TÜRK DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİ HABERLERİ

Türk Dünyası Belediyeler Birliği Haberleri

Türk Dünyası Belediyeler Birliği haber, Türk Dünyası Belediyeler Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 12.05.2021
TDBB'den Filistin'e destek
Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, birliğin üyesi olan Gazze Belediyesi'ne ilk etapta 2 buçuk milyon TL yardım kararı alındığını belirterek, birlik üyelerine teşekkür etti.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 04.05.2021
TDBB Başkanı Altay, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'ı Ziyaret Etti
Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ı ziyaret ederek, birliğin çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 14.04.2021
Son dakika haberi: Yükselen bir değer olarak Asya ve Türkiye'nin rolü
Türk Cumhuriyetlerinin ortaklaşa kurdukları çok çeşitli organizasyon, kurum ve kuruluş var. Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY), Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA), Türk Kültür ve Mirası Vakfı, Uluslararası Türk Akademisi, Türk Üniversiteler Birliği, Avrasya Askeri Statülü Kolluk Kuvvetleri Teşkilatı (TAKM), Türk Dünyası Belediyeler Birliği, Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi, Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi bunlardan bazıları.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 24.12.2020
Başkan Altay, TDBB üyelerine pandemi döneminde Konya modelini anlattı
Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ın, Azerbaycan Şehir Belediyeleri Birliği ile gerçekleştirilen "Pandemi Sürecinde Belediyelerin Rolü" konulu tecrübe paylaşım toplantısına katıldığı bildirildi.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 12.12.2020
Kırgızistan'dan Uluslararası 4. Issık Göl Forumu için Türkiye'ye teşekkür
Kırgızistan'ın ev sahipliğinde dün Bişkek'te düzenlenen Uluslararası 4. Issık Göl Forumu'nun ilk oturumuna, Doğu ile Batı Arasında Anadolu Kültür Projeleri Platformu ve Cengiz Aytmatov Uluslararası Issık Göl Forumu Derneği iş birliğiyle, Kültür ve Turizm Bakanlığının himayesinde, Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Yunus Emre Enstitüsü destek sağlamıştı.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 10.12.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 11 Aralık 2020
(Ankara/09.30) KÜLTÜR SANAT 1- Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın himayesinde, Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te "Cengiz Aytmatov Uluslararası Issık Göl 4.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 09.12.2020
Cengiz Aytmatov Uluslararası 4. Issık Göl Forumu 11 Aralık'ta Bişkek'te toplanacak
Doğu ile Batı Arasında Anadolu Kültür Projeleri Platformu ve Cengiz Aytmatov Uluslararası Issık Göl Forumu Derneği iş birliğiyle dünyaca ünlü Kırgız yazar Cengiz Aytmatov anısına toplanacak forum, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın himayesinde, Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle düzenlenecek.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 23.11.2020
Başkan Yüce "Pandemi Sürecinde Belediyelerin Rolü" toplantısına katıldı
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve TİKA işbirliğiyle düzenlenen çevrimiçi toplantıda konuşan Başkan Yüce, tüm dinamiklerin etkin mücadelesi ile salgının en kısa sürede önüne geçileceğini belirtti.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 23.11.2020
Sakarya'nın Karasu ve Kırgızistan'daki Kara-Suu ilçeleri arasında kardeş şehir protokolü
Sakarya'nın Karasu ilçesi ile Kırgızistan'ın Oş ili Kara-Suu ilçesi arasında, Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) üyelerince kardeş şehir protokolü imzalandı.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 18.11.2020
Konya Büyükşehir Belediyesinden "Kapalı Maraş"a peyzaj desteği
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bölgede incelemelerde bulunan Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, konuya ilişkin AA muhabirine açıklamalarda bulundu.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 10.11.2020
Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali 8 Aralık'ta başlayacak
Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği tarafından desteklenen festivalin gala programı ise 12 Aralık'ta yapılacak.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 22.10.2020
Başkan Altay TDBB Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı
Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, video konferans üzerinden birliğin yönetim kurulu toplantısına katıldı.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 19.04.2020
UCLG Eş Başkanı ve TDBB Başkanı Altay, dünya belediyelerine seslendi
Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı (UCLG) Eş Başkanı, Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle Türk dünyası ve dünya belediyelerine seslendi.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 13.02.2020
Maltepe Belediyesi'nin kreşlerine tam not
DENETİMLERDEN GEÇER NOT ALDI 2019 yılında kreşlere 2 önemli ziyaret de gerçekleştirildi. İlk ziyarette Türk Dünyası Belediyeler Birliği kreşlerde incelemelerde bulundu.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği - 11.02.2020
Türkiye'nin belediyecilik tecrübeleri Hırvatistan ile paylaşıldı
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) Hırvatistan'dan gelen belediye başkanlarına Türkiye'deki belediyecilik hizmetlerine yönelik tecrübe paylaşımı sundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türk Dünyası Belediyeler Birliği Haberleri | Türk Dünyası Belediyeler Birliği Haber - Haberler - Türk Dünyası Belediyeler Birliği haberleri, son dakika türk dünyası belediyeler birliği haber ve gelişmeleri burada. TDBB'den Filistin'e destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.05.2021 21:36:20. #1.13#

title