Toplum Gönüllüleri Vakfı Haberleri

Toplum Gönüllüleri Vakfı haber, Toplum Gönüllüleri Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Toplum Gönüllüleri Vakfı - 24.08.2021
Trendyol Sepette İyilik Festivali başlıyor
Ayrıca, TEV ile birlikte Trendyol Kalpten Kalbe Bursu'nu hayata geçiren Trendyol, Toplum Gönüllüleri Vakfı iş birliği ile de üniversite öğrencilerine burs olanağı sağlıyor.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 18.08.2021
Son dakika haberi | GSK Türkiye'den orman yangınlarından etkilenen bölge halkına hayvancılık desteği
Son dakika haberleri: GSK Türkiye, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğinde, hayvancılıkla geçimini sağlayan yöre halkının orman yangınları sonucu gördüğü zararları telafi etmek üzere toplam 900 bin TL destek verecek.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 02.06.2021
T.C. Kuşadası Belediyesi
T. C. Kuşadası Belediyesi | KUŞADASI'NDAN MARL'A GENÇLİK KÖPRÜSÜTürkiye ve Almanya'nın birbirine yakınlaşarak ilişkilerinin güçlenmesi hedefiyle yaşama geçirilen Gençlik Köprüsü Türkiye-Almanya (GKTA) projesi, Kuşadası'ndan ve Kuşadası'nın Almanya'daki kardeş şehri Marl'dan gençleri ve genç yetişkinleri bir araya getirecek. Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğinde yaşama geçirilecek proje ile Kuşadası ve Marl'dan 30 yaş altı 18 genç, dijital toplantılarla bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 04.03.2021
Beymen'den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel koleksiyon
Beymen'den yapılan açıklamaya göre, Beymen ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle gerçekleştirilen "Hayallerim Kadar Güçlüyüm" projesi, genç kadınlara her şeyin hayal etmekle başladığını hatırlatarak, içlerindeki güce ve hayallerine inanmaları için ilham veriyor.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 01.02.2021
Trendyol ve Toplum Gönüllüleri Vakfı'ndan eğitim bursu
Trendyol Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Demet Mutlu, "Ülkemizin geleceği olan gençleri desteklemeyi sorumluluğumuz olarak görüyoruz.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 21.12.2020
Yılbaşı alışverişi için tercih e-ticaret oldu
"Bir İyilik Olsun" sayfasında; Bir Dilek Tut Derneği (Make a Wish), Gülmek İyileştirir Derneği, İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV), Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Temel İhtiyaç Derneği (Tider), Tohum Otizm Vakfı, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD), Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (Toçev) ve Yeşilay, ürünlerini GittiGidiyor üzerinden tüm Türkiye'ye sunuyor.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 26.10.2020
Trendyol'dan "Sepette İyilik Hareketi" projesi
Trendyol, sosyal sorumluluk projesi "Sepette İyilik Hareketi" ile sivil toplum kuruluşlarını desteklemeye devam ediyor.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 16.10.2020
"Şehrin İyi Hali" 6 bin üniversiteli genci bekliyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü, Şehrin İyi Hali projesine gençlerin gönüllülükle tanışması ve bu konuda toplum genelinde farkındalık yaratmak üzere 5 yıl önce 400 genç ile başladıklarını anımsatarak, şunları kaydetti: "Her geçen gün gençlerin projeye olan ilgisinin arttığını görmek bizlere gelecek için umut veriyor. Gençlerimizin STK'larla tanışması ve içinde bulundukları toplumun sorunlarından haberdar olmaları ve çözümün bir parçası olmak için emek harcamaları bizim için çok kıymetli. Beş yılı geride bıraktık ve bu yıl da pandemi nedeniyle projeye ara vermedik. Fiziksel olarak bir araya gelemesek de en azından gönüllülüğün ne olduğunu online da anlatalım, STK'lar kendilerini anlatsınlar ve daha çok gencimizin gönüllülük nedir, nasıl yapılır gibi temel konularla ilgili bilgi sahibi olmalarını sağlayalım istedik. 2020 yılı ile birlikte 14 bin gencin dahil olacağı projeye, bugün binlerce öğrenci ile devam ediyoruz. Kurum içinde Akbanklı Gönüllüler'le başladığımız bu iyilik hareketini Türkiye'nin dört bir yanından gençlerle birlikte sürdürmekten gurur duyuyoruz." 