TAMER OSMANAĞAOĞLU HABERLERİ

Tamer Osmanağaoğlu haber, Tamer Osmanağaoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tamer Osmanağaoğlu

Tamer Osmanağaoğlu

Tamer Osmanağaoğlu Kimdir ?

2018 Genel Seçimleri 27.Dönem MHP İzmir Milletvekilidir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Tamer Osmanağaoğlu - 18.10.2021
MHP İzmir Milletvekili Osmanağaoğlu, Bayındır'da muhtarlarla buluştu
MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu Bayındır ilçesinde muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.
Tamer Osmanağaoğlu - 15.10.2021
Bakan Kurum'a 'Fahri Doktor' Unvanı Verildi
İKÇÜ Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu'nda Rektör Prof. Dr. Saffet Köse'nin ev sahipliğinde yapılan törene, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank,AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu,Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof.
Tamer Osmanağaoğlu - 15.09.2021
İzmir'deki "semazen" temalı üstü çıplak dans gösterisine tepki
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Belediyeler Birliği Kültür Zirvesi gala gecesinde semazen temasıyla yapılan ve üzeri çıplak dansçının sergilediği gösteriye tepki gösterdi.
Tamer Osmanağaoğlu - 12.06.2021
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Osmanağaoğlu, Tire'de istişare toplantısında konuştu Açıklaması
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, son dönemde yaşanan gelişmelerin muhalefetin durumunu ortaya çıkardığını söyledi.
Tamer Osmanağaoğlu - 28.05.2021
MHP'li Tamer Osmanağaoğlu'ndan Tunç Soyer'e Slavoj Zizek tepkisi
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, Sloven sosyolog ve felsefeci Slavoj Zizek'in, İzmir Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği sanal kitap günleri etkinliğine konuşmacı olarak davet edilmesine tepki gösterdi.
Tamer Osmanağaoğlu - 29.03.2021
MHP Başkanlık Divanı, yeni üyeleriyle ilk toplantısını yaptı
Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık, Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, İdari, Mali ve Teknik İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, Siyasi ve Sosyal İşler ile Protokol İşlerinden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır Bumin Özarslan, Başkanlık Divanına ilk kez katılan isimler oldu.
Tamer Osmanağaoğlu - 26.03.2021
MHP Başkanlık Divanı'na 5 yeni isim girdi
İdari, Mali ve Teknik İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığına Tamer Osmanağaoğlu, Siyasi ve Sosyal İşler ile Protokol İşlerinden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığına ise Bahadır Bumin Özarslan seçildi.
Tamer Osmanağaoğlu - 18.03.2021
MHP'nin yeni MYK ve MDK üyeleri belirlendi
Resmi olmayan sonuçlara göre, MHP'nin yeni MYK asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Edip Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Feti Yıldız, İzzet Ulvi Yönter, İsmail Faruk Aksu, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, Yaşar Yıldırım, Kamil Aydın, Fatih Çetinkaya, Kadir Şekerci, Abdurrahman Başkan, Tamer Osmanağaoğlu, İsmail Özdemir, Ahmet Özyürek, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Mehmet Taytak, Sermet Atay, Cemal Çetin, Hayati Arkaz, Nevin Taşlıçay, Ferhat Çakıroğlu, Özgür Bayraktar, Nur Tuğba Aktay, Murat Kodra, Volkan Dudu, Yüksel Kaleci, Nevzat Ünlütürk, Abdullah Bahadır Alperen, Davut Haskırış, İbrahim Özbay, Adem Yurdakul, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Ahmet Yiğit Yıldırım, Turah Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, İbrahim Çiftçi, Mehmet Duygulu, İbrahim Ünal, Volkan Uygunuçarlar, Musa Küçük, Hasan Özarslan, Ömer Çağlar Yılmaz, Deniz Depboylu, Uğur Öztürk, Necmi Yıldırım, Serdar Soydan, İdris Aydın, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammed Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Partinin MDK asil üyeliklerine de Halil Öztürk, Niyazi Paksoy, Kürşat Türker Ercan, Duygu Kurban Gözüoğlu, Taner Gökçek, Muhammet Tekin, Cemil Yavuz Aksu, Emin Alper Öztürk ve Fazıl Çağrı Kuş seçildi.
Tamer Osmanağaoğlu - 18.03.2021
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 13. Olağan Büyük Kurultayı'nda konuştu: (4)
Kurultay çerçevesinde İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu başkanlığında TBMM İdare Amiri ve Ankara Milletvekili Erkan Haberal, Ardahan İl Başkanı Hülya Davutoğulları, Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli'nin yer aldığı heyet, Anıtkabir ile Alparslan Türkeş'in Anıt Mezar'ını ziyaret etti.
Tamer Osmanağaoğlu - 16.03.2021
TBMM Genel Kurulunda uluslararası sözleşmeler görüşülüyor
MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, perşembe günü 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106.
Tamer Osmanağaoğlu - 21.01.2021
MHP İzmir Milletvekili Osmanağaoğlu, Tire'yi ziyaret etti
MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İzmir'in Tire ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
Tamer Osmanağaoğlu - 24.12.2020
MHP'li Tamer Osmanağaoğlu'ndan Tunç Soyer'e "Mizah Festivali" tepkisi
MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İzmir Mizah Festivali için Türk ve İslam karşıtı oldukları iddiasıyla tepki çeken isimlerin davet edilmesinin soruşturulması gerektiğini savundu.
Tamer Osmanağaoğlu - 22.12.2020
MHP'li Osmanağaoğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi faaliyetlerini eleştirdi Açıklaması
MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesinin faaliyetlerini eleştirerek, "Tunç Soyer, sadece İzmir'e zarar veren bir yöresel felaket değildir.
