Tayland Kralı Haberleri

Tayland Kralı haber, Tayland Kralı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tayland Kralı 24.10.2019
Tayland Kralı 6 saray çalışanının işine son verdi
Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, kötü davranış sergilemekle suçladığı 6 saray çalışanının işine son verdi.
Tayland Kralı 22.10.2019
21 Ekim 2019 Haberleri
21 Ekim 2019 Manşet Haberleri.
Tayland Kralı 21.10.2019
Tayland Kralı, eşi Wongvajirapakdi'nin rütbesi ve unvanını elinden aldı
Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, eşi Sineenat Wongvajirapakdi'nin rütbesini ve unvanını elinden aldı.
Tayland Kralı 1.10.2019
Tayland'da iki ordu alayı kraliyete bağlandı
Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, imzaladığı kararnameyle kilit öneme sahip iki ordu alayını doğrudan emri altına aldı.
Tayland Kralı 24.5.2019
Tayland'da seçimlerin ardından meclis açıldı
Meclisin açılışında konuşan Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, milletvekillerinden sağduyu ve dürüstlükle çalışmaları temennisinde bulunarak, "Buradaki faaliyetlerinizin ulusal güvenliği etkileyeceği, halkımızın mutluluğuna veya ızdırabına sebebiyet verebileceğinin şuurunda olun.
Tayland Kralı 4.5.2019
Tayland Kralı Vajiralongkorn Taç Giydi
Tayland'da babasının 2016'da ölümünün ardından tahta çıkan Kral Maha Vajiralongkorn, düzenlenen törenle tacını giydi.
Tayland Kralı 31.3.2019
Tayland Kralı, Eski Başbakan Taksin Şinavatra'nın Madalyalarını Geri Aldı
Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, 2008 yılından bu yana sürgünde bulunan eski Başbakan Taksin Şinavatra'nın kraliyet madalya ve unvanlarını geri aldığını bildirdi.
Tayland Kralı 24.3.2019
Tayland'da Genel Seçim
Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, seçimin hemen öncesinde bir bildiri yayımlayarak, liderlerin rolünün, "kötü insanların" güç kazanmasına ve kaos çıkarmasına son vermek olduğunu belirtti.
Tayland Kralı 13.2.2019
Tayland'da Prenses Ubolratana Mahidol'dan "Üzgünüm" Açıklaması
Tayland'da 2014'te askeri darbeyle devrilen eski Başbakan Yingluck Şinavatra'nın kapatılan partisinin devamı niteliğindeki Thai Raksa Chart Partisi, geçen hafta darbe sonrası yapılacak ilk genel seçimler için Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn'un ablası Prenses Ubol Ratana'yı başbakanlığa aday göstermişti.
Tayland Kralı 11.2.2019
Tayland'da Prensesin Başbakanlığa Aday Gösterilmesi
Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, Prenses Ubolratana'nın başbakanlığa aday gösterilmesinin ardından kraliyet ailesinin hiçbir üyesinin siyasete girmemesi gerektiğini kaydetmişti.
Tayland Kralı 10.2.2019
Tayland'da Prensesin Başbakanlığa Aday Gösterilmesi
Kyodo'nun haberine göre, Thai Raksa Chart Partisinden yapılan açıklamada, Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn'un açıklamasına atfen "krala ve kraliyet ailesinin diğer üyelerine bağlılıkla emre itaat edileceği, Seçim Komisyonu kuralları ve anayasa çerçevesinde hareket edileceği" belirtildi.
Tayland Kralı 8.2.2019
Tayland'da Prensesin Başbakanlığa Aday Gösterilmesi
Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, Prenses Ubol Ratana'nın başbakanlığa aday gösterilmesinin ardından kraliyet ailesinin hiçbir üyesinin siyasete girmemesi gerektiğine dair açıklama yaptı.
Tayland Kralı 8.2.2019
Tayland Prensesi Askeri Cuntaya Karşı Başbakan Adayı Olduğunu Açıkladı
Tayland Kralı'nın ablası Prenses Ubolratana Rajakanya Sirivadhana Barnavadi, 24 Mart'ta yapılacak genel seçimlerde askeri cuntaya karşı Thai Raksa Chart Partisi'nden başbakan adayı oldu.
Tayland Kralı 28.7.2018
Tayland Büyükelçisi Ekarohit'ten Suriyeli Ailelere Yardım
Ekarohit, Türk devletine ve halkına da teşekkür ederek, "Türkiye hükümetinin ve Türk halkının, 3,5 milyondan fazla Suriyeliye ev sahipliği yaptığını biliyoruz. Üzerlerinde ne kadar büyük bir yükün olduğunun da farkındayız. Bugün burada çok küçük hediyelerle bu büyük yükü hafifletmemiz mümkün olmayacak ama yanınızda olduğumuzu ve bu ağır yükü hafifletmek için iyi niyetler, duygular taşıdığımızı belirtmek istiyoruz. Bugün Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn'un 66.
Tayland Kralı: Tayland Kralına Bursa PerdesiTayland Kralı 26.2.2018
Tayland Kralı 5.12.2017
Tayland Milli Günü Kutlandı
Tayland Babalar Günü ve Tayland Kralı Bhumibol Adulyadej'in doğum gününün de kutlandığı resepsiyon, Tayland'ın Ankara Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Charkrienorrathip Shakir Sevikul'un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Tayland Kralı 27.10.2017
Başbakan Yardımcısı Işık Tayland'da
Tayland Kralı Bhumibol Adulyadej için düzenlenen cenaze töreninde Türkiye'yi temsil amacıyla Bangkok'ta bulunan Işık ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker'in temasları sürüyor.
Şu an buradasınız: Tayland Kralı Haberleri | Tayland Kralı Kimdir - Haberler - Tayland Kralı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tayland Kralı kimdir, hayatı ve biyografisi. Tayland Kralı, 20 cariyesiyle birlikte kendisini karantinaya aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.4.2020 03:11:03. #1.15#
title