RAHMİ GALİP VİDİNLİOĞLU HABERLERİ

Rahmi Galip Vidinlioğlu haber, Rahmi Galip Vidinlioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rahmi Galip Vidinlioğlu

Rahmi Galip Vidinlioğlu

Doğum Yeri Kastamonu / Türkiye
Doğum Tarihi 8.3.1967

Rahmi Galip Vidinlioğlu Kimdir ?

Rahmi Galip Vidinlioğlu, 8 Mart 1967 tarihinde Kastamonu Taşköprü’de doğdu. İlk, orta, lise eğitimini Taşköprü’de tamamladıktan sonra 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazandı ve 1991 yılında yükseköğrenimini burada tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Rahmi Galip Vidinlioğlu - 04.06.2021
Vali Çakır, İstiklal Yolu etkinliklerinin Gençlik ve Spor Bakanlığı himayesinde yapılacağını açıkladı
İstiklal Yolu'nun tarihi önemine dikkati çeken Çakır, şunları kaydetti: "Atalarımızın verdikleri mücadelenin, o günkü şartlarda ne tür zorluklarla bu mücadeleyi yaptıklarının ve vatanın kurulmasındaki katkıların daha iyi anlaşılması için bu güzergahın çok iyi yaşanılması ve yaşatılması gerekiyor. Bu kapsamda Kastamonulu hemşehrilerimizin bu yürüyüşe daha çok katılması yönünde çabamız oldu. Pandemi şartlarından dolayı bu yıl 150-200 kişilik bir katılımla yürüyüşü gerçekleştireceğiz fakat pandemi şartlarından sonra Kastamonulu olup da bu yolu görmeyen hiçbir vatandaşımızın kalmamasını istiyoruz. Bu en büyük amaçlarımızdan bir tanesidir." Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu ise kentin şehitler diyarı olduğunu dile getirdi.
Rahmi Galip Vidinlioğlu - 01.06.2021
Kasmib Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
Kastamonu Mahalli İdareler Birliği (KASMİB) Olağan Meclis Toplantısı Valimiz Sayın Avni Çakır baskanlığında Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda gerçekleştirildi. Birlik Encümen Üyelerinin seçimi kapalı zarf usulüyle gerçekleştirdiği seçim sonucunda Birlik Başkanlığına Valimiz Sayın Avni Çakır, Başkan Vekilliğine Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu ve Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek, Asıl Divan Katipliğine Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar ve İhsangazi Belediye Başkanı Hayati Sağlık, Yedek Divan Katipliğine ise Salih Turan ve Tekin Süzük seçildi.
Rahmi Galip Vidinlioğlu - 25.05.2021
Belediyeden dolandırıcılık yapanlara karşı mesajla uyarı
Kastamonu Belediyesi tarafından vatandaşlara gönderilen kısa mesajda, "Bazı art niyetli kişilerin başkanımız sayın Rahmi Galip Vidinlioğlu ve belediye başkan yardımcılarımızın adını kullanarak çeşitli amaçlar için para talebinde bulundukları öğrenilmiştir.
Rahmi Galip Vidinlioğlu - 01.04.2021
Kastamonu'da dolmuşlarda kartlı sisteme geçiliyor
Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen programda Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, kartlı sistemli dolmuşu tanıttı.
Rahmi Galip Vidinlioğlu - 18.03.2021
Kastamonu'da kuraklıkla ilgili bilinç oluşturmak için 58 binin üzerinde sticker ve magnet dağıtılacak
Suyuna Sahip Çık Kastamonu Projesi, Bahar Çakır öncülüğünde; Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu'nun eşi İlknur Vidinlioğlu, Vali Yardımcısı İbrahim Çenet'in eşi Ebru Çenet, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci'nin eşi Aliye Denizci, İl Jandarma Komutanı Albay Mücahit Avkıran'ın eşi Nazan Avkıran, Kastamonu Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Ömer Sülün'ün eşi Lütfiye Sülün ve Kastamonu 5.
Rahmi Galip Vidinlioğlu - 26.01.2021
Kastamonu'da Çocuk Bakımevi ve Oyuncak Kütüphanesi çalışmalarında sona yaklaşıldı
Yapımı devam eden Çocuk Bakımevi ve Oyuncak Kütüphanesi inşaatında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, çocukların mutluluğunun çok önemli olduğuna işaret etti.
Rahmi Galip Vidinlioğlu - 16.01.2021
Kastamonu'da öğrenciler 1,5 ton atık pilin doğayı kirletmesini önledi
Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, gazetecilere, Türkiye'nin son dönemde kuraklık tehdidiyle karşı karşıya olduğunu hatırlattı.
Rahmi Galip Vidinlioğlu - 05.01.2021
Kastamonu'da belediye ekipleri 200 bin tonun üzerinde dezenfektan kullandı
Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kovid-19 salgınıyla ilgili Türkiye'de dezenfekte çalışmalarına ilk başlayan belediye olduklarını söyledi.
Rahmi Galip Vidinlioğlu - 29.12.2020
İhsangazi'nin ilk belediye başkanının cenazesi toprağa verildi
Cenazeye ailesi ve yakınlarının yanı sıra AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, İhsangazi Kaymakam Vekili Ümit Fırat Böçkün, İhsangazi Belediye Başkanı Hayati Sağlık ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Rahmi Galip Vidinlioğlu Haberleri | Rahmi Galip Vidinlioğlu Kimdir - Haberler - Rahmi Galip Vidinlioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rahmi Galip Vidinlioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. KASTAMONU - 450 yıllık Acem Hanı gastronomi merkezi olacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 05:15:37. #1.16#

title