı yaşamaması için özveriyle çalışan personeline teşekkür etti. Bakan Pakdemirli, aldıkları tedbirler sayesinde gıda arz güvenliğinde sıkıntı yaşamadıklarını söyledi. Koronavirüs salgını Türkiye'ye ulaşmadan önce, şubat ayında gıda arz güvenliğinde bir sıkıntı olmaması için bakanlık olarak gerekli tedbirleri aldıklarını anlatan Pakdemirli, 15 Mart'ta virüsün Türkiye'de görülmesiyle birlikte aldıkları tedbirleri ise şöyle açıkladı: "Öncelikle hemen Bakanlığımız bünyesinde Bilim Kurulu oluşturduk. Kurduğumuz 'Ürün Masaları' ile 50'ye yakın ürünün hasat, rekolte, gümrük vergileri, ithalatı, ihracatı ve yeterliliği gibi birçok konuyu yakından takip etmeye başladık. 'Alo 174 Gıda Hattı' ve 'WhatsApp Gıda İhbar Hattı' aracılığıyla salgın ile ilgili bakanlığımıza yöneltilen sorulara ve sorunlara anında dönüş yaptık.
Whatsapp 25.5.2020
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, personeliyle bayramlaştı Açıklaması
Virüs daha Türkiye'ye ulaşmadan önce şubat ayında gıda arz güvenliğinde bir sıkıntı olmaması için bakanlık olarak gerekli tedbirleri de aldıklarını vurgulayan Pakdemirli, Türkiye'de görülmesinden itibaren yaptıkları çalışmalarla ilgili şunları kaydetti: "Öncelikle hemen Bakanlığımız bünyesinde Bilim Kurulu oluşturduk. Kurduğumuz 'Ürün Masaları' ile 50'ye yakın ürünün hasat, rekolte, gümrük vergileri, ithalatı, ihracatı ve yeterliliği gibi birçok konuyu yakından takip etmeye başladık. Alo 174 Gıda Hattı ve WhatsApp Gıda İhbar Hattı aracılığıyla salgın ile ilgili Bakanlığımıza yöneltilen sorulara ve sorunlara anında dönüş yaptık.
Whatsapp 25.5.2020
Bakan Pakdemirli: Tedbirler sayesinde gıda arz güvenliğimizde sıkıntı yaşamadık
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre; Bakan Pakdemirli, bakanlığın merkez, bağlı ve ilgili kuruluşları ile taşra teşkilatı çalışanlarının bayramını video konferans aracılığıyla kutladı. Bakan Pakdemirli, koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl Ramazan Bayramı'nı araya mesafeler koyarak kutlamak zorunda kaldıklarını söyledi. Salgın nedeniyle gıda güvenliğinde bir aksama olmaması için çok yoğun bir ramazan ayı geçirdiklerini belirten Pakdemirli, bu dönemde üreticilerin elinin bereketli topraklardan ayırmadan üretimde kalmaları ve vatandaşların gıdaya erişimde sıkıntı yaşamaması için özveriyle çalışan personeline teşekkür etti. Bakan Pakdemirli, aldıkları tedbirler sayesinde gıda arz güvenliğinde sıkıntı yaşamadıklarını söyledi. Koronavirüs salgını Türkiye'ye ulaşmadan önce, şubat ayında gıda arz güvenliğinde bir sıkıntı olmaması için bakanlık olarak gerekli tedbirleri aldıklarını anlatan Pakdemirli, 15 Mart'ta virüsün Türkiye'de görülmesiyle birlikte aldıkları tedbirleri ise şöyle açıkladı: "Öncelikle hemen Bakanlığımız bünyesinde Bilim Kurulu oluşturduk. Kurduğumuz 'Ürün Masaları' ile 50'ye yakın ürünün hasat, rekolte, gümrük vergileri, ithalatı, ihracatı ve yeterliliği gibi birçok konuyu yakından takip etmeye başladık. 'Alo 174 Gıda Hattı' ve 'WhatsApp Gıda İhbar Hattı' aracılığıyla salgın ile ilgili bakanlığımıza yöneltilen sorulara ve sorunlara anında dönüş yaptık.
Şu an buradasınız: Whatsapp Haberleri | Whatsapp Haber - Haberler - Whatsapp haberleri, son dakika whatsapp haber ve gelişmeleri burada. Fransız polislerin ırkçı mesajlaşmalarda bulundukları iddia edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.6.2020 04:17:33. #1.15#
title