ÖZGÜR CEYLAN HABERLERİ

Özgür Ceylan haber, Özgür Ceylan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özgür Ceylan

Özgür Ceylan

Özgür Ceylan Kimdir ?

Biga Eski İlçe Başkanı 27. dönem CHP Çanakkale milletvekili adayı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Özgür Ceylan - 29.06.2021
MKE'nin anonim şirket olmasını düzenleyen kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda
"Bu neyin acelesidir?" CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, teklifin komisyonda acele bir şekilde ele alındığını ifade ederek, "Bu neyin acelesidir? Apar topar, yangından mal kaçırır gibi Meclis'e getirilen, bir an önce yasalaşması için iktidarın büyük çaba sarf ettiği bir teklif bu.
Özgür Ceylan - 24.06.2021
Son dakika haberi... Bakan Yardımcısı Dere: MKE özelleştirilmeden muaf
Milli Savunma Komisyonu, MKE Anonim Şirketi Kanun Teklifi'ni görüşmek üzere AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz başkanlığında toplandı. CHP'li üyeler, görüşmelere geçilmeden önce teklifin anayasaya aykırılığını gerekçe göstererek usul tartışması başlattı. CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, "MKE Anonim Şirketi Hakkında Kanun Teklifi incelendiğinde kamu yararı içermemektedir" dedi.
Özgür Ceylan - 24.06.2021
MKE'nin anonim şirket olmasını düzenleyen kanun teklifi, TBMM Milli Savunma Komisyonunda görüşülüyor
CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Komisyonda görüşülen MKE'nin anonim şirket olmasını düzenleyen kanun teklifinin anayasa aykırı olduğunu, reddedilmesi gerektiğini söyledi.
Özgür Ceylan - 02.04.2021
AK Parti Çanakkale Milletvekili İskenderoğlu, CHP'li Özgür Ceylan'a bakanlığın cevabını iletti
AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan'ın, Çevre ve Şehircilik Bakanı'na yönelttiği, kentte bulunan sosyal konutlar hakkındaki soru önergesine, bakanlığın verdiği cevabı ileterek son durum hakkında bilgi aktardı.
Özgür Ceylan - 30.03.2021
CHP heyeti, Isparta'da esnaf, çiftçi ile ticaret odaları ve STK temsilcileriyle görüşecek
Ahmet Akın başkanlığındaki heyet şu isimlerden oluşuyor: "Müzeyyen Şevkin (Adana Milletvekili), Burcu Köksal (Afyonkarahisar Milletvekili), Gamze Taşcıer (Ankara Milletvekili), Servet Ünsal (Ankara Milletvekili), Aydın Özer (Antalya Milletvekili), Süleyman Bülbül (Aydın Milletvekili), Aysu Bankoğlu (Bartın Milletvekili), Mehmet Göker (Burdur Milletvekili), Erkan Aydın (Bursa Milletvekili), Özgür Ceylan (Çanakkale Milletvekili), Bayram Yılmazkaya (Gaziantep Milletvekili), Mahmut Tanal (İstanbul Milletvekili), Sibel Özdemir (İstanbul Milletvekili), Bedri Serter (İzmir Milletvekili), Kamil Okyay Sındır (İzmir Milletvekili), Mahir Polat (İzmir Milletvekili), Sevda Erdan Kılıç (İzmir Milletvekili), Alpay Antmen (Mersin Milletvekili), Suat Özcan (Muğla Milletvekili) Baha Ünlü (Osmaniye Milletvekili) ve Özkan Yalım (Uşak Milletvekili).
Özgür Ceylan - 10.02.2021
CHP'li 17 milletvekili, "Partiden istifa edecekler" haberlerini, ortak yazılı açıklamayla yalanladı Açıklaması
Yazılı açıklamada, Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Antalya Milletvekilleri Aydın Özer ve Rafet Zeybek, Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Bursa Milletvekilleri Yüksel Özkan ve Erkan Aydın, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Giresun Milletvekili Necati Tığlı, İzmir Milletvekili Mahir Polat, İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Uşak Milletvekili Özkan Yalım'ın imzası yer aldı.
Özgür Ceylan - 24.10.2020
CHP'li Sarıbal, çiğ süt fiyatlarına zam yapılmasını istedi
Görüşmeye, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, İl Başkanı Metin Ümit Ural, İl Genel Meclis Başkanı Sadık Göğüsgeren, Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk, Çan CHP İlçe Başkanı Harun Arslan, CHP Biga Kadın Kolları Başkanı Özge Yılmaz Elmas katıldı.
Özgür Ceylan - 27.07.2020
Kale Grubu 63 yaşında
Bu süreçte, 63 yıldır üstesinden geldikleri her zorluğun başarıyla taçlandığını ifade eden Okyay, şunları söyledi: "Kurucumuz İbrahim Bodur'un bugün bir arada olmamızı sağlayan adımları attığı o günlerde de koşullar hiç elverişli değildi ama yine de hayaline ortak olanlarla yoluna devam etti. Onlara o cesareti, öngörüyü, yenilikçi düşünmeyi, mücadele ruhunu ve güveni veren neyse, bugün de ona odaklanma zamanı. Kısacası, özümüze dönme, özümüzdeki mayadan çoğalma zamanı. Kale Ailesi olarak her yeni güne bu güvenle uyanacağız. Yine bu güven sayesinde, bundan önceki 63 yılda olduğu gibi yarın da yolumuza inançla devam edeceğiz." Törene ayrıca, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Grup Başkan Vekili Bülent Turan, Dış İlişkiler Başkanı Cevdet Yılmaz ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, CHP Çanakkale milletvekilleri Muharrem Erkek ve Özgür Ceylan, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, Dış İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak birer kutlama mesajı gönderdi.
