MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Mahir Ünal haber, Mahir Ünal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahir Ünal

Mahir Ünal

Doğum Yeri Kahramanmaraş / Türkiye
Doğum Tarihi 1.7.1966 - ...

Mahir Ünal Kimdir ?

1966 yılında Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'nde doğan Ünal İlk ve Ortaokul öğrenimini Elbistan’da tamamladıktan sonra eğitim hayatına İstanbul’da devam etti. İstanbul Bahçelievler Koca Sinan Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mahir Ünal - 24.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Kayseri 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (3)
Kongrede Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Jülide Sarıeroğlu, Mahir Ünal ve Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da birer konuşma yaptı.
Mahir Ünal - 24.10.2020
AK Parti Kayseri 7. Olağan İl Kongresi
Salgınla mücadele ederken bir yandan da reformları devam ettirdiklerini vurgulayan Sarıeroğlu, şunları kaydetti: "Sizlerin yakından takip ettiği gerçekten tarihi günlere hep birlikte şahitlik ettik. Ayasofya'nın zincirleri liderimiz, Sayın Cumhurbaşkanımız sayesine kırıldı. Ardından gördünüz, Doğu Akdeniz'de yaşanan gelişmeler, Libya'da yaşanan gelişmeler ve en son Karadeniz'de Oruç Reis'imizle, Fatih'imizle, Kanuni'mizle başlattığımız yeni süreçte çok önemli bir sonuçla karşılaştık. Bir doğal gaz bulma sürecimiz oldu. İnşallah ülkemizin önü açık. 2023'e bu gelişmelerle, ekonomimizle atacağımız adımlarla, hayata geçireceğimiz reformlarla 83 milyonumuzun huzuru, refahı, mutluluğu, güvenliği için yine birlik beraberlik içerisinde hataya geçireceğimiz çalışmalarla Türkiye'yi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şaha kaldırmaya devam edeceğiz. Burada bize düşen birlik, beraberlik, kardeşlik. Bunu da zaten bugüne kadar tüm Türkiye'ye göstermiş bir partinin, büyük bir davanın mensuplarıyız. Allah bu yolda yolumuzu açık eylesin, gücümüze güç katsın diyorum. Kardeşliğimizi, bu güzelliklerimizi daim eylesin diyorum." "AK Parti bir millet hareketidir" AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal da AK Parti'nin köklerinin, Anadolu'ya adım atıldığından bugüne devam eden bir fikrin, değerin, inancın ve insanlık mücadelesinin adı olduğunu söyledi.
Mahir Ünal - 22.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Patrik Sahak Maşalyan ile görüştü
Burada bir süre Maşalyan ile görüşen Erdoğan'a, eşi Emine Erdoğan'ın yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da eşlik etti.
Mahir Ünal - 21.10.2020
AK Parti'li Ünal: İYİ Parti yöneticilerinin kendi krizlerini örtmeye çalışmalarını siyasi açıdan doğru bulmuyorum
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "İYİ Parti yöneticilerinin kendi içlerindeki bir sorunu bir operasyon olarak değerlendirip, kendi krizlerini örtmeye çalışmalarını açıkçası, siyasi açıdan doğru bulmuyorum.
Mahir Ünal - 20.10.2020
Kahramanmaraş'ta yol çalışmaları sürüyor
Sarıaltun, yol çalışmalarının ardından kaldırım yapımına geçileceğini ifade ederek, verilen hizmetler için başta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç olmak üzere de emeği geçenlere teşekkür etti.
Mahir Ünal - 19.10.2020
Kudüs Şairi Nuri Pakdil mezarı başında anıldı
"Yaşadıklarımızı şiire, nesire döken büyük edipler bizim kimliğimizin kurucuları" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'da Pakdil'in kabri başında dua etti.
Mahir Ünal - 18.10.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Keçiören İlçe Kongresi'nde konuştu Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti siyasetinin makam ve mevki değil, görev ve sorumluluk siyaseti olduğunu bildirdi.
Mahir Ünal - 16.10.2020
AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan için taziye mesajları
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, 51 yaşında hayatını kaybeden AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan için taziye mesajı yayımladı.
Mahir Ünal - 16.10.2020
Son dakika haber: AK Parti İstanbul milletvekili Markar Esayan hayatını kaybetti
AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK üyesi Markar Esayan hayatını kaybetti. Vefat haberini Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal sosyal medya hesabı üzerinden duyurarak baş sağlığı diledi.
Mahir Ünal - 16.10.2020
AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ MARKAR ESAYAN HAYATINI KAYBETTİ
İSTANBUL DHA AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK üyesi Markar Esayan hayatını kaybetti. Vefat haberini Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal sosyal medya hesabı üzerinden duyurarak baş sağlığı diledi.
Mahir Ünal - 4.10.2020
MEHMET FIRINCI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
