NURETTİN YAŞAR HABERLERİ

Nurettin Yaşar haber, Nurettin Yaşar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurettin Yaşar

Nurettin Yaşar

Doğum Yeri Malatya / Türkiye
Doğum Tarihi 2.3.1961 -

Nurettin Yaşar Kimdir ?

Nurettin Yaşar 1961 yılında Malatya Bozburun Köyü’nde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Malatya’da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Bir süre serbest avukat olarak çalıştı. Malatya Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren aile şirketi YAKA Tekstil’in kuruluşu ile birlikte ticari hayata adım attı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nurettin Yaşar 11.6.2019
Kaman Halk Eğitim Merkezi yıl sonu sergisi açıldı
Kaman Halk Eğitim Merkez Müdürü Nurettin Yaşar, açılış töreninde yaptığı konuşmada, bu yıl içerisinde toplam 180 kurs açtıklarını belirterek, bu kurslarda toplam 2 bin 761 kişiye sertifika verdiklerini söyledi.
Nurettin Yaşar 12.6.2018
Yozgat'ta Trafik Kazası: 5 Yaralı
Kazada sürücü ile Leyla, Ahmet Recai, Nurettin Yaşar ve Hakan Ertemür yaralandı.
Nurettin Yaşar 7.5.2018
Kursiyerlerin El Emeği Ürünleri Görücüye Çıktı
Halk Eğitim Merkezlerinin önemine dikkati çeken Girgin, şöyle konuştu: "Bu yıl İŞKUR, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Gençlik Merkezi ve Halk Eğitim Merkezinin bünyelerinde açtığı farklı branşlardaki kurslarımızla kadınlarımıza, gençlerimize gerek meslek edindirici gerekse ihtiyaçlarını giderecek kurslarda güzel sonuçlar alındı. Eylülden bu yana süregelen kurslarda görev alan usta öğreticilerimize, çalışan personellerimize ve bu kurslara katılıp kendi mesleki programında başarılı olan vatandaşlarımıza, emekleri geçen gençlerimize, kadınlarımıza teşekkür ediyorum." Kaman Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nurettin Yaşar da kurum bünyesinde bu yıl 51 meslek, 36'sı okuma yazma, 104 genel olmak üzere 191 kurs açıldığını ifade ederek, bu kurslara katılan bin 457'si kadın, bin 220'si erkek olmak üzere 2 bin 677 kursiyere sertifika verildiğini dile getirdi.
Nurettin Yaşar 30.3.2018
Merkez Efendi Şehir ve Seyyid Nizam Kütüphaneleri Açıldı
Açılışa, AK Parti İstanbul milletvekilleri Hüseyin Bürge, Halis Dalkılıç, Ahmet Hamdi Çamlı, AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar ve vatandaşlar katıldı.
Nurettin Yaşar 21.1.2018
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Açıklaması
Çalık, Türkiye'nin zorlu bir süreçten geçtiğini belirterek, şunları kaydetti: "Türkiye için milli ve yerli olan davalarda bütün Türkiye'nin bir arada olması gerekiyor. Ümmet, İslam davasında da bütün İslam ülkelerinin aynı sesi çıkarması gerekiyor, aynı Kudüs'te olduğu gibi. Yolumuz uzun ve ince, mücadelemiz çok büyük. Sadece Türkiye için değil ümmet için mücadele ediyoruz. Türkiye güçleniyor ve o güçlü Türkiye'nin de çok büyük bir lideri var. Allah'a hamdolsun Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lideri Rabbim bize lütfetmiş. Bu vesileyle güçlü Türkiye'nin güçlü liderini hedefe koyanlar var. Bunun içerisinde başta terör örgütleri geliyor. İşte biz terör örgütleriyle sonuna kadar mücadele ettik, etmeye de devam edeceğiz. PKK, PYD, FETÖ, DEAŞ kaçacak biz kovalayacağız. Afrin'de de aslanlar gibi askerlerimiz, Mehmetçiklerimiz PKK'yı kovalayacak, onlar kaçacak biz kovalamaya devam edeceğiz. Terör örgütleri neredeyse bulup çıkaracağız. Zeytin Dalı Harekatı'nda şu anda orada olan Mehmetçiklerimize, ordumuza Rabbim yardım eylesin. Biz terör örgütleriyle mücadele etmek için bu operasyonu başlattık. Kendi sınırlarımız, bütünlüğümüz için bu mücadeleyi başlattık. Bayrağımız, ezanımız, ülkemiz, milletimiz için bu mücadeleye de sonuna kadar devam edeceğiz." Kongreye, AK Parti Malatya Milletvekilleri Mustafa Şahin ve Nurettin Yaşar, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat da katıldı.
Nurettin Yaşar 21.1.2018
Dha Yurt Bülteni-9
