Haberler

Bir ay önce boşanan Selin Ciğerci'nin yeni sevgilisiyle fotoğrafı ortaya çıktı

Abone Ol

Bir ay önce Gökhan Çıra ile boşanan Selin Ciğerci, pazar günü evlenen Merve Boluğur'un düğününe yeni sevgilisiyle katıldı. Sevgilisinin adını sır gibi saklayan Ciğerci'nin yeni aşkıyla romantik bir fotoğrafı ortaya çıktı.

Sosyal medya fenomenliğinin yanı sıra şarkıcılık yapan Selin Ciğerci, geçtiğimiz ay Gökhan Çıra ile ikinci kez boşandı. Her fırsatta evlilik defterini kapattığını söyleyen Ciğerci, Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın'ın düğününe yeni sevgilisiyle katıldı.

"HAYATIMDA AŞK YOK"

Düğünde yeni sevgilisinin yanından bir an olsun ayrılmayan Selin Ciğerci, peş peşe poz vermeyi de ihmal etmedi. Kendisini bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ciğerci, özel hayatıyla ilgili "Hayatımda aşk yok, istemiyorum da. Kim bana iyi geliyorsa onunla görüşüyorum. Bir daha evlenmeyi düşünmüyorum" dedi.

Bir ay önce boşanan Selin Ciğerci'nin yeni sevgilisiyle bir fotoğrafı ortaya çıktı

YENİ POZLARI ORTAYA ÇIKTI

Özel hayatıyla ilgili kafa karıştıran bir açıklama yapan Ciğerci'nin düğüne birlikte katıldığı yeni sevgilisinin ismini de sır gibi sakladı. Ciğerci ve gizemli sevgilisinin bir ay önce çektirdiği bir fotoğraf da sosyal medyada gündem oldu. Ciğerci, aynı kombin ve mekanda çektirdiği fotoğraflarını 22 Eylül'de Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Bir ay önce boşanan Selin Ciğerci'nin yeni sevgilisiyle bir fotoğrafı ortaya çıktı

Bir ay önce boşanan Selin Ciğerci'nin yeni sevgilisiyle bir fotoğrafı ortaya çıktı

Bir ay önce boşanan Selin Ciğerci'nin yeni sevgilisiyle bir fotoğrafı ortaya çıktı

Bir ay önce boşanan Selin Ciğerci'nin yeni sevgilisiyle bir fotoğrafı ortaya çıktı

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Selin Ciğerci Gökhan Çıra Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Erkek Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 kim kazandı? Pantene Altın Kelebek oy vermek ücretli mi? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 saat kaçta başlıyor, CANLI izleme linki! Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar ödülü kim kazandı? TÜRK İŞ ASGARİ ÜCRET TEKLİFİ 2024: Yeni asgari ücret ne kadar olacak, yüzde kaç artacak? Asgari ücret 16000 mi, 17000 mi oldu? 4 Aralık OKULLAR TATİL Mİ? Yarın (4 Aralık Pazartesi) hangi illerde okullar tatil, hangi şehirlerde okul yok?

Yorumlar (2)

DODOK DODOK:

Habere bakar mısın; bir ay önce boşanmış, yeni sevgilisi var ve saklıyor. Bu sektör haline geldi galiba; eskiyi getir yeniyi GÖTÜÜÜRRR...

Yanıtla062Yayından Kaldır
TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:

Yakışıklı adamsın kardeş ne işin var farklı işlerde

Yanıtla459Yayından Kaldır
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title