MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Mahir Ünal haber, Mahir Ünal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahir Ünal

Mahir Ünal

Doğum Yeri Kahramanmaraş / Türkiye
Doğum Tarihi 1.7.1966 -

Mahir Ünal Kimdir ?

1966 yılında Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'nde doğan Ünal İlk ve Ortaokul öğrenimini Elbistan’da tamamladıktan sonra eğitim hayatına İstanbul’da devam etti. İstanbul Bahçelievler Koca Sinan Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mahir Ünal 18.5.2020
AK Parti'li Mahir Ünal'dan "etik kurallar"a yönelik eleştirilere ilişkin açıklama Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, sosyal medya etik kuralları adı altında yayımladıkları 12 maddeyle farkındalık çalışması yapmayı amaçladıklarını belirterek "Bu farkındalık çalışması bir kez daha kadim bir ahlaki sorunu gün yüzüne çıkardı.
Mahir Ünal 17.5.2020
AK Parti'li Ünal canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Türkiye üretim yeteneği, krizi yönetme becerisi ve yüksek potansiyeli ile ciddi anlamda bir sıçrama gerçekleştirecek.
Mahir Ünal 15.5.2020
Sosyal medya etik kuralları 'Etik Kurul' hesabınca denetlenecek
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın, parti üyeleri için duyurduğu 12 maddelik sosyal medya etik kurallarının denetiminin sağlanması amacıyla, 'Etik Kurul' isimli bağımsız bir Twitter hesabı açıldı.
Mahir Ünal 14.5.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal: "Size sempati duyan,savunan, yaslanan,destek olan her...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal: "Size sempati duyan,savunan, yaslanan,destek olan her bir kişi bu caniliğe ortaktır.
Mahir Ünal 1.5.2020
AK Parti'den "Sosyal Medya Etik Kuralları"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Kötü niyetli kişi ya da gruplarının bu eksiklikten faydalanarak sosyal ağları nefret dilinin egemen olduğu, kişisel ve kurumsal hakların hiçe sayıldığı birer yalan ve iftira aracına dönüştürmelerine neden olmuştur.
Mahir Ünal 6.4.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal, Anadolu Ajansının kuruluşunun 100. yılını kutladı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Anadolu Ajansının (AA) 100'üncü kuruluş yıl dönümünü kutladı.
Mahir Ünal 2.4.2020
AK Parti'li Ünal, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "İktidar başarılı olur korkusuyla salgınla mücadeleyi tehlikeye atacak yaklaşımların asla yanında olmamamız gerekir. Bir siyasi partinin il başkanının Bilim Kurulunu hedef almaması gerekir." dedi.
Mahir Ünal 2.4.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal: "Birlik olmalıyız"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Böyle bir zamanda eğer birlikte, beraber olmayacaksak dayanışma, paylaşma, yardımlaşma içerisinde olmayacaksak o zaman 'Siz nereye aitsiniz' diye adama sorarlar ve bu millet de bunun hesabını sandıkta sorar." dedi.
Mahir Ünal 24.3.2020
AK Parti'li Ünal'dan koronavirüsle mücadelede basın mensuplarına destek Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede basın mensuplarının da alkışı hak ettiğini belirtti.
Mahir Ünal 23.3.2020
AK Parti'li Ünal: "İnsanımızı infiale sevk eden herkes insanlık suçu işlemektedir"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, koronavirüs salgını üzerinden siyaset yapan, insanları korku, kaygı ve infiale sevk eden herkesin insanlık suçu işlediğini belirtti.
Mahir Ünal 25.2.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Bu ülkenin kurumlarına, bu ülkenin FETÖ ile mücadele eden Hakimler ve Savcılar Kuruluna 'alçak' demek, en büyük alçaklıktır.
Mahir Ünal 8.2.2020
6. Üsküdar Kitap Fuarı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, büyük cevaplara değil, büyük sorular sormaya ihtiyaç olduğunu belirterek, "Bugüne dair büyük sorular sormaya ihtiyacımız var.
Mahir Ünal 8.2.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "FETÖ'nün siyasi ayağı" tartışmasına ilişkin, "Eğer birileri siyasi ayak arıyorlarsa, bunun önemli bir kriteri var.
Mahir Ünal 18.1.2020
Termik Santrali'nin filtreleri Haziran'da tamamlanacak
AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, 1 Ocak'ta mühürlenen Afşin ilçesindeki Çelikler Afşin-Elbistan A Termik Santrali'ndeki toplantının ardından yaptığı açıklamada, Filtrelerin ne kadar sürede tamamlanacağı konuşuldu.
Mahir Ünal 15.1.2020
Mısır polisinin AA Kahire ofisine düzenlediği baskın
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Mısır polisinin Anadolu Ajansı (AA) Kahire ofisine baskın yaparak 4 çalışanını gözaltına almasını şiddetle kınadı.
Mahir Ünal 12.1.2020
AK Parti'li Ünal: Türkiye daha yeni başlıyor (2)
AK PARTİ'Lİ ÜNAL, İŞ İNSANLARIYLA BULUŞTU Birtakım temaslarda bulunmak üzere Balıkesir'e gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Balıkesir Ticaret Odası'nda iş insanlarıyla buluştu.
Mahir Ünal 12.1.2020
AK Parti'li Ünal Türkiye daha yeni başlıyor
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle kendi siyasal kültürünü, kendi demokrasi kültürünü oluşturarak, bölgesinde bağımsız bir güç olarak Türkiye, daha henüz yeni başlıyor.
Mahir Ünal 12.1.2020
AK Partili Ünal: "Biz bu dünyaya kuru bir iktidar kavgası için gelmedik"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "AK Parti bu milletin derdinin, davasının, kavgasının, iddiasının, tarih içinden akıp gelen o büyük geleneğin bugünkü ismidir.
Mahir Ünal 11.1.2020
AK Parti'li Mahir Ünal: "Türkiye'nin başına kötü bir şey gelsin diyen muhalefet var" (1)
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, 17 yıllık mücadelenin sonunda Türkiye'nin krizleri çözerek, engelleri aşarak bugün yeni bir noktaya geldiğini belirterek, "Türkiye'nin başına kötü bir şey gelsin diye adeta dua eden bir muhalefetle karşı karşıyayız." dedi.
Mahir Ünal 10.1.2020
AK Parti'li Ünal: 'Sosyal Medya Etik Kuralları' yayınlayacağız
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, sosyal medyada yalan haber ve algı operasyonlarının önüne geçmek için 'Sosyal Medya Etik Kuralları' yayınlayacaklarını söyledi.
Mahir Ünal 9.1.2020
AK Parti'li Mahir Ünal: "İran'ın hiçbir şekilde istikrarsızlaşmaması taraftarıyız"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal "İran'ın hiçbir şekilde istikrarsızlaşmaması taraftarıyız ve bu konuda da Türkiye olarak üzerimize düşen diplomatik sorumlulukları hakkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.
Şu an buradasınız: Mahir Ünal Haberleri | Mahir Ünal Kimdir - Haberler - Mahir Ünal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahir Ünal kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti'li Mahir Ünal'dan etik kurallara yönelik eleştirilere ilişkin açıklama Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 20:30:56. #1.15#
title