5 Kasım Perşembe gününe kadar başvuruların devam edeceği projelerde yer alacak gençler, Toplum Gönüllüleri Vakfı, TURMEPA, HAYTAP, Yedikule Hayvan Dostları, Tohum Otizm Vakfı, Hayat Sende Derneği, DEM Derneği, Çorbada Tuzun Olsun Derneği, Down Sendromu Derneği, Oyun Atlası Derneği, Bilim Kahramanları Derneği, TİDER, KAÇUV, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, AKUT Doğada Yaşam Derneği ve Gülmek İyileştirir Derneği ile birlikte sokak hayvanlarından engelli bireylere, evsizlik sorunundan devlet korumasında yaşayan çocuklara kadar birbirinden farklı pek çok konuda online etkinliklere katılabilecek.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 25.09.2020
LG'den uzaktan eğitime destek için TV bağışı
LG'den yapılan açıklamaya göre, Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle tüm Türkiye'yi kapsayan bir tarama ile belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere bağışlanan TV'ler, öğrencilerin evlerine teslim edilerek eğitimden geri kalmamaları sağlanacak.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 13.08.2020
GittiGidiyor'dan "Bir İyilik Olsun" projesi
"Bir İyilik Olsun" sayfasında Bir Dilek Tut Derneği (Make a Wish), Gülmek İyileştirir Derneği, İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, Temel İhtiyaç Derneği, Tohum Otizm Vakfı, Toplum Gönüllüleri Vakfı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı ve Yeşilay yaklaşık 250 ürünü GittiGidiyor üzerinden tüm Türkiye'ye sunuyor.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 12.08.2020
Trendyol'dan sivil toplum kuruluşlarına "Sepette İyilik Hareketi" ile destek
Trendyol'un başlattığı dayanışmaya katılmak isteyenler Çocuk Eğitim Derneği (ÇED), Givin, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV), Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Tuvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV), Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD), Tohum Otizm Vakfı, Toplum Gönüllüleri vakfı (TOG), Türkiye Eğitim Gönüllüleri vakfı (TEGV) ve Yeşilay'ın ürünlerinden satın alarak Sepette İyilik Hareketi'ne destek verebilecek.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 07.08.2020
ING Türkiye, yılın ilk yarısında 572,3 milyon lira konsolide net kar elde etti
Diğer taraftan pandemi süreci, toplumsal ihtiyaçlara duyarlılığın önemini bir kez daha gözler önüne serdi. Bizim de bu kapsamda Milli Dayanışma Kampanyası'na verdiğimiz destek ve Toplum Gönüllüleri Vakfı aracılığıyla oluşturduğumuz fon ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya başladı.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 30.07.2020
QNB Finansbank ilk yarıda da reel sektörü desteklemeyi sürdürdü
Çocukların geleceğe hazırlanması için öncü oldukları kodlama eğitimlerini Kovid-19 sürecinde de devam ettirmek üzere online olarak tüm Türkiye'ye açtıklarını belirten Güzeloğlu, şunlara vurgu yaptı: "Minik Eller Büyük Hayaller Kurumsal Sosyal Sorumluluk platformumuz çatısı altında çocuklarımıza desteğimizi sürdürmek için bankacılıkta olduğu gibi sosyal sorumluluk çalışmalarımızda da dijital yatırımlarımızı kesintisiz sürdürüyoruz. Habitat Derneği ile gerçekleştirdiğimiz Minik Eller Kod Yazıyor ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile gerçekleştirdiğimiz Hayallerin Gücü Adına Projelerimizi tüm Türkiye'ye online olarak sunmaya başladık.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 18.06.2020
Girişimciler için çevik ve hız dönemi başlıyor
İSTKA'nın desteği ile Toplum Gönüllüleri Vakfı ortaklığında GBase Dijital Platformu'nu kuracaklarını aktaran Aygül, bu platformda, pandemi ve sonrasında artması beklenen genç işsizliğine karşı gençleri güçlendirmek için teknik beceriler, girişimcilik, temel sosyal beceriler ve sağlık okuryazarlığı eğitimlerinin verileceğini bildirdi.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 13.05.2020
