Sinan Ergen Haberleri

Sinan Ergen haber, Sinan Ergen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sinan Ergen - 16.10.2020
Vali Doruk'tan şehit ailesine ziyaret
Ziyarette Vali Doruk'a, Yusufeli Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Kılınç, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl AFAD ve Acil Durum Müdürü Mehmet Salih Avcı, Demirkent köyü muhtarı Ali Erdal Yıldırım da hazır bulundu.
Sinan Ergen - 8.10.2020
Vali Doruk, koronavirüs tedbirleri denetimine katıldı
Denetimlerde Vali Doruk'a İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen eşlik etti.
Sinan Ergen - 8.10.2020
Vali Doruk, yüz yüze eğitimle ilgili kaymakamlarla toplantı yaptı
Vali Doruk'un başkanlık ettiği toplantıya, kaymakamların yanı sıra İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Kılınç, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar ile ilgililer de katıldı.
Sinan Ergen - 19.9.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Vali Yılmaz Doruk, daha sonra polis evindeki programda, gazilerle bir araya geldi. Vali Doruk, bir süre sohbet ettiği gazilerin sorun ve taleplerini dinledi. Törene Vali Doruk, İl Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Yaşar Aydın, Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Şükrü Anbarpınar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Kılınç, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Naim Günal ve gaziler katıldı.
Sinan Ergen - 14.9.2020
Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Borçka'da Kovid-19 tedbirlerini denetledi
Denetimlerde Vali Doruk'a, Artvin Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Kılınç ile Borçka Kaymakam Vekili Mustafa Balaban eşlik etti.
Sinan Ergen - 12.9.2020
Artvin Valisi Doruk'tan, trafik kazasında yaralanan maden işçilerine ziyaret
Vali Yılmaz Doruk'a ziyareti sırasında İlçe Kaymakamı Kemal Balaban ve İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen eşlik etti.
Sinan Ergen - 11.9.2020
Artvin'de Kovid-19 tedbirleri görüşüldü
Toplantıya, Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen ve ilgili kurum amirleri de katıldı.
Sinan Ergen - 30.8.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü
Törene, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Kılınç, Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Emre Büyükyurt, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof.
Sinan Ergen - 29.8.2020
Vefat eden AFAD Ardahan İl Müdürü Ors toprağa verildi
Törene, Ors'un ailesi ve yakınlarının yanı sıra Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Yusufeli Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Kılınç, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Salih Avcı, Ardahan AFAD Müdürlüğü personeli, bazı daire amirleri ile vatandaşlar katıldı.
Sinan Ergen - 29.8.2020
Artvin Valisi Doruk'tan şehitlik ziyareti
Şehitlik ziyaretinde Vali Doruk'a, Garnizon Komutanı Piyade Albay Şükrü Şenduran, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Kılınç ve İl Müftüsü Hasan Güneş eşlik etti.
Sinan Ergen - 17.8.2020
Son dakika haberleri | Vali Yılmaz Doruk, cenaze törenine katıldı
Sosyal mesafe ve maske kuralına uyularak kılınan cenaze namazının ardından Akın'ın cenazesi Belediye Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenaze namazına, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Ardanuç Kaymakamı Ömer Ozbay, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, ile Akın'ın yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Sinan Ergen - 30.7.2020
Artvin'de Kurban Bayramı arifesinde şehitlik ziyaret edildi
Garnizon Komutanlığı Şehitliğine ziyarete, şehit aileleri ve gazilerin yanı sıra Vali Yılmaz Doruk, Garnizon Komutan Vekili Piyade Yarbay Yaşar Aydın, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutan Vekili Seydi Boz katıldı.
Sinan Ergen - 27.7.2020
Vali Doruk Başkanlığında İl Pandemi Kurulu Toplantısı Yapıldı
Toplantıya, Vali Yılmaz Doruk, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz, Artvin Belediyesi genel koordinatörü Cüneyt Öztürk, İl Sağlık Müdür Vekili Sibel Şahin ve kurul üyesi kamu kurum ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Sinan Ergen - 23.7.2020
Borçka Belediye Başkanı Orhan'ın acı günü
Cenaze törenine Bekiroğlu'nun ailesi ve yakınlarının yanı sıra Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, Borçka Kaymakamı Hasan Hüsnü Türker, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Sinan Ergen - 20.7.2020
Artvin'de bal sezonu açıldı
Programa, Vali Doruk'un yanı sıra Murgul Kaymakamı Mustafa Uğur Özerden, Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Artvin Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı İbrahim Durmuş ve arı üreticileri katıldı.
