MEHMET KARACA HABERLERİ

Mehmet Karaca haber, Mehmet Karaca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Karaca

Mehmet Karaca

Doğum Yeri Kütahya / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Mehmet Karaca Kimdir ?

Mehmet Karaca, Kütahya'nın Gediz ilçesinde doğdu. Lisans Eğitimini On Dokuz Mayıs Üniversitesinde tamamladı. 2014 yılı Yerel Seçimleri'ne SP Kütahya Yenikent Belde Belediye Başkan adayı olarak giren Karaca, seçimi kazandı ve belediye başkanı oldu. Mehmet Karaca, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde MHP Kütahya Yenikent Belde Belediye Başkan adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Karaca - 22.02.2021
Kalp hastası kadını hastaneye yetiştiren zabıta ekipleri çeyrek altınla ödüllendirildi
İlçenin Dadaşkent semtinde ikamet eden ve aniden rahatsızlanan kalp hastası bir kadını, geçen hafta, bölgede denetim yaparken fark ederek zabıta aracıyla hastaneye kaldıran zabıta personeli Kadir Koç, Hasan Çelik ve Mehmet Karaca, Aziziye Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Orhan tarafından makamında ağırlandı.
Mehmet Karaca - 10.12.2020
Son dakika haber: Kütahya'da minibüs ile otomobil çarpıştı: 2 ölü, 1 yaralı
Mehmet Karaca (64) yönetimindeki 43 KM 866 plakalı otomobil, Gediz-Simav kara yolunun 23.
Mehmet Karaca - 15.11.2020
DEVA Partisi Kavak ilçe kongresi yapıldı
Yönetim Kurulu ise Abdullah Özal, Emine Bayram, Bala Nuri Aralı, Zeki Arda, Kadir Gebesoy, Selim Kırış, Hikmet Akça, Cevat Gürel, Ersan Örsel ve Mehmet Karaca'dan oluştu.
Mehmet Karaca - 09.10.2020
Ölen eşinin vasiyeti üzerine 2 dönüm araziyi devlete bağışladı
Ölen eşinin vasiyeti üzerine 2 dönüm araziyi devlete bağışladıNİĞDE'de hayırsever Fatma Karaca, eşi Mehmet Karaca'nın vasiyeti üzerine 2 dönümlük araziyi okul yapılması için Valiliğe bağışladı.
Mehmet Karaca - 29.08.2020
Son dakika... Adana Valisi Elban, Kozan'da orman yangınından etkilenen mahalleyi ziyaret etti
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Elban, yangında evinde hasar oluşan Mehmet Karaca'nın evinde incelemelerde bulundu.
Mehmet Karaca - 12.08.2020
Son Dakika: İTÜ ETA Vakfı Doğa Kolejinden kamu personeli çocuklarına eğitim bursu indirimi
Açıklamada görüşlerine yer verilen İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, kampanya ile tüm kamu personeli çocuklarına yüzde 40 eğitim bursu indirimi uygulanacağını bildirdi.
Mehmet Karaca - 04.08.2020
İTÜ Rektörü Karaca'dan tercih yapacak öğrencilere "geleceğin meslekleri" uyarısı
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Endüstriyel Veri Bilimciliği, Siber Fiziksel Güvenlik ve Kriptografik Mühendisliği, Robot Koordinatörlüğü, IT/ IoT Çözüm Mimarlığı, Endüstriyel Bilgisayar Mühendisliği, Bulut Hesaplama Uzmanlığı, Veri Güvenliği Uzmanlığı,...
Mehmet Karaca - 24.07.2020
Özelleştirme kararları
Buna göre, Aksaray'ın merkez ilçesi Ereğlikapı Mahallesi'ndeki 4 bin 673 metrekare yüz ölçümlü taşınmazın, yapılan ihale sonucu 15 milyon lira bedelle en yüksek teklifi veren Mehmet Karaca'ya satılması kararlaştırıldı.
Mehmet Karaca - 14.07.2020
İTÜ'nün kurucu üyesi olduğu "Avrupa Üniversitesi Projesi" onaylandı
EELISA Avrupa Üniversitesi Projesi ile paydaş üniversitelerin stratejilerinin, ülkelerin sürdürülebilir kalkınma hedefleriyle uyumlu hale getirilmesi planlanıyor. Fonda 7 milyon avro bütçe İTÜ Rektörü Mehmet Karaca, Avrupa Komisyonu tarafından onaylanan projenin detaylarına ilişkin şu bilgileri verdi: "İTÜ'nün Türkiye ortağı olduğu EELISA ittifakı, planlarını AB'deki diğer yükseköğretim kurumlarıyla eş zamanlı uygulamaya başlamak üzere üç yıl boyunca, Erasmus+ programından 5 milyon avro ve Horizon 2020 programından 2 milyon avro olmak üzere toplam 7 milyon avro bütçe payına sahip olacaktır.
Mehmet Karaca - 10.07.2020
SANAT EĞİTİMİNDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.
Cağaloğlu Geleneksel Türk Sanatları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yapılan törene İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Karaca - 10.07.2020
MEB ile Kültür ve Turizm Bakanlığının "sanat eğitimi" alanında imzaladığı protokol tanıtıldı
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak, İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca ve Marmara Üniversitesi Rektörü Erol Özvar'ın katılımıyla 1 Temmuz'da Ankara'da imzalanan protokolün İstanbul'daki tanıtımı, Cağaloğlu Geleneksel Türk Sanatları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirildi.
