SEMRA GÜZEL HABERLERİ

Semra Güzel haber, Semra Güzel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Semra Güzel

Semra Güzel

Doğum Yeri Şanlıurfa / Türkiye

Semra Güzel Kimdir ?

Semra Güzel, Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde doğdu. Aslen Mardin'in Derik ilçesinden olan HDPli vekil, ilk, orta ve liseyi Viranşehir'de tamamladı. Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Semra Güzel 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi Diyarbakır Bölgesi,6'nci sıradan millet vekili seçilmiştir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Semra Güzel - 30.06.2021
HDP'li üyeler Kadına Şiddet Komisyonu'ndan çekildi
Sunumların ardından söz alan HDP Ankara Milletvekili Filiz Kerestecioğlu, Komisyon'un kurulmasından 11 gün sonra Türkiye'nin İstanbul Sözleşmesi'nden çekildiğini hatırlattı. Bu durumun, HDP tarafından asla kabul edilmediğini söyleyen Kerestecioğlu, "Biz bu komisyonda 1 Temmuz'a kadar İstanbul Sözleşmesi'nden çekilme kararının geri alınmasını sağlamaya çalıştık. Bugün 30 Haziran ve bu olmadı. Biz kadın örgütleriyle her zamanki gibi alanlarda buluşmaya ve haklarımızı gasbettirmemek için mücadeleye devam etmek üzere Semra Güzel vekilimizle birlikte komisyondan ayrılıyoruz" açıklamasında bulundu.
Semra Güzel - 30.06.2021
TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Araştırılması Komisyonu toplandı
Bu durumun, HDP tarafından asla kabul edilmediğini ve komisyonda defalarca tutanaklara yansıdığını ifade eden Kerestecioğlu, "Biz bu komisyonda 1 Temmuz'a kadar İstanbul Sözleşmesinden çekilme kararının geri alınmasını sağlamaya çalıştık. Bugün 30 Haziran ve bu olmadı. Biz kadın örgütleriyle her zamanki gibi alanlarda buluşmaya ve haklarımızı gasbettirmemek için mücadeleye devam etmek üzere Semra Güzel vekilimizle birlikte komisyondan ayrılıyoruz ve bir kez daha 'İstanbul Sözleşmesi yaşatır' diyoruz.
Semra Güzel - 30.06.2021
HDP, TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Araştırılması Komisyonu'ndan çekildi
HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ise komisyondaki çoğu sunumda erkek şiddetinin tanımlamasını göremediklerini, şiddetin, aile içerisinde bireylerin birbirine uyguladığı, faili ve öznesi belli olmayan bir durummuş gibi aktarıldığını anlattı.
Semra Güzel - 23.04.2021
Kadına Yönelik Şiddetin araştırılması için kurulan TBMM komisyon üyeleri, Resmi Gazetede yayımlandı
Resmi Gazetede yayımlanan listede, Komisyon Başkanı AK Parti Milletvekili Öznur Çalık oldu. Komisyon Başkanvekili AK Parti Milletvekili Tuba Vural Çokal, Komisyon Sözcüsü AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Komisyon Katibi ise MHP Milletvekili Esin Kara oldu.Listede yer alan komisyon üyeleri ise, AK Parti milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç, Pakize Mutlu Aydemir, Nilgün Gök, Mahmut Atilla Kaya, Habibe Öcal, Hacı Ahmet Özdemir, Yelda Erol Gökcan oldu. Komisyonda CHP'den ise milletvekilleri Gamze Taşcıer, Aysun Baknoğlu, Suzan Şahin, Neslihan Hancıoğlu olurken, MHP'den milletvekili Hayati Arkaz oldu. HDP milletvekilleri Filiz Kesertecioğlu ve Semra Güzel ile İYİ Parti milletvekili Şenol Sunat da komisyonda üye olarak yerini aldı.