Sinan Ergen - 11.6.2020
Artvin Valisi Doruk Sarp Sınır Kapısı'nda incelemelerde bulundu
Vali Doruk başkanlığında, Sarp Mülki İdare Amirliği Toplantı Salonu'ndaki toplantıya, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz, Kemalpaşa Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar, Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, İl Sağlık Müdürü İrfan Akalın, Sarp Gümrük Müdürü Atila Karataş, Sarp Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü Tahir Demir ve diğer ilgililer katıldı.
Sinan Ergen - 24.5.2020
Vali Doruk, görev başındaki güvenlik güçlerinin bayramını kutladı
Artvin Valisi Yılmaz Doruk, güvenlik güçlerinin Ramazan Bayramı'nı görevleri başındayken kutladı. Vali Doruk'a bayramlaşma sırasında İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz ile İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen eşlik etti.
Sinan Ergen - 21.5.2020
Artvin'de İl Pandemi Kurulu ve İl Hıfzıssıhha Kurulu toplandı
Ayrıca 23-26 Mayıs'ta sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle il genelinde alınacak tüm tedbirler görüşüldü. Toplantıya, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile mahalle muhtarları katıldı.
Sinan Ergen - 2.3.2020
Artvin Valisi Doruk, Sarp Sınır Kapısı'nda koronavirüse karşı alınan tedbirleri inceledi
İncelemelere, Kemalpaşa Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar, Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Orhan Yazıcı ve bazı kurum müdürleri katıldı.
Sinan Ergen - 25.2.2020
Sarp Sınır Kapısı'nda koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı
Sarp Mülki İdare Amiri ve Kemalpaşa Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar'ın, sınır kapısındaki genel işleyiş ve personel sayısı hakkında bilgi verdiği toplantıya, İl Garnizon Komutanı Piyade Albay Şükrü Şenduran, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz, Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Kaçkar Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Osman Göllüce, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Salih Avcı ile gümrük sahasında görev yapan ilgili kurum amirleri katıldı.
Sinan Ergen - 21.1.2020
Artvin'de konutlara ilk doğal gaz verildi
Vali Yılmaz Doruk, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Fahrettin Tilki, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen ve doğal gaz firması yetkilisi, Çayağzı Mahallesi'ndeki evlerine doğal gaz bağlanan Nezihe-Şerif Cengiz çiftini ziyaret etti.
Sinan Ergen - 7.11.2019
Artvin'de "Peygamberimiz ve Aile" konferansı
Programa Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İl Müftüsü Hasan Güneş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, bazı kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Sinan Ergen - 1.11.2019
Sarp Sınır Kapısı'nı 10 ayda 5 milyon 825 bin yolcu kullandı
Toplantıya, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, Kemalpaşa Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar, Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Sarp Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü Tahir Demir, Sarp Gümrük Müdürü Atila Karataş ile gümrük kapısında görevli yetkililer katıldı.
Sinan Ergen - 4.10.2019
Sinop'ta yaylada ölüme terk edilen köpekler kurtarıldı
BELEDİYE SAHİP ÇIKTI Sinop Belediyesi terk edilen köpekler için harekete geçti. Belediye Başkanı Barış Ayhan'ın talimatı ile yaylaya çıkan ekipler, köpekleri topladı. Sinop Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Hakan Sönmez ile veteriner Volkan Tuncay, Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Sinop Temsilcisi Ayşe Özdemir ve hayvansever Sinan Ergen'de yaylaya çıktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sinan Ergen Haberleri | Sinan Ergen Kimdir - Haberler - Sinan Ergen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sinan Ergen kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Doruk'tan şehit ailesine ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 12:24:44. #1.14#
title