Bakan Tüfenkci, Malatya'nın Doğanşehir ilçesine ilk kez doğal gaz verilmesi dolayısıyla belediye önünde düzenlenen törene katıldı. Burada konuşan Tüfenkci, 'Zeytin Dalı Harekatı'na katılan güvenlik güçlerine başarılar diledi. Güvenlik güçlerinin, görevlerini başarılı şekilde tamamlamasını dileyen Tüfenkci, "Güvenlik güçlerimiz, inşallah kısa zamanda, o bölgeyi terör örgütlerinden kurtararak, ülkemize ve milletimize yönelik tehditleri bertaraf edip, yurda dönerler" diye konuştu.  Darbe girişiminin ardından terörle mücadele çalışmalarını hızlandırdıklarını vurgulayan Bakan Tüfenkci, şunları söyledi: "15 Temmuz'dan sonra 'Terör örgütlerinin gerek yurt içinde gerek yurt dışında inlerine gireceğiz, takip edeceğiz, onlara hayat hakkı tanımayacağız' dedik. Yurt içinde nasıl inlerine girdiysek nasıl hem şehirde hem kırsalda sonuna kadar mücadele ediyorsak onların hareket kabiliyetlerini sıfırlıyorsak yurt dışında da aynı şekilde mücadelemize devam ediyoruz. Asla ve asla, sınırlarımızın dibinde bir terör koridoru oluşturtmayız. Kim ne derse desin önemli olan, bizim ne dediğimiz. Cumhurbaşkanı'mız da ne dediğimizi her fırsatta vurguluyor ve gereği de yapılıyor ve yapılmaya da inşallah devam edecek. Dolayısıyla biz, Türkiye'de istikrar ve huzur noktasında, istikbalimizi ve istiklalimizi garanti altına alabilmek adına, hem huzur operasyonlarına devam edeceğiz hem de birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek, 2023 hedeflerine emin adımlarla gideceğiz." 'PKK'NIN, PYD'NİN YANINDA OLMANIZ SİZLERE BİR ŞEY KAZANDIRMAZ' Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya'da Ak Parti Yeşilyurt İlçe Gençlik Kolları'nın 5'inci Olağan Kongresi'ne katıldı. Sabancı Kültür Merkezi'nde düzenlenen kongreye; Bakan Tüfenkci'nin yanı sıra Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, milletvekilleri Mustafa Şahin ve Nurettin Yaşar, İlçe Belediye Başkanları, Ak Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ve partililer katıldı.
Nurettin Yaşar 21.1.2018
Bakan Tüfenkci: Sınırlarımızın Dibinde Terör Koridoru Oluşturtmayız (2)
'PKK'NIN, PYD'NİN YANINDA OLMANIZ SİZLERE BİR ŞEY KAZANDIRMAZ' Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya'da Ak Parti Yeşilyurt İlçe Gençlik Kolları'nın 5'inci Olağan Kongresi'ne katıldı. Sabancı Kültür Merkezi'nde düzenlenen kongreye; Bakan Tüfenkci'nin yanı sıra Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, milletvekilleri Mustafa Şahin ve Nurettin Yaşar, İlçe Belediye Başkanları, Ak Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ve partililer katıldı.
Nurettin Yaşar: Gümrük ve Ticaret Bakanı TüfenkciNurettin Yaşar 21.1.2018
Nurettin Yaşar 21.1.2018
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Açıklaması
Törene, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Malatya milletvekilleri Mustafa Şahin ve Nurettin Yaşar ile kaymakamlar, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Nurettin Yaşar 15.11.2017
TBMM Dışişleri Komisyonu Heyeti Güney Afrika'da
Komisyon Başkanı Özhan ile Başkanvekili Cemalettin Kani Torun ve AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Müstakil Sanayi ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Güney Afrika Şubesi tarafından Johannesburg'da bir otelde verilen akşam yemeğine katıldı.
Nurettin Yaşar 11.11.2017
Türk Heyeti, Nelson Mandela'nın Köyünde
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, Başkanvekili Cemalettin Kani Torun ve AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Güney Afrika'nın efsanevi lideri ve demokratik seçimlerle iktidara gelen ilk Cumhurbaşkanı Nelson Mandela'nın köyünü ziyaret etti.
Nurettin Yaşar 11.10.2017
Bakanlar Kurtulmuş ve Tüfenkci Malatya'da
Toplantıya Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Malatya Vali Vekili Mehmet Ali Aytaç, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Malatya Milletvekilleri Nurettin Yaşar ve Mustafa Şahin ile çok sayıda davetli katıldı.
Nurettin Yaşar 11.10.2017
Büyükşehir Belediyesi Malatya'da Güzel Hizmetlere İmza Atıyor
Bir dizi Programlara ve açılışlara katılmak üzere Malatya'ya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Malatya milletvekili Öznur Çalık ile beraberlerindeki heyet Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ı makamında ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldılar. 11 Ekim Çarşamba günü gerçekleşen ziyarete Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin yanısıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti Malatya Milletvekilleri Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, İl Emniyet Müdürü Dr.