Semra Güzel - 19.04.2021
20 milletvekilinin 22 dokunulmazlık dosyası Meclis'te
Dokunulmazlıklarının kaldırılması istemiyle 20 milletvekili hakkındaki 22 Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, Adalet-Anayasa Karma Komisyonu'na havale edildi. Haklarında dokunulmazlıklarının kaldırılması istemiyle dosya hazırlanan milletvekilleri şöyle: CHP'den Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, İstanbul Milletvekilleri Ünal Çeviköz, Onursal Adıgüzel, Gamze Akkuş İlgezdi, Aykut Erdoğdu, Ankara Milletvekilleri Bülent Kuşoğlu, Yıldırım Kaya, Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, İzmir Milletvekili Lale Karabıyık, HDP'den İzmir Milletvekili Murat Çepni, Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, Adana Milletvekili Tulay Hatımoğulları Oruç, İstanbul Milletvekilleri Hüda Kaya, Hakkı Saruhan Oluç, Van Milletvekili Murat Sarısaç, Batman Milletvekili Feleknas Uca, Mardin Milletvekili Pero Dundar, Van Milletvekili Sezai Temelli ile Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'e ait ikişer dosya bulunuyor.
Semra Güzel - 07.04.2021
11 milletvekiline ait 14 dokunulmazlık dosyası Meclis'te
11 milletvekili hakkında yasama dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin 14 yeni fezleke, Anayasa-Adalet Karma Komisyonu'na havale edildi. HDP'li Sezai Temelli, Semra Güzel ve Remziye Tosun hakkında 2'şer dosya, Muazzez Orhan Işık, Dersim Dağ, Hakkı Saruhan Oluç, Ayşe Acar Başaran, Nimetullah Erdoğmuş, Habip Eksik ve Gülüstan Kılıç Koçyiğit hakkında birer fezleke bulunuyor.
Semra Güzel - 07.04.2021
TBMM'ye yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi
Erdoğmuş ve Oluç'un yanı sıra fezlekeleri Karma Komisyona sevk edilen milletvekilleri şöyle: "HDP Van Milletvekili Sezai Temelli, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, HDP Van Milletvekili Muazzez Orhan Işık, HDP Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, HDP Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun, HDP Iğdır Milletvekili Habip Eksik, HDP Muş Milletvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit, DBP Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz.
Semra Güzel - 23.02.2021
Nadir görülen hastalıklarla ilgili araştırma komisyonu raporu TBMM Genel Kurulunda görüşüldü
Nadir hastalıkların tedavisinde, klinik araştırmalarla etkinliği ve güvenilirliği kanıtlanmamış ve maliyet etkili olmayan ilaçların ülkemizde ruhsatlandırılması öncesi kamuoyu baskısıyla ödenmesinin sağlanması için yapılan birtakım propagandalara şahit olduklarını dile getiren Taşdemir, şöyle dedi: "Bakınız, bu çok tehlikeli bir çalışmadır zira kamuoyu ve medya baskısı oluşturma yaklaşımı ekonomik unsurlardan ziyade hastaları ve hasta yakınlarını sosyal açıdan incitmekte ve psikolojik zarar verebilmektedir. Çünkü devletimizden, daha zengin ve daha gelişmiş devletlerin bile vermediği veya veremediği birçok hizmeti ve ilacı nadir hastalarımıza sağladığına komisyon çalışmalarımızda şahit olduk. Nadir hastalıklara sahip bireylerin ve ailelerinin sorunlarının olmadığını söylemek tabii ki abes olur fakat devletimizin verdiği hizmetleri ve yaptığı çalışmaları görmezden gelmek ise çok büyük haksızlık olacaktır." HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ise rapor oluşturulduktan sonra hemen Genel Kurula getirilmemesini eleştirerek, "Rapor oluşturulduktan hemen sonra Meclise getirilebilir ve ailelerin mağduriyetlerinin giderilmesi, hastalıkların tarama testleriyle görülmesinin engellenmesi için gerekli adımların atılması sağlanabilirdi.
Semra Güzel - 28.01.2021
HDP'li Güzel: "Diyarbakır halkının daha sıkıntılı günler geçirmesine neden olan politikalardan vazgeçilmeli"
HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, Kovid-19 salgını sürecinde Diyarbakır halkının daha sıkıntılı günler geçirmesine neden olan politikalardan vazgeçilmesi gerektiğini söyledi.
Semra Güzel - 26.01.2021
TBMM Genel Kurulu, bir aylık aranın ardından toplandı
HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ise koruyucu sağlık hizmetinde aşının önemine değinerek, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bugüne kadar yüzlerce sağlık çalışanının hayatını kaybettiğine dikkati çekti.
