MURAT ALPARSLAN HABERLERİ

Murat Alparslan haber, Murat Alparslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Alparslan

Murat Alparslan

Doğum Yeri Çorum / Türkiye
Doğum Tarihi 18.2.1974

Murat Alparslan Kimdir ?

Murat Alparslan (d. 18 Şubat 1974), Türk siyasetçi. 18 Şubat 1974 Çorum doğumlu olan Murat Alparslan, 1995 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmasının ardından 1999 yılında yüksek lisansını Gazi Üniversitesi’nde İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Murat Alparslan - 10.11.2021
DHA İSTANBUL BÜLTEN -1
"İKİ, ÜÇ BİNA SU ALTINDA KALDI. ASANSÖRLER ZARAR GÖRDÜ" Görgü tanığı Murat Alparslan olayla ilgili, "Ufak bir sızıntı vardı.
Murat Alparslan - 17.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Engelsiz Erişim Topluluğu tarafından farkındalık etkinliği düzenlendi. Şartların eşit olduğu etkinlik kapsamında Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karaca, rektör danışmanları Doç. Dr. Ali Murat Alparslan ve Dr.
Murat Alparslan - 20.02.2019
Dha İstanbul Bülten - 6
-Yıkımı izleyen vatandaşlar -Yıkımı cep telefonuna kaydedenler -Genel ve detay 20.02.2019 - 15.46 Haber Kodu : 190220167 =================== 4 - (Geniş Haber) BÜYÜKÇEKMECE'DE PATLAMA: 1 ÖLÜ Haber-Kamera: Alper KORKMAZ -Çağatay KENARLI  / İSTANBUL,   Büyükçekmece'de 4 katlı binanın ikinci katında meydana gelen patlama ve yangın sonrası 1 kişi hayatını kaybetti.  Olay, saat 13.30 sıralarında Hürriyet Mahallesi Güvercin Sokak'ta bulunan 4 katlı bir binanın 2. katında meydana geldi.  37 yaşındaki Kader Demirci'nin yaşadığı dairede henüz bilinmeyen bir nedenle patlama meydana geldi. Patlamanın ardından ise dairede yangın çıktı. Patlama sesiyle büyük korku yaşayan mahalle sakinleri, durumu itfaiye polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Demirci'nin yardım çığlıkları üzerine mahalle sakinleri, içeri girmeye çalıştı. Mahalle sakinleri, yükselen alevler ve kapalı kapılar nedeniyle Demirci'yi içeriden çıkaramadı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını kontrol altına alarak söndürdü. İçeriye giren 112 ekipleri, patlama esnasında içeride olan Kader Demirci'nin hayatını kaybettiğini belirledi.  POLİS İNCELEME YAPTI  Polis ekipleri, binanın çevresine güvenlik şeridi çekerek önlem aldı. Olay yeri inceleme ekipleri, bomba uzmanı polisler daire içerisinde e bina çevresinden incelemelerde bulundu. Patlamanın nedenine ilişkin başlatılan çalışmalara İGDAŞ ekipleri de katıldı.  Meydana gelen patlamanın doğalgaz kaynaklı olduğu tahmin edilirken, kesin nedeni incelemelerin ardından ortaya çıkacak.  Görgü tanıkları patlama sesi duyduklarını ardından alevlerin yükseldiğini ifade etti. Bu arada yangın anı ve yaşanan patlama çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Yaşanan olayı anlatan ve bir ihmal olduğunu düşündüğünü söyleyen görgü tanıklarından Murat Alparslan Karcı, "Bir patlama sesi duyduk hemen koştuk geldik.
Murat Alparslan - 20.02.2019
Geniş Haber) Büyükçekmece'de Patlama: 1 Ölü
Büyükçekmece'de 4 katlı binanın ikinci katında meydana gelen patlama ve yangın sonrası 1 kişi hayatını kaybetti.  Olay, saat 13.30 sıralarında Hürriyet Mahallesi Güvercin Sokak'ta bulunan 4 katlı bir binanın 2. katında meydana geldi.  37 yaşındaki Kader Demirci'nin yaşadığı dairede henüz bilinmeyen bir nedenle patlama meydana geldi. Patlamanın ardından ise dairede yangın çıktı. Patlama sesiyle büyük korku yaşayan mahalle sakinleri, durumu itfaiye polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Demirci'nin yardım çığlıkları üzerine mahalle sakinleri, içeri girmeye çalıştı. Mahalle sakinleri, yükselen alevler ve kapalı kapılar nedeniyle Demirci'yi içeriden çıkaramadı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını kontrol altına alarak söndürdü. İçeriye giren 112 ekipleri, patlama esnasında içeride olan Kader Demirci'nin hayatını kaybettiğini belirledi.  POLİS İNCELEME YAPTI  Polis ekipleri, binanın çevresine güvenlik şeridi çekerek önlem aldı. Olay yeri inceleme ekipleri, bomba uzmanı polisler daire içerisinde e bina çevresinden incelemelerde bulundu. Patlamanın nedenine ilişkin başlatılan çalışmalara İGDAŞ ekipleri de katıldı.  Meydana gelen patlamanın doğalgaz kaynaklı olduğu tahmin edilirken, kesin nedeni incelemelerin ardından ortaya çıkacak.  Görgü tanıkları patlama sesi duyduklarını ardından alevlerin yükseldiğini ifade etti. Bu arada yangın anı ve yaşanan patlama çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Yaşanan olayı anlatan ve bir ihmal olduğunu düşündüğünü söyleyen görgü tanıklarından Murat Alparslan Karcı, "Bir patlama sesi duyduk hemen koştuk geldik.
