Spor salonunda kıyafet tartışması! Sütyenle spor yapan kadın, salondan atıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Spor salonunda kıyafet tartışması! Sütyenle spor yapan kadın, salondan atıldı

Haberler.com - Haberler | Dünya

Kanada'nın Alberta eyaletindeki bir spor salonuna sütyenle giden kadın, bu şekilde salona girilmesinin yasak olduğunu ancak bir kez girebileceği şeklinde yanıt aldı. Bunun üzerine salonda spor yapmaya başlayan kadının iddiasına göre 15 dakika sonra yanına gelen spor antrenörü, Shelby Rodriguez isimli kadını salondan çıkardı.

Kanada'nın Alberta eyaletinde yaşayan 26 yaşındaki Shelby Rodriguez, Mart ayından bu yana Tik- Tok hesabından, spor yaptığı anların videolarını paylaşarak, kilo verme hikayesini anlatıyor. Kilo verme yolculuğunu sık takipçilerine aktaran kadının son olarak başına gelenler dikkat çekti.

Spor salonunda kıyafet tartışması! Sütyenle spor yapan kadın, salondan atıldı

Daily Mail'de yer alan habere göre Shelby Rodriguez, spor salonuna son gittiğinde, sütyen konusunda yetkililerle tartışma yaşadı. Genç kadının iddiasına göre, gittiği spor salonunda görevli yetkili tarafından kıyafetinin salona uygun olmadığı, ancak yine de egzersiz yapmasına izin verildiği kaydedildi.

Yine kadının iddiasına göre, spor yapmaya başladıktan sonra Rodriguez'in yanına gelen antrenör, kendisini salondan kovdu. Bunun üzerine neye uğradığını şaşıran Rodriguez, yaşadığı üzücü anları, Tik- Tok hesabından takipçileriyle paylaştı.

Spor salonunda kıyafet tartışması! Sütyenle spor yapan kadın, salondan atıldı

Kendisini çok kötü hissettiğini söyleyen Rodriguez, "Az önce spor salonuna gittim, resepsiyondaki kadın salonda 'spor sutyeni' giyilmesine izin verilmeyen bir politikaları olduğunu ve göbeğimizin görünmemesi gerektiğini söyledi. Ama neyse, bu seferlik sorun değil, bir dahaki sefere haberiniz olsun diyerek girmeme izin verdi" dedi.

Kıyafetinin nasıl göründüğünü de videoda gösteren kadın, yüksek belli bir tayt ve askılı bir spor sutyeni giydiğini söyledi. Rodriguez, "Tamam sorun değil diyerek sporumu yapmaya gittim, koşu bandındayken 15 dakika sonra antrenör yanıma gelip gitmemi istedi, çok utanıyorum" diyerek ağlayan kadına sosyal medya kullanıcılarından destek geldi.

Genç kadın gittiği spor salonunun adını vermek istemezken, bazı kullanıcılar ise 'aşırı duygusal' davrandığını söyledikleri kadına çoğu spor salonunun benzer kuralları olduğunu söyledi.

Spor salonunda kıyafet tartışması! Sütyenle spor yapan kadın, salondan atıldı
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (6)
sdsfs dfsa:bu olay türkiyede olsa way arkadaş meclis karışır irtica geliyor derler... ama elin gavur memleketi yapınca sorun yok dimi...
Ersoy Orakçı:YAHU BEBEK GİBİ AĞLAMAKTANSAN , SENDE NORMAL BİRŞEYLER GİYİN VE ÖYLE GİT SPOR SALONUNA ,
Smgoll Sim:Vah beni. Çok çok üzüldüm.
500