Mehmet Karaca - 03.07.2020
İTÜ'den Netaş CEO'su Altay'a "fahri doktora" unvanı
Üniversitenin Ayazağa Yerleşkesi'ndeki Süleyman Demirel Kültür Merkezinde düzenlenen törende, Altay'a fahri doktora diplomasını AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım takdim ederken doktora cübbesini de İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca giydirdi.
Mehmet Karaca - 01.07.2020
MEB ile Kültür ve Turizm Bakanlığı arasında "sanat eğitimi" alanında iş birliği protokolü imzalandı...
Öğrencilerimiz ile üniversite öğrencilerinin proje grubu oluşturarak proje hazırlamaları ve bu projelerle bilgi ve beceri paylaşımı da lise öğrencileri için inanılmaz katma değer oluşturacaktır. Üniversite öğretim görevlilerini protokol kapsamına alınan okulda alan derslerinde görevlendirilmesi de gençlerimizin usta ellerde yetişmesi için imkan sağlayacak. Bu okullarda, müzik aletleri yapımı ve müzik eğitim sınıfı kurulmasına destek verilmesi için de çalışmalar yürütülecek. Üniversite son sınıfta okuyan öğrencilerin, öğretmenlik uygulaması dersini protokol kapsamındaki okullarda yapması suretiyle öğretmen adayı olan öğrencilerimizi de sahaya yaklaştırmayı hedefliyoruz. " Konuşmaların ardından, Bakan Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Marmara Üniversitesi Rektörü Erol Özvar iş birliği protokolünü imzaladı.
Mehmet Karaca - 23.06.2020
Doğa Kolejinden güvenlik güçlerinin çocuklarına eğitim bursu
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü ve İTÜ ETA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Karaca, Doğa Kolejinde eğitim almak isteyen güvenlik güçlerinin çocuklarına yüzde 50 eğitim bursu desteği sağlanacağını bildirdi.
Mehmet Karaca - 21.06.2020
Önce çarptı sonra kaçtı
Önce çarptı sonra kaçtı ORDU - Ordu'nun Ünye ilçesinde meydana gelen trafik kazasında plakası henüz belirlenemeyen bir araç vatandaşa çarptıktan sonra olay yerinden kaçtı. Edinilen bilgiye göre, Liseler Mahallesi Akkuş- Niksar Caddesi üzerinde yolun karşısına geçmeye çalışan 60 yaşındaki Mehmet Karaca isimli vatandaş, Hanboğazı istikametine gitmekte olan aracın çarpması sonucu yaralandı.
Mehmet Karaca - 16.06.2020
Yapıların depreme dayanıklılığı mikrodalgayla ölçülecek
İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca ile HAVELSAN Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay tarafından imzalanan protokol doğrultusunda, tıp, savunma gibi alanlarda başarıyla uygulanan mikrodalga görüntüleme teknolojisi, Türkiye'nin en önemli gündem maddelerinden biri olan yapıların depreme dayanıklılık testleri için kullanılacak.
Mehmet Karaca - 05.06.2020
İTÜ, "Tanıtım ve Tercih Günlerini" online platformlarda yapacak
Açıklamada görüşlerine yer verilen İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, bu uygulamayla Türkiye'nin her yerinden öğrenci ve velilerin, mesafeleri aşarak İTÜ'lü öğretim üyeleri, mezunlar ve öğrencilerle tanışma fırsatı bulacağını aktardı.
Mehmet Karaca - 04.06.2020
İTÜ, Ahbap Paltformu'nu ağırladı
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Ahbap Platformu kurucusu, sanatçı Haluk Levent ile bir araya geldi.
Mehmet Karaca - 26.05.2020
İTÜ'de online sınavlar yakında ilan edilecek ve yaz okulu açılacak
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, online sınavların yakın zamanda ilan edileceğini ve yaz okulunun açılacağını açıkladı.
Mehmet Karaca - 17.05.2020
Uzaktan eğitim, yeni sistemin parçası olacak
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, yeni dönemde sınıfları pandemi kurallarına göre düzenlerken, uzaktan eğitim başarısını da sürdürülebilir hale getireceklerini bildirdi.
Mehmet Karaca - 06.05.2020
İTÜ Rektörü Karaca'dan lise öğrencilerine yaz tatili önerileri Açıklaması
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, İTÜ Ortaköy Mesleki Teknik Anadolu Lisesi (MTAL) öğrencilerine yaz tatilinde neler yapabileceklerine ilişkin önerilerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Karaca Haberleri | Mehmet Karaca Kimdir - Haberler - Mehmet Karaca haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Karaca kimdir, hayatı ve biyografisi. Kalp hastası kadını hastaneye yetiştiren zabıta ekipleri çeyrek altınla ödüllendirildi
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 10:58:41. #1.16#
title