Su Ve Kanalizasyon İşleri Haberleri

Su Ve Kanalizasyon İşleri haber, Su Ve Kanalizasyon İşleri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Su Ve Kanalizasyon İşleri - 17.10.2021
Sivrihisar'ın Ortaklar Mahallesi'nde su sıkıntısı yaşandığı iddiası
AK Parti Eskişehir Yerel Yönetimler Başkanı Pınar Turhanoğlu Gücüyener, Sivrihisar ilçesi Ortaklar Mahallesi'nde su sorunu yaşandığına dair vatandaşlardan çok sayıda şikayet aldıklarını bildirdi.
Su Ve Kanalizasyon İşleri - 27.09.2021
Gi·resun asbestli· borulardan kurtuluyor
Giresun Belediyesi, vatandaşlara daha sağlıklı ve kaliteli içme suyu hizmeti sunabilmek için eskimiş asbest boruları, yeni nesil polietilen borularla değiştirmeye devam ediyor.
Su Ve Kanalizasyon İşleri - 03.09.2021
Yağmur sonrasi onarim
Giresun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler belirlenen program dahilinde kentin farklı bölgelerinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Su Ve Kanalizasyon İşleri - 12.08.2021
Konya İl Sağlık Müdürlüğü'nden "içme suyuna bağlı olarak hastalıkların arttığı" haberlerine ilişkin açıklama Açıklaması
Konya İl Sağlık Müdürlüğünce, kamuoyunda "içme suyuna bağlı olarak hastalıkların arttığı" yönünde çıkan haberlere ilişkin açıklama yapıldı.
Su Ve Kanalizasyon İşleri - 11.06.2021
Yerel Yönetimlerde 1994'Te Kırılma Yaşandı
Yerel yönetimlerde kırılma Türkiye'de 27 Mart 1994 tarihinde yerel yönetimlerde çok önemli bir kırılma yaşandığını hatırlatan Başkan Aktaş, "Bu tarih sadece Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilme tarihi değil, hem genel siyaset anlayışımızın hem de yerel yönetim anlayışımızın yeniden yazıldığı tarihtir. Dolayısıyla bizim partimizin, bizim hareketimizin, bizim davamızın bu manadaki yerel yönetimlerle ilgili altyapısının ne kadar güçlü olduğu muhakkaktır ve kesindir. Tabii o tarihte sadece belediyelerin çöp toplayan, su ve kanalizasyon işleri ile ilgilenen değil, belediyelerin aynı zamanda sosyal yönünün de var olduğu çok net bir şekilde bütün Türkiye'ye göstermiş oldu.
Su Ve Kanalizasyon İşleri - 25.05.2021
TBMM Küresel İklim Değişikliği Araştırma Komisyonu toplandı
Su ve kanalizasyon idarelerinin görevlerini hatırlatan Kınacı, Cumhurbaşkanlığı'nın, bir büyükşehir belediyesi su ve kanalizasyon idaresinin, sınırları dışındaki başka belediye ve köylerin su ve kanalizasyon işleri için de yetkilendirmesi önerisini dile getirdi.
Su Ve Kanalizasyon İşleri - 17.05.2021
Ereğli'de Kovid-19'dan hayatını kaybeden belediye personeli için tören düzenlendi
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybeden Ereğli Belediyesi personeli için tören düzenlendi.
Su Ve Kanalizasyon İşleri - 05.05.2021
Kırşehir Belediyesi "tam kapanma" döneminde çalışmalarına devam ediyor
Kırşehir Belediyesinin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde uygulanan "tam kapanma" sürecinde çalışmalarına devam ettiği bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Su Ve Kanalizasyon İşleri Haberleri | Su Ve Kanalizasyon İşleri Haber - Haberler - Su Ve Kanalizasyon İşleri haberleri, son dakika su ve kanalizasyon işleri haber ve gelişmeleri burada. Giresun Belediyesi altyapı çalışmalarına devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 03:01:57. #1.16#

title