ING Türkiye'den ilk çeyrekte 346 milyon liralık konsolide net kar
ING Türkiye ayrıca, Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 milyon lira, koronavirüsten etkilenen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına aktarılmak üzere Toplum Gönüllüleri Vakfı'na (TOG) ise 1,7 milyon lira bağışlayarak, salgınla mücadele kapsamında sağladığı desteğin miktarını 6,7 milyon liraya ulaştırdı.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 13.05.2020
ING Türkiye ilk çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı
Koronavirüsle mücadelede hızlı adımlar Banka bu dönemde ortaya çıkan koronavirüs salgınının etkilerini sınırlandırmak için çalışanları, müşterileri ve toplum için uygulamaları hızla hayata geçirdi. Yapılan açıklamaya göre çalışanlarının sağlığını korumaya yönelik insan kaynakları uygulamalarını devreye alan banka, uzaktan çalışma yapabilecek tüm ekiplerin evden çalışmasını mümkün kılacak düzenlemeleri yaptı, şubelerde ise çalışma saatlerini kısıtlayarak dönüşümlü çalışma modeline geçti. Müşteri tarafında bireysel ve tüzel müşterilerin hayatını kolaylaştıran uygulamalar devreye alındı. Bireysel müşterilerine ihtiyaç, taşıt, konut kredisi taksitleri ve kredi kartı ekstre ödemelerini üç ay erteleme imkanı veren banka, kredisini geri ödeme hususunda zorluk yaşayan KOBİ ve ticari müşterilerine de destek oldu. Banka ayrıca, Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 milyon TL, koronavirüsten etkilenen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına aktarılmak üzere Toplum Gönüllüleri Vakfı'na (TOG) ise 1.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 30.04.2020
Anıtkabir'e gönderilen karanfiller eğitim bursu oldu
ING Türkiye'nin 23 Nisan'ın 100'üncü yılında açtığı ataminyanindayim.com internet sitesi üzerinden Anıtkabir'e sanal olarak gönderilen 330 bin karanfil çocuklara eğitim bursu olarak hayat buluyor.  Siteye gelen 125 binin üzerinde mesajı kitap haline getirerek Anıtkabir'e bırakan ING Türkiye, karanfilleri de Toplum Gönüllüleri Vakfı aracılığıyla 100 öğrenciye eğitim bursuna dönüştürdü.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 29.04.2020
ING Turkiye'den 23 Nisan'a özel anlamlı kampanya
Anıtkabir'in boş kaldığı ilk 23 Nisan'a özel bir hazırlık yapan ING Türkiye'nin açtığı mikrosite büyük ilgi gördü. Gelen 125 bine yakın mesajı bir kitapçık haline getirerek Anıtkabir'e teslim eden ING Türkiye, sanal olarak bırakılan 330 bin karanfili de 23 Nisan'ın ruhuna uygun olarak eğitim bursuna dönüştürdü. Daha önce Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) aracılığıyla açılan 1,5 milyon TL'lik destek fonuyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından olumsuz etkilenen 1.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 05.04.2020
ING Türkiye Covid-19 salgını ile mücadeleye 6.5 milyon lira
ING Türkiye, Covid-19 salgınının ekonomik etkilerini sınırlamak ve bu çerçevede alınan tedbirler dolayısıyla mağduriyet yaşayabilecek ihtiyaç sahiplerine ek katkı sunulması amacıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 milyon lira bağışlayarak destek oldu.  Toplum Gönüllüleri Vakfı'na (TOG) ise koronavirüsten etkilenen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına aktarılmak üzere 1.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 04.04.2020
ING'den Kovid-19 salgınıyla mücadeleye 6,5 milyon TL'lik destek
ING Türkiye, Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 milyon TL, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından etkilenen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına aktarılmak üzere Toplum Gönüllüleri Vakfı'na (TOG) da 1,5 milyon TL bağışta bulunarak Kovid-19 ile mücadeleye toplam 6,5 milyon TL'lik destek verdi.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 04.04.2020
ING Türkiye'den koronavirüs ile mücadeleye 6,5 milyon TL'lik destek