Semra Güzel - 22.12.2020
Terör davasında ceza alan ve yakalama kararı çıkarılan HDP'li Güven gözaltına alındı
Yargılandığı terör davasında 22 yıl 3 ay hapse mahkum edilen ve hakkında yakalama kararı çıkarılan HDP'li Leyla Güven, saklandığı HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in evinde gözaltına alındı.
Semra Güzel - 22.12.2020
Leyla Güven, HDP milletvekili Semra Güzel'in evinde yakalandı
Leyla Güven, HDP milletvekili Semra Güzel'in evinde yakalandı DİYARBAKIR'da yargılandığı davada 22 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan eski milletvekili Leyla Güven, HDP Diyarbakır milletvekili Semra Güzel'in evinde yakalanarak gözaltına alındı.
Semra Güzel - 02.11.2020
TBMM'ye yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi
Kılıçdaroğlu ile Buldan'ın yanı sıra Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Tezkereleri, TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonuna sevk edilen milletvekilleri şöyle: "AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, CHP Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, HDP Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, HDP Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz, HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, HDP Van Milletvekili Muazzez Orhan Işık, İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, TİP Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu, DBP Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, Bağımsız İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, Bağımsız Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Bağımsız Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt.
Semra Güzel - 21.10.2020
HDP'li milletvekilleri salgınla mücadeleyi eleştirdi
HDP milletvekilleri Habip Eksik, Semra Güzel ve Serpil Kemalbay Pekgözegü, iktidarın salgınla mücadelesini eleştirdi.
Semra Güzel - 21.10.2020
TBMM'ye yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi
Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Tezkereleri, TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonuna sevk edilen milletvekilleri şunlar: HDP Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, HDP Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, HDP Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, HDP Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, HDP Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun, TBMM İdare Amiri ve HDP Gaziantep Milletvekili Mahmut Toğrul, HDP Batman Milletvekili Feleknas Uca, HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, Şırnak Milletvekili Nuran İmir, HDP Van Milletvekili Muazzez Orhan Işık.
Semra Güzel - 08.09.2020
"21. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali" jürisi belirlendi
Kağan Olguntürk başkanlığındaki "belgesel film yapım destek yarışması" jürisinde Semra Güzel Korver ve Aytekin Aytekin bulunacak.
Semra Güzel - 14.07.2020
Askeri alanda düzenlemeler içeren kanun teklifi Genel Kurulda
"Bu suçlarla alakalı cezalar ciddi şekilde artırılmıştır" HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, iktidarın, İnfaz Yasası ile kadın cinayetleri katillerini, istismarcıları, tacizcileri, şiddet failini hiçbir koruyucu önlem almadan salıverirken diğer yandan da kadın mücadelesi verenleri hedef haline getirdiğini ileri sürerek, "Bu iktidar, tacizcileri, tecavüzcüleri değil, bunlara karşı mücadele eden kadınları cezalandırıyor.
Semra Güzel - 27.04.2020
TBMM'ye yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi
Erdoğmuş ve Beştaş'ın yanı sıra Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Tezkereleri TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonuna sevk edilen milletvekilleri şöyle: "HDP Mardin Milletvekili Pero Dundar, HDP Hakkari Milletvekili Sait Dede, HDP Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, HDP Muş Milletvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit, HDP Van Milletvekili Muazzez Orhan Işık, HDP Muş Milletvekili Şevin Coşkun, HDP Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, HDP Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, HDP Batman Milletvekili Necdet İpekyüz, HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, HDP Şırnak Milletvekili Nuran İmir, HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, HDP Adana Milletvekili Kemal Peköz, HDP Mersin Milletvekili Rıdvan Turan, Van Milletvekili Sezai Temelli, HDP Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun, HDP Hakkari Milletvekili Leyla Güven, DBP Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz.
Semra Güzel - 27.04.2020
HDP'li 21 milletvekiline ait 30 yeni dokunulmazlık dosyası Meclis'te
Dokunulmazlık dosyası bulunan milletvekilleri şöyle: Mardin Milletvekili Pero Dundar, Hakkari Milletvekilleri Sait Dede, Leyla Güven, Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, Şanlıurfa Milletvekilleri Nimetullah Erdoğmuş, Ayşe Sürücü, Diyarbakır Milletvekilleri Salihe Aydeniz, Dersim Dağ, Musa Farisoğulları, Semra Güzel, Remziye Tosun, Muş Milletvekilleri Gülüstan Kılıç Koçyiğit, Şevin Coşkun, Van Milletvekilleri Muazzez Orhan Işık, Sezai Temelli, Batman Milletvekilleri Necdet İpekyüz, Ayşe Acar Başaran, Şırnak Milletvekili Nuran İmir, Adana Milletvekili Kemal Peköz, Siirt Milletvekili Meral Danış Beştaş, Mersin Milletvekili Rıdvan Turan.
