Haberler

AK Parti Milletvekili Şebnem Bursalı'dan "ıstakoz" paylaşımına ilginç savunma

Güncelleme:

Monaco'da yediği ıstakozun fotoğrafını sosyal medyada paylaşınca tepkilerin odağı haline gelen AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'dan ilginç bir savunma geldi. Kendisini eleştirenlerin Antalya'daki teleferik kazasını unutturmak için gündem değiştirmeye çalıştığını söyleyen Bursalı, "İhmal sonucu günahsız insanlarımızın hayatını kaybettiği, yaralandığı ve saatlerce mahsur kaldığı elim olayla ilgili tek bir söz etmeyenlerin, ne amaçla bu olayı çarpıttığını da biliyoruz" dedi.

Monaco'da yediği ıstakozun fotoğrafını paylaşınca tepki çeken AK Partili İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı sessizliğini bozdu. AK Partili isimlerinden de tepki gösterdiği olaya ilginç bir savunma yapan Bursalı, "İhmal sonucu günahsız insanlarımızın hayatını kaybettiği, yaralandığı ve saatlerce mahsur kaldığı elim olayla ilgili tek bir söz etmeyenlerin, ne amaçla bu olayı çarpıttığını da biliyoruz" ifadelerini kullandı.

ISTAKOZ PAYLAŞIMININ ARDINDAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın Monaco'da yediği ıstakozun fotoğrafını sosyal medyada paylaşması tepkileri de beraberinde getirdi. AK Partili bazı isimlerin de tepki gösterdiği Bursalı sessizliğini bozdu.

AK Partili Bursalı'dan 'ıstakoz' paylaşımına ilginç savunmaAK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı

TELEFERİK KAZASININ UNUTTURULMAK İSTENMESİNE BAĞLADI

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Bursalı ilginç bir savunma yaptı. Bursalı, Beşiktaş'ta 29 kişinin hayatını kaybettiği yangın ve Antalya'daki teleferik kazasını unutturmak isteyenlerin gündem değiştirme amacıyla kendisine yüklendiğini savundu.

AK Partili Bursalı'dan 'ıstakoz' paylaşımına ilginç savunma

"KAMUOYUNDA HAKLI TEPKİYE SEBEP OLMUŞTUR"

AK Partili Bursalı şunları söyledi: "Yoğun geçen seçim çalışmalarımız ardından yurtdışında yaşayan ailem ve yeğenlerimle bayram tatilini geçirmek üzere gittiğimiz bir restoranda hiç adetim olmayan bir yemek paylaşımı yapmam kamuoyunda haklı tepkiye sebep olmuştur.

"ÜZÜNTÜM SONSUZDUR"

30 yıllık gazeteci ve şimdi de milletvekili olarak sosyal medya paylaşımlarımda bugüne kadar yapmadığım bu hata için tüm kamuoyundan özür dilerim. Mensubu bulunmaktan onur duyduğum partim ve yolunda yürümekten her nefesimde şeref duyduğum sn Cumhurbaşkanımızın da bu sebeple hedef alınmasından dolayı üzüntüm sonsuzdur.

"GÜNDEM DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞANLARI ÇOK İYİ ANLIYORUM"

Asla kötü niyet taşımayan ve yazılan hiçbir ücretle yakından uzaktan ilgisi olmayan yiyecek ve konuyla ilgili samimi üzüntümü ifade ederken, bunu fırsat bilip Antalya'daki teleferik faciasını unutturmak üzere gündem değiştirmeye çalışanları da çok iyi anlıyorum!

"NE AMAÇLA BU OLAYI ÇARPITTIKLARINI BİLİYORUZ"

İstanbul'un göbeğinde 29 insanımızın hayatını kaybettiği, Antalya'da göz göre göre ihmal sonucu günahsız insanlarımızın hayatını kaybettiği, yaralandığı ve saatlerce mahsur kaldığı elim olayla ilgili tek bir söz etmeyenlerin, ne amaçla bu olayı çarpıttığını da biliyoruz! Kamuoyuna saygıyla sunarım"

AK Partili Bursalı'dan 'ıstakoz' paylaşımına ilginç savunma

AK PARTİLİ BİRİNCİ SERT TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Ak Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci, Bursalı'nın paylaşımına sert tepki göstermişti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Birinci, şu paylaşımda bulundu; "Milletimiz geçim sıkıntısındayken, millet çareler ararken, devletimiz dişini tırnağına takmış ekonomiyi düzeltmeye çalışırken, siz gidip Monaco'da ISTAKOZ yiyemezsiniz, hadi yediniz bunu paylaşamazsınız!