Özgür Ceylan - 15.07.2020
Askeri alanda düzenlemeler içeren kanun teklifi Genel Kurulda
CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, teklifle ancak disiplin kurulları tarafından verilebilen erbaş ve erlere askerlik sürelerinin uzatılması sonucunu doğuracak hizmetten men cezalarının disiplin amirlerince de verilebilmesinin önünün açıldığını belirterek buna karşı olduklarını ifade etti.
Özgür Ceylan - 24.06.2020
Son dakika haber: TBMM Genel Kurulu
CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan da iktidarın 18 yıldır eğitim politikasıyla oynadığını, eğitim çağındaki çocuk ve gençleri mağdur ettiğini öne sürdü.
Özgür Ceylan - 06.03.2020
Çanakkale'de "Türkiye'de kadın hakları" konferansı düzenlendi
Konferansa, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP Çanakkale İl Başkanı Metin Ümit Vural, CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk, CHP Kadın Kolları Başkanı Özge Elmas ve partililer katıldı.
Özgür Ceylan - 31.08.2019
Bayramiç'te tohum takas şenliği
Belediye Başkanı Mert Uygun'un ev sahipliğinde kapalı pazar alanında yapılan şenliğin açılışına CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, İl Genel Meclisi Başkanı Sadık Göğüsgeren, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, CHP Bayramiç İlçe Başkanı Süruri Savaş, Romanya Campia Turzii Belediye Başkanı Dorin Nicolae Lojigan, çevre il ve ilçelerden konuklar ile çok sayıda davetli katıldı.
Özgür Ceylan - 05.08.2019
Çanakkale'de çevreciler, tepki gösterdikleri maden sahasına girdi
Kanadalı altın madeni şirketince yürütülen maden arama faaliyetlerine tepki için bölge sakinleri ve çevreciler, 26 Temmuz'da 'Su Nöbeti' başlattı. Nöbet sürdürülürken, çevre il ve ilçelerden de bugün Kirazlı Balaban mevkisine gelen çevreciler, 'Büyük Su ve Vicdan Nöbeti Buluşması'nda bir araya geldi. Buluşmada CHP genel başkan yardımcıları Muharrem Erkek, Orhan Sarıbal ve Veli Ağbaba, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşcıer ile Çanakkale Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan da yer aldı.
Özgür Ceylan - 19.05.2019
Çanakkale'de 19 Mayıs Coşkusu
Konuşmanın ardından Cumhuriyet Meydanı, İnönü Caddesi, Piri Reis Caddesi ve Kayserili Ahmet Paşa Caddesi üzerinden Çağlar Kaynak basketbol sahasına kadar bayrak yürüyüşü gerçekleştirildi. Törene ve yürüyüşe; Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Vali Yardımcısı Ali Candan, Çanakkale Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, daire amirleri, gaziler, siyasi parti temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda kişi katıldı.
Özgür Ceylan - 19.05.2019
Dha Yurt Bülteni-9
Konuşmanın ardından Cumhuriyet Meydanı, İnönü Caddesi, Piri Reis Caddesi ve Kayserili Ahmet Paşa Caddesi üzerinden Çağlar Kaynak basketbol sahasına kadar bayrak yürüyüşü gerçekleştirildi. Törene ve yürüyüşe; Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Vali Yardımcısı Ali Candan, Çanakkale Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, daire amirleri, gaziler, siyasi parti temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda kişi katıldı.
Özgür Ceylan - 09.03.2019
CHP'li Gökhan: Kendimi En Güçlü Hissettiğim Dönemdeyim
CHP'nin Çanakkale Belediye Başkan adayı Ülgür Gökhan, bir otelde partililerin katıldığı toplantıda yeni döneme dair projeler ve CHP Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi adaylarını tanıttı. Toplantı salonuna partililerin büyük bir sevgi gösterisi arasında gelen Gökhan, eşi Hale Gökhan ile partilileri selamladı. Toplantıya, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Av. Muharrem Erkek, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Serdar Soydan, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan, CHP Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, İlçe Belediye Başkan adayları ve partililer katıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özgür Ceylan Haberleri | Özgür Ceylan Kimdir - Haberler - Özgür Ceylan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özgür Ceylan kimdir, hayatı ve biyografisi. Halkın Bakkalı Yeni Şubesi ile Kentlilerin Hizmetinde.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 20:30:18. #1.16#

title