Semra Güzel - 16.12.2019
2020 yılı bütçesi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti'nin, ülkeyi kendilerinden olmayanlar için açık bir cezaevine dönüştürdüğünü öne süren Orhan, şöyle devam etti: "Tüm bu baskılarınıza rağmen asla size itaat etmeyeceğiz. AKP'nin icraatlarını en iyi anlatan yerlerden biri de cezaevlerindeki insanların sayısındaki artıştır; haklarında bir hüküm verilmeden ölen tutuklulardır. Bugün siyasetçilerden akademisyenlere, gazetecilerden insan hakları savunucularına binlerce kişi bu hukuk dışı tek adam rejimi tarafından tutsak edilmiştir. Sizi tercih etmeyen halkımızın iradesini gasbettiniz. 34 belediyemize el koydunuz." HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, Türkiye'de gençlerin işsizliğe, yoksulluğa, umutsuzluğa, geleceksizliğe terk edildiğini savunarak, OECD ülkeleri arasında en yüksek genç işsizlik oranına sahip Türkiye'de her 4 işsizden 1'inin üniversite mezunu olduğunu söyledi.
Semra Güzel - 14.12.2019
2020 yılı bütçesi TBMM Genel Kurulunda
HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, "Halk sağlığı neoliberal politikalara kurban edildi.
Semra Güzel - 22.11.2019
"7. Uluslararası İpekyolu Film Ödülleri" sinema atölyeleri 2-7 Aralık'ta yapılacak
"Öykü ve Sinema Atölyesi" yazar Osman Şahin, "Kısa Film Atölyesi" yönetmen Rıza Kıraç, "Belgesel Film Atölyesi" yapımcı ve yönetmen Semra Güzel Korver, "Animasyon Atölyesi" yönetmen Özgül Gürbüz, "Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi" belgesel yapımcısı Fehmi Gerçeker ve "Filmlerden Örneklerle İran Sineması Atölyesi" sinema yazarı Rıza Oylum tarafından verilecek.
Semra Güzel - 12.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, ülkede doktor ve sağlıkçı açığı bulunduğunu ancak bazı sağlık emekçilerinin de ihraç edildiğini söyledi.
Semra Güzel - 02.10.2019
44 milletvekiline ait 75 dokunulmazlık dosyası meclis'te
Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Tezkereleri, TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu'na sevk edildi. Dokunulmazlık dosyalarından 40'ı HDP, 2'si AK Parti, 1'i CHP, 1'i de MHP milletvekillerine ait. HDP'li Buldan ve Temelli'nin yanında dokunulmazlık dosyası bulunan milletvekilleri şöyle: "HDP'den Hakkari Milletvekili Leyla Güven, Siirt Milletvekili Meral Danış Beştaş, Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk, İzmir Milletvekili Serpil Kemalbay Pekgözegü, Muş Milletvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit, Ağrı Milletvekili Dirayet Dilan Taşdemir, Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, Diyarbakır Milletvekili Hişyar Özsoy, Mardin Milletvekili Tuma Çelik, Siirt Milletvekili Sıdık Taş, Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları, Şırnak Milletvekili Nuran İmir, Batman Milletvekili Mehmet Ruştu Tiryaki, Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun, Muş Milletvekili Şevin Coşkun, Batman Milletvekili Feleknas Uca, Mardin Milletvekili Pero Dundar, Batman Milletvekili Nejdet İpekyüz, Şanlıurfa Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş, Mardin Milletvekili Mithat Sancar, Mersin Milletvekili Fatma Kurtulan, Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer, Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz, Mardin Milletvekili Ebrü Günay, Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, Mersin Milletvekili Rıdvan Turan, Adana Milletvekili Tulay Hatımoğulları Oruç, Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, Adana Milletvekili Kemal Peköz, Muş Milletvekili Mensur Işık, Van Milletvekili Muazzez Orhan, Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, AK Parti'den İzmir Milletvekili Fehmi Alpay Özalan, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, CHP Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı.