Nurettin Yaşar 11.10.2017
Gedik Tepesi 'GEDİK Kent Park' Ve 'KÜLTÜR Evi' İle Cazibe Merkezine Dönüşüyor
GEDİK TEPESİNDEKİ İNCELEME ZİYARETİ VE TEMEL ATMA TÖRENİNE YOĞUN İLGİ Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ın ev sahipliğinde Gedik tepesindeki inşaat alanında gerçekleşen inceleme ziyareti ile temel atma törenine; Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Vali Vekili Mehmet Ali Aytaç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, AK Parti Milletvekilleri Mustafa Şahin ve Nurettin Yaşar, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.
Nurettin Yaşar 11.10.2017
Bakan Kurtulmuş: Bize Yapılanlara Biz de Gerekli Adımları Atarız
Malatya'ya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile birlikte İnönü Üniversitesi'nin 2017-18 akademik yıl açılışına katıldı. Açılışa Malatya Valisi Mustafa Toprak, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya Milletvekilleri Nurettin Yaşar ve Mustafa Şahin, AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı çok sayıda sivil toplum kuruşulu başkanı, dekanlar ve öğrenciler de katıldı.
Nurettin Yaşar 11.10.2017
Dha Yurt Bülteni-10
Görüntü Dökümü -------------------- Fındık detayları Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan'ın açıklaması Haber-Kamera: Hakan KABAHASANOĞLU GİRESUN-DHA  ======================================================= 4)BAKAN KURTULMUŞ'TAN ABD'YE VİZE TEPKİSİ  Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Malatya'da katıldığı açılış töreninde ABD'nin vize yasağı kararı ile ilgili olarak, "Türkiye'de 80 milyon halkı cezalandırmak anlamına gelen son derece anlamsız bu adımı niçin attığını gerçekten anlamakta zorlanıyoruz" dedi.Malatya'da bir takım ziyaretler için gelen Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ilk olarak İnönü Üniversitesinin 2017-2018 Akademik yıl açılışına katıldı. Açılışa Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfekçi, Malatya Valisi Mustafa Toprak, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya Milletvekilleri Nurettin Yaşar ve Mustafa Şahin, AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı çok sayıda STK Başkanları, dekanlar ve İnönü Üniversitesinin öğrencileri katıldı.
Nurettin Yaşar 11.10.2017
İnönü Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Töreni
Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Malatya Milletvekilleri Nurettin Yaşar ve Mustafa Şahin, ilgililer ve davetlilerin yanı sıra çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.
Nurettin Yaşar 19.9.2017
Fetö'nün Medya Yapılanmasına "Darbe Çağrışımı" Davası
Duruşmaya AK Parti Milletvekili Nurettin Yaşar, CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, HDP Milletvekili Altan Tan da izleyici olarak katıldı.
Nurettin Yaşar 26.8.2017
Türk Heyeti Güney Afrika'da
Johannesburg Yunus Emre Enstitüsünde verilen akşam yemeğine, heyette yer alan AK Parti Bursa Milletvekili Cemalettin Kani Torun, Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar ve Elazığ Milletvekili Ömer Serdar, Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Mehmet Köse ile Güney Afrika'nın önde gelen siyasetçileri, iş adamları ve akademisyenleri katıldı.
Nurettin Yaşar 26.8.2017
Türkiye'nin Somali'de Yaptıkları Afrika'ya Verdiği Değeri Gösteriyor"
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Güney Afrika temsilciliğinin daveti üzerine bu ülkeye gelen AK Parti Bursa Milletvekili Cemalettin Kani Torun, AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar ve Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanı Mehmet Köse, eski Güney Afrika Devlet Başkanı Mbeki ile görüştü.
Şu an buradasınız: Nurettin Yaşar Haberleri | Nurettin Yaşar Kimdir - Haberler - Nurettin Yaşar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurettin Yaşar kimdir, hayatı ve biyografisi. Kaman İlçe Halk Eğitim Merkezinde yıl sonu sergisi açılışı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.7.2020 14:22:32. #1.14#
title