Murat Alparslan - 01.06.2018
Kahramankazan'da Şehit Yakınları ve Gazilere İftar Verildi
Belediye Kumpınar Kültür Merkezindeki iftar programına AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Kaymakam Engin Aksakal, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, şehit yakınları ve gaziler katıldı.
Murat Alparslan - 22.05.2018
AK Parti'de 149 İsim Liste Dışı Kaldı
Milletvekilliği aday listelerinde yer bulamayanlar arasında, şu isimler öne çıktı: Adana'dan Fatma Güldemet Sarı, Necdet Ünüvar, Amasya'dan Haluk İpek, Ankara'dan Ahmet Gündoğdu, Ahmet İyimaya, Ali Babacan, Aydın Ünal, Cemil Çiçek ve Murat Alparslan.
Murat Alparslan - 28.03.2018
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, hükümetin, basının çeşitliliğini birtakım yaptırımlarla engellemeye çalıştığı, tek sesli ve tek elden yönetilen bir basın aracılığıyla toplumu manipüle etmek istediği iddialarını kabul etmediklerini bildirdi.
Murat Alparslan - 06.03.2018
Seçim İttifakı Teklifi TBMM Anayasa Komisyonunda
Teklifin görüşmelerinde söz alan AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, teklifin, ittifak yapmak isteyen tüm partilere uygulanacak genel bir düzenleme olduğunu ifade etti.
Murat Alparslan - 27.02.2018
Seçim İttifakı Teklifi" Anayasa Komisyonunda
9 kişilik alt komisyonda Abdurrahman Öz, Mehmet Parsak ve Erol Dora'nın yanı sıra AK Parti'den Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat ve Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, CHP'den ise Ankara Milletvekili Murat Emir ve Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet yer alıyor.
Murat Alparslan - 27.02.2018
Seçim İttifakı Teklifi" Anayasa Komisyonunda
9 kişilik alt komisyonda; AK Parti'den Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat ve Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, CHP'den Ankara Milletvekili Murat Emir ve Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, HDP'den Mardin Milletvekili Erol Dora, MHP'den ise Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak yer alıyor.
Murat Alparslan - 16.02.2018
Şehit Yakınları ve Gazilerden Zeytin Dalı Harekatı'na Destek
Topçu ile AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, Mamak Belediyesi Başkanı Mesut Akgül ve Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ile Tüm Şehit Yakınları ve Gaziler Platformu üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesindeki Zeytin Dalı Harekatı'na destek olmak amacıyla cuma namazı çıkışı Hacı Bayram Camisi bahçesine geldi.
Murat Alparslan - 21.01.2018
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu Açıklaması
Kongreye, TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, AK Parti Ankara milletvekilleri Yalçın Akdoğan ve Murat Alparslan ve partililer katıldı.
Murat Alparslan - 21.01.2018
AK Parti Mamak 5. Kadın Kolları İlçe Kongresi
Bakan Sarıeroğlu, AK Parti Mamak Kadın Kolları İlçe Kongresi'ne katıldı. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde düzenlenen kongreye Sarıeroğlu'nun yanı sıra TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Mamak Belediye Başkanı Mustafa Akgül, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Abdullah Özer ve partililer katıldı.
Murat Alparslan - 05.01.2018
İzmir'de Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Dava
Mahkeme heyeti başkanı, savunmaların ardından tutuklu sanıklar eski NATO Kara Komutanlığı Kurmay Başkanı Tümgeneral Salih Sevil, eski İstihkam Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Tuğgeneral Osman Nadir Saylan, eski Gaziemir Hava Sınıf Okulları Komutanı Tuğgeneral Ersal Ölmez, eski Foça Jandarma Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı Kurmay Başkan Vekili Albay Hakan Bıyık, eski Maltepe Askeri Lisesi Komutanı Albay Ufuk Gökşen, eski Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanı Sahil Güvenlik Kurmay Albay Murat Yılmazarslan, eski Yarbay Kenan Boz, Ruhi Yılmaz, Ercan Kocakaya, Murat Alparslan, Mehmet Emin Önde ile tutuksuz yargılanan sanıklar Cengiz Kaya ve İsmail Eroğlu'na ait dijital materyallerde yapılan incelemede herhangi bir suç unsuruna rastlanılmadığını açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Alparslan Haberleri | Murat Alparslan Kimdir - Haberler - Murat Alparslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Alparslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Kadıköy'de su borusu patladı mahallenin suyu kesildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 20:29:06. #1.16#

title