MEHMET ALİ ŞAHİN HABERLERİ

Mehmet Ali Şahin haber, Mehmet Ali Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ali Şahin

Mehmet Ali Şahin

Doğum Yeri Karabük / Türkiye
Doğum Tarihi 16.9.1950

Mehmet Ali Şahin Kimdir ?

Mehmet Ali Şahin, 16 Eylül 1950'de Karabük İli Ovacık İlçesi Ekincik köyünde doğdu. Babasının adı Abdullah, annesinin adı Ünzüle'dir. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest avukat olarak çalıştı. İstanbul Fatih Belediye Başkanı olarak görev yaptı. Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Üyesi oldu. 20., 21. ve 22.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Ali Şahin - 07.06.2021
Bülent Başer: "Artık tüm konsantrasyonum sporcularıma!"
Dünya ringlerinde başarıdan başarıya koşan Türk profesyonel boks tarihinin ilk antrenörü Bülent Başer'in abisi Hakan Başer, iki yıldır çözüme ulaştırılamayan venöz ülserini yendi. A Life Hospital Ankara Etimesgut Şubesi Kalp ve Damar Cerrahisi bölümünden Doç. Dr. Mehmet Ali Şahin'in uyguladığı dört haftalık düzenli bakım ve tedavinin ardından, Prof.
Mehmet Ali Şahin - 01.05.2021
Ankara Karabüklüler Vakfı sosyal yardımlara devam ediyor
Mütevelli Heyet Başkanlığını Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Mehmet Ali Şahin'in yaptığı Ankara Karabüklüler Vakfı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecince sosyal yardımlaşma faaliyetlerini sürdürüyor.
Mehmet Ali Şahin - 22.03.2021
Karabük heyetinden Bakan Kurum'a ziyaret
Vali Fuat Gürel, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Mehmet Ali Şahin, AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ile AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.
Mehmet Ali Şahin - 17.02.2021
Erdoğan, AK Parti Ankara 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (3)
Kongreye, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, eski TBMM Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeleri Mehmet Ali Şahin, Cemil Çiçek, AK Parti TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Mahir Ünal, Erkan Kandemir, Hazma Dağ, Vedat Demiröz, Fatma Betül Sayan Kaya, Çiğdem Karaaslan, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş, milletvekilleri, MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ve BBP Ankara İl Başkanı Mahir Alay da katıldı.
Mehmet Ali Şahin - 14.01.2021
Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Mehmet Ali Şahin'nden kongre açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin, 19 Ocak günü yapılacak olan 7. Olağan Genel Kongreye mevcut İl Başkanı İsmail Altınöz ile gidileceğini açıkladı.
Mehmet Ali Şahin - 11.01.2021
Eskipazar OSB'de kamulaştırma
Geçen yıl kasım ayında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Karabük Valiliğine gönderdiği tebliğde sanayi bölgesinin kamulaştırılmasına yönelik çalışmaların yapılmasının iletildiği aktarılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "İlimizde ilgili arkadaşlar bir ay süren çalışma sonucunda toplam alanın yarısına denk gelen arazi için 2 bin 500 hak sahibiyle anlaşma imzalamışlardır. İlgili evrak ve belgeler aralık ayı içerisinde Valiliğimiz tarafından Bakanlığımıza ulaştırıldı. Bakanlığımız da bu çalışma karşısında Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için 27 milyon 500 bin liralık kamulaştırma ödeneğini ilimize göndermiştir. Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde kritik eşik artık aşılmıştır." Ünal ve Güneş, Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nin Karabük'e kazandırılmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin'e, Vali Fuat Gürel'e, önceki dönem milletvekillerine, eski valilere, il başkanlarına ve ilgili kurum yöneticilerine teşekkür etti.
Mehmet Ali Şahin - 15.12.2020
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı
Toplantıya Kurul üyeleri İsmail Kahraman, Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan katıldı.
Mehmet Ali Şahin - 10.12.2020
Karabük'ten kısa kısa
Gürel, "İlimizde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere gönderilen giyim malzemelerinin temin edilmesinde organize ve öncülük eden başta Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi KAR-VAK Mütevelli Heyet Başkanı Sayın Mehmet Ali Şahin olmak üzere KAR-VAK Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Yücel, yönetim kurulu üyeleri, vakfımızın tüm üyelerine ve destek olan herkese Karabüklü hemşehrilerim adına teşekkür ederim.
Mehmet Ali Şahin - 16.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya geldi
Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, eski TBMM başkanları Binali Yıldırım, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Mehmet Ali Şahin, Köksal Toptan ile İsmail Kahraman, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da yurda döndü.
Mehmet Ali Şahin - 10.09.2020
Türkiye'nin "demir" yolculuğunda 81. yılı
Yöre halkının sahip çıktığı, ancak 2000'li yılların başlarına gelindiğinde iflasın eşiğinde adeta can çekişen KARDEMİR, 2002 yılından sonra dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ile Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in desteğiyle bir kez daha hayat buldu.
Mehmet Ali Şahin - 02.09.2020
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı
Toplantıda, girişimci ve insani dış politika yaklaşımı sayesinde bugün dünyanın en geniş temsil ağına sahip 5. ülkesi durumunda olan Türkiye'nin, aynı şekilde dünyada en çok sığınmacıya ev sahipliği yapan ülke olduğu üzerinde durulduğunu bildiren Altun, şunları kaydetti: "Dış politikada bağımsız ve aktif davranma gücüne kavuşunca kimi gerilimlerden uzak kalabilmenin de mümkün olmadığı değerlendirilen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nda, Türkiye'nin siyasi, diplomatik ve askeri imkanlarıyla tüm meselelerin üstesinden gelebilecek güce, dirayete ve kararlılığa sahip olduğunun altı çizilmiştir. Artık uluslararası platformda en üst lige yükselen Türkiye'nin bölgesel ve küresel her meselede sözüne, duruşuna, safına bakılan, ona göre konum alınan bir ülke haline geldiği, bu durumun da Türkiye'ye ilave sorumluluklar yüklediği belirtilen toplantıda, medeniyet ve tarih ortaklığına sahip olunan her yerde daha çok çalışmak, liderlik etmek, siyasi ve fiili oyun kurucu olmak gerektiği ifade edilmiştir." Toplantıya, Kurul üyeleri İsmail Kahraman, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin, Yıldırım Akbulut, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da katıldı.
Mehmet Ali Şahin - 31.07.2020
TBMM Başkanı Şentop, eski Meclis Başkanlarının bayramını kutladı
Şentop, Binali Yıldırım, İsmail Kahraman, Mehmet Ali Şahin, Köksal Toptan, Cemil Çiçek, İsmet Yılmaz, Bülent Arınç, Ömer İzgi, Mustafa Kalemli, Hikmet Çetin, Yıldırım Akbulut ve Cahit Karakaş'ın da aralarında bulunduğu isimlerle görüşerek bayramlarını kutladı.
Mehmet Ali Şahin - 15.07.2020
TBMM'de 15 Temmuz töreni
Törene şehit yakınları ve gaziler ile Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, eski TBMM Başkanları Binali Yıldırım, Bülent Arınç, Mehmet Ali Şahin ile İsmet Yılmaz, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, TBMM Başkanvekilleri Celal Adan, Süreyya Sadi Bilgiç ile Nimetullah Erdoğmuş, AK Parti TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve milletvekilleri katıldı.
Mehmet Ali Şahin - 16.06.2020
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı
Toplantıda, bütün Osmanlı vatandaşları için zorluk ve acıyla geçen bir dönemin çeşitli odaklar tarafından üretilen yalan ve iftiralarla siyasi hesaplar uğruna kullanılmaya çalışmasının önüne geçecek politikalar üzerinde durulduğunu bildiren Altun, şunları kaydetti: "Türkiye'yi ve milletimizi karalamak için 1915 olaylarını malzeme olarak kullanan Ermeni lobisinin ve konuyu siyasi hesaplarla istismar eden ülkelerin gerçek dışı iddialarla yaptıkları propagandanın önüne geçecek kapsamlı adımların ele alındığı toplantıda, konunun tarihi ve hukuki boyutlarının ulusal ve uluslararası kamuoyunda gerçekleriyle anlatılmasını sağlayacak projeler ve faaliyetler ele alınmıştır." Toplantı Toplantıya, kurul üyeleri İsmail Kahraman, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin, Yıldırım Akbulut, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da katıldı.
Mehmet Ali Şahin - 24.05.2020
TBMM Başkanı Şentop, eski Meclis Başkanlarının bayramlarını kutladı
Şentop, Cahit Karakaş, Kaya Erdem, Hüsamettin Cindoruk, Yıldırım Akbulut, Hikmet Çetin, Mustafa Kalemli, Ömer İzgi, Bülent Arınç, Mehmet Ali Şahin, Köksal Toptan, Cemil Çiçek, İsmet Yılmaz, İsmail Kahraman ve Binali Yıldırım ile görüşerek bayramlarını kutladı.
Mehmet Ali Şahin - 10.05.2020
Altınokta Körler Derneği Konya Şube, ürettiği maskeleri derneğin tüm şubelerine gönderdi
Altınokta Körler Derneği Konya Şube Başkanı Mehmet Ali Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, Kovid-19 nedeniyle zorlu bir süreçten geçildiğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Ali Şahin Haberleri | Mehmet Ali Şahin Kimdir - Haberler - Mehmet Ali Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ali Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Karabük heyetinden Bakan Pakdemirli'ye ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.6.2021 06:26:25. #1.16#

title