Tamer Osmanağaoğlu - 17.12.2020
TBMM Genel Kurulu'nda 2021 Yılı Bütçesi'nin maddeleri görüşülüyor
MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, "ABD Türkiye'ye yaptırım uyguluyor, AB aynı şekilde davranıyor.
Tamer Osmanağaoğlu - 24.11.2020
Enerji alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Enerji ithalatı yapılan ülke sayısı artırılmalı" MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, gelecek yıllarda uygulanacak projelerin, milli bir enerji politikasına dayanmasının önem arz ettiğini vurguladı.
Tamer Osmanağaoğlu - 23.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Ticaret Bakanlığının Türkiye için önemli olmasının yanında MHP için de ehemmiyetli bir yere sahip olduğunu ifade ederek, "Görev ve sorumluluk alanınız itibarıyla Marksist, Leninist, Dev-Solcu teröristler tarafından şehit edilen eski Gümrük ve Tekel Bakanımız Gün Sazak'ın emanetine sahip çıkıyor olmanız bizim için oldukça hassas bir konudur.
Tamer Osmanağaoğlu - 17.11.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Karabağ'ın işgalden kurtarılarak Azerbaycan'a karşı işlenen insanlık ve savaş suçları sonunda, Azerbaycan Türklüğünün demir yumruğuyla cezalandırıldığını belirtti.
Tamer Osmanağaoğlu - 16.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu da Türkiye'nin, savunma sanayisi başta olmak üzere birçok alanda atılımlar gerçekleştirdiğini söyledi.
Tamer Osmanağaoğlu - 01.11.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Seferihisar'da açıklamalarda bulundu Açıklaması
"Bütün kurumlarla STK'lerle aynı anda hareket etmesini çok iyi öğrendik" Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile MHP milletvekilleri Tamer Osmanağaoğlu ve Hasan Kalyoncu'nun da eşlik ettiği Oktay, Sığacık'ta afet koordinasyon çadırında Seferihisar Kaymakamı Naci Aktaş ve görevlilerden bilgi aldı.
Tamer Osmanağaoğlu - 16.10.2020
Son dakika: MHP'den Hatay'daki yangın sonrası fidan kampanyası
MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Tokat Milletvekili Yücel Bulut, "İnşallah yaraları birlikte saracak binlerce fidanı birlikte yeşerteceğiz.
Tamer Osmanağaoğlu - 11.10.2020
MHP İzmir İl Başkanlığına Veysel Şahin, yeniden seçildi
Çevreciliğin milliyetçilik olduğunu kaydeden Kalyoncu, şöyle konuştu: "İlk başta vatandaşlarımız bunu tesadüf olarak düşünebilir ama yangınları PKK'nın üstlendiği ortaya çıktı. HDP ve ortakları, milli menfaatler söz konusu olduğunda ağaca, hayvana çok hassasiyet gösteriyorlar ve çevreyi bir araç olarak kullanıp istismar ediyorlar. İzmir'de de bu arkadaşlardan var. Belediye Başkanı açıklama yaparken yangının söndürülmesi ile ilgili konuşuyor ama PKK'yı lanetlemiyor." MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, konuşmasında Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırılarına değindi.
Tamer Osmanağaoğlu - 19.09.2020
İzmir'de 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle tören düzenlendi
Törene Vali Yavuz Selim Köşger, Ege Ordusu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Ali Sivri, Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer CHP İzmir Milletvekilleri Atilla Sertel, Özcan Purçu ve Kani Beko, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu ile gaziler ve askeri erkan da katıldı.
Tamer Osmanağaoğlu - 03.09.2020
Son dakika haberleri: MHP milletvekili Tamer Osmanağaoğlu'nun annesi trafik kazasında vefat etti
Son dakika gündem haberi... Balıkesir'deki trafik kazasında MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu'nun annesi hayatını kaybetti.
Tamer Osmanağaoğlu - 29.08.2020
MHP Söke İlçe Başkanı Akalın, görevine yeniden seçildi
MHP Söke İlçe Başkanı Ömer Akalın, güven tazeledi. Söke Öğretmenevinde düzenlenen kongreye AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, AK Parti Söke İlçe Başkanı Sibel Menderes, CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, STK temsilcileri, oda başkanları, partililer ve davetliler katıldı.
Tamer Osmanağaoğlu - 17.07.2020
İzmir şehidini uğurladı
VAN'dan kalkan keşif uçağının görevden dönerken dağa çarpıp kırıma uğraması sonucu şehit olan 7 emniyet personeli arasındaki Semih Güzelay (27), memleketi İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı.Van'dan kalkan keşif uçağının görevden dönerken dağa çarpıp kırıma uğraması sonucu şehit olan 2'si pilot 7 emniyet mensubundan pilot komiser yardımcısı Semih Güzelay için İzmir'de tören düzenlendi. Gaziemir 15 Temmuz Şehitler Camii'nde kılınan cenaze namazına; şehidin eşi Gözde Güzelay, annesi Zakire Güzelay, babası Mustafa Güzelay, kardeşleri Selçuk ve Mustafa Güzelay ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, TBMM eski Başkanı Binali Yıldırım, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, İYİ Parti Grup Başkanvekili Dursun Müsavat Dervişoğlu, AK Parti İzmir milletvekilleri Binali Yıldırım, Hamza Dağ ve Mahmut Atilla Kaya, CHP İzmir milletvekilleri Atilla Sertel ile Kamil Okyay Sındır, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan Ege Ordu Komutanı Korgeneral Ali Sivri, İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tamer Osmanağaoğlu Haberleri | Tamer Osmanağaoğlu Kimdir - Haberler - Tamer Osmanağaoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tamer Osmanağaoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP İzmir Milletvekili Osmanağaoğlu, Bayındır'da muhtarlarla buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 15:33:32. #1.14#

title