Haberler

Ülkeyi sarsan skandal! Kral'ın metresinin binlerce çıplak fotoğrafı ortaya çıktı

Abone Ol

Sık sık pahalı tatilleri ve kadınlarla olan ilişkileri ile gündeme gelen Tayland Kralı, bu kez çıplak fotoğraf skandalıyla karşı karşıya. İngiliz basını, Kral Maha Vajiralongkorn'ın "resmi metres" ilan ettiği Sineenat'ın binlerce çıplak fotoğrafının muhalif isimlere ve gazetecilere gönderildiğini öne sürdü.

Dünyanın en tartışmalı lideri, Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn ülkesi koronavirüs salgınıyla boğuşurken yaptıklarıyla gündeme oturmuştu. Kral aylarca ortadan kaybolup ülkesini sahipsiz bıraktıktan sonra aniden ortaya çıkmış, ülkede monarşi karşıtı gösteriler zirveye çıkmıştı.

BİNLERCE ÇIPLAK FOTOĞRAF GÖNDERİLDİ

İngiliz basınında çıkan habere göre Kral Maha Vajiralongkorn'un metresi Sineenat Wongvajirapakdi'nin 2012 ve 2014 yılları arasında çekilmiş binlerce çıplak fotoğrafı 'düşmanlarına' gönderildi.

The Times gazetesinin haberine göre, Sineenat'ın kendisi tarafından çekildiği düşünülen fotoğraflar, Tayland monarşisi hakkında eleştirel makaleler yazan İngiliz gazeteci Andrew MacGregor Marshall'a gönderildi. Haberde, fotoğrafların ülkede karşı karşıya kaldığı baskılardan dolayı Japonya'ya kaçmak zorunda kalan akademisyen aktivist Pavin Chachavalpongpun'a da gönderildiği ifade edildi.

KRALA GÖNDERMEK İÇİN KENDİ ÇEKMİŞ

İngiliz gazeteci ortaya çıkan skandal fotoğraflarla ilgili Facebook'ta "Resimlerin çoğu kendi çektiği fotoğraflar ve çok açık fotoğraflar. Bu fotoğrafları Krala göndermek için kendi çekmiş gibi görünüyor" diye yazdı.

"RESMİ METRES" İLAN EDİLMİŞTİ

Sineenat'ı önce "resmi metresi" ilan eden, ardından sadakatsizlikle suçlayarak hapse attıran ancak aylar sonra affedip haremine çağıran Kral, daha sonra sevgilisine tüm resmi unvanlarını ve askeri rütbesini geri verdi.

Kaynak: Haberler.com / Dünya

Maha Vajiralongkorn Tayland Kralı Tayland Dünya Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar (21)

yazıklar olsun:

yok mu bu m. bison''a haddini bildirecek bir delikanlı illa ryu''yu ken''i mi çağıralım

Yanıtla03
TELESKOP:

Fotoya iyi bakin hala kraliyet ve padisahlik ozlemi cekenler. Karsisinda yerlerde surunuyorlar bu bes para etmez kral bozuntusunun.

Yanıtla1114
yav he he...:

Şimdiki eğilmeler o zaman ki eğilmelerden daha beter.

010
girilmez:

osman lı 3 kıtaya adilce hükmetti kardinal külahı görmektense osmanlı sarığını tercih ederim dedirtecek kadar adildi ama ne içerde ne dışarda kıymet bilen olmadı bazı şeyleri karıştırma

314
Yahya:

Bana gönderilmedi, niye acaba.

Yanıtla01
OĞUZ KORAL:

Metresinin binlerce çıktıysa kilometresinin ne kadardır kim bilir ? Gülmediniz değil mi ? Gıcık bir espri oldu . . .

Yanıtla25
SALAK BÜKÜCÜ:

Malmısın oğlum

21
OĞUZ KORAL:

Ayıp sana . Adamlar beraber yürüyüp beraber ıslanıyorlar kandırıldık deyip af ediyorsunuz , ben itiraf ediyorum sen beni affetmiyorsun . Alacağın olsun senin . İyiki bi LİKE''ın varmış .

21
evet:

o yüzden dislike attım

12
mf:

where is photos

Yanıtla19
Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
title