"BURASI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN PARTİSİDİR KARDEŞİM"

O ki paylaştınız, o zaman bu partiden istifa edeceksiniz. Sizin bu tavrınıza, bu ruh halinize hangi parti uygunsa, oraya gideceksiniz! Yer sofralarında kurulmuş, emekle, darbeler, bin bir badireler atlatmış bu partide siz ve sizin gibilere yer yok. Siz burayı babanızın çiftliği zannediyorsunuz, lakin burası halkın bağrından kopmuş, bu milletin öz evladı Recep Tayyip Erdoğan'ın partisidir kardeşim!

"ÖLENE KADAR REİSİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ"

Burada artık bu tavırda olanlara yer yok! Biz, size rağmen, sizin gibileri tek tek ayıklayana kadar, ölene kadar Reisimize sahip çıkacağız.

"UZUN UZUN YAZARDIM AMA..."

Siz, bizim tane tane topladıklarımızı, kamyonu devirerek dökmeye çalışsanız da biz, yılmadan, sizlerden ve sizin gibilerden partimizin izzetini koruyacağız. Uzun uzun yazardım, sabaha kadar yazardım, ama o fotoğraf, inanın bana, bu kadar yazmayı bile hak etmiyor. Aslında tek cümle yeter; "Partimizden defolup gidin kardeşim" konu bu kadar basit."

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Politika

Şebnem Bursalı Yaşam Politika Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Uçum'dan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a salvolar

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Uçum'dan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a salvolar

'Fenerbahçe şampiyon olacak' diyen astrolog, canlı yayın açıp ana avrat küfretti

"Fenerbahçe şampiyon olacak" diyen astrolog, canlı yayın açıp ana avrat küfretti

Rus askeri yetkili: Estonya'daki Narva, Letonya'daki Daugavpils ve Litvanya'daki Klaipeda'yı işgal etmeliyiz

Rus askeri yetkili: Estonya'daki Narva, Letonya'daki Daugavpils ve Litvanya'daki Klaipeda'yı işgal etmeliyiz

Geceye de damga vurdu! Icardi, Florya'daki şampiyonluk kutlamasında Ali Koç forması giydi

Geceye de damga vurdu! Icardi, Florya'daki şampiyonluk kutlamasında Ali Koç forması giydi

500

Yorumlar (131)

haksız mıyım:

AKP seçmeni bugün makarnayı neli yiyecek acaba malum yoğurt, yağ, salça da pahalı...!

1420
70
yanıtYanıtla
sinan çayırcı:

Genelleme yaptığın için haksızsın . Sen diğer cenahın koyunları ile ilgilen istersen :)

yanıt126
yanıt256
haksız mıyım:

sinan çayırcı: Haramileri, haramzadeleri savunmak karaktersizliktir.

yanıt307
yanıt52
Vatan Daş:

Devleti milleti soyanların o koltuklardan dar ağaçlarına kaldırılması lazım.

yanıt161
yanıt14
GERÇEKÇİ...!!!!!:

insanları ayrıştırmak aşağılamak,, en büyük haysiyetsizliktir, ar namus sahibi olanlar yapmaz böyle şeyler...!!!!

yanıt41
yanıt7
İsrafil Nar:

Samanci seni bu defa yeşil yonca ile odullendirecem sagımlik damızlıklar

yanıt18
yanıt6
corci:

hayırdır la haksız, sen böyle iktidarı eleştiren şeyler yazmazdın.

yanıt33
yanıt6
dikduran adam:

ekonun koyunu meeee.))

yanıt28
yanıt46
dikduran adam:

bugün çok taş attın hemen chpden sana fazla mesai ücreti yazsınlar haksız troll

yanıt21
yanıt33
Tırpan:

körü körüne saçma sapan siyaset yapan fanatiksiniz. Sanki monaco ya giden bir tek bu kadın var Türkiye de veya İStakoz yiyen tek kişiymiş gibi.

yanıt18
yanıt45
Tüm 131 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title