NUR Cemaati'nin kurucusu Said Nursi'nin talebelerinden, İstanbul İlim ve Kültür Vakfı Başkanı Mehmet Fırıncı son yolculuğuna uğurlandı. 92 yaşında hayatını kaybeden Mehmet Fırıncı için  Eyüpsultan Camii'nde düzenlenen cenaze törenine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve Ak Parti İstanbul  İl Başkanı Bayram Şenocak da katıldı.
Mahir Ünal - 1.10.2020
AK Parti'li Ünal'dan "sosyal medya yasası" açıklaması Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, kamuoyunda "sosyal medya yasası" olarak bilinen düzenlemenin bugün yürürlüğe girdiğini belirterek, "Türkiye'de temsilcilik açmak zorunluluğu getiren yasa ile hukuki ve mali muhataplık oluşacak.
Mahir Ünal - 20.9.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, partisinin Elbistan İlçe Kongresi'nde konuştu...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "AK Parti'yi bugünlere getiren fedakar, çalışkan teşkilatıdır.
Mahir Ünal - 19.9.2020
Son dakika haber! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan Yunan gazetesine tepki
Son dakika haberi: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Yunanistan'da yayın yapan bir gazetenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan manşetine tepki gösterdi.
Mahir Ünal - 16.9.2020
"Eshab-ı Kehf Uyanıyor" tanıtım filminin çekimleri başladı
Kur'an-ı Kerim'de de geçen Eshab-ı Kehf'in tüm dünyaya duyurulması ve tanıtılmasını istediklerini ifade eden Güven, sözlerini şöyle sürdürdü: "Eshab-ı Kehf Külliyemizin tanıtım filmi çekimleri devam ediyor. İnşallah Turizm Tanıtma Platformu ile birlikte yapılan bu çalışma sonucunda UNESCO Dünya Mirası Türkiye ayağının tanıtımı başlamış olacak. Turizm Tanıtma Platformu tarafından çekilen bu belgesel tüm tanıtım organizasyonlarında kullanılacak. Belgesel çalışmasına öncülük eden Turizm Tanıtma Platformu Genel Başkanı Fikret Yıldız'a, bizlerden desteklerini esirgemeyen AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal'a ve tanıtım filminde gönüllü olarak görev alan genç kardeşlerimize teşekkür ediyorum.
Mahir Ünal - 12.9.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal: "Yedi düvel Erdoğan ile mücadele ediyor"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Eğer 15 Temmuz başarıya ulaşsaydı, Türkiye her şeyini kaybetmişti.
Mahir Ünal - 28.8.2020
27 Ağustos 2020 Haberleri
27 Ağustos 2020 Manşet Haberleri.
Mahir Ünal - 18.8.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal'dan Kılıçdaroğlu'na tepki
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Kemal Kılıçdaroğlu Biden'ın açıklaması kendisine sorulduğunda alaycı bir üslup ve çirkin yakıştırmalarla Fahrettin Altun'a saldırarak konuyu geçiştiriyor" dedi.
Mahir Ünal - 18.8.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal'dan, Kılıçdaroğlu'na tepki Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Kemal Kılıçdaroğlu, Biden'ın açıklaması kendisine sorulduğunda alaycı bir üslup ve çirkin yakıştırmalarla Fahrettin Altun'a saldırarak konuyu geçiştiriyor.
Mahir Ünal - 15.8.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal'dan ABD Başkan Adayı Biden'a tepki Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, ABD Başkan Adayı Joe Biden'ın açıklamalarına tepki gösterdi.
Mahir Ünal - 14.8.2020
SETA'dan "19. Yılında AK Parti Sempozyumu"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Milli Güvenlik Kurulu'ndan tutun da Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi'nin başörtüsüne kadar her şeyi dizayn etmeye çalışan bir askeri vesayet aklı vardı.
Mahir Ünal - 13.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti 19. Kuruluş Yıl Dönümü kutlamasında konuştu: (7)
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın konuşmasının ardından 19.
Mahir Ünal - 12.8.2020
AK Parti'nin 19'uncu yılını kutlayacağı merkezde hazırlıklar tamam
AK Parti'nin 19'uncu kuruluş yılı dolayısıyla yarın Ankara'da program düzenlenecek. Mamak'ta bulunan 75'inci Yıl Cumhuriyet Amfitiyatro ve Kültür Merkezi'nde yapılacak program öncesi hazırlıklar tamamlandı. 4 bin kişilik merkeze pandemi dolayısıyla fiziki mesafeler belirlenerek, 1000 kişi alınacak. Saat 17.00'deki program, saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayacak. Daha sonra aralarında Uğur Işılak'ın da bulunduğu sanatçılar, konser verecek. Ardından Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, programın açılış konuşmasını gerçekleştirecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mahir Ünal Haberleri | Mahir Ünal Kimdir - Haberler - Mahir Ünal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahir Ünal kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Kayseri 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (3).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 00:15:05. #1.15#
title