Semra Güzel - 02.10.2019
44 milletvekiline ait 75 dokunulmazlık dosyası meclis'te
Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Tezkereleri, TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu'na sevk edildi. Dokunulmazlık dosyalarından 40'ı HDP, 2'si AK Parti, 1'i CHP, 1'i de MHP milletvekillerine ait. HDP'li Buldan ve Temelli'nin yanında dokunulmazlık dosyası bulunan milletvekilleri şöyle: "HDP'den Hakkari Milletvekili Leyla Güven, Siirt Milletvekili Meral Danış Beştaş, Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk, İzmir Milletvekili Serpil Kemalbay Pekgözegü, Muş Milletvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit, Ağrı Milletvekili Dirayet Dilan Taşdemir, Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, Diyarbakır Milletvekili Hişyar Özsoy, Mardin Milletvekili Tuma Çelik, Siirt Milletvekili Sıdık Taş, Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları, Şırnak Milletvekili Nuran İmir, Batman Milletvekili Mehmet Ruştu Tiryaki, Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun, Muş Milletvekili Şevin Coşkun, Batman Milletvekili Feleknas Uca, Mardin Milletvekili Pero Dundar, Batman Milletvekili Nejdet İpekyüz, Şanlıurfa Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş, Mardin Milletvekili Mithat Sancar, Mersin Milletvekili Fatma Kurtulan, Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer, Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz, Mardin Milletvekili Ebrü Günay, Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, Mersin Milletvekili Rıdvan Turan, Adana Milletvekili Tulay Hatımoğulları Oruç, Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, Adana Milletvekili Kemal Peköz, Muş Milletvekili Mensur Işık, Van Milletvekili Muazzez Orhan, Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, AK Parti'den İzmir Milletvekili Fehmi Alpay Özalan, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, CHP Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı.
Semra Güzel - 02.10.2019
Meclise yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi
Buldan ve Temelli'nin de aralarında bulunduğu Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Tezkereleri TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu'na sevk edilen milletvekilleri şöyle: "HDP Hakkari Milletvekili Leyla Güven, HDP Siirt Milletvekili Meral Danış Beştaş, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, HDP Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk, HDP İzmir Milletvekili Serpil Kemalbay Pekgözegü, HDP Muş Milletvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit, HDP Ağrı Milletvekili Dirayet Dilan Taşdemir, HDP Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, HDP Diyarbakır Milletvekili Hişyar Özsoy, HDP Mardin Milletvekili Tuma Çelik, HDP Siirt Milletvekili Sıdık Taş, HDP Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları, HDP Şırnak Milletvekili Nuran İmir, HDP Batman Milletvekili Mehmet Ruştu Tiryaki, HDP Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun, HDP Muş Milletvekili Şevin Coşkun, HDP Batman Milletvekili Feleknas Uca, HDP Mardin Milletvekili Pero Dundar, HDP Batman Milletvekili Nejdet İpekyüz, HDP Şanlıurfa Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş, HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar, HDP Mersin Milletvekili Fatma Kurtulan, HDP Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer, HDP Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz, HDP Mardin Milletvekili Ebrü Günay, HDP Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, HDP Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, HDP Mersin Milletvekili Rıdvan Turan, HDP Adana Milletvekili Tulay Hatımoğulları Oruç, HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, HDP Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, HDP Adana Milletvekili Kemal Peköz, HDP Muş Milletvekili Mensur Işık, HDP Van Milletvekili Muazzez Orhan, HDP Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, AK Parti İzmir Milletvekili Fehmi Alpay Özalan, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, CHP Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı.
Semra Güzel - 08.07.2019
Yolu trafiğe kapatan HDP'li gruba müdahale
Aydeniz ve Dağ, şoförlerinin gözaltına alınmaması için polis ekipleriyle tartıştı. Milletvekilleri Aydeniz, Semra Güzel ve Remziye Tosun, bir süre caddede oturdu.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Semra Güzel Haberleri | Semra Güzel Kimdir - Haberler - Semra Güzel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Semra Güzel kimdir, hayatı ve biyografisi. TAHİR ELÇİ'NİN ÖLDÜRÜLMESİ DAVASINDA SİLİNEN KAMERA KAYITLARI İNCELENECEK.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 31.7.2021 11:47:26. #1.15#

title