ING Türkiye, koronavirüs salgınının ekonomik etkilerini sınırlamak ve bu çerçevede alınan tedbirler dolayısıyla mağduriyet yaşayabilecek ihtiyaç sahiplerine ek katkı sunulması amacıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 milyon TL bağışlayarak destek oldu. Toplum Gönüllüleri Vakfı'na (TOG) ise koronavirüsten etkilenen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına aktarılmak üzere 1,5 milyon TL bağışlayan banka böylece, koronavirüs ile mücadele kapsamında sağladığı desteğin miktarını 6,5 milyon TL'ye ulaştırdığını açıkladı.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 05.03.2020
'8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel etkinlikler
Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Tıp Fakültesi öğrencilerinden oluşan komite Turkmsıc işbirliği ile "Kadın Deyince Aklıma" ve " Kadınları Seviyorum Çünkü" başlıkları ile oluşturulan tasarımlara her ziyaretçi kendi fikrini post-it ler ile yazarak Kadınlar Günü'ne interaktif olarak katılım sağlayacaklar.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 02.03.2020
Eti'den Sümeyye Boyacı'ya büyük destek
Eti Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Firuzhan Kanatlı, Sümeyye Boyacı'nın sponsoru olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, şunları söyledi: "Gerçekten istenildiği takdirde hayallerin gerçeğe dönüşebildiği, mucizelerin gerçekleştiği bir dünyada yaşıyoruz. İnandığı yolda kararlılıkla yürüyen ve engelleri aşarak büyük başarılar elde eden Sümeyye Boyacı da, bu bakımdan mucizenin ta kendisidir. Hayallerinin peşinde koşan ve bu uğurda azimle çalışan gençlerimizi yürekten destekliyoruz. Eskişehir'de doğup adını dünyaya duyuran Sümeyye'nin başarılarıyla iftihar ediyor, Olimpiyat yolunda kendisi ile birlikte yürüyecek olmanın gururunu yaşıyoruz. Gençlerimize sahip oldukları potansiyel ile ilgili farkındalık yaratmak için; o mucizeleri önlerine koyabilmek lazım ki, hayallerine ulaşmak için azim ve cesaretle çalışmaktan asla vazgeçmesinler. Geçtiğimiz yıl hayata geçirdiğimiz Sen Gençsin, Güç Sensin Sosyal Sorumluluk Projemizin temel amacı da budur." Aynı zamanda Eti Sosyal Bilimler Lisesi 10'uncu sınıf öğrencisi olan Sümeyye Boyacı ise şöyle konuştu: "Yüzmeye henüz 5 yaşındayken başladım. Yüzerken kendimi çok özgür hissediyorum. Bir balık gibi hissediyorum. Kendi yaşam alanım gibi oluyor. Önemli bir sorumluluğum var. Ülkem bana çok güveniyor. Ben de bu sorumluluğumu yerine getirmek için çok çalışıyorum. Bende emeği olan kişilerin emeğini boşa çıkarmamak için büyük gayret sarf ediyorum. İnsanların bana olan desteği benim için çok kıymetli. Bu anlamda Eti'nin desteğini de çok önemsiyorum. 'Sen Gençsin, Güç Sensin' projesinin bir parçası olmak, benim için büyük gurur ve mutluluk. Kendilerine bana duydukları güven için çok teşekkür ediyorum. Bu güveni boşa çıkarmamaya çalışacağım. Katılacağım yarışlarda bayrağımızı dalgalandırmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım." Sen Gençsin Güç Sensin Sosyal Sorumluluk Projesi Eti ve TOG (Toplum Gönüllüleri Vakfı) tarafından 2019 yılında başlatılan proje, hayallerinin peşinden koşan, mücadeleci, hedefinden şaşmayan, hikayesi ile diğer gençlere cesaret ve ilham verecek gençleri desteklemek ve daha nicelerini bu yolda teşvik etmek amacını taşıyor.
Toplum Gönüllüleri Vakfı - 21.02.2020
CarrefourSA'dan 2019'da 6,4 milyar lira ciro
Tarımda çocuk işçiliğine karşı UNICEF ile bu yıl da omuz omuza çalıştıklarını, Dünya Çocuk Günü'nde marketlerde çocuklara haklarını anlattıklarını kaydeden Kartallıoğlu, Toplum Gönüllüleri Vakfı ile düzenledikleri Her Paket Bir Miniğe Destek kampanyası kapsamında 1000 çocuğun kırtasiye ihtiyacını karşıladıklarını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Toplum Gönüllüleri Vakfı Haberleri | Toplum Gönüllüleri Vakfı Haber - Haberler - Toplum Gönüllüleri Vakfı haberleri, son dakika toplum gönüllüleri vakfı haber ve gelişmeleri burada. Dünya Temizlik Günü kapsamında çöp toplama etkinliği düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 07:57:04. #1.14#

title